6021
Ki lesz a legjobb?
  • czilyo
    #3500
    Sajnos ez is politika.Tovább jutott egy néger,egy koreai,egy cigány,egy buzi,egy nagyon kisgyerek,egy aki a tesója nevének köszönheti a tovább jutást,egy határon tuli magyar.Nekem egyikkel sincs semmi bajom,csak hát ez egy tehetségkutató versenynek kellene lennie,ahol a nyujtott telejesitménynek,nem az etnikai hova tartozásnak kellene,a versenyzők sorsáról dönteni.Ez egy előre leosztott játék,ahol már a végeredmény is le van irva.
  • FZoleee
    #3499
    vietnámi
  • Davidus
    #3498
    nagyon halvány ez a mezőny
  • Dean Winchester
    #3497
    kínai vagy japán :D
    amugy ez a hien tetszett most :D
    mozgása valóban nem jó...gyakorolnia kell!
  • Kaplan
    #3496
    Szerintem is gyenguszok az előadók, valahogy nem engedik ki a hangjukat, vagy csak az én tévém halk :P A Tamara azért kicsit felizgatta a fantáziám, főleg múlthéten.
  • Dean Winchester
    #3495
    javítsatok ki,de a lakatos krisztián nem a zámbó jimmy vmi távoli gyereke?
    #3494: most vagy a tilla volt a paraszt vagy a zsűri ennyire botfülű :D
  • Tikal #3494
    ja elég nagy paraszt volt :)
  • Dean Winchester
    #3493
    a műsorvezető megmelíti a hibát :D
    a zsűri egy szót sem szól róla , lol -.-
  • Dean Winchester
    #3492
    ezt akartam irni én is:D van itt mindenféle ember :D a zsidót kihagytad..
    a sor így teljes..:
    kislány,nő,fiu,férfi,homokos,zsidó,roma,szegényebb,és gazdagabb :(
  • Dean Winchester
    #3491
    ezen az enikőn látszik,hogy azért mondja amit mond mert gyerek.Ha ezt a tamara vagy vki más énekli tuti nem ezt mondaná...
  • homeless
    #3490
    ja a cigányt kihagytam.
  • Dean Winchester
    #3489
    ááááááááááá
    kinek tetszik ez a lüszi???
    ne már!
    siet kapkod,hangja nem vmi jó :S eszméletlen ilyen bejut a döntőbe
  • homeless
    #3488
    lol van itt minden. buzi, néger, amerikai, ferdeszemű, kislány, nagylány....
    Éppen csak azok nincsenek, akikről szólnia kéne a műsornak: énekesek.
  • Dean Winchester
    #3487
    remélem a tamara cipőeldobása fennt lessz a youtuben vagy vhol,mert pont nem láttam :(
  • Davidus
    #3486
    azok a hajak:D
  • Dean Winchester
    #3485
    van ott egy srác.nem hiszem el,hogy nem homokos :D
  • Dean Winchester
    #3484
    vki mondja már vagy adjon már vmi linket,hogy a fridi mit szolt vagy oltotta le az emberkéket:D
    am ááá fáj látni azt a két gyereket ott a színpadon
    miért kell ilyeneknek odamenni egy ilyen "komoly" műsorba.
    túl korán berakjak őket egy felnőttnek is embertpróbáló műsorba..
    éljék a gyerekkorukat és ne felnőtteskedjenek ilyen fiatalon.
    remélem kiesnek ők ketten!
  • sapkafej
    #3483
    ne legyé má naiv
  • kovi04
    #3482
  • kisdonkyk
    #3481
  • LordVenom
    #3480
    Amilyen tehetségeket beválasztottak ő is megállná a helyét...
  • ugot2know
    #3479
    remélem valaki majd lebetgszik és végre beáll fridi is énekelni a többiek közé
  • Tikal #3478
    szerintem ő fog nyerni
  • Tatyla
    #3477
    senki nem ad senkinek számot,maguk választják...
  • mate317
    #3476
    Ez a 4. megasztár onnantól egy vicc, hogy a -had ne írjak jelzőket-Karcsi gyerek továbbment Schwartz Dávid ellenében. Nem egy kategória volt a két srác, komolytalan az egész.

