74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • IMYke2.0.0.0
    #55448
    Én is azt hittem, hogy nálam ennek az időszaknak annyi... erre, ni, beütött...
    Most meg olyan dilinyósnak érzem magam, hogy a közelében 3x is meggondolom, hogy mit mondok - ezért néha inkább csak hallgatom, amiket mond...
    Fogalmam sincs, hogyan fogom meghódítani. Mintha abszolút kezdő lennék, úgy érzem magam...

  • hykao #55447
    LOL, ne má'... :) ..én valahogy már úgy érzem, sosem leszek olyan (és úgy...) szerelmes, mint fiatalabb koromban... mellesleg nem is vágyom az érzelmek viharára...ahogy telik-múlik az idő ...(márpedig egyre gyorsabban múlik, hogy a fene enné meg...), mindinkább már a nyugalmat részesítem előnyben egy kapcsolatban...nem az állandó hemzsegést, nyüsgést, nyugtalanságot...

    Problémák megbeszélése ügy: igeeen, ez így jól hangzik, meg való igaz, hogy meg kell beszélni a problémákat, csakhogy: azon is érdemes elgondolkodni, ha állandóan akad valami, amit meg kell beszélni...sőt esetleg állandóan ugyanolyan vagy rendkívül hasonló dolgok vannak amit meg kell beszélni...(mert probléma...)...lehet finomodni, meg kísérletet tenni az összecsiszolódásra, a másik finomítására...DE véleményem szerint egy felnőtt ember nemigen változik (legalábbis drasztikus fizikális és mentális deformálódás nélkül...), és nemigen változtatható...(...és nem is kell vessződni ilyen kísérletekkel, hogy "majd én megváltoztatom"...)...ha állandóan akad valami probléma, amit meg kell beszélni, akkor miért muszáj erőltetni azt, ami jól láthatóan és érezhetően nem megy???!!! ...csupán a saját önzésünkből kellene alábbadni...
    Az emberek döntő többsége úgy viselkedik, mintha az aktuális párján kívül más nem is létezne a világon...holott óriási a választék...
    Persze minél több idő telik el, annál nehezebb és fájóbb lehet a továbblépés...épp ezért nem kell sürgetni sztem a minél korábbi családalapítást (gyerekcsinálással megspékelve...), előbb inkább jól szét kell nézni a világban, s megtalálni a hozzánk tényleg leginkább megfelelő párt...
    Sok embernél - férfiaknál és nőknél egyaránt - jól megfigyelhető, hogy ahogy egyre inkább érzik az idő múlását, egyre inkább sürgetőnek érzik egy pár beszerzését...s minél több idő telik el, annál nagyobb kompromisszumokra képesek...azonban hosszú távra nagyon keserű taktika lehet ez...

    A másik dolog, ami sztem egyáltalán nem felnőtt magatartás: a sziámi iker stílusú kapcsolatok, amikor egy pár még a WC-re is együtt menne, s úgy érzik (vagy csak egyikük...), hogy mivel ők egy pár, ez meg kell, hogy nyilvánuljon abban is, hogy mindenhová együtt mennek, mindent együtt csinálnak...véleményem szerintóriási tévedés, és nagyon hibás gondolkodás ez...legalábbis ha hosszútávú kapcsolatban gondolkodnak...
  • G_ArchAngel #55446
    tetszene mi:)
    szegény Ákos ölébe akarsz megint ülni?:PPP
  • Sir Quno Jedi
    #55445
    MI A BAJ a pasira bólogatással (már ha nő vagy) ????????!
  • Sir Quno Jedi
    #55444
    Ez jól hangzik, én is hiszek benne, hogy kultúremberek közt mindent meg lehet beszélni, de a valóságban ez soxor egyáltalán nem működik, ha az ember érzelmileg érintett.
  • peet69
    #55443
    heló mi :)
  • [Walaki]D`Lair
    #55442
    kéne egy összefutás, mer má' rég láttam az itteni kemény magot...:))))
  • [Walaki]D`Lair
    #55441
    Barátnőm is kb. így gondolkodik...csak én nem vagyok duzzogós típus...:)
  • Sné Zsuzsa
    #55440
    Na látod...pont ez ami nincs meg nálunk...én mindig meg akarom beszélni a bajokat, de a barátom mindig csak duzzog. Mindig kimondom, ha vmi zavar és mindig megkérem, hogy változtassunk rajta....szal pont ezt utálom...mi a francnak kell duzzogni és hagyni, hogy kihüljön a kapcsolat??? Mondja ki nyugodtan, nem fogok megsértődni, lehet akkor a pillanatban rosszul esik a dolog, de hideg fejjel átgondolva már tudja az ember, hogy hibás/nem hibás és akkor mindent meg lehet beszélni.
  • Sné Zsuzsa
    #55439
    PFFFFFF!!!!!! :DDDDDDDDD VAZZEEEE!!!!! :DDDD

    Na jó...így viszont már nem teccik a bólogatósdi!!! :DDD Ebbe inkább ne menjünk bele! OFF
  • [Walaki]D`Lair
    #55438
    sztem egy kapcsolat akkor jó, ha megbeszélik a felek a bajokat...ha kell akkor veszekedéssel...(persze nem mind1 hogy milyen veszekedéssel...:)))
  • IMYke2.0.0.0
    #55437
    Jó'vanna, ha már egyszer egészséges szexuális irányítottságú férfi vagyok...
  • [Walaki]D`Lair
    #55436
    na mégse lett az olyan félresikerült...:DDDDDDDDDD
  • [Walaki]D`Lair
    #55435
    Ahogy elnézem, egy félresikerült pajzán poént sikerült összehoznom...:)

