6021
Ki lesz a legjobb?
  • xxxpaulxxx
    #5301
    Jajaja! Meg a Maghőmérő énekese, akik elég régóta és elég sokat játszanak ott... néztem is anno, hogy hmmm de ismerős ez a faszi... hát persze, voltunk már pár koncertjén:D Ráadásul az Óbudai Egyetemre (BMF) járt, szóval még 1 ok, hogy kedveljük:D Kár, hogy kiesett az fix.

    #5278:
    "az alapvetően pesszimista és önbizalom hiányos magyar vele tud leginkább azonosulni."
    Erre jut eszembe az a már sokak által elfelejtett fogalom, hogy magyar virtus:)
  • robertzenesz
    #5300
    megvan, ez biztos,de a többiben is.. és talán sokkal jobban.
  • ZilogR
    #5299
    szerintem Szíj Melindában megvan az X-faktor
  • Tyler1
    #5298
    .hu

    olyan képek vannak róla, hogy sztem holnap reggel elrabolom
  • Dean Winchester
    #5297
    weisz fanni
  • robertzenesz
    #5296
    sőt az a dal is nagyon jó volt..
  • Tyler1
    #5295
    naplóban volt az a csaj aki Rúzsa Magdival "jel-énekelt", fúú nagyon fullos, és aranyos lány :)
  • robertzenesz
    #5294
    nekem az a véleményem,hogy ez a Melinda aszzonyság olyan szinten rafinált, hogy azt mi földi halandók el sem tudjuk képzelni.. tudatosan arra hajaz,hogy ő milyen szegény, mennyire kivan, mennyire nem akarja ezt,meg,hogy neki milyen gondjai vannak stb. és a sok hülye meg beveszi.. én már régen kib...tam volna a megasztárból,olyan "szarvas-hibákat" vétett, amit még egy ócska lakodalmas zenész sem vét.. nem igaz, hogy ma Magyarországon ennyi botfülű ember van!Ez egy tehetségkutató és nem egy szimpátia műsor tudtommal, és ha már a szimpátiánál tartunk,miért szimpatikus egy folyton nyavalygó,bőgő,rusnya vén k..va?? Bármelyik versenyzőnek sokkal több szerethető tulajdonsága van!
  • robertzenesz
    #5293
    ja.
  • Lacee86
    #5292
    Giorgio volt a legjobb, egyre jobban úgy érzem. De hát ez van. :/
  • böröczk
    #5291
    és azonkívül rohadt jó hangja van a csávónak, Moriszonzban ő a karaoki vezető egyébként. : D Találkoztunk még Megasztár első napján a nagyijával tök véletlenül egy cébéában : D
  • böröczk
    #5290
    világ szégyene lenne, ha az öreglány nyerné. azt a savanyú, ostoba, idióta nőszemélyt, már rég ki kellett volna paterolni, az alacsony színvonalú műsor ellenére is.
    A pasas meg még nála is antipatikusabb, önelégült vérjóska.
    Ha már muszáj e három közül választani, akkor a Tolvaj Reni.
  • Dean Winchester
    #5289
    ja az van amit a tv2 akar! már megvan a győztes is ez egyértelmü és azért van az h az utolsó kettőből a zsűri dönt! nekik megvan hagyva h X- emberkét (kökényt) megkell hagyni , ő nem eshet ki...
    ezért se esett ki két alkalommal :)
  • Harly18
    #5288
    Én nem értem ezen az Andráson mit ettek annyira. Csak vinnyog, mint a legtöbb színes bőrű énekes, amikor meg énekel, akkor tök gyenge, erőtlen. Hogy mit szerettek rajta ennyire...a sok tinip*csát kellene megkérdezni talán, akik ilyen SP-kért meg hasonlókért is úgy odavannak.
  • Harly18
    #5287
    Melinda második lesz, és a Kökény nyeri meg. Annyira emlegetik, hogy ő a magyar Susan Boyle, aki ugye kint második, akkor itt is második lesz.

    Azért ejtették most ki Kállay-t, mert vetélytársa lett volna a Kökénynek, és ugye neki kell győzni, előre el van döntve. Aki azt hiszi, hogy a néző dönt, az naiv. Itt a TV2 dönt, és úgy dönt a zsűri, ahogy meg van mondva nekik.