    Fridinek igaza van, aki akkora tehetség, az viszi is valamire.
  • Szabina
    #3475
    Én is ezt értem, és gondolom. Az eddigi Megasztár műsorok, főleg a 3. "évad" nagyon igényes volt, sok-sok tehetséggel (pl. Rúzsa Magdi). A mostani 15 hozzájuk képest csalódás, bár még csak 1 adás ment élőben, ezért nem szeretnék hosszú távú következtetéseket levonni. A válogatást sajnos nem néztem, csak a tegnapi adást, de el voltam képedve, hogy néhányan milyen erőtlenül és hamisan énekeltek.
    Egyesek dalválasztása egyszerűen borzalmas: volt egy lány( azt hiszem Németh Patrícia), akinek nagyon jó hangja volt, de a dalválasztásba belebukott, amit nem is csodálok.
    Tóth Lüszi szerintem nagyon aranyos kislány, de még gyerek hangja van. Nem értettem, hogy miért adnak neki egy Mariah Carey számot, amit ráadásul olyan nehéz elénekelni, hogy majd' beleszakadt szegény...

    Egyedül Király Viktor előadása tetszett, szerintem ő énekelt a legtisztábban.

    Szóval összességében nem vagyok megelégedve sem az énekesekkel, sem a műsor összeállításával (gondolok itt a dalválasztásra, fellépésre stb). Olyan érzés, mintha a mostaniak mögött nem volna ott az az énektanárokból, zenei producerből, zenészekből, és koreográfusokból álló csapat, mint az előző szériákban.

    A zsűrin is meg voltam lepődve, szerintem nem volt őszinte a vélemény nyilvánítás egyik esetben sem. Talán azért, mert ők juttatták tovább ezt a 15 embert...
  • edhi8
    #3474
    Én speciel szintén nem értek egyet a 10 továbbjutóval. A fő nyálgépek továbbmennek, az a hosszú ruhás csaj meg aki valamilyen lassú számot nyomott, kiesett.. pedig gyönyörűen énekelt. Nem úgy mint Frodó
    Legalább 4 embert lecserélnék, de nem sorolom, mert nem tudom a neveket.
    Lüszit mondjuk spec tudom, mert azt a kislányt annyira nyomatják fel az egekbe, mintha legalább valami elnök gyereke lenne. Beismerem, szép hangja van, de nem tud mindent elénekelni.. Tanuljon még.. Énekelni IS. A Rómeó és Júliás számot gyönyörűen elénekelte, de amit itt szombaton csinált.. elcsúszott a hangja, hamis volt. Nem akarnám megbántani a világért sem, de a zsűrit annál inkább. Oké aranyos, bájos, fiatal, de nem azt kéne nézni. Hiennek pedig valami ilyesmit mondott Mester Tomika " Lüszinek vetélytársa akadt" Könyörgöm, nem lehet őket még csak összehasonlítani sem. Neki még eddig minden hang a helyén volt, remek volt az előadása is. Bár ilyen mezei számoknál szerintem el fog vérezni sajnos :(
  • Tatyla
    #3473
    szerencsére azért Sonia-t a közönség tovább juttatta,nekem ö a kedvencem de mondjuk tök mindegy így hogy a fél banda meleg nem hiszem hogy nézném...
  • Dragooon #3472
    javítás:
    * just likje a pill számot/számát énekelte meg nem..?*
  • Dragooon #3471
    nem értem ezt a műsort.
    csak egy példa:
    hogy van az, hogy ezt a meleg imruskát (D.Powter - Dad Day) simán továbbengedik, azt a csajt, aki Pink - Just Like a Pill meg nem...?
  • Sharkhunter
    #3470
    nem az a baj, h meleg (vannak ismerőseim, akik teljesen normálisak, el nem bírtam volna képzelni, h homik, de miután kiderült, a kapcsoltanuk ugyanolyan maradt), hanem h úgy viselkedik, mint a legtöbb nyálas, idétlen... buzigyerek.
    Friderikuszról meg annyit, h vitt egy kis "életet" a zsűri közé. ezelőtt a tomiék mindig helyeseltek egymásnak, mintha előre megbeszélték volna, h mit mondjanak, semmi vita nem volt. az igaz, h bunkón megmondja a véleményét ("én most unatkoztam"), de jót lehet rajta néha röhögni, főleg ak, amikor gyépés fejeket vág az előadás közben :D
  • cargame
    #3469
    Sztem meg az egyetlen normalis zsuri az Friderikusz !! Baz o megmondja az oszintet nem mellebeszel...csak sokank szujra szemet...
  • Bucser
    #3468
    by dö véj nem azért, hogy fridit védjem de tudtommal már a meghallgatások alatt és a 15-be jutásnál is majdnem kiszavazták a Ritát.

