6021
Ki lesz a legjobb?
  • fifi
    #2295
    na ez elég hülye döntés volt...
  • desigo
    #2294
    akkor merre is keressem izabellát?
  • Amse
    #2293
    én meg minden nap :P
  • desigo
    #2292
    pénteken megyek szentendrére
  • STREEX
    #2291
    Nagyon bölcs ez a kínai mondás:)
  • fifi
    #2290
    hehe, az egyik legjobb ivócimborám/haverom ott ült Trilla meg az Ernő anyja mellett... :)
  • Davidus
    #2289
    mondjuk ha idejönne élőben lehet hogy az lennék:P
  • Davidus
    #2288
    azért annyira nem csak nem folt megfelelő szmájli:D
  • desigo
    #2287
    szerelmes lettél hirtelen?
  • Davidus
    #2286
    ejj de szép volt ez a perui csajmeg jó is... mondjuk annyira nem volt jó amennyire szép:)
  • fifi
    #2285
    ???
    a motoros?
  • STREEX
    #2284
    Oláh Szabolcs????
    Ráadásul gitárral?
  • STREEX
    #2283
    Az akiről nehéz volt megállapítani hogy fiú e vagy lány.
  • STREEX
    #2282
    ez a dögös csajszi egész jó volt.
  • fifi
    #2281
    ki volt itt a leszbi???
  • STREEX
    #2280
    Nekem is
  • Davidus
    #2279
    eddig a leszbi csaj tetszett meg a csávó aki az elején volt
  • desigo
    #2278
    Milyen név az,hogy Rock Lívia?
  • STREEX
    #2277
    Ez a srác sem ígérkezik túl jónak.
  • desigo
    #2276
    nah hazaértem de gáz ez a kiscsaj...
  • Super Mario
    #2275
    Elég rossz. Anastaciát énekelni nem lehet csak úgy! Akkora hangja van az énekesnőnek, hogy azt nem lehet utánozni!
  • STREEX
    #2274
    Ez a csaj eddig a legrosszabb.
  • Super Mario
    #2273
    Na, hát elindult a műsor. Eddig ketten voltak . Nem valami kiemelkedők voltak. Ez a nyíregyházi csaj hihetetlen szexi, és számomra kedves dalt énekelt (Sade: Smooth Operator), de nagyon hamis volt.
  • fifi
    #2272
    hejj az Ernőt ismerem, az egyik cimborám is nyomja a Három Amigoban...
  • Super Mario
    #2271
    Ennek a hírnek csak örülni tudok. Igenis azt mondom, hogy fedezzünk fel sok új tehetséget, egyéniséget! Kíváncsi leszek, hogy a ma estiek hogy fognak produkálni. Nagyon jól mondta Soma, hogy nem jól akarjuk magunkat érezni, hanem hatást akarunk!!!
  • Cat #2270
    Az amerikai 'Megasztár' még négy évig folytatódik

    A hamarosan ötödik évadát kezdő American Idol még legalább négy éven keresztül szórakoztatja a közönséget - erről állapodtak meg a műsor készítői és a showt vetítő Fox tévécsatorna.

    Négy sikeres év után még további legalább négy, esetleg hat évadon keresztül örülhetnek a nézők az American Idol c. tehetségkutató műsornak. A showt készítő 19 Entertainment, a további részekhez is megnyert műsorvezető, Simon Cowell és a nyertesek lemezszerződéseit biztosító SonyBMG közös nyilatkozatban tudatta együttműködésük meghosszabbítását.

    A nálunk sugárzott Megasztárhoz hasonló formátumú tehetségkutató mind nézettségi, mind hirdetői szempontból nagy siker az Egyesült Államokban, így nem csoda, hogy az érintettek a folytatás mellett döntöttek. Az egyezség szerint a felek vállalják legalább négy további évad elkészítését, és amennyiben a műsor teljesíti a hozzá fűzött elvárásokat, a szerződés automatikusan megújítható egy ötödik, illetve hatodik évadra is.

    A show saját weboldalat is kap, amelyet az americanidol.com cím alatt a Fox épít és tart fenn. A megújított együttműködés jegyében létrejövő első - a sorban az ötödik - American Idol 2006 januárjában kerül a képernyőre. Ezek alapján pedig nem lenne meglepő, ha a nálunk is sikerrel vetített tehetségkutató a tv2-n is még sok évig velünk maradna.
  • bodesz
    #2269
    mér az fullos TV :D :D :-D
  • musha
    #2268
    tényleg, nem is néztem ^^
  • DJ Bee18
    #2267
    hagyjad, kisgyerek még...
  • Super Mario
    #2266
    És, hogy Gyulai, az rendesen halálos.
  • Mojlepque
    #2265
    Egyet értek. Nagyon jó Jazz-Blues hangulatban énekel, és szerencsére úgy is öltözik. ...ez ám a RETRO feelin'
  • musha
    #2264
    és ezt most feltétlen be kellett ide böfögnöd.
  • Aspyrin
    #2263
    14 alatt én is a cartoon networkot néztem :D
  • KILROY
    #2262
    Megasztár sUxXx
  • STREEX
    #2261
    Nekem is ő eddig a kedvencem.
  • musha
    #2260
    nana, azért előtte Rúzsa Magdi sem tolta sz@rul a Highway to hell-t
  • Sil3nt
    #2259
    szerintem is...eddig ő tűnik ki a legjobban..ha ő a 10 pontos akkor a következő 7.5 és midnenki jóval attól lefele...
  • Amse
    #2258
    yes...
  • Vegas
    #2257
    Sztem ennek a csajnak jo a hankja : ^^
  • Amse
    #2256
    Megint?Hihhetetlen mocsok dolog ez.