    Én személy szerint nem szimpatizálok egyikükkel sem. A Kökény tiszta Gáspár Laci, meg Caramel...ugyanúgy "cigányosan" énekel (nem vagyok rasszista ezt jelezném), vagyis rezegteti a hangját folyamatosan, nem tudom hogy mondják ezt, de biztos mindenki észre vette. Ez nekem nem szimpatikus. Tudom az okosok mindig azt mondják, ha nem tetszik nem kell nézni, de attól még lehet véleménye az embernek.
  • Balázs 17
    #5286
    "leggyengébb mezőny ez, a Megák történetében"
    nem, ez a leggyengébb Megasztár a Megasztár történetében:)
    amikor még Pierrot is benne volt azok voltak a jó szériák
  • Lacee86
    #5285
    Jah, ő nekem is tetszett, meg a Bolyki is jól nyomta, bár ő igazából már profi.
  • Tyler1
    #5284
    leggyengébb mezőny ez, a Megák történetében.
    közben már a középdöntőkben olyanok estek ki, akik könnyen kenterbe verhetnék a mostani 3mast(pl. Sonia).
  • Lacee86
    #5283
    Elmész ám a Gusztosoddal a hímnemű halál nemi szervébe!
  • Balázs 17
    #5282
    szerintem Kökény vs Giorgio kellett volna legyen a döntő, harmadik helyen pedig Gusztos Bence
  • Dean Winchester
    #5281
    susan boyle se nyerte meg a szériát baszki :S mit nem értetek ebben? :D akkor miért kéne szijnek megnyernie? :O
  • Lacee86
    #5280
    Én a mindenféle egyéb dolgai mellett tehetségesnek tartom, de valóban nem ő a legjobb. Mondjuk azt nehéz megmondani, h ki, de talán a Giorgio érdemelte volna meg leginkább az 1. helyet.
  • Dynamic
    #5279
    önbizalomhiányból fakadó megnyilvánulásokról beszéljünk = önbizalomhiányból fakadó megnyilvánulásokról NE IS beszéljünk
  • Dynamic
    #5278
    Sajnos ez eddigiek alapján borítékolható Szíj Melinda győzelme. Mondom, sajnos, mert egyáltalán nem olyan jó képességű előadó, hogy indokolt legyen a hetek óta tartó folyamatos első helyezése. Rengeteget hibázik, nincs ritmusérzéke, a magas hangoknál irritáló vénasszonyos hangja van, a látványos önbizalomhiányból fakadó megnyilvánulásokról beszéljünk. Ha megfigyelitek soha nem volt a negyed óránként mutogatott tabellán, ahol az utolsó 3,4,5,6... helyezettet mutatták meg, vagyis toronymagasan a legtöbb szavazatot kapja hetek óta, a nyilvánvaló gyengébb előadások ellenére is. Gyanítom szociális okokból, mert az alapvetően pesszimista és önbizalom hiányos magyar vele tud leginkább azonosulni. Miért lenne ezek után máshogy? Hiába fogja ezek után is Kökény a csillagokat leénekelni az égről, ha egyszer továbbra is szimpátia, és nem tudás alapján döntenek.
    Mondjuk mindez abban az esetben érvényes, ha feltételezzük, hogy tényleg nézői szavazás és nem produceri forgatókönyv alapján folyik a verseny.
  • xxxpaulxxx
    #5277
    Egyébként Melindával az a baj, hogy kicseszettül igénytelen... érdekes valahogy a stylistok meg tudják csinálni, hogy nőnek nézzen ki... ha minden nap adna magára, rögtön nagyobb lenne az önbizalma, pozitívabb lenne a visszajelzés és nem kéne megjátszani, hogy neki milyen kurvaszar élete van...
  • xxxpaulxxx
    #5276
    Tegnap csak félig néztem... de örülök, hogy András is kiesett végre...
    Most már csak 3man maradtak... és tutira Kökény fog nyerni... egyszerűen hibátlan... vérprofi az ember.
    Melinda és Reni? Hát... mindkettő iszonyatosan bizonytalan (csak az egyik próbál úgy tenni színpadon, mintha nem az lenne) és hamiskásak is... nem tudom eddig hogy maradtak bent, voltak náluk sokkal jobbak is... de az fix, hogy az egész mezőny legjobbja Attila:)
  • Afe
    #5275
    Tegnap nem néztem, de ezeket olvasva úgy látom itt is hiábavaló a jó szereplés, mert lavinaként mossa le a "szavazzunk a szánalmas-csóró-nyomorékra" effekt. Az, hogy messze nem ő a legjobb énekes a mezőnyben, már teljesen nem érdekli az emberek többségét. Bravó.
  • wesker24
    #5274
    Szerintem se való már ide Szij azt tény hogy remek hangja van de nem nyerheti meg a Megasztár 5-öt !