    A 2 kislány kivételével pedig mindenki kritikán alul teljesített szerintem...
  • Winz
    #3467
    Tegnap este besz*rtam a röhögéstől annyira LOL volt az a Robbie Williamset nyomó csávó :fetreng
    Meg mikor pislogott Fridi kritikája után:)....sztem aszitte holnap már ő lesz az előzenkar a Metallicánál:)
  • mama 2
    #3466
    Én már a kezdetek óta figyelemmel kísérem a megasztárt, és tetszett is mindegyik rész. De ez a mai nem. Egy dolog miatt: Méghozzá a Friderikusz miatt. Egyet értek veletek, annnyira egy köcsög f*sz, hogy az nem igaz.
    És mi a tökömet ért a zenéhez? Jó, lehet bejárta a fél világot, de akkor is. Szörnyű volt, ahogy Ritát megalázta, és...ÁÁÁ... Én a helyében beszoltam volna neki ott helybe. Mit képzel ez?
    a 10 továbbjutónak örültem, és nem értek veletek egyet. Miért baj ha például Imi khm...meleg(mondjuk szerintem nem az, de mindegy)?
    Itt nem azt nézik hogy most ki a meleg, ki nem, hanem a hangot. És az neki elsőrangú.
    Dávidnak szúrkoltam hogy kerüljön be, és hát bekerült:). Ahogy előadta a dalt amit énekelt, hát az valami nagyon jó volt:).
    Karcsi bejutásával nem értek egyet én sem. De a zsűri tudja persze. Lüszi és Hien: Noshát azt mondjátok hogy miért kerültek tovább... Azért mert a hangjuk remek. És ti pedig nem értetek a zenéhez, és az sem igaz, amit írt valaki pár hozzászólással ezelőtt, hogy a Zsűrinek nincs füle. De hogy nincs. Azért van ott mert értenek hozzá. Jó mondjuk Friderikusz az tényleg nem, de nézzük el a tv2-nek.
    Amúgy szerintem ti egy picit írígyek vagytok a továbbjutókra:). Na mindegy. Amúgy Rocky:Te hogy tudtál tegnap írni? Ki vagy tiltva. És nem ma lettél kitiltva nyakamat rá, mert még tegnap reggel is egy lefelé mutató újj volt a neved mellett. Tán feltörted az sg-t?:D
  • czilyo
    #3465
    Teljes mértékben egyetértek veled.Tüntetni kéne azért,hogy azt a bunkó barmot elzavarják a zsüriből.Köze sincs a zenéhez,vagy bármi nemű művészethez,csak egy kiégett ripacs.Azé jó lenne,ha TV2 megindokolná,hogy mia francnak kellet ezt a barmot oda tenni.
  • Sharkhunter
    #3464
    blöööee, a 2 puhapöcsű buzi köcsögöt minek kellett továbbengedni??? főleg a kék felsős az, akit jól pofán kéne rúgni! olyan fejeket vág, h a kezem ökölbeszorul. amikor megtudta, h továbbjutott, ak meg úgy ugrált, mint egy seggbebaszott ribanc! ebből akarnak megasztárt ?! takarodjanak a picsába! értem én, h egyenjogúság meg stb, de egyszer ott fogunk tartani, h nyálas homokosokkal lesz tele a média!!!
  • mod
    #3463
    Fridi kell ebbe a műsorba, nagyon jól csinálja, és igaza van!
  • II Rocky II
    #3462
    áá nevetséges .a két kisgyerök továbbment XD poén a köbön..nézzétek a klicsko meccset ;)
  • BoKK
    #3461
    Az a Japó csaj meg a Lüszi direkt énekelte a közös dalt olyan piszok szarul??