6021
Ki lesz a legjobb?
  • fityere
    #5261
    Csak hogy nem személyiség verseny hanem ének verseny és legalább már 2 hete a leggyengébb.Már amikor az Ivettet kiejtették akkor kellett volna mennie.
  • Lacee86
    #5260
    Az ilyen faszkalapok miatt tart szerencsétlen itt idegileg, mint te, mert szegény elég labilis idegzetű, és a sok balfasznak a mocskolódó beszólása teszi tönkre, mert túl komolyan veszi őket... Nem kell mindenkinek szeretni, de a mocskolódók saját magukról tesznek le bizonyítványt, h emberileg mekkora senkik. :/
  • LordVenom
    #5259
    Én nagyon kedvelem Melinda személyiségét,ennek ellenére én is azt mondom,hogy itt már ő volt a leggyengébb láncszem.

    Viszont nekem mindig tetszett,ha kiadja valaki,azt az érzelmet,ami benne van. Manapság a legtöbb ember szégyelli kiadni,vagy olyan érzéketlen tuskó,hogy nincs mit kiadni.

    Megható volt Saunders búcsúzása...
  • LordVenom
    #5258
    A beszólásaid alapján te sem...
  • Tyler1
    #5257
    van hallása az embereknek, csak ehhez az ő véleményük szerint kellett volna kiejteni a versenyzőket, nem a tv2 véleménye alapján.
  • Dean Winchester
    #5256
    megvan a válasz :D jövőhéten 1 megy xD
    egyértelmű szj-kökény döntő lesz :(
    remélem kettő közül szij nyer :D
  • Dean Winchester
    #5255
    tudom a pénz amitt de akkor is faszság :D
    vaternak is tetszett ez :D a reni-re meg azt mondta h mindig nyög xD
  • digiservice
    #5254
    igen ők emberek, de a szíj nem tartozik közéjük...
  • fityere
    #5253
    Hihetetlen az embereknek ma nem volt hallása hogy a Szíj Melinda maradt bent nyomorult is volt meg szar is már több hete ki kellett volna baszni a francba semmire nem és énekes se lesz belőle a hiszti miatt. Nyafogós picsa
  • CalebJoe
    #5252
    temetéseken nem sírtam ennyit mint ezek
  • Dean Winchester
    #5251
    de most akkor az utolsó döntőben 2en lesznek és kész meglesz a nyertes? vagy már jövőhéten nyertes születik? csak mert tavaly ugytudom h az utolsó 3ban volt a győztes hírdetése
  • Tyler1
    #5250
    én már a selejtőztőll kezdve Andrásnak szúrkoltam, néha kurvára mellé fogott a dalválasztásban, de nagyon tehetséges, és teljesen biztos vagyok benne, hogy ő képes lesz zenei karriert felépíteni.
  • Dean Winchester
    #5249
    azért lehet látni h ezek rohadt komolyan veszik és lehet égő ezt mondani de "jó" látni h ezek is emberek és milyen rosszul érinti őket a veszteség
  • digiservice
    #5248
    nos mégis mondott értelmeset encike
  • digiservice
    #5247
    pufogtassunk közhelyeket,mi vagyunk a zsűri....
    Eszenyi meg beverte a fejét, mert 1 értelmes dolgot nem mondott....
  • digiservice
    #5246
    bazdmeg, ez a nő egy idióta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • digiservice
    #5245
    teljesen igaza volt mestenek, amikor azt mondta, hogy nem szeretné szm-t 1. helyen látni....
  • Tyler1
    #5244
    remélem nem ő nyer, mert akk gyakorlatilag nem lesz nyertese ennek a műsornak. ezt 1 hónap alatt szétszedik, és a büdös életben nem fog énekeln többet.
  • Kaplan
    #5243
    Szerinted miért kell kétszer szavazni?
  • Ironman2
    #5242
    Nemhogy örült volna Melinda hogy továbbjutott
  • digiservice
    #5241
    ez qrva egy szociográfiai tévedés.... (sz.m.)
  • Dean Winchester
    #5240
    am hülyeségnek tartom h kétszer kell szavazni :S faszé nem tudják azt mondtani h melyik kettő megy tovább azt kalap...
  • Dean Winchester
    #5239
    szij melinda egyedüliként tuti dobogós :D
    bazdmeg és még elnézést kér XD
    és ahogy mondta, hát látszik h még az maradt mint aki az első napon volt...
  • digiservice
    #5238
    asszonyonykám üvölteti ezt sz.t , ez ékszíj linda egyszerűen brutális gané...
  • Lacee86
    #5237
    Hát jah, elég unalmas most... Reni viszont tetszett az előbb.
  • Dean Winchester
    #5236
    azt hittem h aki mellette van az hologramm :DDDD
  • digiservice
    #5235
    jó ez a rehab műsor...
    vazze, tegyék hétfő délelőttre!
  • Dean Winchester
    #5234
    pfffffff ez már uncsi -> gabriel :SSSSSSSSSSs
    tök hosszúnak tűnt már
  • GrandVitara
    #5233
    Dorka
  • Lacee86
    #5232
    Hát jah, elég bizarr volt...
    Hát azt a 3,5 oktávot sztem viccnek szánta a Mester is, azt meg nem igaz h nem hallotta, h tök hamis volt helyenként... :S
  • Kaplan
    #5231
    Nem tudom, de, hogy mennyire mérhetetlenül kibaszottul unom már ezt a számot az borzasztó.
  • Dean Winchester
    #5230
    amit tolvai énekel azt melyik faktoros énekelte? :D
  • Magnumrolcsi
    #5229
    Melinda körül a csajok popója igen jóak.
  • ricsa008
    #5228
    az tuti hogy azta vén .... csak plastikkal lehetne lerobbantani az 1. helyről tököm tele
  • Kaplan
    #5227
    Azt mondja Mester HÁROM ÉS FÉL OKTÁV! Jézusom :DDDDD Gyerekek tudjátok mennyi három és fél oktáv? Hát nem tudom, szerintem Jimmynek lehetett úgy három. Ma átlagban két, két és fél oktávot tudnak a jó énekesek.
  • Balázs 17
    #5226
    hát ez vmi borzalom, szegény Axl ha ezt hallaná...
    Saundersnek vmi rnb számot kéne énekelnie
  • Lacee86
    #5225
    Az ilyen embereknek magyarázhatsz a kulturált megnyilvánulásról... Melindának is ezt kellene tennie: egyszerűen leszarni az ilyen megjegyzéseket, és levegőnek nézni az utcán az ilyen embereket, bár gondolom nem lehet könnyű, főleg aki érzékenyebb az átlagnál.
  • LordVenom
    #5224
    Nem tudsz kulturáltan megjegyzést tenni egy emberről?
    Még ha negatív is,akkor is lehet kulturált...
  • ricsa008
    #5223
    biztos hogy ez a vén qva (a többit már kitalálod) tudod a magyan Susan Bojli
  • xxxpaulxxx
    #5222
    Dorina