74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • [Walaki]D`Lair
    #66422
    VANDERSEXX :ASD:ASD:ASD:ASD:ASD:ASD:ASD:SD:ASD:ASD:ASD:ASD:ASD:
  • [Walaki]D`Lair
    #66421
    2001-ben voltam kinn, akkor ezt tapasztaltam.
  • magus
    #66420
    hátjah, nem is értem miért áll oda valaki, egyszer tuti meghúzza valaki.

    a kedvencem az volt, mikor kétsávos út, kisebb fajta S kanyar, erre ez a fasz megáll a külső sávban. nem szoktam több száz méterrel előre nézni, de most pont megtettem, úgyhogy nem mentem bele, de ha épp csak megyek és tekergetem a rádiót, vagy csak pont az utat nézem, akkor tuti belemegyek, az S kanyar utén közvetlenül állt.
  • wander01
    #66419
    hát, tudod mindenki a saját érdeklődési körének megfelelő kulturális intézményeket látogatja XDD
  • autoszimulator
    #66418
    szexmuzeum, loál :DDDDDDD
  • wander01
    #66417
    Na, itt a challange :)

    ezt a jóllakott, kocka óvodást emo-zzátok le :P
    és kéretik nem leszolni mert attól félek akkor tényleg átmegyek emoba

  • Z
    #66416
    Pár éve egy gyalogost kis híján elgázoltam egy kereszteződésben. A sarkon állt egy furgon, gőzöm se lehetett, hogy mögötte épp lelép a járdáról egy ember. Na most ugye a gyalogosnak akkor is elsőbbsége van (a gépjárművel közlekedővel szemben) kijelölt gyalogos átkelőhely (zebra) hiányában, ha az ő általa keresztezett útRA kanyarodik be az autós. Ez voltam én. Kb 30 km/h-val kezdtem bevenni a balkanyart, az ember meg csak sétált tovább, amikor észrevettem. Három lehetőségem volt, amelyek közül a gyalogos elgázolását elvetettem. Második: fékezés nullára, ami a mögöttem érkezőket meglephette volna. A harmadikat választottam, hogy gázzal nagyobb ívben veszem be a kanyart. Sikerült, de egy perccel később az adrenalintól szét akart robbanni a szívem. Megálltam, kiszálltam, elnézést kértem, és hála égnek semmi baja nem lett. De azóta a sarokra beállók autóit legszívesebben zúzdába küldeném...sofőröstül. Nem hiába kell ott helyet hagyni.

    Engem egyszer már "gázoltak" el úgy, hogy súrolt a kocsi, és az sem volt jó érzés, sőt meglehetősen pocsék érzés volt.

    Ezek után lehetőség szerint majdnem mindig megállok, ha egy gyalogost látok a zebránál.
  • Takezó
    #66415
    ezt te hol hallottad?:D
  • magus
    #66414
    Magyar közlekedés bah, mikor -5 fokban fagyoskodva átmegyek a zebrán a kis mitugrász paraszt csakazért is rágyorsít és fél centire a sarkamtól csikorgatva majdnem elgázol, mert ő most megmutatja.

    Ha lesz autom az első dolog az lesz, hogy egy fém baseball ütőt rakok bele, ha valaki hülye szimplán kidugom az ablakon.
  • G_ArchAngel #66413
    igaz eddig csak Bécsben, Londonban és Szófiában vezettem 2 hétnél hosszabb ideig, de messze Budapesten vannak a legrosszabb sofőrök és a legudvariatlanabbak...
    hülye pesti gyerek megnézi a Fast and Furious-t, megy négy pályát a Need for Speed-del, aztán azt hiszi tud vezetni, Londonban legalább a sok kamera kicsit visszafogja a szabálytalankodókat, mert megy az átlagosan 2000 GBP-s büntetés
    itt is az kellene, aki seggfej az utakon, az másnap átveheti a talicskáját a telepen 100.000 HUF-ért, nem pedig pontokat kapna, a harmadik eset után meg végleg ott maradna töréstesztre, jogsi meg véglegesen bevonva - nem lenne buszsávozás, meg lámpától gyorsulás...

