74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • light00
    #65772
    Én néha örülten neki ugrok, kirakok egy oldalt, és mire a másikat kirakom, ránézek az elsöre és látom hogy azt totál összekutyultam. Ilyenkor visszarakom a fiókba következö fél évre.
  • Davidus
    #65771
    1x volt a kezemben és nem tudtam kirakni
  • Nuki
    #65770
    Mondjuk útban hűvösvölgy felé a gyermekvasúton

    Mellesleg igen megköszönném
  • ivjoe
    #65769
    A szétszedős módszer nagyon lassú. :)
    Főleg, h a 2x2x2-eset nem tudod szétszedni, az 5x5x5-öset meg összerakni. :)
  • ivjoe
    #65768
    Amúgy a világrekordok jelenleg:

    2x2x2: 2.73 sec
    3x3x3: 9.86 sec
    4x4x4: 51.16
    5x5x5: 1:38.78
  • piros mogyi
    #65767
    és a szétszedős módszerrel ér?
  • ivjoe
    #65766
    Határozottan nem, de ha gondolod megtanítalak rá padawan.
  • ivjoe
    #65765
    10 mp alatt is ki lehett rakni, a kérdés az, h TE mennyi idő alatt rakod ki.
    Amúgy honnan veszed, h én egy perc fölött rakom ki?
  • Sir Quno Jedi
    #65764
    Asszem én sem, de má nem emléxek...
  • Nuki
    #65763
    Engem csak néha néha fellelkesülés szinten 10 percig :P
  • Mirk
    #65762
    ketten vagyunk
    és engem ráadásul nem is érdekel
  • Nuki
    #65761
    Én embernek minősülök, ha soha életemben nem raktam még ki rubik kockát? :|
  • Z
    #65760
    Hánaja! Az is valami. :D
  • [Walaki]D`Lair
    #65759
    ladik bámeg
  • Kata
    #65758
    Mindegy, a lényeg, hogy kétoldali evezős hajó. Ennyi erővel gálya, teknőshajó, galeasz vagy viking hajó is lehetne a neve, csak épp nem pattogtatják az ostort a kuncsaftok hátán. :)
  • Z
    #65757
    Thx, szóval bemákoltam.

    Mekkora kiberboksz megy a filmes topikban. Amiket most láttunk...imádom a filmeket, de az lesz a vége, hogy otthagyom azt a bagázst is a rákba, mint a testépítőket. Azok is folyton flémelték, anyázták egymást.
  • Aspyrin
    #65756
    Honnan származik?
  • Z
    #65755
    Hehe, lehet, hogy félreérthető. Nem nézem le a kínai/távolkeleti hajókat.

    Csak nem akkora méretű. Hajó...
  • Z
    #65754
    Áh, nem olyan komoly...szerintem inkább kínai, vagy távolkeleti eredetű hajó lehet.
  • Kata
    #65753
    Mind1, a lényeg, hogy nem köt le sok időre.

    Sárkányhajó olyan, mint a vikingeké volt?
  • Z
    #65752
    Persze, a világrekordot - azt hiszem - nem rég döntötték meg, és már 10 mp-en belül jár valaki. Az én kockámmal viszont garantálom, hogy nem csinálja meg senki...muhahhaa. Kicsit be kéne szilikonozni (mindig ez a fránya szilikon ), mert nagyon nehezen forgatható.

    Úgy kirakni, hogy közben nézi az ember egyáltalán nem nagy dolog. Még nekem is megy. "Vakon" kirakni, vagy egy adott állásba forgatni már érdekesebb. Pl több kockából egy mintát kirakni.

    Btw a hét végén lesz Budapesten kocka világbajnokság. A sárkányhajó evezés után tuti kimegyek (szurkolni). :D

    Apropó, ült már valaki sárkányhajóban?
  • Aspyrin
    #65751
    lol
  • Kata
    #65750
    ugyanmár, egy 3*3-as rubik kockát ki lehet rakni egy percen belül
  • ivjoe
    #65749
    Én a képen látható első három hordozható játékkonzollal szoktam előadások alatt nyomulni:

  • G_ArchAngel #65748
    én meg nem játszok, mert így is kevés időm van élni...

    (félreértés ne essék, játszanék, ha lenne rá időm...)
  • Z
    #65747
    Te jó ég, mi van itt...én őskövület vagyok hozzátok képest játékok terén... :DD

    Szoktam Rubik-kockázni, sudokuzni, meg néha aknakeresőzni.
  • Sir Quno Jedi
    #65746
    Archlord-ozni kell! :D
  • magus
    #65745
    köszi

    nem játszanom kéne hanem tanulni -.-
  • Nuki
    #65744
    Én is valahogy így vagyok az ilyenekkel... :)

    #65728: én mostanában GBC és GBA-zok :D (micsoda rövidítések... ez a kettő is hordozható játékkonzol)
  • Kata
    #65743
    jobbulást!

    Na, akkor tele vagy idővel játszani. :D
  • magus
    #65742
    amikor már nagyon szenvedek hogy nincs kedvem tanulni akkor sg-zem. meg 1 hete tüdőgyulladással vagyok itthon, még az erkélyen sem voltam 1 hete : /
  • Kata
    #65741
    bezzeg sg-re van időd egész nap :P
  • Tufa
    #65740
    igazából semmivel, volt egykét próbálkozás az újdonságokal, bétákal de egyik sem volt az igazi, nézelődök de semmi érdekes.. simseztem utoljára :)
  • magus
    #65740
    na ahelyett hogy tanulnék travianozom : /

    linage2 meg grindfest, tucatázsiai mmorpg, az egyetlen ami kiemeli a tömegből, hogy relatíve az elsők között volt.

    nem tudom, hogy sims2-zhetsz, a saját életemre sincs elég időm, nemhogy még egy az egyben leéljem a másét is -.-
  • Kata
    #65739
    jó sokáig bírtad! :D Mivel nyomulsz onlány mostanság?
  • Kata
    #65738
    Na igen, az még ász volt. Hogy lestek, mikor egy lövéssel kinyírtad őket. :D
  • Kata
    #65737
    Abban is lehetsz ufó, vámpír meg mittoménmi már. Ellenben nagyon vicces és izgi dolgokat lehet produkálni benne, pl körbefalazni az emberkét és végignézni többnapos agóniáját, majd utána hajkurászni a visszajáró kísértő szellemét, bunyókat produkálni akinek nem tetszik az arca, stb. :) Mondjuk igaz nem egy szerepjáték, de ügyes emberekkel különböző fórumokon pl. fotók alapján megcsináltathatod bárki (akár saját) figurádat is. Pl. csinálnék egy Piros Mogyi nevű nőcit a fotóid alapján, és éjjel-nappal kényszeríthetném számítógépen való sims2 játékra. :D
  • Tufa
    #65736
    nem játszok már fél éve lassan, 2,5év elég volt... :)
  • piros mogyi
    #65735
    Tudnál esetleg ajánlani szervert?
  • Tufa
    #65734
    meg az a kínai ahol csíteltünk