6021
Ki lesz a legjobb?
  • xxxpaulxxx
    #4020
    szerintem undorító volt... ezért is vagyunk különbözőek:D
  • tomiboy1989
    #4019
    *Viktornak
  • tomiboy1989
    #4018
    szerintem jó volt viktornak ez a száma...
  • xxxpaulxxx
    #4017
    Nah jó elegem van ez a műsor egy kalap fos... ez egy nagyon gyenge előadás volt... ok szarul is volt megszerkeztve a szám, de ez a Viktornak a leggyengébb előadása volt... erre mindenki dicséri... Mester Tamás tűnjön a picsába...
  • gdevil
    #4016
    No, Viktor már rendben volt.
  • Tinman #4015
    Megint nem érzek semmit Viktornál... sőt... egy kicsit gagyinak érzem.
    Ebből is az eredetit rongyosra hallgattam.... nekem ez most egy kicsit gáz.
  • xxxpaulxxx
    #4014
    Ebben a fenyős dologban van valami
  • PJack
    #4013
    igen, sztem is. ez nem illett hozzá, Dávid ehhez nem ért. teljes mértékben egyetértek Mester Tamással énis, majdnem mindig azt gondolja amit én is.
  • gdevil
    #4012
    Teljesen igaza volt most Mester Tamásnak. Ez a "csókkirály" szar volt Dávidtól. Sem a hanghordozása/stílusa, sem a szinpadi mozgása sem ért kalap szart sem. Erőlködött. Nem értem ezt a Fenyőt. Valaki pisztolyt fog rá, hogy állandóan csak dicsér mindenkit? Ez nem zsűrizés. Csak fürödni akar a tapsviharban.
  • Istencsászár
    #4011
    Na igen, csak ilyen dolgok a mesében vannak, nem pedig ezen a világon:)
  • xxxpaulxxx
    #4010
    Elején is jó volt szerintem:) Csak tényleg uncsi volt már ez a muzikelesdi... ma egész jól teljesít pedig nem is muzikelt énekel:)
  • Tinman #4009
    Fura egy csóka... a végére kezd belejönni. ^^
  • Tinman #4008
    Hát én most kacagok... Dávid egy kicsit olyan ezzel az eltorzított hanggal, mint egy rossz travó. Nem tudom Fenyő mester ehhez mit fog szólni...

    Érdekes, hogy amint elhagyja ezt a torzított erőltetett hangot, nem is lesz rossz a dal. Sokat kell még tanulnia.
  • xxxpaulxxx
    #4007
    Nah ez a szám most egész jó a Dávidnak nemúgy, mint a Hooligans... de ezt a Krisztián tudná mégjobban:D
  • Tinman #4006
    Így van lehet belőle.
    Tudod mikor lett volna belőle a nemzet hőse és mikor alapozta volna meg a jövőjét? Elmondom én mit tettem volna helyette.

    Múlt héten amikor kint állt Tamarával, fel kellett volna neki egy kérdést a zsűri felé: "A szabályok szerinte egy ember esik ki/műsor. Én lemondok a továbbjutásról... elértem amit akartam, szeretnék többet tanulni az éneklésről."

    Hős lett volna... a nemzet kedvence, ott akkor 30 mp alatt megalapozhatta volna az egész életét!
  • poppe
    #4005
    sztem már a múltkor is bénább volt mint tamara...
  • xxxpaulxxx
    #4004
    márpedig ha most kiejtik, akkor észreveszi, hogy nem fenékig tejfel az élet és fel fog MAJD nőni...
  • xxxpaulxxx
    #4003
    ha felnő...
  • xxxpaulxxx
    #4002
    Nah bakker lemaradtam egy újabb csodáról... úgylátom csoda volt:D
  • Istencsászár
    #4001
    Kipukkadt, ki kellett volna ejteni multkor! elején édes volt, korához képest szép a hangja, simán lehet belőle énekesnő ha felnő.
  • MrSpock
    #4000
    Ez hihetetlen vérszegény volt! Semmi tűz meg egyebek,az ilyen zenék nemállnak jók,mert túl nőiesek!Kicsit sablonosan énekelte,nagyon koncentrált a szövegre. Ez nehéz feladat volt neki,nemjött be.
  • PJack
    #3999
    fail :|
  • Tinman #3998
    MIJEZASZAR???!!!

    PEG megvakultam! Mekkora failed volt... nem tudta elég gyorsan mondani és hablaty lett belőle... semmi erő nincs ebben a számban.

    Lüszi! U will not survive! Muhahahahahahah!
  • poppe
    #3997
    meg is érdemli...
  • PJack
    #3996
    szegény Lüszi, ma ő fog kiesni :(
  • xxxpaulxxx
    #3995
    De mire fel?:S
    Bnőm azt mondja, merthogy királylinda... de azért ő se egy akkora valaki...
  • Tinman #3994
    Jaj dehogy, hát hová gondolsz
  • PJack
    #3993
    höh, ja. csak egy egész kicsit.
  • xxxpaulxxx
    #3992
    nah igen pont ez:)
  • xxxpaulxxx
    #3991
    amúgy azt észrevettétek, hogy VIktorkának nagyon nyalják a seggét?
  • Tinman #3990
    Hopp... Tamáska kimondta, hogy Megasztárnak szeretné Viktort...hmmmm... ez szerintem nem volt fair.

    Fridi már megint azt mondta, amit gondoltam. :-)
  • xxxpaulxxx
    #3989
    Én ebbe most érzelmet nem éreztem...
  • Tinman #3988
    Krisztiánt fölé tenném, de ez már csak ízlés kérdése.

    Viktor nótáját vagy 100x hallottam már (és nem túlzok)... nem rossz, de "nem éreztem semmit" ahogy szokták mondani.

    A Viktorral nekem az a nagyon nagy bajom, soha semmikor nem éreztem egyik dalánál sem egy kicsike pluszt sem.
  • xxxpaulxxx
    #3987
    Teljes mértékben egyetértek:)
  • xxxpaulxxx
    #3986
    Sztem Dávid ma eddig a legjobb volt8-)
  • Istencsászár
    #3985
    De semmi gond, még lehet javítani és rontani a 2. nótával.
  • Tinman #3984
    Hát igen... jó volt, de én sem borzongtam. Múltkorinál nekem jobban bejött.
  • Dean Winchester
    #3983
    egyetértek,én is így gondolom!
  • Istencsászár
    #3982
    Pont most nem kellene visszafogottnak lennie, sajnos nem volt erős.

    Fridi jól mondta, mint mindig:(
  • Tinman #3981
    Gonoooooooosz