74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • parizer
    #55648
    öhm... úgy látom parázs a hangulat itt. mondjuk nem csoda, hisz... mindegy. az én ügyem már lezárult az úriemberrel.
  • IMYke2.0.0.0
    #55647
    Azon nem gondolkodtatok el, hogy egyszerűen bármit beírhatok, ti rögtön nekem ugrotok?! Ezt hívják előítéletnek.
  • Ams
    #55646
    pont!
  • IMYke2.0.0.0
    #55645
    Azt megtették helyettem már mások. Attól, hogy nem írom be a mások által szajkózott férfi nyálcsorgató dumákat, azok akkor is helytállóak, de az is, amit beírtam.
  • G_ArchAngel #55644
    nem az a lényeg, hogy 80%-ban igaza van, hanem, az, hogy teljesen félreérthető amit írt: egyszrűen nem idevaló ez a megjegyzés, mert 10-ből 9 ember negatív kritikaként értelmezi, a maradék egy meg nem olvassa el...
  • Ams
    #55643
    ahelyett h. beírná h. Zszsikám, ejj de faszán nézel ki...
  • jefferson83
    #55642
    Azért, mert te fikázod itt Imit amikor van igazság abban amit ír.
  • Ams
    #55641
    én is, [b]de miért kell beírni?
  • jefferson83
    #55640
    Zsuzsi csinos ez tény, de viszont azzal is egyetértek, hogy szinte bárkiről lehet szexis képet csinálni.
  • Ams
    #55639
    a "Bármilyen nőből lehet szex-dominát varázsolni" a diplomatikus megfelelője a "szarból is lehet várat építeni"-nek...
  • IMYke2.0.0.0
    #55638
    Miféle negatív véleményről írsz? Légy szíves, világíts rá, hogy mi volt rosszalló a véleményemben?
    Írtam, hogy Zsuzsa randa? Nem.
    Írtam, hogy szarak a képek? Nem.
    Írtam, hogy rossz a fotós? Nem.
    Írtam, hogy Photoshop-túlzásokkal operált az összes kép? Nem.
    Akkor?

  • Ams
    #55637
    mínusz első negatív
  • Ams
    #55636
    és mért írtad be negatív véleményed (asszem Parizernek is írtál már vmi hasonlót),ha minden faszságot félretéve, negatív vélemény?
  • IMYke2.0.0.0
    #55635
    Ams:
    Édesanyámnak semmi köze a dologhoz. S légy szíves, fogadd el azt, hogy elküldelek a büdös francba azért, mert
    - az anyámat emlegetted
    - egy betegeskedő nőt sem kímélsz
    - s mert csak úgy.

  • IMYke2.0.0.0
    #55634
    Akkor elemezzük.
    55622-es:
    A változásokkal egyet értek. A szexiség pedig fotó-beállítás kérdése.
    Bármilyen nőből lehet szex-dominát varázsolni jó fénnyel, megfelelő sminkkel és ruházattal, meg hozzáértő fotóssal.

    A változásokkal egyet értek. = Ez Tatyla előző hozzászólására reagál szervesen. [[apro]hihetetlen fejlödésen mentél keresztül ahogy láttam a régebbi képeid,lám miböl lesz a cserebogár... gratulálok,tényleg nagyon csinos vagy... és szexi...[/apro]]

    A szexiség pedig fotó-beállítás kérdése.
    Bármilyen nőből lehet szex-dominát varázsolni jó fénnyel, megfelelő sminkkel és ruházattal, meg hozzáértő fotóssal.
    = Ez a saját véleményem. Bővebben, és a kötekedők számára is érthetőbben kifejtettem ezt az 55630-ban:

    "Itt senki sem mondta azt, hogy milliós felszerelés, meg Photoshop kell a dologhoz! S azt sem, hogy Zsuzsa randa, vagy az átmeneti fotósa dilettáns lenne. Egyszerűen arról van szó, hogy megfelelő felszereléssel, egy kis fifikával, szakértelemmel minden nőről készíthetők szexi képek. Punktum."


  • Ams
    #55633
    anyukádról csinálj 1et plz, thxvm
  • Ams
    #55632
    akkor milyen fajta hozzászólásnak minősítenéd az 55622est, imikécském...?
  • homokhat
    #55631
  • IMYke2.0.0.0
    #55630
    Itt senki sem mondta azt, hogy milliós felszerelés, meg Photoshop kell a dologhoz! S azt sem, hogy Zsuzsa randa, vagy az átmeneti fotósa dilettáns lenne. Egyszerűen arról van szó, hogy megfelelő felszereléssel, egy kis fifikával, szakértelemmel minden nőről készíthetők szexi képek. Punktum.
  • IMYke2.0.0.0
    #55629
    Jézusom, ha valaki nem azt szajkózza, amit ti, akkor az már nem is ember?!
    Szedd össze magad, gondolkozz és rájössz, hogy itt senki sem kritizált. Ha kell, olvasd el újra az 55622-est! Ja, és próbálj elvonatkoztatni attól is, hogy mennyire jópofi engem basztatni - a sorokat olvasd!
  • G_ArchAngel #55628
    na igen, én voltam a finomabb változat...:/

    Imyke nem tudja, amit Zsu', Yeltzin, és részben én tudok: Yeltzin megfontoltan teremtette meg akörülményeket, arra a minimális technikára építve, ami rendelkezésére áll: nincs milliós felszerelése, profi stúdiója - ezeket gyakorlattal és tudással ellensúlyozta, ezenkívűl egy csinos JÓ ALAPANYAG állt az objektív elé, és nem egy BÁRMILYEN...