    Akkor már inkább vagy Kökény vagy Reni nyerje meg !

    Mindkettönek nagyon jó hangja van fiatalok kettő közük bárki nyerné meg megérdemli !
  • Szolnokboy1
    #5273
    az a gond a teóriáddal, hogy a tv2-nek abszolút nem érné meg szíjjel megnyeretni a műsort, mert később nem tudják majd futtatni, mivel közel sem celeb kategória. (nem is passzol a médiába, nem is kellene ott lennie)
    nem fog később műsorokban fellépni, haknizni, ökörködni minden retekben. lásd. az rtl befürdését a fejhangú mesélő gyerekkel, a nevét már nem tudom. szóval ha a tévé kifizetődő celebet akarna csinálni, akkor renivel nyeretné meg a műsort.

    btw én is rosszul vagyok szíjtől, mert egyszerűen - ahogy már mondtam - nem való a tévébe tehetség ide vagy oda.
  • Lacee86
    #5272
    Én a Reninek szurkolok, bár nagy vszínűséggel a Melinda nyeri majd.
  • spike0007
    #5271
    Kivéve ha Reni a döntőben nagyon odateszi magát!:)))
  • spike0007
    #5270
    Kökénynek és Reninek van a legjobb hangja. Meg Iwette-nek volt de Ő már nincs.
    Remélem Kökény és Reni fog döntőzni és Kökény kell hogy megnyerje.
  • Magoo
    #5269
    Bosszanto ez a Melinda jelenseg. Szamomra is az jon le, hogy jatsza itt az artatlant, kozben meg tudatoan adta ki magarol az infokat a medianak, hogy o mennyire kis szanni valo es stb.
    Bazz, kismillio ember ugyanugy szarban van. Kivanom neki, hogy - amennyiben valoban szar az elete - lelje meg a boldogsagot, legyenek koncertjei, CD-je minden, de o nem nyerheti meg az ev enekese dijat!!!!
    Emberek....hol elunk mar? O lenne M.o. legjobb noi enekese 2010ben? Jesszus...
    Tulsagosan manipulaltak mar a kozonseget, hogy mindig o kapja a legtobb szavazatot. Bazz aki mar a legelso adasnal kijelentette, hogy nem akar tovabb menni, az ne nyerje meg!
    A dontoben valoban jo lett volna latni a Reni vs Saunders parbajt.
    Fridi is latja mekkora szar ez igy hogy a kozonseg donti el ezeket es nem szolhatnak bele. Nagyon nem okes...
  • Balázs 17
    #5268
    Melinda annyira idegesítő egy ember!!!!!!!!!! semmi érzelem az arcán, tuti otthon vmi szadista állat
    és jól játssza ezt a balfasz vagyok szerepet ami egyenesen a győzelemig fogja vinni!:@@
  • LordVenom
    #5267
    Gondolom Te személyesen ismered Melindát.
  • fityere
    #5266
    Már meg van a győztes és nem Szíj Melinda lesz tehát Kökény fog nyerni:D
  • Flagello
    #5265
    Már vagy 3 hete megírtam hogy a TV2 Marketing osztályán kitalálták és elfogadtatták a producerekkel meg egyébb nagyfejesekkel hogy mennyi nagy bussiness lesz egy Susan Boyle-t csinálni a Szíj Melindából aki nagyón jól el is tudja játsza a sajnálni való pingvin mamát.
    Rossz volt nézni ahogy adta a bünbánó Madonnát. Tényleg nem veszik észre az emberek hogy menyire kétszínü rájátszós és sunyi. Mert ha tényleg olyan kis szerény lett volna akkor nem jön ilyen szöveggel.
    Amire kiváncsi vagyok az csak az hogy az SMS-ezöknek sikerülni fog-e legyõzni a stábott meg a Marketingeseket.
    Valószínü hogy nem, ezért Szíj-Kökény döntõ lesz amit pingvin mama fog megnyerni (mint ahogy a forgatókönyv szerint lennie kell).
  • fityere
    #5264
    Na igen mondjuk Giorgionak nem kellet volna mennie még.
  • Lacee86
    #5263
    Hát a mai alapján valóban ő volt a leggyengébb. De sztem sosem csak az aznapi produkciót szabad nézni, hanem h összességében hogyan teljesített. És ebben sztem tényleg eljött a Saunders ideje, sőt már a múlt héten neki kellett volna menni, és nem Giorgionak.
  • Ironman2
    #5262
    Szégyelld magad!