6021
Ki lesz a legjobb?
  • Tinman #3980
    Kövezzetek meg... Dávid most jó... 1-2 hiba van, de abs. pozitív a végeredmény. Tetszik... elég tiszta is, igaz kicsit visszafogottnak érzem a hangját. Azt is tény, hogy a szám elég hálás... egy kicsit jó hanggal nem olyan vészes ezt előadni.
  • Istencsászár
    #3979
    Ez már megint egy szerencsétlen szám Dávidnak, semmi, 0a neki is már ki kellett volna esnie...
  • Dean Winchester
    #3978
    tudod mi lenne a legbosszantóbb???
    ha Lakatos VS Lüszi menne a zsűri elé és Lüszi jutna tovább..na reméem nem következik be de ha igen ááá :D na mind1 ne menjünk ennyire előre
  • Istencsászár
    #3977
    Vagy ő választja vagy neki választják. Az egy dolog hogy feleslegesen próbál ilyen nehéz dalokat előadni rosszul, mert a hangja még nem elég érett ehhez, ezért vannak a hamis hangok meg minden más. Előadás módja szinte zéró, össze vissza néz a kamerába, a zsűrire, a dalra koncentrál 110%al hogy ne csessze el, másra semmi energiája nem marad, totál értékelhetetlen az előadása, ki kellett volna ejteni múlt héten.
  • Tinman #3976
    Hát nem... szeretem Fridit, amikor pontosan azt mondja ki amit gondolok és nem szarozik.
    Tuti nem lesz Lüsziből megasztár... mondjuk jó nagy marha volt, hogy Seal-től ezt a számot választotta.
    Múltkor pont azon gondolkodtam, hogy technikailag van-e nehezebb Celine, meg Whitney dalainál és most csaptam a homlokomra, hogy a Kiss from a rose pontosan ilyen. Ezt a lécet oltári csúnyán leverte, a dalt szinte megerőszakolta, nem volt könnyed, hanem izzadságszagú és csúnyán hamis, nagyon sok helyen.

    Brothers and sisters! Lüszi will fail today! Váháháháháháháhá!
  • Tinman #3975
  • Dean Winchester
    #3974
    krisztián fasza volt,néha elcsuszott a hangja de am nagyon jó volt..showmüsort is csinált fasza volt.
  • xxxpaulxxx
    #3973
    Nah Krisztián annyira már nem volt rossz bár nem a legjobb:D
  • xxxpaulxxx
    #3972
    ok akkor nem nekem van szar hallásom:)
  • Dean Winchester
    #3971
    lüszi szar fos...
    tamás azelőtt mit mondott?
    gondolkodjunk el ki képviseli mo-t azaz ne kislányra szavazzanak
    most mit mond?
    szavazzanak arra is aki elől van,áá ellenkezik saját magával.

    lüszi szar volt mint a fekete éjszaka.
    a közönség szemébe nem is nézett,95%ban a földet nézte.egy előadonak nem igy kell viselkednie sztem.
  • Tinman #3970
    Lüszi most tényleg sok helyen hamisan énekelt... ez volt 2008 legjobb hangja? Na Nebraszka! ^^
  • xxxpaulxxx
    #3969
    Újabb megaszar újabb szar lüszi előadás... ez nagyon nem tetszett most:S
  • Dean Winchester
    #3968
    köszi már mondtad nme egyszer,vágjuk hogy lehet odamenni és ja biztosan olvasni fogják :)
    am most mivan? ma még kiesik vki és jövöhéten lesz a döntő?
  • Vájt fülü
    #3967
    Ugyan már jöjjenek ők ide, nem fogom mégegyszer ugyanazt leírni. Mindegy ma este nagyon szurkolok Dávidnak, és remélem a Krisztián végre kiesik. Ha nem esik ki, akkor nagyon sok rokona van aki szavaz rá.
  • Meretei
    #3966
    Sziasztok! Írjátok meg ide is a véleményeteket: http://forum.sg.hu/listazas.php3?azonosito=DinnyesTV&id=1227296293 Ezt az énekesek is olvashatják!
  • Dean Winchester
    #3965
    ja hogyne...
  • Babett11
    #3964
    Ezt olvassátok!

    http://noi.virtus.hu/?id=detailed_article&aid=57965

    Ö az igazi Megasztár!
  • xxxpaulxxx
    #3963
    Az igen... de mondjam azt, hogy nem lepődtem meg?:D
  • musha
    #3962
    hieteles és tiszta fridi, meg igazságos döntések, mi? lol
    eddig minden msz-t végignéztem, ezt most nem fogom.
  • desigo
    #3961
    "Az SMS-szavazások tisztaságát Magyarországon jelen pillanatban senki sem ellenőrzi"

    ennyi :(
  • Vájt fülü
    #3960
    És mi van akkor ha a Viktor családja fizet? Hiszen ők biztosan megtehetik.
    Na mindegy én próbálom elhitetni magammal hogy nem fizetik le a zsürit. Nagyon szeretem Eszenyi Enikőt, és szerintem Fridi nagyon jókat szokott mondani. Fenyő Miki pedig egészen furcsa ... Nem tudom miért kellett agyondicsérnie Lakatost, nem látja a tehetséget az már biztos
  • Tinman #3959
    INDEX CIKK!!! HIBA MIATT TAMARÁRA ÉRKEZETT VOKSOK NEM KERÜLTEK AZ UTOLSÓ 4 PERCBEN ELSZÁMOLÁSRA!!!!!!!
  • Boixosnois
    #3958
    Dávid is fent van iwiwen, legalábbis múltkor még fent volt, a barátnőjét is megtaláltam iwiwen.
  • xxxpaulxxx
    #3957
    Szerintem neked fizetnek a faszságaidért:D
  • mama 2
    #3956
    Halljátok: Nem gondolkoztatok azon hogy lehet hogy nem Krisztián apják fizetik le a zsűrit hanem Lüszi anyja Edit?
  • Tinman #3955
    És így lett a megasztár topicból recskatopik
  • mama 2
    #3954
    Wáó:D!
  • Tinman #3953
    Te sem gondolkodsz.
    A zsűri baxtatása helyett játszd le magadban a variációkat:

    Kint áll a zsűri előtt

    a, Tamara vs Fekete Dávid ---> Dávidot küldik el!
    b, Tamara vs Lakatos Krisztián ---> Krisztiánt küldik el!
    c, Tamara vs Király Viktor ---> Tamara megy
    d, ami megtörtént.

