6021
Ki lesz a legjobb?
  • Feriluce
    #3820
    lüszike essen már ki.. idegesítő
  • Tinman #3819
    Igen... ezek a számok (Valami amerika, Hooligans nóták nagy része) izzadságból születtek. Leült a csapat, hogy akkor írjunk slágert. Írtak. Egy pizza mellé jó is, de amúgy...
  • Tinman #3818
    És Dávid maradt... a népnek se füle, se esze.
    Musicales... meghal, más stílusban láttuk. Mennie kellett volna már most, ehelyett megy a Tamara. Áááá komolyan, ezt a szart. Hülye birka nép.
  • Meretei
    #3817
    Dávid egy nagy szar volt most! Ezt is musicalesen énekelte. Össze-vissza csúszkált a hangja. Mondjuk nekem amúgy sem tetszik a hangja. Csak a sok lányrajongója miatt van még bennt, mert cukifiú. Pff...
  • Istencsászár
    #3816
    Amit Dávid énekelt az az a szám amit nem ide valónak tartok. Az eredeti előadótól jó, elmegy szódával szint, de sláger lett mert dallamos, de ezt leutánozni csak szarul lehet, egyszerűen nem ilyen műsorba való szvsz, mint ahogy szerintam egy Valami Amerika sem, nem tudom megfogalmazni hogy miért, de ezeket én sterilnek tartom ahhoz hogy jót lehessen róluk koppintani.
  • Tinman #3815
    Azt, hogy te nem jársz zenét hallgatni sehova, az nem az én dolgom ;-)
  • Dean Winchester
    #3814
    talán azért nem hallottad még mástól mert még senkise énekelte el ^_^
  • Tinman #3813
    Igen és szvsz Krisztián sokkal rockosabb volt, mint Dávid... érezni, hogy igyekezett.
  • Istencsászár
    #3812
    Krisztiános volt, nekem nagyon tetszett.
  • xxxpaulxxx
    #3811
    a hang jó volt az előadás közepes
  • MrSpock
    #3810
    Most ez nekem vérszegény volt..Elvis nóta jó,csak most ez nemjött át..szerintem kicsit unalmasan énekelte.
  • xxxpaulxxx
    #3809
    Örülök, hogy ilyen jó ízlésű emberek is járnak erre:)

    és annak is örülök, hogy mama2 most nem spammel ide:D
  • xxxpaulxxx
    #3808
    Nem a megasztárokkal beszélek, hanem az sgzőkkel:)

    A Dávid most gyengusz volt... hát ez van... vagy ő vagy a Tamara fog kiesni sztem ma
  • MrSpock
    #3807
    Ahogy elnézem..ez a plázarock nemigazán jó választás volt!
    Eddig a leggyengébb!
  • Tinman #3806
    Dávid!??
    Mit csinálsz? Kiesel baz!
    Ezt is musicalre veszi, nem hiszem el.... fúúúújjjj, de szar ez így.
  • Meretei
    #3805
    Írjátok meg ide is a véleményeteket. http://forum.sg.hu/listazas.php3?azonosito=DinnyesTV&id=1227296293 Ezeket a megák is olvasni fogják.
  • PJack
    #3804
    hát énse. le a kalappal lüszi előtt
  • Tinman #3803
    Hát igen ^^
    Lüszi nem gyenge... Sebestyén Márta azért nem egy kis bárénekesnő és megkockáztatom, hogy Lüszi 85%-ban utolérte. Persze a maradék 15% már epic kategória, de eddig mástól ezt ilyen jól soha, sehol nem hallottam.
  • PJack
    #3802
    vóó-ó
    ájm an élijön
    ájm a lígül élijön
    ájm an inglissman in nú joork :D

