6021
Ki lesz a legjobb?
  • z11z11
    #3900
    Tamara :( :( :( :( :( :( :( :( aki egyébként az este folyamán kiemelkedően a legjobb volt, a zsűri és Tilla is megmondta.
  • belapeter
    #3899
    hy
    Tegnap ki esett ki??????
  • Sgtfathi
    #3898
    Sztem Talán Viktor lenne a legjobb választás,a maradékból.
    Lüszi sztem se jobb mint Hien,és olyan kis unszipatikus kislány,talán egy jó horror filmben "csúnya" nézésből oszkárt is kapna.
    Már a selejtezőkben a zsűri által kiejtett Schwartz Dávid -lett volna a jó választás, de hát ez van:(
  • MrSpock
    #3897
    Minden hasonló megaprodukcióknál vannak erősebb évek,ahol a mezőny jobb.
    (Pl: American Idol-nál is Carrie Underwood győzelménél,az nemvolt semmi.) Itt is ez a széria kevesebb jó hangot proodukál,lés tényleg számomra már teljesen mindegy ki nyer. Nincs olyan teljesítmény főleg vegyes műfajt nézzük amire azt mondanám,hogy igen. Mindenki egy bizonyos szinten jó,a hangja megfelel egy adott műfajnak,ennyi.
    Tamara jóvolt most,neki kellett volna benntmaardni,mert szerintem sokoldalúbb,de ő sem igazából az igazi. Szerintem magas a léc,és nemtudják átugrani,így csak a jobb kisérlet nyer.
  • xxxpaulxxx
    #3896
    Hát ezt a szutykot össze se lehet hasonlítani pl a megasztár 2vel amit mindig véletlenül azért néztem mert még a nappaliban volt a gépem és anyám mindig nézte... nah ott aztán tényleg voltak nagyon jó produkciók...
    ez a második megasztár amit nézek... de ezt most önszántamból, kiváncsiságból:D
  • LordVenom
    #3895
    Na,ilyen sem volt még...tegnap elaludtam a műsor alatt. Az itt olvasottakból értesülök a továbbjutóról. Én már nem botránkozok meg semmin. :)))
    Egyébként meg bátor dolog kijelenteni,hogy Lüszi jobb,mint Hien. Ez csak egy szubjektív vélemény lehet. Viszont én éppen az ellenkezőjét láttam. Lüszi kiabált sokszor,Hien nem. Lüszi halandzsa nyelven énekel,Hien nem. Lüszi unszinpatikus,Hien nem. Mindegy,ez is csak egy vélemény a sok közül. Remélem Lüszi nyeri meg,és ő fogja magyarországot mindenhol képviselni. Illik az ország imázsához. :DDD
    A többiekről sajnos nincs véleményem. Krisztiánt unom,pedig szeretem a szvinget. Dávidot unom,és nem is rajongok a msical-ért. Viktort unom csak simán. Egyiknél sem érzem,azt,amit a régi szériák top ötöseinél éreztem sokszor. Tamara hangja nekem sem tetszett igazán a túl fátyolossága miatt,de semmiképp nem ejtettem volna ki a többi unalmas előtt. Főleg nem Lüszi előtt. Asszem én is végeztem a műsorral,mostantól nincs miért/kiért néznem. Nem kötnek le.
  • z11z11
    #3894
    Ahogy vége lesz a műsornak, mindegyik versenyző, még a győztes is 0-ról fog indulni, és meglátjuk, hogy a Megasztár befolyása nélkül ki lesz a legjobb! Szerintem Tamara fog győzni. :) De remélem, Sonia is belép a zenei köztudatba. A Mega győztese meg lehet marad a 0-n. :D
  • Tinman #3893
    Nyitott kapukat döngetsz, mert Tamarát én is jobban eltudtam képzelni megasztárnak, sőt még jó csajnak is tartom. :-)

