74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • magus
    #64128
    " mert a drogos előbb-utóbb könnyen kinyírhat/meglophat valakit (erről tudnék mesélni) és NEM csak a saját életét teszi tönkre, hanem a családjáét és vadidegenekét is."

    na ezért utálom azokat akik kávéznak
  • Z
    #64127
    KÉPEEEET!
  • RIZLA
    #64126


    (nemharaxom, látom korán keltél, bistos csípett még a pisi)
    ...de remélem azért a napod nem ment tönkre hörcsi :)
  • Kata
    #64125
    Most mér? Oda tucatjával rakod a képeid, ide meg irigy módon egyet se töltetsz fel. :P
  • Sir Quno Jedi
    #64124
    Ahá, értem! Szal. belülről rohasztanád a rendszert! Hmmm...
  • Z
    #64123
    Qss, nem buktathatom le magam! Ezért úgy kell előadnom, mintha én nem is...aztán pedig igazából de!
  • Sir Quno Jedi
    #64122
    Namostnekedmiabajod a hímsovinisztákkal!!! Azok érted küzdenek, vaze! :DDD
  • Z
    #64121
    Jah, ide lehet még venni pár embert, agresszív riportert, szerkesztőt, futballedzőt, biztonsági őrt (kidobó embert), tolvaj-rendőrt, gyilkosokat védő ügyvédeket, zebrán parkoló autós, hackert, lesifotóst (gyilkos Diana), illegális/naplopó építőipari munkást, politikust, "vállalkozókat", csaló benzinkutasokat, paraszt pénztárost, kereskedőket, ittas személyeket, egyes focidrukkereket, agresszív fórumozókat, nőgyűlölő hímsovinisztákat, harcos amazon feministákat és így senkit nem szabad tolerálni.
  • Z
    #64120
    És a "melós haver", mikor szív egy utolsó hatalmasat, elpöccinti a csikket, felszáll a buszra, majd bent kifújja a többi melóshaverre, áltis kislányra, meg az össze többi emberre? Na az mit akarhat!?!
  • Z
    #64119
    A nap eredeti dumája! Ezen k*rvajót röhötem, már elnézést.
  • Hajnalcat
    #64118
    Lol :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Igen, nagy partiarc vagyok.
  • Aspyrin
    #64117
    Valóban nem ártana egy vérfrissítés a címben. Mondjuk lehetne "fórumozók képtára és traccspartija :D"
  • G_ArchAngel #64116
    azért a kockahasú gyurmagépeknek is marad ám hely, meg a futkosóknak, erdészeknek és medvevadászoknak

    ez amolyan önfényező topic - csak én már leszoktam róla, mert sok PZS fogyott...:)
  • csuszi
    #64115
    javaslom topic átnevezését szenvedélybetegek ide-re
    vagy
    dohányzás és ártalmai
    vagy
    minden ami monica belucci (én erre szavazok)
  • Sir Quno Jedi
    #64114
    dohányos = ha mások is szívják, akkor másoknak árt
    szándékos munkakerülő = ha mások tartják el (állam is ua.), akkor másoknak árt
    fajtalankodó = másoknak árt egyértelműen
    agresszív meleg = másoknak kellemetlenséget okoz

    EZÉRT nem helyes és ezért NEM lehet tolerálni semmilyen szinten őket. Pont ahogy a drogot sem, mert a drogos előbb-utóbb könnyen kinyírhat/meglophat valakit (erről tudnék mesélni) és NEM csak a saját életét teszi tönkre, hanem a családjáét és vadidegenekét is.
  • Aspyrin
    #64113
    Bájdövéj, én nyolc éven át füstöltem és amikor leraktam jöttem csak rá, hogy mekkora marharépa voltam. Igaz, próbáltam kultúráltan bagózni, kerültem a tömeget, utazás előtt biztos nem bűzölögtem, de az már csak intelligencia kérdése..
  • Aspyrin
    #64112
    Azért tűnik számodra annak, mert gyerekkorodban sok Monica Belucci filmet néztél, és összepárosult a tudatalattidban az erotikus nő fogalma a cigarettával.
    Szóval ha egy nő az ujjával benedvesíti az ajkait legalább annyira erotikus és izgató, ha nem jobban mint a bagós pillanat.
  • G_ArchAngel #64111
    egy dolog tetszik benne, bizonyos típusa egy nő kezében erotikus tud lenni...

