74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • tigeroo
    #73516
  • SzirmosSzisza
    #73515
    Nekem azt mondta, hogy tökéletes, pedig akkor úszógumim van, mint ide Makó :(
  • Renegade
    #73514
    "Mivel könnyű kiszámolni, a BMI-t széles körben alkalmazzák a túlsúlyosság felmérésére a lakosság körében, ugyanakkor például sportolóknál – akik az átlagosnál nagyobb zsírmentes izomtömeggel rendelkeznek – a szám torzíthat és indokolatlan esetben is túlsúlyt jelezhet."

    hidd el, egy sportoló egy sportdokival karöltve teljesen más módszerekkel álapítja meg az ilyet ;)

    a kalkulátor maga pedig egy egyszerű osztás, de gondolom ezt mindenki tudja, aki a témával foglalkozik :-)
  • Dynamic
    #73513
    Ezeket a testömeg index kalkulátorokat akkora nagy baromságnak tartom. Írd be milyen magas vagy, hány kiló és megmondja a frankót. Persze egy tök szálkás, csupa izom testépítőre meg kihozza, hogy elhízott vagy túlsúlyos az illető;D
  • Sir Quno Jedi
    #73512
    Ne aggóggyá! Te igen jól vagy, ahogy vagy, én rád szavazok, nem a ropikra!
  • VRSDM
    #73511
    pontosan erről van szó;)
  • Renegade
    #73510
    egyébként nem tudsz hízni vagy fogyni?

    Mert ez ilyan sportoló sajátosság, beáll egy bizonyos tömegre (+/-5%) relatív hamar (esetemben 186cm-hez 83kg, 17 évesen) és úgy maradsz, most 33 évesen is ugyanannyi vagyok, tök mindegy, hogy napi egyszer eszem sokat, vagy nem eszem, vagy hetekig hülyére zabálom magamat,stb.
  • extramagascsaj
    #73509
    Még mindenki a gebe témán lovagol? Hagyjuk már...hol vagyunk,az oviban?
    Mindenkinek más tetszik,vannak akinek a hajszálvékony, van akinek a normál, van akinek a teltebb alkat az izgató...mit kell ezen ennyit nyűglődni. Nézzen ki úgy, ahogy jól érzi magát. Kész.
  • Sir Quno Jedi
    #73508
    Hááát(tal nem kezdünk mondatot) a papásmamásnak ott megvannak a maga íratlan szabályai.
  • byzhouse
    #73507
    ez olyan,mint börtönben miért dugják a gyengéket? :-)
  • Sir Quno Jedi
    #73506
    nemaz, hanem mér venne szenyát a fekáknak???
  • IXEMGabeo
    #73505
    plusz 1 master xD
  • byzhouse
    #73504
    nem akarta/merte leírni a cigány szót :-D (szabad,mert wikin is szerepel és rendőrtisztin mondják is a cigány bűnözést)
  • Sir Quno Jedi
    #73503
    fekáknaaak???
  • Sickness
    #73502
    Ja, a suliban meg te veszed a szendvicset a fekáknak.
  • byzhouse
    #73501
    digitális só-tartalom mérő? :DDDD aki éhes és azzal tölti az idejét,hogy megméri a só tartalmát azt nagyon,de nagyon sajnálom :D
  • VRSDM
    #73500
    amúgy bocsánat de mennem kell. pedig szívesen fröcsögnék még veletek :) remélem mire visszaérek lesz mit olvasnom ;)
  • Sir Quno Jedi
    #73499
    Ami még elvben is csak homogén anyagoknál működhetne.
  • VRSDM
    #73498
    digitális só-tartalom mérő?!
    köszönöm :)
  • immovable
    #73497
  • Sir Quno Jedi
    #73496
    "hozzávalók átlagos sótartalmával"
    "személyre szabott dietetikus által összeállított"

    Tehát fogalmad sincs mennyi sót viszel be (NaCl és nem KaCl pl.). Köszönöm, ez volt kérdésem lényege. :D
  • VRSDM
    #73495
    nem használok sót, hanem a hozzávalók átlagos sótartalmával "ízeseítem" ;)

