6021
Ki lesz a legjobb?
  • Dean Winchester
    #3860
    igen,és miért ugy van,hogy a végén a zsűri jutattja tovább az egy emberkét? arra gondoltaok (mindekihez szól) ,hogy ha a közönség döntetene teljesen akkor más lenne az eredmény? lehet a lüsziket az első helyről az uccsora csöppent volna és hát akkor bezony tamika maradt volna.
    miért nem ugy csinálják,hogy az összes közül elsőként dönt a zsűri akit továbbjutatt és majd aztán jönne a közönség szavazat!
    könnyebb dolguk lenne sztem :)
    na mind1.sajnos tamara elment, ez gáz kár szomorú vagyok.döntőbe akartam látni!
  • Maxtreme
    #3859
    Ott volt az ima pl. Az messze nem rock, és szvsz baromi jó volt. (persze lehet csak én érzem így :D)
  • zsotesz
    #3858
    ezzel egyetértek
  • xxxpaulxxx
    #3857
    Szerintem alapból szegény Tamara műfajt választott rosszul... neki nem "dívát" kell játszania, hanem dögös rock nótákat énekelni... valszeg az jobban ment volna nkei... illetve menne is, de úgy se fogja megváltoztatni... neki az tetszik, amit csinál... abban meg valljuk be nem a legerősebb
  • Norberto91
    #3856
    Olyan lesz ez mint a csillag születikbe, hogy a kisgyereket megsajnálják és felkarolják.. szerintem a minimum korhatárt felkéne venni 16 - 18 évre. szvsz.
  • undokka
    #3855
    Ilyenkor hol vannak a gyermekvédők. Miért nem tiltakoznak, hogy tönkre tesznek egy 13 éves gyereket a mama nagyravágyó elképzelései miatt.
  • Dean Winchester
    #3854
    fejlődik de van olyan 13 éves aki nem nagyképűsködik,kb mint hien :)
  • zsotesz
    #3853
    Az nekem is fura lenne ha Lüszi nyerné meg, ahhoz még túl fiatal. De ma az volt a gond, hogy ők (Tamara és Lüszi) maradtak a végére. Egyébként érdekes ez, mert ha mondjuk Lüszi nem Tamarával marad hanem Krisztiánnal, és esetleg akkor is Lüszit engedték volna tovább, akkor valszeg sokan azt írnák, hogy hát igen ez egyértelmű volt meg végre kiesett Lakatos, de nem így lett, ez van, a végén csak egy nyerhet.
  • z11z11
    #3852
    egyébként egyik nagyon kó barátom, nem mondom meg a nevét, ő is volt a Megasztárban a válogatáson, ahol sajna nem jutott tovább. ott olyanokat mondtak neki a háttérben dolgozók, hogy nem az ének a fontos, hanem a show! mert az vonzza a nézőket. hát ez alapján, hogy ezt elmondtam, amit egyébként szigorúan titokban tart a televízió, így döntésétek el, mennyire igaz a szavazás. Azért juttatták Lüszit tovább, mert rá több szavazat érkezett, és akkor az ugyebár több pénzt hoz a tévének! Felháborító!!! :@
  • Maxtreme
    #3851
    Nem megasztár hang, hát ez is relatív hogy kinek mi jön be.
    Nem feltétlen kell ahhoz 40 oktávot kiénekelni, hogy valakinek nagyon kellemes, élvezhető, és jó hangja legyen.
  • andaxxin
    #3850
    Tinman
    Teljes mértékben igazad van Lüszi 100x tisztábban énekel mint Hien.A többieknek meg mondanám hogy egy 13 éves kislányt nagyképű csitriznek le.Akinek még fejlődik a jelleme.Ez BUNKÓSÁG.Akinek van már gyermeke az tudja miről beszélek.
  • Dean Winchester
    #3849
    nem értelek:D
    "Mert összteljesítményben Lüszi jobb, mint Tamara."
    oké

    "Tamara szépen mindig megoldotta a feladatokat és ennyi."
    miről beszélünk ? lüszi tán jobban oldotta akkor meg? -.-
    "DE MA végre... eddig hol volt?"
    ezt nem értem :D