    Ezért biztatta zsűri, mer JÓ esélye volt!
  • Tinman #3952
    Én meg a volt kiképzőtisztemnek szeretném küldeni a "Megtalállak még" című számot
  • Vájt fülü
    #3951
    ebben az egészben az a rossz, hogy megmutatják knek van a legkevesebb szavazat , így mindenki kétszer háromszor szavaz arra aki hátul kullog
  • Dean Winchester
    #3950
    ja igen kiejtették tamarát :D és ez azért is nevetséges mert mit mondott annyiszor mester tamás?
    gondoljanak arra,hogy ki fogja képviselni MO-t a kapcsolatkoncerten,már csak ezért sem ejthették volna ki Tamarát!
    sőt amelett hogy ez az egyik indok,a másik meg,hogy most is jobb volt mint lüszi!.
    szal szégyen gyalázat a döntés.
    tuti majd vmit fognak okoskodni a kövi adáson mint anno a fridi kemény kritikáját illetően.:D
    csak most mit mondanak?
    hát a lüszi képviselhetné jobban minket ill jobb is volt,ja bocs nem mert a Tamara izé....
  • Vájt fülü
    #3949
    FZOLEE, köszi a tippet neked is, de sajna én nem vagyok tag a myvipnél. Sebaj, írd meg a Dávidnak a nevemben ha esetleg írnál neki hogy nagyon jó dalokat válasszon, mert még a végén egy már amúgy is milliomos és nem tőzsgyökeres magyar fogja megnyerni ezt a versenyt. és az atasztrófa lenne, szerintem Viktor annyi hogy jól beszéli az angolt - de hát ennyi erővel én is elmehetnék
  • Vájt fülü
    #3948
    amúgy köszi a tippet
  • Vájt fülü
    #3947
    Jajj de kemény gyerek vagy te, biztos te állítottad fel a topicot. Bocsi nem tudtam hogy ide csak ilyen egyszavas véleményeket lehet írni : Dávid
  • angol
    #3946
    szal a mostani felhozatal:
    - x-lábú kövér cigánypubi, buta szegény mint egy marék pillangó, és ha éppen nem dicsérik megmered és majdnem zokog.
    - lepényképű másik pubi, fogalmam sincs mit keres itt
    - gazdag család gazdag gyereke de legalább jól nyomja az angolt
    - szellemifogyatékos egoista génhibás anya, és lassan de biztosan a hozzá hasonló szerencsétlen lánya (ja és kedves anyukának üzenem éppen most b@ssza el a lánya életét, bocs én szóltam)
    - és aki most kiesett, na talán Ő egyedül rendben van
  • PJack
    #3945
    hát lehetséges igen, de akkor sem azt kell nézni, na.
  • mama 2
    #3944
    Senki nem mondta egy szóval sem hogy Lüszinek rossz a hangja. Csupán azt mondtuk hogy a műsor alatt "kicsit" elszállt magától,nagyképű lett és nem oda való.
  • PJack
    #3943
    sztem Lüszivel semmmi baj, nincs. nemértem azokat az embereket akik szerint borzalmas hangja van. nem másokhoz, hanem önmagához kell mérni a hanjgát, mert amolyan szempontból tényleg Hien volt a jobb, vagy legalábbis kb hasonló értékű a hangja, mint neki. nyílván azért kellett benttartani hogy növelje a népszerűséget, de azért valljuk be, tényleg jó hangja van. a korához képest meg pláne. abban viszont biztos vagyok, hogy nem ő fog nyerni. Viktor fog nyerni. igazából, ha jobban belegondoltok, más lehetőség nincs. a Macilaci jólénekel, de nemtud felmutatni semmi újat, a mjúzikeles Dávid meg abszolult borzalmas, már régóta könyörgök hogy essen ki, mert rohadtul nemkell ide, dehát tudjuk hogy csak azért jut tovább mindig mert jóképű, meg megsajnálják, meg mittudom én. Lüszi talán második lesz, de elég sokan felháborodnának, ha ő nyerné meg, ígyhát őse lehet. igazábólé már nincs is értelme nézni a műsort.
    amúgy abszolúte igaza van a Mester Tominak, mert mondta ő is hogy nem érti a szavazókat, mért a azokra szavaznak, akik nem érdemlik meg. na mindegy, ez a verseny már nem az éneklésről szól, csupán a hírnévről.
  • zsotesz
    #3942
    Bírom, szegény kislányt már mindenki a nézésével ba*zogatja. Azért kíváncsi lennék, hogy aki ezért cseszteti az milyen fejet vágna ha ő állna ott 13 évesesen.
  • Sgtfathi
    #3941
    Ez a Ray Quinn -télleg jobban el tudja magát adni,és bizony elég erőteljes energikus "sztár" előadás modjával és egész jó hangjával jobb mint Lakatos Krisztián.
    De az a lüszi kisugárzása van meg ilyesmi.. sztem ahogy irtam korábban a Ring egy újabb részében jókat tudna ijeszgetni az unszipatikus "baba-arc mögött gonoszság" nézésével.