    és úgy tudom hogy személyre szabott dietetikus által összeállított étrendet eszem? ;)


    ...

    amúgy félreértés ne essék, nekem tényleg jó, biztos másnak is, senkit nem verek össze, senkinél nem vagyok jobb mindenbe, csak kiegyensúlyozott és tökéletes az életem (az igényeimnek megfelelően)

    ha valaki ezt "támadásnak" veszi azzal remekül példázza a saját életét :)
  • immovable
    #73494
    Uhh ez tök jó! Milyen állagú a székleted s rendszeres? Már csak erre vagyok kíváncsi és boldog leszek a mai nap. Hiába no. Neked bejött az élet.





    uristen
  • byzhouse
    #73493
    pedig mi tovább fogunk élni!!!444négy
  • SzirmosSzisza
    #73492
    Mi elhisszük, hogy jól vagy, csak te úgy állítod be, hogy te vagy a tökéletes és minden más meghal,dagadt,vékony,levered fél kézzel. De lehet csak mi értünk félre ;D
  • SötétBarom
    #73491
    Dohányzol, keci?
  • Sir Quno Jedi
    #73490
    Azé kíváncsivá tettél, hogy HONNAN tudod, hogy 0.3g sót ettél per étkezés (tudván azt is, hogy még a só, amit annak adnak el neked, az sem só)??!?!?!?
  • VRSDM
    #73489
    nincs nekem bajom semmivel, mindenki úgy érzi magától jól ahogy ( jó esetben ) köszönöm én jól vagyok, egészségesen, boldogan. aki meg csak fikázódni tud addig tegye amíg nem kap szívrohamot a magas vérnyomása miatt :) áve.
  • Sir Quno Jedi
    #73488
    majd elüt egy légpárnáshajó... :D
  • VRSDM
    #73487
    vagy csak lehet nincsenek felfújódva vízzel a sejteim a rengeteg sótól (mert 0.3g-ot eszek egy étkezéshez) lám mi mindenre jó az egészséges étkezés...
  • VRSDM
    #73486
    tehát nekem nyúltabbak és könnyebbek a csontjaim. :)
  • byzhouse
    #73485
    186+67kg? elég kevés az. én vagyok 17x és 6x kg pedig rajtam sincs felesleg


    IXEM: az is aztán komoly mérkőzés volt...
  • Sir Quno Jedi
    #73484
    el és?
  • IXEMGabeo
    #73483
    ugyan már reklám ide vagy oda Kunkle elverte ezt az állatot:D
  • SötétBarom
    #73482
  • VRSDM
    #73481
    teljesen igazad van, nincs rajtam egy deka felesleg sem. hogy ez azt jelenti hogy vékony vagyok? lese. :)
    én meg fordított helyzetben mosolygok jót a pocakos, zsíros, elhízott embereken ahogy pusztítják a tekintetükkel az utcát, mert hogy ők izmosak és nagyok. :'D inkább viccesek :D)

    [apro]186cm - 67kg ... az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexű emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggő krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát...
  • Sir Quno Jedi
    #73480
    Nem különben egy 170kilós K1-es "hájtenger" Bob Sapp szalmaszálként tépné ketté a "nagyonkidolgozottizmos" Kokót.



  • Dynamic
    #73479
    Egy sovány emberen az alacsony zsírtartalom miatt, persze hogy látszik valamiféle izom definiáltság (plusz a megvilágítás is sokszor többet dob, mint a PS), de attól még vékony... Pont ezért nem értem, hogy a pózer fotókon 50 kilós emberkék miért vannak olyan nagyra a hasizmukkal, amikor az nem az ő érdemük, hanem azé a tényé, hogy soványak és szinte nincs rajtuk zsír.
    Meg hát azért sincs értelme feszengéssel bizonyítani, mert utcán sem folyamatosan feszítve jár az ember :)
  • VRSDM
    #73478
    ez ilyen gebe ösztön tulajdonság. meg amúgy is. szeretjük az irígykedtek :DDD
  • R0zs0máK
    #73477
    +1