    Igen, Hien énekelt angol számot, sőt... de technikailag azok könnyebbek voltak, mint a két nagy díva (Celine, Whitney) dalai.
    Persze, Hien, meg Tamara is elénekelte volna és kaptak volna szép leszúrást a zsűritől, hogy nem ugrották át a lécet... ez spekuláció, pont olyan, mint, hogy képesek lettek volna jól is elénekelni.
  • Winz
    #3892
    Tegnap este majdnem hánytam.
    Majdnem lehidaltam mikor tovább jutott a "3 tenor", két legjobb meg ott állt a zsűri döntésére várva.
    Viktor g*ciszar volt,alapból iritál a fátyolos hangja......de a végén úgy is ő nyeri meg,mert a TV2 így akarja,a kapcsolat koncert szervezői már rég lezsírozták a TV2 főnökével hogy kit szeretnének látni.
    Szvinges nem nyerhet,Lüszi a kora végett nem nyerheti meg,Mjuzikelcsávónak esélye nincs.....egyedül Tamarának lett volna esélye megszorongatni Viktorkánkat,de mint láttuk hamar kiszórták,gond letudva.
    A Tipp-mixen Viktornak 1.0-ás odsa lenne,a többinek 10-es.
  • Attelee
    #3891
    Most akkor a Tamara lefeküdt a Tamással vagy sem?
  • xxxpaulxxx
    #3890
    Habár a névben hasonlóan dús vantázia rejtőzik:D
  • zsotesz
    #3889
    most nem fért bele a műsorba, Tilla magyarázott valamit, hogy most nem lesz popdaráló mert hosszú a műsor meg a dalok után rögtön eredményhírdetés.
  • Dean Winchester
    #3888
    am popdaráló hogyhogy nincs?
  • Dean Winchester
    #3887
    nana hien is énekelt angol számot és az se volt könnyű.
    siman elénekelte volna akár ővagy akár a Tamara is ezt a számot sztem ;)
    lüszinél egyszer halottam tisztán a hangját de az is kb 10 másodpercig aztán jött a rekedt hang megint :D
    na ebben nem jutunk düllőre.
    te lüszi én tamara mellett vagyok és leszek is sztem!
  • Tinman #3886
    "Ugyanebben az évben benevez a "Mini-Tini" pop-énekes pályázatra, melyet 400 jelentkező közül meg is nyer."

    :-)))
  • xxxpaulxxx
    #3885
    De valszeg nem egy megasztár szintű szutyokban futott be:D
  • Tinman #3884
    Baz... az hagyj ám... de 13 volt Szandi is ^^
    Erre rosszul emlékeztem, sorry!

    "/13 éves korában/ jelenik meg első albuma : "Kicsi lány" címmel, s hetek alatt 270 ezer példányban fogy el. Ő a legfiatalabb magyar platinalemezes előadó."

    Szerk: Hát...öööö... szerintem Lüszi tehetségesebb, mint Szandi volt anno. Lehet köpködni :-D
  • Tinman #3883
    MERT NEHÉZ, oltári NEHÉZ számok!
    Egy 13 éves magyar anyanyelvű kislány kiáll 2 millió néző elé... angolul elénekli 2 díva világsikerű számát és döbbenetesen jól oldja meg. Zihált? Kapkodta a levegőt? Még jó! Még jó, hogy nem 100%-os ^^
    Ha az lenne, akkor elvinné a US Army, hogy kísérletezzen rajta.

    Nehézségbe ennél már nincs nagyon feljebb és mégis megcsinálta.
    Ha Tamara egy ilyen számot kapna, azt hiszem csúnya vége lenne... nincs meg hozzá a hangja.
  • Barpi
    #3882
    Szandi 14 volt amikor az első lemezét reklámozták a tv-ben. A szöveg így kezdődött: Sziasztok, Szandi vagyok 14 éves…
  • Dean Winchester
    #3881
    ez igaz,de sztem szandi már 13évesen volt olyan mint a lüszi én erre akartam célozni,de teljes mértékben igazad van!
  • Dean Winchester
    #3880
    jaja
    és gondoljunk bele pl 5ből kiválasztanak egyet aki jusson tovább akkor nincs akkora felelősség is rajtuk!
    mivel nem 2ből kell választani,erre miért nemgondoltak a szerkesztők?
    jóéjt skacok!de már nemtudom kinek kéne drukkolnom :(
    őszintén mondom kinek miért és ezért melehet kövezni.
    viktor---linda tesója,ne nyerje meg :D
    lüszi---kcsike,rosszul énekel.
    krisztián---cigány (elegem van,hogy mindig őket karolják fel,volt már elég győztes belőlük..stb)
    dávid---nemtudott eddig más műfajt megénekelni :D
    dávid vagy krisztián nyerje meg ennyi.ha nem a 2ő közül vki nyeri meg akkor az tré :D
  • Ronaldinhos10
    #3879
    hát engem pont az zavar hogy a zsűri döntött igy inkább a tv2 meg az sms-ből befolyó pénz
  • Tinman #3878
    Szandi 16 volt amikor kezdte... 13 éves lány és 16 között oltári nagy különbség van személyiségben.
    És igen, Szandi egy tök normális, jópofa nő lett, normális családdal és élettel.