    Tehát nem a pasiért bólogatós, hanem a pasiRA bólogatós...:DDDDD

    na mind1...:DDDD
  • Sné Zsuzsa
    #55434
    Ejnye
  • IMYke2.0.0.0
    #55433
    Sosenem bólogattál egy férfinak?
  • IMYke2.0.0.0
    #55432
    Simán... néha nekem is megfordul a fejemben, hogy milyen jó lenne egy ilyen bólogató marcsi a munkahelyi asztalom alatt...
  • Sné Zsuzsa
    #55431
    Na hát olyan sosem leszek :) (bologatós)
    Ja és D'lair....azt ki kell érdemelni, hogy a pasiért bólogassona nő

    persze ez fordítva is igaz :)
  • IMYke2.0.0.0
    #55430
    Az enyém most júniusban pattant el végleg... nyári magam-alatt-vagyok-de-kurvára időszakom ennek volt köszönhető.
    Most pedig egy olyan nőt ismertem meg, hogy bátran merem hinni, a Gondviselő nem véletlenül ítélte úgy, hogy az exem nyugodtan eltévelyedhet... ez a nő csúcs! Csak meg kellene még hódítani! Egész nap nem tudok másra gondolni, csak rá - bexarás. Utoljára 3 éve voltam ilyen szerelmes, mint a nagyágyú... még a PC-zést, fordítást, játékot, étkezést is mellőzöm... brutálisan jó!

    Persze, félő, hogy egy kis idő múlva megint magam alatt leszek, a sikertelenség miatt, de addig is, boldog vagyok. Naponta láthatom, s ez bőven elég.

  • [Walaki]D`Lair
    #55429
    Bár a bólogató marcsik is jók lehetnek...(érteeed bólogató...:DDDDDDDDDDDDDDDDDD)

  • G_ArchAngel #55428
    Persze, hogy nincs - aki azt állítja, hogy az övé az, az hazudik...
    De van mikor már nagyon-nagyon nehéz kiszállni, pedig az ember tudja/érzi, hogy mindkét félnek jobb lenne...
    (néha én is ezt érzem, mikor kezdek rájönni, hogy Ő a számomra legfontosabb dolgokat utálja: pl. fotózás, túrázás... - de mindig van egy-két sordony ami nem pattan el)
  • IMYke2.0.0.0
    #55427
    Értem. Öntudatos nők mindig érdekesebbek, mint a bólogató marcsik...
  • hykao #55426
    nm
  • Sné Zsuzsa
    #55425
    köcce
  • Sné Zsuzsa
    #55424
    :) Hát amúgy nem vagyok mindig ilyen...és tudod az a gáz,(pasi szempontból) hogy roppantúl szabadságmániás vagyok. Kitartok én egy darabig (8 hónapon keresztül sehova nem mentem nélküle), de egy idő után besokallok, ha nem megyek valamerre, így elkezdem magam útját járni....mindig kimondom azt amit érzek, vagy ami a hézag....de van aki nem :) Szal engem nem lehet korlátozni. Főleg egy ilyen élmény után. Imádok fotózni, imádom, ha fotóznak.
  • Phat Smoker
    #55423
    vagy egy névjegykártyát a következő felirattal:
    'szexmasszázs' az első alkalom ingyenes!
  • hykao #55422
    Kért képeket kiszedtem.
  • IMYke2.0.0.0
    #55421
    Ja, azt már el is feledtem majdnem: ha a pasid útját végleg kiadnád, küldök egy névjegykártyát a következő pasid nevével, telefonszámával...
  • hykao #55420
    ...van egyáltalán "tökéletesen egészséges" kapcsolat? ...s vajon ha van (vagy legalábbis úgy érezzük...) akkor az idő múlásával sem változik ez? :)
  • Sné Zsuzsa
    #55419
  • Phat Smoker
    #55418
    föntről a 2. kép kivételével egész jó képek lettek!
    csini!
  • Sné Zsuzsa
    #55417
    Tudom.
  • Sné Zsuzsa
    #55416
    hát lehet hogy majd később, de egy biztos, hogy ami a tesómmal van kép, azt nem törlöm (az én kis drága egytelnemet sosem töröltetném sehonnan...életem legfontosabb embere )
  • G_ArchAngel #55415
    eh, az nem jó jel, párszor már bebuktam ez a projektet én is...
    Amelyikben szünetre van szűkség az már nem egészséges kapcsolat...
  • IMYke2.0.0.0
    #55414
    Felülről a másodiknál kicsit sok a derítés. Amúgy meg a képek
    A mázlista pasid remélem tudja, hogy irígyeljük!
  • G_ArchAngel #55413
    szerintem töröltesd mind, és csak "by Yeltzin" fotókat tegyél fel:)
  • Sné Zsuzsa
    #55412
    Lenne egy kérésem, mivel még van dögivel kép, így válogatnom kell és szeretnélek megkérni, hogy a 2., 6. és 7. képeket töröld....majd még küldök, csak kapjam meg Yeltzintől a képeket.
  • Sné Zsuzsa
    #55411
    A kapcsolatban.
  • G_ArchAngel #55410
    mit jelent az, hogy "szüneteltetek"?
    a kapcsolatban, vagy szabadságon voltatok?
    :)
  • Sné Zsuzsa
    #55409
    Köcce! Tetszettek neki...bár nem tudott róla, hogy megyek fotózásra :D (de éppen akkor szüneteltünk, tegnap jöttem haza, tegnap nézte meg)