6021
Ki lesz a legjobb?
  • Mojlepque
    #2335
    Hát ha már a hivatalos oldalon pénzes, akkor maximum illegalásian nézheted meg ingyen...
  • Vendy
    #2334
    Sziasztok a Megasztár hivatalos oldalán pénzessé tették a műsor visszanézőt! Nem tudtok olyan oldalt ahol még ingyen lehet megnézni?
  • Aspyrin
    #2333
    A végeredmény
  • Super Mario
    #2332
    Mi a helyes?
  • Aspyrin
    #2331
    Helyes.
  • musha
    #2330
    2 embert és így volt eddig is ^^
  • Rózsalány
    #2329
    most akkor mi van?? az Oláh Szabolcsra azért kellett szavazni, hogy bekerüljön avigaszágasok közé?? És akkor majd lesz még egy forduló aol a vigaszágasok közül fognak választani a döntősök közé 1 embert?? vagy 2 emberet???
    ez így volt eddigis??
  • musha
    #2328
    jaja, bár számomra 4 ember is szimpatikus a vígaszágasok közül.
  • Super Mario
    #2327
    Hát, Oláh Szabolcs lett a 6. elődöntős. Visszanéztem a produkcióját, és megérdemelten került a vigaszágasok közé. Van esélye vasárnap. De azt nagyon szeretném, hogy Polgár Odett bekerülne a döntőbe.
  • Super Mario
    #2326
    Komolyan? Akkor kettőn áll a vásár. vagy Bíró Nóra, vagy Oláh Szabolcs. Köszi, hogy mondtad!
  • Amse
    #2325
    Lezárult a szavazás.Ma az aktívban mondják meg a végeredményt.
  • Super Mario
    #2324
    Ó, kitörölték a szavazatokat, nem lehet látni a jelenlegi állást!
  • Rózsalány
    #2323
    np énhibám:))
  • Rózsalány
    #2322
    innen... jópénzért
  • musha
    #2321
    bocs, nem személyeskedés volt, csak már a sokadik voltál, aki keverte és nem szerettem volna, ha ez a tévhit marad meg az emberekben.
  • reanimator
    #2320
    hellótok. tudna valaki segíteni? Csak egy elődöntőt láttam de az tetszett,jók voltak.honnét lehetne letölteni a többit?
  • Super Mario
    #2319
    Megfordult az arány! Most Bíró Nóra vezet 6378 szavazattal, de nem sokkal marad le Oláh Szabolcs 6345 szavazattal. A többiek hanyagolhatók...
  • Super Mario
    #2318
    Helyzetjelentés: 1 Oláh Szabolcs: 4970 szavazat 2. Bíró Nóra: 4260 szavazat 3. Zentai Márk: 3203 szavazat
  • Rózsalány
    #2317
    jah, jóvanna, nemkell azért kiabálni!
    ő mondjuk jó volt azt el kell ismernem, összekevertem őket
  • musha
    #2316
    nem ő a Gáspár Laci rokona, Oláh Szabolcs a legutolsó adásban énekelte a Roxanne-t!!!
  • Rózsalány
    #2315
    ez mondjuk tényleg így van, pedig állítólag sorsolással döntötték el a 10 -es csoportokat, mégis a vége már nem igazán ütötte meg az előzőek szintjét.
  • Super Mario
    #2314
    Meg a második elődöntősök is nagyok voltak. A harmadiktól kezdett hanyatlani a színvonal.
  • Rózsalány
    #2313
    nem volt rossz a srác, de nem is volt olyan kiemelkedő azért mert hires a rokona??? voltak nálak sokkal jobbak, akik inkább oda valók főleg az első 10esből - szerintem.
  • Super Mario
    #2312
    Nem emlékszem már, hogy mit alkotott, majd visszanézem. Én Bonyár Juditra szavaztam. De hol van ő az első helytől???
  • Amse
    #2311
    nem találkoztam, vele de szerintem az uccsó elődöntőből neki kellett volna döntőbekerülni és a szentendrei csajnak meg vígaszágba, szal örülök neki.
  • Super Mario
    #2310
    Úristen! Oláh Szabolcs 3321 szavazattal vezet a második helyezett Bíró Nóra előtt, akinek 1921 szavazata van. De én olvastam egy pár magyar honlapon kampányolnak Oláh Szabolcsért. Ti olvastatok ilyet? Én találkoztam ilyennel.
  • Rózsalány
    #2309
    köszi:))

    [dejó neki, hogy megvan neki!:)]
  • Amse
    #2308
    Ain't No Sunshine

    nem tom már ki az eredeti, de a Lighthouse Family-s nagyon jó(ha nem a legjobb).
    [megishallgatja]
  • Rózsalány
    #2307
    valaki meg tudja nekem mondani, hogy mi volt a szám címe amit a Varga István villamosvezető énekelt??
  • Rózsalány
    #2306
    nagyon nagyon szépséges volt a perui lányka és a hangja is jó volt szerintem:))
    igazából ebből a 10esből nem volt nehéz kitűnni...

    1et értek mushaval, hogy a Police-t éneklő srác sokkal jobb volt mint a szőke. Nem értem, hogy miért kell ilyen noném számmal eljönni, ez nagyon rizikós...
  • Rózsalány
    #2305
    már csak ezért szavazni fogok!!!
  • Voltan
    #2304
    Hát, tény.
  • musha
    #2303
    nem Gáspár Laci rokona vezet, akire te gondolsz az Csík László, amúgy jelenleg az 1-2 adással ezelőtti Billy Idol-t éneklő csaj vezet, utána a tegnapi Roxanne-os srác van (ő az Oláh Szablocs)
  • musha
    #2302
    nemá...mér van ilyen gáspárlacikultusz? én csíptem őt az első szériában, de elég volt, köszi, a másodikban Karamell is közel ugyanaz a műfaj volt, most már igazán lehetne egy népünk-egyszerű-fia-mentes msz.
  • Super Mario
    #2301
    Már lehet szavazni a Megasztár honlapján. Eddig Gáspár Laci rokona vezet. Szerintem ez nem véletlen.
  • Super Mario
    #2300
    Nem ez a legnagyobb baj! A probléma ott van, hogy igazságtalan az elosztás! Az első 2 elődöntőből akár 6 embert is tovább lehetett volna juttatni, annyira jók voltak, de az utóbbi 2 elődöntő harmatgyenge volt, és kiszúrás azokkal szemben, akik egy másik elődöntőben sokkal jobbak voltak, mégsem jutottak tovább, és azok, akik hozzájuk képest gyengébbek voltak, de egy gyengébb elődöntőben produkáltak, ők meg továbbjutnak. Az a Varga István is egy akkora pojáca, hogy rossz ránézni!
  • musha
    #2299
    nem értem ezt a közönségre bízott srácot hogy került be...aki a Sting dalt énekelte az klasszisokkal jobb volt. na mindegy.
  • Super Mario
    #2298
    De gyenge volt ez az elődöntő is! Én már az előadások alatt tudtam, hogy ez a 2 csaj lesz a biztos döntős!
  • Amse
    #2297
    volt 2 fiú (LGT, Police) is akik szerintem jobbak voltak a szentendrei lánynál és a vígaszágasnál.
  • Szabina
    #2296
    Szerintem jó döntés volt, bár csak félfüllel hallgattam tanulás közben, de a "nyertes" két lány ügyes volt :)