    PhotoShoppal én is csinálok a kutyámból sárkányt...
  • Ams
    #55627
    jézus nincs jobb dolgod mint kritizálni, menj tedd hasznossá magad írtsál parlagfüvet bazz...
    állandóan mások jókedvét elbaszni...
    bnőd/feleséged-nek is szajkózod 0-24h?
  • IMYke2.0.0.0
    #55626
    Jézusom, gondolkozz már...! Ne mindenáron a jópofizásra koncentrálj, hanem arra, amit írtam.
    Segítek.

    Egy dagadt, zsíros seggű, löttyedt mellű nőt is lehet úgy fényképezni, hogy arról csak személyes találkozáskor derüljön ki, hogy néz ki: fekete fehér kép, kevés vagy szűrt fény, dekoltázs fénykép, félprofil, fekvő akt rávetett árnyékkal [mely takarja a zsíros hasat, és csak a nagy, karokkal elnyomott melleket látod] stb. stb. stb.

  • G_ArchAngel #55625
    "Bármilyen nőből lehet szex-dominát varázsolni jó fénnyel, megfelelő sminkkel és ruházattal, meg hozzáértő fotóssal."

    végül is igazad, van, mert dominának nem kell jó alapanyag, egy dagadt NDK úszónő, szőrős háttal éppúgy lehet domina, mint Zsu'...
  • IMYke2.0.0.0
    #55624
    Nem volt az. Mert a felsorolásom [fény, smink, ruha, fotós] bármelyikének megfelelő arányú túlzásával mindent lehet korrigálni egy emberi fotó alanyon. S akkor még nem is beszéltünk a képek beállításairól, a környezetről, a sejtetésről stb.
  • G_ArchAngel #55623
    butaság volt a "bármilyen" szót kiemelned...
    google-lal pillanatok alatt lehetne olyan nőt keresni, akinek a látványától összerókázánád magad...
  • IMYke2.0.0.0
    #55622
    A változásokkal egyet értek. A szexiség pedig fotó-beállítás kérdése.
    Bármilyen nőből lehet szex-dominát varázsolni jó fénnyel, megfelelő sminkkel és ruházattal, meg hozzáértő fotóssal.
  • MacrosTheBlack
    #55621
    Párizsis zsemlés jóreggelit! :)
  • Tatyla
    #55620
    hihetetlen fejlödésen mentél keresztül ahogy láttam a régebbi képeid,lám miböl lesz a cserebogár...
    gratulálok,tényleg nagyon csinos vagy...
    és szexi...
  • G_ArchAngel #55619
    egy szőke csirke nálam negatív hatásokat ér csak el...:P
    nem vagyok tele előítéletekkel, de nem tetszenek a szőkék... (meg a kopaszok sem)

    nagyon-nagyon kevés szőke nőre kapom fel a fejem, s Ő nem az...(ettől gondolom még nyugodt lesz az álma...)
  • parizer
    #55618
    üde jó reggelt, csiripelő madárkákat minden Fiatalnak!
  • MacrosTheBlack
    #55617
    Mást is versz te Kata képeire.
  • G_ArchAngel #55616
    azért én egy 4 évet verek Kátyára, de vannak itt rajongók, akiknek a tojáshéj még nem esett le a hátsójukról...:P
  • MacrosTheBlack
    #55615
    Csak csókolommal köszönhecc Kata néninek. :)
  • G_ArchAngel #55614
    túl idős vagy már a tini-rajongókhoz?
  • MacrosTheBlack
    #55613
    A Kéjti (tm) az én licenszem, csak bólogató zsiráfos matrica ellenében használható.
  • CSOCSO
    #55612
    juuuj lol. szecskavago foldon nottem fel:D:D:D:D
  • geri15
    #55611
    pedig mennyit szpemmeltetek nyáron :) hazajöttem melóból 3-4 oldalakat olvasgattam :) mondjuk jók voltak a flémek is, aminek a középpontjában Kéjti állt :D nemtom már ki nevezett el Kéjtinek, de elég sokan utálták arra emléxek
  • Kata
    #55610
    nembaj. Lassanként "elszokom" innen. :)
  • geri15
    #55609
    eddig se remekeltél :P alig látni mostanában, még logód sincs :C