6021
Ki lesz a legjobb?
  • bakkerman
    #5221
    ki nyeri a megasztárt am?
  • Balázs 17
    #5220
    nem sok esély van rá h továbbmegy:)
  • Dean Winchester
    #5219
    meglepödsz-e ha a reni jut tovább? :D bár a zsűrin a döntés ugyis...
  • Rowlend
    #5218
    Nekem is Giorgio volt a kedvencem, és már napok óta ezt hallgatom:
  • Nickyke88
    #5217
    Én Giorgio helyett vagy Saunderst vagy Melindát dobtam volna ki. Szerintem egyiküknek sincs olyan hangja, mint a Giorgio-nak volt. De hát ez a verseny ilyen, még fognak kiesni, ezt a versenyt csak egy ember nyerheti meg. Sajnos még sok embernek meg kell megválnia a kedvencétől.
    Én reménykedem egy Kökény-Tolvaj döntőben (csak a tinicsajok szerintem a Saunderst nem fogják hagyni kiesni)...de hogy mi a fenét esznek rajta...????
  • Lacee86
    #5216
    Hát jah ez a baj, h meg van írva előre... :/
  • Balázs 17
    #5215
    így van neki volt az egyik legjobb hangja, de hát ugye már meg van írva előre a forgatókönyv... döntő hármas Szíj, Kökény, Saunders
  • Lacee86
    #5214
    Én csak azért írtam, mert Giorgio egy nagyon tehetséges énekes és ELŐADÓ, színpadra való. Kicsit nagydarab meg esetlen, na és?? Akkor is egyéniség, és én szívesen hallgatom. Ez nem szépségverseny...
  • Banano007
    #5213
    Nem nézegetem,max belenézek és tudom h kikről van szó úgy ahogy,de a mostanit és az azelőtti adást sem láttam,de legalább tudom hogy ki esik ki:)
  • xxxpaulxxx
    #5212
    Ő legalább különleges volt.
  • Lacee86
    #5211
    Akkor nézegess agyatlan, tehetségtelen megcsinált műembereket, akiknek abból áll a fellépés, h zenére ugrabugrálnak meg tátognak... -.-
  • Banano007
    #5210
    Pedig nem volt színpadra való a kungfupanda.
  • Balázs 17
    #5209
    várható volt, pedig:
    Melinda, Reni, Kökény unalmas és szar is volt!
  • xxxpaulxxx
    #5208
    Kár, hogy Giorgio esett ki, ő volt a kedvencem... már csak azért is, mert imádom a Maghőmérőt:)
    Szíj Melinda igazán kieshetne már... csak ordibál állandóan:S Nah meg amikor beszél... tyű az aztán a rémálom:S
    András nem rossz, de nem az igazi, ahogy Reni sem (lehet a fogai tehetnek róla:D) Mind a 2 egyre megcsináltabb, de leginkább Reni:S
    Szerintem Kökény fogja megnyerni a versenyt... ő a legjobb a mezőnyben.
  • Dynamic
    #5207
    Magányos csónak
  • Dean Winchester
    #5206
    a múltheti szij melinda duós dalnak mi is a címe?
  • Dean Winchester
    #5205
    azért az is izgalmas lenne ha nem Szij-t mondanák és meglepődnék h wtf ? :D
  • Tyler1
    #5204
    igen, ez mondjuk logikus válasz :)
  • Lacee86
    #5203
    Sajnos lemaradtam a tegnapi adásról, de majd utólag megnézem. Sajnálom, h Giorgio kiesett, én nagyon bírtam, de amúgy biztos fogja vinni még vmire.
    Amúgy ebből az 5-ből már nehéz lett volna választani, de talán a Saunderst menesztetem volna most. A döntő egyik résztvevője Melinda lesz, szinte biztos, a másikat már nehezebb megmondani.
  • Dynamic
    #5202
    "direkt kihangsúlyozzák, h nem szavazati sorrendbe szólítják őket."

    Az izgalom fokozására mennek. SzM-t felesleges bent tartani névsor olvasásnál, mert állandóan úgy alakul, hogy sosincs benne az adás közben folyamatosan váltakozó utolsó 3-4-5-ben, és emiatt már az elején "kiszórják", mert ilyen szempontból nem izgalom fokozó tényező.
    (persze nem úgy...;))
  • LordVenom
    #5201
    "tőle nem lopja el a (nemlétező)szavazatokat."
    Látom te eltántoríthatatlan elvekkel rendelkezel... :)))

    Az a "nyomi" nő meg miért ne nyomta volna le Kállay-t? Mert NEKED nem tetszik?

