6021
Ki lesz a legjobb?
  • Steve2007
    #3460
    Szerintem is akkora köcsög ez a Fridi, hogy a boroshordó hozzá képest csak egy gyűszű...
    Nem értem mit keres még mindig a médiában ez a szemét, már réges rég ki kellene selejtezni innen.
    Elfelejtette, hogy kb. ő is harminc lehetett, amikor megadták neki a lehetőséget, hogy valamit kezdjen magával, de mára már egy senki !!!!
    Milyen alapon veszi a bátorságot, hogy úgy lealázzon embereket ország - világ előtt, mint ahogy azt Ambrus Ritával is tette ???
  • warchris
    #3459
    pont most olvastam :)
  • BoKK
    #3458
    "A megasztár egy szerepjáték Friderikusszal az élen. Szerintem jobb is, hogy Dávid nem került be oda. Ő túl profi ahhoz a műsorhoz. ;)"

    Idézet RefactorXNA nevű kommentelőtől Youtube. Vala mennyire igaza van mivel a MegaSztár tényleg nagyon szar és Fridit páros lábban kéne kirúgni (csak nehogy élvezze a kis homi).
  • warchris
    #3457
    Ez a Friderikusz egy arogáns, nagyképű, bu*kó.
    Csak kritizál és mindenkinek beszól, megpróbál mindenkit lealázni

    minek rakták ide???????
  • mate317
    #3456
    ez a fogyatékos karcsika mi a szarért jutott tovább? tuti mert meghalt az anyja-----> nézők szívének manipulálása. engem nem hat meg, inkább jó énekeseket szeretnék, nem mintha nézném
  • roppii
    #3455
    mondjuk van benne igazság most már rájöttem én is.
  • davidka003
    #3454
    De igaza van.
  • snowkid16
    #3453
    Szánalmasak..
  • snowkid16
    #3452
    Főleg Lüszike-.-
  • snowkid16
    #3451
    Tóth Lüszi a LEGNAGYOBB LOW!!!!! ÚGY CSINÁL MINT EGY SZTÁR LENNE...
  • roppii
    #3450
    Fiderikusz egy jó nagy köcsög
  • homeless
    #3449
    Úristen mekkora szánalom ez a műsor:)) Eddig az összes "produkció" kibaszott idegesítő volt, pedig nem is nézem csak hallgatom:) A Fábrys karaokes kölyökkel csak jót tettek, hogy kiejtették.
  • Dean Winchester
    #3448
    a laci naon szar:S hibázik néha naon halkan énekel,nemtudom a zene lenne direkt ilyen minőségű vagy én emlékszem rosszul az eredetire?
  • Dean Winchester
    #3447
    Ambrus Rita nagyon hasonlít Ali Larterra :D

    ha a nézettségre mentek volna rá akkor a Dávidot továbbjutatták volna,mert hát neki volt nézettsége :D
    a két kislány továbbjutásán csodálkoztam :(
    miért nem rendeznek gyerek megasztárt? én sem engednék oda 18 év alatti személyt.
    Nem kisgyereknek való ez a műfaj!
  • LordVenom
    #3446
    Engem is meglepett a 15 továbbjutó egy része...
  • desigo
    #3445
    Lüsziről nem is beszélve...
    Botrány hulladék volt az utolsó teljesítménye és mégis tovább engedték :/

    Full csak a nézettségre mennek rá.
    szégyen
  • wordsworth
    #3444
    Lehet azér is kibaszták mer már fábryban nyert valamit.. de akkor is dögöljenek meg, jól énekelt
  • rans
    #3443
    Én is mikor első adásban megláttam csak egy villanásra, azt mondtam, igen,igen, igen, jó lesz ez a megasztár 4.))) Erre... Most már fele annyira érdekel a műsor. Itt nem volt olyan jó mint fábryban, nem mutatta meg mit tud, de sajnos ezen már nem lehet mit csinálni. Nagy érvágás, szerintem hatalmas élményektől esett el ezzel a közönség...
  • Tinman #3442
    Csatlakozom!!!

    Dávidot kidobni? Ezek normálisak? Barmok!
    RTL-en We are the world-öt úgy nyomta, hogy már vagy 10x visszanéztem... eszméletlen jó a srác!

    No és a Gnarls Barkley-féle Crazy? Az is csúcs volt!

    Tény, hogy az Ákos dala nekem sem tetszett tőle, de ez csak 1 db dal.

    Nincs fülük az rohadt élet!
  • vezérszuszu
    #3441
    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Emberek mi van itt? Schwartz Dávid a TOP 5 be van alapba nálam! Ez hihetetlen hogy pont ő nem jutott tovább! Szánalmas!
  • Imremagdi
    #3440
    Schwartz Dávid -> Ő nem jutott tovább? Kérdezem miért? Akinek van füle, és nem süket, az tudja hogy hány hangtalan barom jutott tovább, őt meg hazaküldik.

