74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • hykao #55808
    Ekkora fájlméretűt linkkel légyszives!
  • akos
    #55807
    Azon besírtam :DDD
  • ivjoe
    #55806
    Beszteszt:

    - I'm a wizard!
    - Yeah, but you're not a ninja!
    [Gandalf feje]
  • Dichter
    #55805
    It's Mordor, with a D
    Azon a fejen amit utána vág Boromir, azon borultam :D:D
  • [HUN]PAStheLoD
    #55804
    NINJA WIZARDS .. LOÁL :DD
  • ivjoe
    #55803
    :DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Sné Zsuzsa
    #55802
    :DDDDD LOLLER!!!!
  • peet69
    #55801
  • akos
    #55800
  • Sné Zsuzsa
    #55799

  • parizer
    #55798
  • akos
    #55797
    Kösz Hyk :)

    Igen fogytam. A tavasszal ledobtam magamról egy tizest.

    A képek pedig Horvátországban készültek (Murter szigete, Jezera).

    Zsu :)
  • peet69
    #55796
    muhaahha az első képen unatkoztál a fürdőben ?:D
  • franco
    #55795
    grat a kitartáshoz
  • Quki
    #55794
  • geri15
    #55793
    tuttam én
  • ivjoe
    #55792
    Ez nem Orebic?
  • G_ArchAngel #55791


  • Sné Zsuzsa
    #55790
    Khmmm....izé....azért hidd el, hogy kizáró ok :DDD
  • G_ArchAngel #55789
    Croatia?
  • geri15
    #55788
    És Zsunak pasija van, hmmmmm persze ez nem kizáró ok :P
  • G_ArchAngel #55787
    én is ezt vettem elsőre észre, lényegesen kisebb lett a srác:)

    Ákosnak tetszik Zsu', Zsuzsinak tetszik Ákos, hmmm:)
  • geri15
    #55786
    Gratula, látszik a régi és az új fotók közti különbség, csatlakozok hykao mesterhez :) Zsuzsa, te meg... áh :DD
  • Sné Zsuzsa
    #55785
    Hmmm....valaki ám nagyon jól néz ki.....
  • hykao #55784
    Na, má' magázódunk? :) Te fogytál vagy csak 10 pulóver volt rajtad a legutóbbi talin? :) Amúgy fenn a képek!
  • akos
    #55783
    Pls tegye a galériámba ezeket a képeket :)
    Ezt, meg ezt, és ezt, végül pedig ezt.

    Htx.
  • MacrosTheBlack
    #55782
  • Kata
    #55781
    loál
    Még jó, hogy ennyi okos ember jár ide, mindig tanulok vmi újat. :D
  • MacrosTheBlack
    #55780
    Na látod hogy elárulta a lényeget. :DD
  • Tatyla
    #55779
    hát ez kész, hazajövök és az látom hogy egy reggeli hozzászolásom Zsuzsa képeihez milyen vitát keltett,de ráadásul egy olyan ember kötekedett aki...
    na mindegy kár rá a betü...
  • jefferson83
    #55778
    Persze amerikaiakról el is tudom képzelni, akkor viszont azt is jól csinálták :)
  • Yeltzin
    #55777
    gondolom, nem görbe orrú, X lábú, hájas seggű, májfoltos nőkről van szó

    azzal mindenki tisztában van, hogy ég és föld a különbség a frissen ébredt és a fullra sminkelt nő között, de gondold csak el fordítva: a műsor kedvéért nem sokkal egyszerűbb az a megoldás, hogy átlagos nőket totál rondának mutatnak az elején??? ez ugyanis lehetséges, a fordítottja nem
  • jefferson83
    #55776
    OFF
    Láttam egyszer valamelyik külföldi ismeretterjesztő csatornán egy műsort ami arról szólt, hogy bárkiből lehet modellt faragni (színpadi modellt). Olyan 12 nőt választottak ki, nem könnyű megfogalmazni egyszóval nem voltak valami szépek. A műsor végére pedig sikerült belőlük majdhogynem bomba nőt faragni és nagyközönség előtt színpadon be is mutatták őket. Szóval itt nem fotóról volt szó, hanem szemtől-szembe mutatták az eredményt. Nekem szó szerint egy-két átváltoztatástól leesett az állam. Csak érdekességképpen említettem meg.
    ON



  • Yeltzin
    #55775
    hali mindenki

    tudom, lezárult a téma, és nem is folytatni akarom, mert annyira nem mozgat a dolog, csak szemet szúrt nekem is az ominózus mondat, miszerint "bármilyen nőről lehet jó képet csinálni" (nem pontosan ez volt, de ez a lényeg)

    nos, ez egyszerűen nem igaz

    azt aláírom, hogy a fotózás fele hazugság (sőt, erről korábban már vitáztunk is a fotós topikban), de vannak határok - nem mindegy, hogy egy nem létező segget varázsolunk a képre, esetleg nem emelünk ki pár hurkácskát, terhességi csíkot, vagy egy kicsit sem vonzó nőt állítunk számára cikis pozíciókba, és próbáljuk trükkös világítással eltorzítani a szomorú valóságot (most modellfotókról beszélek, nem művészi portrékról)

    aki nem szép, nem csinos, nincs kisugárzása és nem tehetséges, azzal nincs mit kezdeni, aki meg szarból épít várat, az ne csodálkozzon, ha messziről szarkupacnak fog tűnni

    tele van a világ jó nők szar képeivel, ami azt mutatja, hogy még a szépről sem könnyű jó fotót készíteni, és messze nem elég egy dögös test meg egy bájvigyor, ezek után ki lehet számolni, mennyi a valószínűsége annak, hogy valaha valakinek valahol már sikerült, ronda nőt szexbombává varázsolni (photoshop és durva utómunka nélkül, mert most fotókról beszélünk, RAJZOLNI bármit lehet...)


    ennyi lenne, úgy érzem, páran nem gondolták át, amit leírtak
  • ivjoe
    #55774
    Hülyeség a "kecske" életmód. Biólógiailag nem úgy lettünk "tervezve".
    Vannak bizonyos anyagok, melyeket a szervezet nem tud előállítani, és a növényi eredetű kajákkal sem viszed be, pedig szükség van rá. Vannak ilyen fehérjék is, de mivel azok magas hőfokon kinyiffanak... Tehát mindenki egyen Tatárbeafsteaket.
  • Placebó
    #55773
    Erre én is rájöttem, igaz nem oly rég, addig meg naivan azt hittem hogy az embrek nem az egyes szavakat nézik itt hanem a mondnivalót vagy a tartalmat. Hihetetlen gyors a sértödés itt, mivel arcnélkül könnyebb megsértödni és annak hangot is adni, valamint erősebb kutyát játszanoi... [EZ IS CSAK VÉLEMÉNY NE BÁNCSATOK]
  • ugot2know
    #55772
    #57766 szerint nem!
  • prezi
    #55771
    sötét vagy :D
  • MacrosTheBlack
    #55770
    Ezért praktikus a csigaház. Csak magadra borítod és kész. :D
  • MacrosTheBlack
    #55769
    Ha nincs hova menned, csak hívj. :D