74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Punkerwork
    #55488
    szerinted hányat kapunk? :(
  • Punkerwork
    #55487
    sört nem is szabad inni az hulladék ital :)
    a pultot meg jobb meghagyni a csajoknak :)
  • G_ArchAngel #55486
    na jó, akkor most hagyjuk abba, mert a Magyar-Svéd alatt nem merek egy fröccsöt sem inni...:PPP
  • IMYke2.0.0.0
    #55485
    Hát hallod, akkor ez nemrégiben lehetett...
  • Kit--Kat
    #55484
    te akkot tényleg hullamák lehetsz mindíg:S
  • G_ArchAngel #55483
    ez a finomabb, 25 évesen szoktam le arról, hogy pultra állva ne vetkőzzek pucérra:)
    most ott tartok, hogy nem iszom sört tömény mellé és így már nem akartam hetek óta mindenkit megdugni, csak a nőket:)))
  • Punkerwork
    #55482
    hány éves is vagy? ebből kb 16-17 évesen leszoknak az értelmesebb emberek
  • Punkerwork
    #55481
    ilyennel egyszer próbálkoztak, a másnaposság elmúlik másnap a monokli nem :)
  • G_ArchAngel #55480
    ez van, de azt mondják, hogy totálkárosan inkább marha vicces vagyok, mint szánalomra méltó...
    (nekik vicces, ha lehajtott fejjel nekirontok egy konténernek, majd ájultan összeesek... - nekem kevésbé, mikor másnap azon tűnödöm, hogy mitől véres a homlokom)
  • IMYke2.0.0.0
    #55479
    Á, már értem. Akkor ezért nem támogatnak a haverok - kék foltok nélkül akarják megúszni a hétvégi közös bulikat...
  • G_ArchAngel #55478
    az nem sok (90-93), de utálom, ha lefognak és ilyenkor rúgok, mint seggbelőtt szamár...
  • Kit--Kat
    #55477
    jahh, jahh meg kúpot kellett feldugniuk, mert ott még nem sterilizálták őket:DDD
  • IMYke2.0.0.0
    #55476
    Mé', mennyi a tömeged?
  • G_ArchAngel #55475
    engem nem szoktak hazavinni (nem bírnak el) - hazamegyek én magamtól is, csak az a baj, hogy sokkal hosszabb ideig tart, és nem mindig saját ágyamba fekszem le:)
  • Punkerwork
    #55474
  • IMYke2.0.0.0
    #55473
    Úristen. Akkor hazamentemben veszek egy üveg minőségi bort, és naponta egy pohárkát benyakalok belőle... a megbízhatóságért mindent
  • Punkerwork
    #55472
    te az a kategória vagy (a beszámolóid alapján) aki nem tudja hol a határ, volt 1-2 iylen ismerősöm igaz évek óta nem beszéltem már velük, nagyon értetek ahoz hogy a legjobb hangulatot is elb@sszák azzal hogy 4 ember kellett a hazacipelésükhöz..... :(
  • franco
    #55471
    fassák


    bár 13 napja minden nap min kéccsör egyfeles, és mai is folytatom
  • prezi
    #55470
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • G_ArchAngel #55469
    és engem hívsz alkohistának?
    3 napja nem nyúltam a hűtőben lévő megbontott Zenit-emhez:)
    (csak mert még van horvát fügepálinkám...:P)
  • Punkerwork
    #55468
    igen.
  • IMYke2.0.0.0
    #55467
    Akkor én megbízhatatlan vagyok, mert nem iszom meg naponta egy kisfröccsöt
  • Sir Quno Jedi
    #55466
    Aki nem érti annak hiába ! :D
  • Punkerwork
    #55465
    mit nem értesz ezen?
  • franco
    #55464
    ezt kifejtenéd?
  • Punkerwork
    #55463
    azokban az emberekben akik isznak jobban meg lehet bízni, persze csak akkor ha tudják hol a határ.....
  • Sir Quno Jedi
    #55462
    SZtem. aki nem iszik, nem férfi. Én sem iszom, csak ha kell (de akkor aztán...) !
  • IMYke2.0.0.0
    #55461
    Ja, szoktam: rostos üdítőket, meg buborékos ásványvizet - néha egy-egy édes szotty [Coca-Cola Light és igazi Traubisoda] is bejátszik.
    Alkoholt soha. Főnököm és néhány kollégám azt mondta, hogy az absztinencia is káros - pár korty tiszta sörtől, vagy finom bortól nem lesz bajom... Ja, de ők még nem ismerik a danolós oldalam :))))))
  • Sir Quno Jedi
    #55460
    MER a VÉRT inni kell !
  • Punkerwork
    #55459
    pedig inni kell, különben kiszárad az ember :)
  • IMYke2.0.0.0
    #55458
    Én azóta nem iszom, mióta könyörögtek nekem ismerőseim, hogy ne tegyem, mert
    - sírva énekelem a "Hol van az a nyár" c. fantasztikus Rittkai-Latinovits sanzont
    - sírásos danolás szüneteiben be nem áll a pofazacskóm.
    Mindez ezelőtt 16 évvel volt - 15 éves koromban :)
  • G_ArchAngel #55457
    jah, azért iszik mindig 4 sört, mert 5 után Kozsó-balladákat énekel:)
  • Sir Quno Jedi
    #55456
    Ahhoz korán kell felkelnie, de term. megtörténhet.
  • [Walaki]D`Lair
    #55455
    Tudom ám hogy titokban könnyeket ejtesz a Shyguys dalain...aztán megy a hajnali párnatelesírás...nem jó ez így...:P
  • IMYke2.0.0.0
    #55454
    Lehet. Kéne már találnod egy olyan nőt, aki alaposan megkavarja a lelked - rögtön tudni fogod, hogy mi a szerelem...
  • G_ArchAngel #55453
    LOL!
    Akkor én még nem kaptam el, mert a barátnőim "érzéketlen rohadt tuskónak" vagy "lelketlen, hidegfejű állatnak" szoktak hívni:)
    hiába, romantikus lélek vagyok...:P
  • IMYke2.0.0.0
    #55452
    Sir Quno Jedi: Semmi, csak elszoktam attól, hogy akaratlanul hülye-gügye legyek...

    Hykao: Már a nép bölcsek is tudták ezt, nem véletlenül fogalmazták meg ezt:
    "A szerelem öl, butít és romba dönt."
  • Sir Quno Jedi
    #55451
    Kell valami antiszerelem tabletta ! Így reálisan tudod felmérni a másikat ! (én 18 éves korom óta nem voltam szerelmes, lehet benne vagyok a tesztcsoportban ?!)
  • Sir Quno Jedi
    #55450
    És akkor mi van ?!
  • hykao #55449
    Me' szerelmes vagy... :)

    Amúgy a minap olvastam, hogy egyes kutatók úgy vélekednek: a szerelem az elmebaj egyfajta megnyilvánulása...(mely persze lehet súlyosabb, és kevésbé súlyos is...)
    Kicsit jobban belegondolva, lehet a dologban valami... :)