    Szánalmas. részemről befejezve, nézi ezt a szenyet aki akarja, én biztos hogy nem!
  • STREEX
    #3439
    Nem tudom nektek mi a véleményetek de szerintem KATASZTRÓFÁLISAN rosszul válogatták össze a 15 továbbjutót.Jóformán a kiesők egyharmada jobb volt mint a bennmaradtak nagy része
  • Tomsteel
    #3438
    Hát én elképedve néztem, hogy kiesett Schwartz Dávid, nem akarok senkit megbántani, de néhányan olyan borzasztó hanggal jutottak tovább, Dávid, meg egyszerűen kiesik, hihetetlen, és hatalmas csalódás !
  • II Rocky II
    #3437
    bocs,nem tv2 hanem aki az egész megasztár mögött van.

    ja és bazzeg uccsokét pár a cigány gyerek meg a kislány:S
    áááááá
    azért hogy cigány drukkltam neki hogy ő jusson be.
    a gyerek meg basszus a fülem fogtam a multkor mikor rikácsolt és most is a szöveget sem tudta csak a reflént és ő jut tovább??? mivan itt? csak azt ne mondja nekem senki hogy igaszág.mert az nincs ...retkes megasztár!
    ez a rész naon felbaszta az agyam vmi hihetetlen mennyire megy a korrupcio:S
  • II Rocky II
    #3436
    kurvaanyjukat mocskos tv2 :@
    felháborító cigányokat továbbjutattnak,akinek van egy rockzenekara továbjutattják
    schwarz dávid meg mit csinálnak???? persze hogy nem jutattják tovább,pedig neki ott a helye ad öntőben..ennyi mostmár tudom hogy egy rakás szar az egész !!!!!!!!!!!!!4
  • II Rocky II
    #3435
    hoppá nem is tudtam ,hogy a most következő csaj az profi énekes:S
    kérem ha már profi akkor miért jelentkezik egy ilyen műsorba?(ezek a műsorok a tehetségek felkutatására van elvileg,nem pedig arra hgy már énekkel foglalkozo embereket továbbjutassanak,nemtom még az eredményt de nem jutattnám tovább alapbol az ilyeneket,sőőőt nem is engedméyn hogy jelentkezzenek, ja igen még a 18 alattiaknak is megtiltanám a jelentkezés lehetőségét..ne már hogy egy kisgyerek itt énekeljen mikor még a hangja is változni fog :O pffff
  • II Rocky II
    #3434
    omg
    mikor mondtak hogy ki az a 15 aki bekerül az élő adásba nah:D
    az első csajnál mikor mondtak hogy tovább ment és ment a zene a háttérben ááááááh az a csillagszületikes kiscsajnak a zenéje volt XD kovácsovics fruzsinacska zenéje :DDDDDD lol pont a konkurencia zenéjét betenni :D
  • ldavid
    #3433
    "Friderikusz Sándor is zsűritag lesz a Megasztárban: 2002 után tér vissza a TV2-re." - origo

    enyhén hülyén van megfogalmazva
  • desigo
    #3432
    aki lüszivel énekelt srác azt,hogy hívják
    Vettel-képű xD
  • AtiRadish
    #3431
    Nem tudjatok mi volta szam cime amit Ambrus Rita enekelt a vegen?
  • cassoneitaly
    #3430
    Köteles Zsolt vagyok, 35 éves.. Végzettségem: MUNKANÉLKÜLI

  • wordsworth
    #3429
    Komolyan mondom, amióta elindult ez a szar nyúznak, hogy menjek el :D Eddig azért nem mentem, mert mondom ezeknek jobb hangja van vagy nemtudom. Most meg már azért nem mennék mert kritikán aluli az egész.. :)
  • FZoleee
    #3428
    nem tudjátok mi a szám címe, amit a masszőr énekelt? :D
  • II Rocky II
    #3427
    akkor azt kéne,hogy alapból a műsor az előválogatással kezdődjön és kész :D
  • precision
    #3426
    csak az a cél hogy röhögjenek az emberek, az első két adásban mindig az volt a cél, és ezeket azért hívják csak vissza hogy legyen kin röhögni... hát ez van :)
    én nevettem, és nem tartom magam üresfejűnek, ez egy showműsor, irányított elemekkel, és igenis vicces a sok fahangú töketlen barom aki leégeti magát ország világ előtt
  • M@TriX
    #3425
    inkább az az érdekes amire egy ismerősöm világított rá...

    ugye az alap, hogy van elővállogatás, ez tudjuk, nah akkor már csak az a kérdés, hogy hogyan kerülnek be ennyire kritikán aluli hangok ebbe a műsorban?

    kivéve természetesen ha az a cél, hogy az üresfejű néző nevessen rajtuk, hogy mennyire béna... mert az ugye eddig bevállt...
  • precision
    #3424
    13 éves srácok már rég csajoznak, és hát nekik valljuk be nem a 18 éves lányok valók, nem is a 16 évesek, hanem a velük egykorúak
    én se vagyok már fiatal, 25 vagyok lassan, és én is csak nézek nagyokat mikor 14 éves unokatesóm már csajozik, és van is partnere 14-15 éves lányok személyében
    nem olyan világ van már mint régen

    nade off off, ez itt egy megasztár topik :)
  • davidka003
    #3423
    Ne egy 14 évesre az biztos. Csak én érzem úgy, hogy az még túl korai?
    13 évesen nem kéne csajozni. 16 évesen meg kereshet majd magának vele egykorú csajokat.
  • precision
    #3422
    miért, a 13-16 évesek szerinted milyen korosztályra bukjanak?
  • davidka003
    #3421
    14 éves csajjal nem sok mindent tudnak kezdeni. Aki meg erre veri az szégyellje magát.