    amúgy, ha elvonatkoztatok a füsttől/károsanyagoktól, akkor is undorító, ahogy lobálják az utcán, megállóban, autóból kinyújtott kézben, szórakozóhelyen (tánc közben), családi sétán, babakocsitolás közben...

    és a végén a többség szép nagy ívben eldobja...


    na, ezért nem tartom többre a bagósokat az aljanépnél

    (jöhet a szöveg, hogy "én nem vagyok ilyen...", csak már nem vagyok gyerek, nem hiszek a mesékben)
  • JaNeK2007
    #64110
    Amúgy még azt bírom, mikor a 14 éves kis picsák szívják a ciogit, de majd megfulladnak a füsttől. :)
  • JaNeK2007
    #64109
    Azt nem tudom, hogy az alkesz néniknél, és a nőknél mit jelent ha valakire ráfújja a füstöt. :D
  • G_ArchAngel #64108
    gondolom alkesz néni a megállóban csoportszexre vágyik, mikor reggel mindenkinek leosztja a nikotinadagot...:)
  • JaNeK2007
    #64107
    Egyébként ha valakire szándékosan ráfújják a füstöt, az azt jelenti hogym eg akar b@aszni :D Komoly.
  • JaNeK2007
    #64106
    napi 6 fogmosással, meg 2 zuhany/fürdéssel nem érezni rajtam semmit a cigiből :)
  • G_ArchAngel #64105
    az, kuvasz, b+

    amit a tükörben látsz az meg azért nem egy majom, mert azok túlfejlődtek rajtad...
  • Timbo
    #64104
    xD
  • Nuki
    #64103
    o.O
    [confused]
  • gameplusz
    #64102
    6 perc körül...
  • I.C.ram
    #64101
    10 perc - Guybrush Threepwood.
  • Nuki
    #64100
    hadd gratuláljak!! gyöngyhalász érdemrended hol tartod?
  • Kata
    #64099
    csak az első 4 perc nehéz
  • Nuki
    #64098
    nem tudom mennyi az "leghosszabb ideig visszatartott levegő" világrekordja... :)
  • Kata
    #64097
    Igen van, nem bírom a cigarettafüstöt.
  • Nuki
    #64096
    miért cigizel/kezdtél el cigizni? sry a nem egyértelmü kérdésért :P
  • Renegade
    #64095
    mit miért?
  • Nuki
    #64094
    És miért is? :)
  • Renegade
    #64093
    köszönöm, köszönöm.

    persze ha van valami tüdőnyavajád, akkor elnézést.
  • Kata
    #64092
    Ha gondolod megvastapsollak.
  • Renegade
    #64091
    én meg teátrális ;-)
  • Renegade
    #64090
    nahát, bebembultam ide, és csak pislogok, pederaszta egy kalap alá véve a dohányossal, hűűűű, érdekes egy értékren (no offence, mindössze erősen eltér az enyémtől), meg csúnya gonosz dohányosok, mindenkire ráfújják a füstöt, (ez meg csak szimpla modortalanság szvsz, aminek sok köze nincs a cigihez) persze lehet, csak én látom túl egyszerűen a világot. Ja és igen dohányzom, biztos azért vagyok ilyen elnéző.
  • RIZLA
    #64089
    ezmiez ....kuvasz....?

    amugymeg ...jah ...rohadjon+ az összes dohányos, meleg, pedofil, alkoholista, műmellű, falábú, vak, süket, néma, ....jah meg persze a sok kötsög drogos .....

    na mennem kell, tekerek egy cigit, leöblitem egy kis pálinkával, aztán a teljesség igénye nélkül tolok még pár falatka velős pacalt atlétika edzés előtt ........