    mondjuk a legjobb autóversenyzőnk is egy Baumgartner Zsóti, így nincs min csodálkozni:)))
  • G_ArchAngel #66412
    Te nem vagy normális, még akkor is átengednek, ha nincs átkelőhely a közelben, magyar paraszt meg a zebra látványára gyorsít...
    Lámpánál 5m van minden autó között, pesti bunkó megsimán beleáll a másik seggébe...
  • [Walaki]D`Lair
    #66411
    Kedvesek??? Szerintem sokkal elmebetegebb módon vezetnek az angolok...a gyalogos meg le van szarva, ugorjon félre...:DD
  • G_ArchAngel #66410
    rózsaszín a full jogsi, egyébként ID card-nak felel meg, a buszvezetők 60 éves korukig kapják, a civilek 70...:)
  • Nuki
    #66409
    Az is kemény, hogy nem raksz le ott jogsit, de már vezethetsz ha ül melletted (rózsaszin vagy zöld?) olyan ember akinek VAN jogosítványa...
  • G_ArchAngel #66408
    az is kemény, hogy az itt kapott jogsim 70 éves koromban fog lejárni:)
  • Nuki
    #66407
    Ja igen, Oldenburgban a levegő után kerékpár a második dolog, amit vesznek az emberek :D
  • light00
    #66406
    Én Németországot imádtam nagyon. A biciklisek jó, tahók voltak, de ha már az út felé fordultam, akár zebra, akár nem, mindenki padlófék, és megvárták míg átmentem. És ha meggondoltam magam, akkor sem anyáztak le, mentek tovább és élték az életük.
  • Gabesz amd64
    #66405
    jah én is nagyon csipázom a közlekedést

    nap mint nap vezetek és nagyon "kedvesek" a sofőrök...
    csak majd most meg megyek haza...ezt hiába várom otthon :)
  • Nuki
    #66404
    VOltam már ott kinn, a közlekedést ismerem :) Kár hogy magyarországon nem minden utas ilyen, és a szolgáltatás sem olyan. (lehetne vitázni melyik gerjeszti melyiket: értelmetlen)
  • Gabesz amd64
    #66403
    hát nem hiszem...vannak akik igy is szükölködnek,lakás bérlése nem olcsó
    a lakosság nagyobb része csak bérli a lakásokat.aztán meg itt is van adó,nem kicsi
    és ha már van kölköd akkor azt is eltartani.aztán ha már jár iskolába akkor oda mégkeményebb pénzeket kell fizetni,plussz utazás,pl metrójegy 4 font de van kedvezményes is 1,5 font(de ebbe nem megyek bele,mi mennyi,lényeg h drága)
    és ezt a munkatársam panaszolta el nekem

    persze egy magyar ha kijön ide dolgozni vígan elél az itteni minimálbérből :) sőt még tud sporólni is
  • Z
    #66402
    Népszerű témák - 3. helyen Moderátor figyelmébe!?!? loál
  • Timbo
    #66401
    (:
  • Nuki
    #66400
    Jó hogy vannak még akik így gondolják :)
  • Timbo
    #66399
    Nem is vettem annak :)
  • Kata
    #66398
    semmi offenzíva nem volt...
  • Timbo
    #66397
    Yuccában meg majd aranyat mosok nem ?:) hát hogyne :P
    De amugy köszi a kommentet :D tőled ezt bóknak veszem ;)
  • Kata
    #66396
    tanulj meg ötvösködni hobbiszinten, és klassz kis ezüst karkötőket csinálhatnál :P
  • Timbo
    #66395
    500 Ft ból jött ki a 3 karkötő :D és ott nincs meg az öröm hogy te magad készítettél valamit (:
  • Kata
    #66394
    mérnem vettél inkább két ezüstöt?
    elegánsabb, és az még olcsó is

    (legalábbis nekem a bőrszíjas meg gyöngy karkötők nem bejövősek)
  • Timbo
    #66393
    én csináltam :D szal tsst :P
    amugy meg van párja is a karkötőknek :) csak nem nálam és ezért van rajtam mindig :)
  • Kata
    #66392
    mátrixos

    (bár a gyöngykarkötő stilisztikai mellékvágány e téren)
  • Timbo
    #66391
  • Timbo
    #66390
    előre is köszi :)

  • Lullaby
    #66389
    akkor már általános (;
  • Rockynhooo
    #66388
  • Z
    #66387
    Na várgyáááá mááá! Ott nem látod a mujóját, se azt, hogy tart-e cigit a kezében. Még akár férfi is lehet!!!

    Akit ölelget az kis aranyos. Az a tuti!
  • Z
    #66386
    Sőt, a tarkóján mind a 4 hurka szarrá van tetoválva, és Porsche Cayenne-nel jár (és parkol a nyomiparkolóban), valamint akkora a fuksz a nyakán, hogy egy 100 kilónál könnyebb ember nem bírná huzamosabb ideig hordani gerincferdülés veszélye nélkül.
  • VRSDM
    #66385
    /ismerem őt is. tévedsz :P
  • autoszimulator
    #66384
    ha ennyire részletekbe merülünk, akkor rossz csajt ölelget, mer amelyik előrébb áll, az kicsit jobbnak tűnik :D
  • báttyó02
    #66383
    meg ne indulojon a balhorog :s