    akkor is nekem tamara hangja bejön.
    ha vkinek a kiabálós kislány hang tetszik hát ámen.
    izlések és pofonok!
  • xxxpaulxxx
    #3848
    Jó ok, most itt mindenki hőbörög, de azért hasonlítsuk össze a két hangot... Tamarának abszolút nem egy megasztár hangja van... szerintem...
    Ennek ellenére tényleg nem neki kellett volna kiesnie, mert könyörgöm... Lüszi 13 éves... nem lehet megasztár, abszolút nem... az is olyan lesz, mint jónéhány megasztárban résztvett vrsenyző.... egy egoista senki, akit felkapnak, kiad 1-2 lemezt aztán 1-2 éven belül már híre se lesz...
  • Maxtreme
    #3847
    Ja mert Lüszike mindig annyira jó volt mi? :)
    Amit múltkor Hiennel produkáltak pl... kattasztrófaaaaa.
  • Tinman #3846
    Ha szavazás alapján lesz, akkor ő nyeri... katasztrófa lenne.
  • zsotesz
    #3845
    nem mai összteljesítményről beszélt a zsűri hanem az eddigi 6 döntőn nyújtott teljesítményről.
  • Dean Winchester
    #3844
    belegondolva,hogy lüszi nyerné meg :D ááá nevetséges lenne.
    kocsi--vezetésre 3 évet várnia kell.
    lakásba beköltözhet 1 évig ,persze majd egyedül bemegy oda és elköltöznek a családi házból =D
    lemez,énekelni a koncerten.
    persze igen majd ott fog tombolni és egymás után elénekel 3 számot mi?
    hahahaha nevetséges és szenny lenne ha megnyerné.
    aztán majd hívják a gyereket be a különféle műsorokba és persze ekkor suli nincs mert fontosabb a tv szereplés.
    hal a tortánban majd a lüszike fog főzni :D komolyan mondom kabaré a köbön lenne :D
  • Maxtreme
    #3843
    Őszintén szólva nem tudom mi igaz ezekből az SMS eredményekből khhm....
  • Tinman #3842
    Mert összteljesítményben Lüszi jobb, mint Tamara.
    Tamara szépen mindig megoldotta a feladatokat és ennyi. DE MA végre... eddig hol volt?
  • Maxtreme
    #3841
    ja át Dávidon ma én is baromira meglepődtem. Most látszott egyértelműen hogy neki csak a musical fekszik, semmi más.
  • mkoma
    #3840
    Az elszomorító az az, hogy végignézve a mostanra bennmaradt mezőnyön, szerintem 2 ember kapásból kiesik a Megasztár kategóriából (Krisztián és Dávid számomra). Az előző szériákban ez azért nem így alakult. Azért az utolsó 4 ott már tudott énekelni. Nem egy stílusban és nem hamis hangokkal.

    Azért az érdekes, hogy a Lüszi műsorközepi 29%-a hogyan olvadt el ennyire a végére, nem szavaztak volna rá a rajongói, gondolván úgy is tovább megy? Mert különben érdekes tendencia.

    Aztán persze az is érdekes, hogy a TV2 az extra négy percben nem tudta feldolgozni az SMS-eket. Legalábbis a tőlünk küldöttekből egyet sem. A második szériában szavaztam utoljára, azt hiszem legközelebb a hatodikban fogok :) Most is Krisztián ide nem illősége miatt küldtünk volna a lányokra csak. Mert már irritálóak kicsit az eredmények, szerintem objektív kritériumok alapján is.
  • undokka
    #3839
    Tamara azért nem jutott tovább, mert kár volt egy határon túli győztes. Remélem nem egy 13 éves fogja képviselni hazánkat.
  • Tinman #3838
    Igen, annak a Viktornak aki !jó!, de nálam u.a. van, mint amiről a Fenyő is regél, hogy nem tör át.
    Jól énekli a dalokat, mint valami profi, de elénekli és ennyi. Semmi plusz... és 90% már, hogy ő lesz a Megasztár. Szomorú.
  • Dean Winchester
    #3837
    mai összteljesítménybne mivel volt jobb lüszi? főleg a 2.számnál? a közönség is egyhangúlag Tamaránál buzdult meg!
    a zsűri meg azt mond amit az emberek hallani akarnak.
    persze majd neked nyíltan kimondják,hogy a kislány aranyos és ez is közrejátszik--hát nem mondják ki :)
  • undokka
    #3836
    A mamája 25 éves álmokat kerget, neki nem jött össze, most a gyerekét akarja tönkre tenni. Mi lesz ebből a kislányból? Ki fog a "hóna" alá nyúlni, mint azt tették a Szandival is.
  • xxxpaulxxx
    #3835
    Evidens volt, hogy a Tamara esett ki, bár sajnálom, hogy ő és nem a Lüszi:(
  • Tinman #3834
    Hidd el nem ízlés alapján "döntök"... akkor Dávidot választanám, mert imádom a musicaleket és amiket eddig előadott az nekem, mind bejött, amit ma művelt, az meg egy rossz álom volt csak remélem.
    Mindig azt "választom" akinél felkapom a fejem, feltekerem a hangot és vagy borsódzok vagy nem. Lüszinél és Tamaránál nálam ma ezek megvoltak, pedig Lüszit emberileg nem szeretjük ugye...
  • Dean Winchester
    #3833
    nem néztem meg a végét,de most jol olvasom,hogy tamara és lüszi volt a zsűri előtt?
    és lüszi jutott tovább?
    miért?
    tamara miylet robbantott??????????????? a köznsögé nála lendült meg igazán,ez kamu.
    ócsár szar fos gány műsor az egész.nem nézem többet tuti.tamara végett néztem ,na meg más miatt is de főleg miatta!
  • zsotesz
    #3832
    Nem értem miért mindig Lüszit piszkálja/hibáztatja mindenki. A zsűri elmondta(még az eredményhírdetés előtt), hogy összteljesítmény alapján fog dönteni. Az alapján pedig szerintem Lüszi megérdemelten jutott tovább. Egyébként én azt reméltem, hogy Lakatos Krisz fog menni, de hát őt megint valahogy benyomták. Ebből a csapatból viszont egyértelműen a Viktornak kellene nyernie.
  • Maxtreme
    #3831
    Erre szokták mondani hogy ízlések és. :)
    Nem azt mondom hogy Lüszi nem tehetséges, de számomra túl gyerekes a hangja (tudom tudom, milyen legyen hisz gyerek) Igazából 4-5 év múlva lehet belőle igazán versenyképes jó énekesnő (szerintem).