    Lucy-é is teszett nekem is, szép hangja van még mindig.
  • Tinman #3801
    Sztereo a jel, de felupmixeli, így a mély hangok keményen dolgoztatják a subládát, a többi hang esetében sztereo hangok jönnek a fr,fr,c hangszóróból, és a rr, fr-ből is.
    Mérföldekkel tisztább és jobb, így hallgatni, mint sima sztereoban, próbáltam, maradtam ennél.
  • wordsworth
    #3800
    Hát igen eddig ez volt az egyik legjobb adás, nem is értem :D hogy pontositsak a legjobb 3 szám egymás után, mondjuk nekem még a rainbow is bejött lücitől.
  • MrSpock
    #3799
    Hogy én is kicsit belekontárkodjak.:-)
    Viktor most jóvolt,alapból kedvelem a számot,de jól énekelte,volt hangulata nagyon.
  • PJack
    #3798
    egyik kedvenc számom nekem is, szépen fogalmazva is gecijól énekelte :D
  • Istencsászár
    #3797
    Valaki árulja el, hogy eddig milyen adásokat látunk? mert ez a 3 szám magasan a legjobbak amit eddig láttunk x adás alatt... vicc.
  • xxxpaulxxx
    #3796
    Nah ez volt a VIktor 1. jó száma...
    és nem azért mert imádom a számot, hanem mert ez a stílus jobban ált neki...
  • xxxpaulxxx
    #3795
    Pro logic...
  • Dean Winchester
    #3794
    mit?
    5.1be hogy lehet hallgatni? ha dvd-t bekapcsolva hagyod és szólnak a hangszórók akkor csak a 2 első szól nem? :D
  • PJack
    #3793
    áá, ez a szekeres nóra de idegesít :||| áá.
    krisztián nemtetszett, uncsi már rohadtul e swing, vmi újjal kell jönnie.
    lüszié szépvolt, meg a viktoré is, dávid meg kieshetne már, mert szarul énekel, mégha ért is a mjúzikelekhez.
  • Tinman #3792
    Bizony, csak feltettem magamban a kérdést, hogy hol volt eddig?
    Jó volt eddig is, de vannak itt jobbak is. Most meg felzárkózott, nem is kicsit. Helyes :-)
  • xxxpaulxxx
    #3791
    Azért sok olyan száma volt, amit nem jól csinált a másik meg, hogy még nagyon pici... még nagyon fog változni a hangja ami ki tudja milyen irányba fog tartani...
  • Tinman #3790
    Dávid volt eddig a kedvencem, imádom a musicaleket, de már tele van Dáviddal nekem is a cipőm. Vagy énekeljen mér mást is vagy menjen a fenébe innen U.e. érvényes Lakatos úrra is... ok, tökéletes New York-New York, de elég már! Van ezeknek hangjuk máshoz is!

    Na majd kiderül, nyomnak ma végre mást stílust is.
  • Istencsászár
    #3789
    Megkockáztatom hogy az eddigi egyik legjobb előadás volt, sőt a legjobb amit ebbe a szériában láttam, ez kell ide...
  • xxxpaulxxx
    #3788
    csak nekem túlságosan fátyolos a hangja... de most így jó volt és még jól is nézett ki:P
  • Tinman #3787
    Lehet, de kiba. jó hangja van... emberileg sajnos nagyon rossz úton jár, de cefet tehetséges.
  • Tinman #3786
    5.1-ben hallgatom Megasztárt és bizony el is küldtem egy SMS-t Tamarára, nekem ez most nagyon bejött. Vad volt, tényleg tisztán szólt és ütött.
  • xxxpaulxxx
    #3785
    Hmmm akkor jól hallottam előbb is, hogy Stinget fog énekelni...
    Ha utazás a témakör akkor tuti, hogy az Englishman in New York... avagy az egyik kedvenc számomat fogja énekelni a faszika:D
    Kiváncsi vagyok
  • Istencsászár
    #3784
    Igen.
  • Dean Winchester
    #3783
    magyarul énekelt már amúgy?
  • Dean Winchester
    #3782
    tamara naon jó volt most!
    feltűnt nektek is,hogy hogyan táncol?
    kicsit behajolva :D
    de kurva jó volt ez most!
    remélem nem esik ki
  • xxxpaulxxx
    #3781
    Nah ez a kancigány viszont ezt nagyon jól nyomja... eddig ez a legjobb a mai napon:)