  • Tyler1
    #5200
    amúgy adások óta mindig őt mondják először, pedig direkt kihangsúlyozzák, h nem szavazati sorrendbe szólítják őket.
    de Kökény fogja megnyerni, ez számomra már biztos, még ha Szíjjal is maradnak ketten, tőle nem lopja el a (nemlétező)szavazatokat.
  • Dean Winchester
    #5199
    tényleg a végső döntőben ugye csak ketten lesznek? tehát nem akkor fog eldőlni h ki a nyertes mikor 3an lesznek?!
  • Dean Winchester
    #5198
    szíj vs kökény döntő lesz ez egyértelmű!
    jövőhéten meg Tolvai fog kiesni...
  • Afe
    #5197
    Nem az a meglepő, hogy Giorgio esett, hanem az, hogy SzM nyanya még Kállayt is lenyomta szavazásban. Tehát a végén simán esélyes lesz hogy ez a nyomi nő megnyerjen:(((
  • Dean Winchester
    #5196
    am kétszer megmentették :D 3.jára már nem...
  • Tyler1
    #5195
    én azt hittem elsőként fog kiesni, karrier, h idáig eljutott :D
  • Dean Winchester
    #5194
    kiesett a favoltam :S
  • Banano007
    #5193
    Végre kiesett akkor a kungfupanda?xD
  • Afe
    #5192
    Na baz, alig hogy leírtam már modták is a nevét
  • Afe
    #5191
    Szerintem Djordjevic Istvánt fogják elküldeni ma, mert már nincs olyan aki ellen megvédenék. Talán Sz.Melinda de ő úgy is bent lesz asok vénasszony rászavaz:((
  • ricsa008
    #5190
    de remélem azért akkor sem sértődik meg nagyon ha én gyűlölöm :D
  • LordVenom
    #5189
    Susan Boyle nem nyerte meg a vetélkedőt.


    Nem tudja valaki a barna vokalista csaj nevét? Nagyon meggyőzően tud nézni... :)))
  • Flagello
    #5188
    Na ez igen! Végre egy nagyon jó elõadás: Kállay-Saunders András!
  • Tyler1
    #5187
    na Reni ma kiesik :/
  • Flagello
    #5186
    Külömben tökk mindegy a szavazás mert úgy is Melindát hozzák ki gyõztesnek, mert a TV2 marketinges csapata már rég meggyõzte a Megasztár 5 producerét Illés Gabriellát hogy a legjobb lenne lekoppintani az angol modelt és létre hozni egy magyar Suzan Boyle-t.
    Erre persze még rá tettek egy lapáttal hogy a nép sajnálja és a búlvár sajtó pedig álandóan foglalkozzon vele.
    Sajnos a forrásaim nagyon biztosak és megbízhatóak ezért kész vagyok bármikor bárkivel fogadni hogy a Melinda lesz a gyõztes.
  • Flagello
    #5185
    Ezek szerint nem ugyanazt az elõadást láttuk
  • Dean Winchester
    #5184
    sztem a múlt hét legjobb produkciója címet Szíj Melinda duó érdemli meg
  • Dean Winchester
    #5183
    jaja értelek :)
    hát igen ,siman azt kéne mint a való világban,hogy egy grafikon aztán mutatni h ki hány szavazatot kapott :S
    de az h nem mondják mennyi szavazt ment be és azt se tudjuk h hanyadik helyen végzett elég gáz :S
  • LordVenom
    #5182
    Nem is arról van itt szó,hogy védeném a kereskedelmi csatornák igazát,egyértelmű,hogy minden vizet a saját malmuk felé hajtanak,és manipulálnak mindent emiatt.

    Viszont megint egy ellenpéldával élve az én ismerettségi köröm 80%-a nagyon szereti Melindát. (szavazni viszont egyik sem szavaz,ez hozzátartozik az igazsághoz,de nem hinném,hogy ebből kellene kiindulni)
    Saunders-t viszont az ismerőseim fele más kiejtette volna. ;)