    Nekem ez így jelenleg nem.. Nem tehetek róla :)

    Hien viszont más tészta volt. Nála annyira nem lehetett észrevenni ezeket a gyerekes vonásokat, sőőt.

    Aztán mondom, ez csak az én véleményem :)


    ps: Ami viszont gáz, hogy a Lüszike már most átesett a ló túloldalára.. Mi lesz később.
  • Meretei
    #3830
    Ide is leírhatjátok a véleményeteket. http://forum.sg.hu/listazas.php3?azonosito=DinnyesTV&id=1227296293 Ezt a megák is olvasni fogják.
  • z11z11
    #3829
    igaz, hogy a TV ebből él az sms-ből, de az emberek nem tudnak igazságosan dönteni, csak szimpátia alapján. Dávid ma tényleg otthon hagyta a hangját!!! Eddig is Tamara volt a kedvencem, és a jövőben is ő lesz. Most már csak abban bízom, hogy fényes jövőt sikerül kialakítania!!! :)
  • z11z11
    #3828
    Már megint Lüszi??? :@ Azzal a hamis hangjával már a Top 15-be sem kellett volna beengedni. Tamara pedig a mai estén magasan legjobb volt, ahogy Tilla is mondta. Sajnálom, mert ma volt Tamara a legjobb, és egyébként is nagyon jó volt mindig!!!
  • Tinman #3827
    "Hient meg kidobták múltkor, pedig aztán 25x jobb volt mint a Lüszi."

    Füled van? Töltsd le valami normális minőségű MP3-ban Hien számait, meg Lüsziét. Abs. nem szeretem Lüszi erőszakos, nyomulós stílusát, de durván tehetséges. Hien hozzá képest egyszerűen jó, de NEM tiszta sokszor a hangja, és sokszor erősen hamiskás.
    Az Umbrella tőle a kedvencem, vagy 30x hallgattam már mindenfélén és bizony vannak benne hibák, de 1-2 hiba miatt egyedi vonású lett a dal, ettől meg jó lett.
    Lüszi dalai SOKKAL nehezebbek és mégis kevesebb hiba van bennük.
  • Maxtreme
    #3826
    *hangját*
  • Tinman #3825
    Csalódott vagyok én is, mert MOST kellett volna már tényleg Dávidnak robbantania, de már bocsánat, de fingania sem sikerült és emiatt MOST jött el az idő, hogy távozzon.

    Jó, mindegy... jövő héten majd megy... esélye nincs megnyerni a megasztárt, csak késleltetett ügy volt. Amúgy Lakatos u.e. Jövő héten ő megy.

    Szerettem volna egy Király, Lüszi, Tamara triót látni a döntőben, ahol tudjuk, hogy:
    a, közönség dönt? ---> Lüszi nyer
    b, zsűri dönt? ---> Király nyer, mert azért ő már van olyan sokoldalú, hogy égő arc nélkül kiállhat előénekesnek a nagyok elé.
  • Maxtreme
    #3824
    Én Tamarán jobban felhúztam magam. Én nagyon csíptem a stílusát/hangát stb. Ehelyett ezt a hülye nagyképű kis csitrit juttatják tovább. Hát grat.

    Az is érdekes hogy pl Hient meg kidobták múltkor, pedig aztán 25x jobb volt mint a Lüszi... Most meg ugyanolyan felállás mellett, azt dobják ki aki.. áhh..ha ez nem bunda akkor semmi.

    Aszsem számomra itt Cancel.
  • Ronaldinhos10
    #3823
    hát itt most a tv2 megint megmutatta hogy az sms-ek végett tovább kellett juttatnia Lüszit mivel minden adásban rengeteg smst kap legalábbis többet mint Tamara(és a tv ebből él)
  • andaxxin
    #3822
    Teljes mértékben fel vagyok háborodva.A sok barom továbbjuttatta ezt dávid gyereket a semmilyen nagy nulla produkcióival.Nehogy má hooligans musical módra nagyon fos volt és tele hamis hangokkal.Nem most, már 5 adással ezelött mennie kellett volna.A megasztárnak mega-sztárokat kell kitermelni nem színészeket.
  • Istencsászár
    #3821
    Itt volt a lehetőség hogy a zsűri ésszerűen jó versenyben kiejtse a kislányt, de nem ők továbjutatták, grautálok, meg azoknak akik Dávidra voksoltak.