    Lüszire szvsz nem ez vár. Tuti az anyja cseszte el szerencsétlent ennyire.
    13 évesen felnőttet erőltetni rá, oltári hiba. Ha az én lányom lenne nem engedtem volna a megába, hanem taníttattam volna és minimum 17 után állítom az ország elé.
  • Dean Winchester
    #3877
    fuss neki a mondatának még1szer :D egy ponton van veled és velem miszerint lüszikének máshol a helye...
  • zsotesz
    #3876
    ugyanazt a műsort néztük, csak Téged ezek szerint Tamara hangja fogott meg jobban, engem meg Lüszié. Ennyi, ezen sokat lehetne vitázni, hogy ki a jobb meg miért, a nézők és a zsűri így döntött. Dean W-vel meg abban értek egyet, hogy valóban úgy volna jobb, ha a zsűri választaná a javát, a maradék kettőről meg döntsenek a nézők. Bár még a top 15-ből kiszórtak egy-két olyan embert akinek minimum a 10-ben lett volna a helye.
  • Dean Winchester
    #3875
    főleg mikor a rainbowot énekelte ,ááá az kiabálás volt az a nagy skála sztem :D
    na mind1.
  • Ronaldinhos10
    #3874
    te miről beszélsz én k*rvára nem birom a Lüszit!!!!!!!
  • xxxpaulxxx
    #3873
    hát ha még aranyos is lenneXD
  • Dean Winchester
    #3872
    okés hát ha neked tetszett ez a kettő szám akkor gratta,nekem abszolúte de nem tetszett!most is kapkodta a levegőt =D
  • Tinman #3871
    Jogos!
  • xxxpaulxxx
    #3870
    nagyon egyet értek:)
  • Ronaldinhos10
    #3869
    sőt sokan csak az aranyos kislányt teszik bele a teljesitménybe
  • undokka
    #3868
    Ahogy elnézem a hozzászólásokat, szerintem Te néztél másik műsort, vagy annyira nincs hallásod, hogy ennek a kis gyereknek a nyekergését is zenének hallottad. Attól, még hogy népzenét vinnyogott, még nem lett jó énekes.
  • Dean Winchester
    #3867
    vagyis hogy tök aranyos,normális nő lett belőle!
  • Tinman #3866
    "miről beszélünk ? lüszi tán jobban oldotta akkor meg? -.-"

    Sokkal nagyobb skálám mozog Lüszi hangja és ráadásul szépen is szólnak azok a hangok.

    "ezt nem értem :D "
    Tamara MA VÉGRE áttört, odavágott, tényleg átlépte a határait. Ha ezt a szintet hozta volna végig, akkor ma nem úgy döntött volna a zsűri, hogy fúúúú hát a Lüszike hangja majdnem perfekt, a Tamaráé meg csak jó... menjen tovább Lüszike. NEM. Úgy döntöttek volna, hogy Tamara megasztárnak való Lüszi meg nem mert túl fiatal és hiába arany a torka, érzelem nulla mögötte, ergo mehet.
    Lehetett volna így, de Tamara önbizalomhiánya eddig meggátolta, hogy másban is kipróbálja magát, mint azokban a ligh pop számokban amit eddig énekelt. Ha bátrabb és mer kockáztatni, ott lehetett volna a háromban.

    Az, hogy kinek az énekstílusa tetszik jobban az csak egy dolog. Egy picit szakmailag érdemes hallgatni, hogy ki mit képes kiénekelni, milyen a mély, milyen a magas hangja, hogyan tud szólamok között zökkenőmentesen váltani. Tamara hiába énekes Szerbiában, Lüszi akkor is szélesebb spektrumban képes énekelni.
    Gyerekek... egy Celine Dion számot, előtte Whitney-t énekelt...naaa... azért az nem semmi... nem nagyon van nehézségben feljebb ám.
  • Dean Winchester
    #3865
    mondjuk ő rá igaz,mert most alapból kényeske :D ha nem lenne az akkor lehet más lenne a szitu....pl.szandi!
  • Dean Winchester
    #3864
    várjál,sokan a teljesítménybe beleteszik az aranyos kislányt is:D szal 10ből kell pontozni akkor a kislányka miatt már ha baromi szarul énekel már kap 10/6ot :D
  • xxxpaulxxx
    #3863
    Igen, akkor bunkó vagyok ez van... de gondolj bele, ha ő nyerné akkor ez csak rosszabb lesz... és ameddig még felkapott lesz, addigra már 16-17 lesz és akkor már megmarad az igen rossz jelleme...
  • Dean Winchester
    #3862
    én is!
  • Ronaldinhos10
    #3861
    az összteljesitmény alapján szerinted Lüszi volt a jobb akkor te nem ugyanazt a műsort nézed mint amit én