6021
Ki lesz a legjobb?
  • Viktorr
    #1895
    my love is yor láv yor láv is my láv végülis ennyi
  • katze
    #1894
    Mindenesetre néha belegondolok és sajnálom azokat a tagokat akik nem elég hogy beégtek, egy ország röhög rajtuk... Mondjuk maguknak csinálták, önkritika mindek is? Mondjuk ha egyszer ég be, mikor leadják a műsort... De akikkel meg egy hétig reklámozzák a következő műsort... Szerencsétlenek
  • Rózsalány
    #1893
    Szerintem - hogy a gyenge produkcijókat mutatják - ez is csak egy olyan tvs fogás, hogy bemutatják a szerencsétleneket, hogy röhögjön rajtuk az egész ország, mert az köti le az emberek nagy többségét. Igaz, vannak akik kíváncsiak lennének már most a tehetségesebbjére is, de a nagy tömegeket a börleszk szórakoztatja...
    Emléxem az előzőben is amikor felállt a középdöntő, akkor talán 3 arcot ismertem meg az elődöntőkböl.
  • Szabina
    #1892
    Őszintén szólva én is hiányoltam, hogy nem mutattak be 1-2 ügyes, tehetséges jelentkezőt, csak a gyengébbeket, mert így nekem az jön le hogy a harmadik szériába csupa botfülű, tehetségtelen ember jeletkezett akiktől a zsűri a haját tépte.
    Ugyanakkor lehet hogy ettől lesz izgalmas az elődöntő, hogy leesik az állunk a továbbjutottaktól. (remélem)


  • JGTC
    #1891
    értem
    szerintem több jó is volt
    és hiába mutatták a végén pár percben a jókat emlékszek legalább annyi jóra mint ahány nagyon szarra (én legalábbis) gondolom mások is könnyen vissza tudnak emlékezni arra aki tetszett nekik
  • musha
    #1890
    nem értesz...nem azt mondom, hogy CSAK a jókat mutassák, régen sem csak azokat mutatták. csak a jókat IS jó lenne látni, nem CSAK a rosszakat (hű, volt tegnap 1 jó).
  • musha
    #1889
    pont ezért szólaltam meg, mert én is úgy vélekedtem eddig a megasztárról, hogy legalább egy olyan műsor, amit elég nagy tömeg néz és némi kultúrát képvisel (főleg a döntők). a körítés persze mindig nagyon gány volt, a trilla-féle vonaglással, a 120 reklámmal, a soma-gésa-mama-féle szexuális energiával, stb., mégis a zene, az akarás, a küzdelem benne voltak, amik miatt - én legalábbis - néztem. és biztos meg is fog ez maradni a döntőkre, csak nem tetszik, hogy az elejét így elgyőzikésítik.
  • JGTC
    #1888
    ha azokat mutatnák végig akkor nem selejtező lenne a neve, hanem a már kiválasztottak bemutatása
    de az egész arra épül hogy megnézd a rosszakat gondolj csak a reklámra
  • JGTC
    #1887
    ha én ezt a műsort megnézem nem arra gondolok, hogy ez az alak mekkora "hülye" hanem arra, hogy ki mondta ennek a szerencsétlennek, hogy próbálkozzon, vagy hol hagyta a fülét amikor otthon énekelgetett...
    az Ok hogy kineveti az ember őket sőt van amelyik még meg sem szólalt és már vihogok!!! de nemhinném, hogy ez az a műsor amitől a sok tapló termelődik amíg mindenki tudja miféle műsorok szoktak lenni hétfőnként a másik cstornán főműsoridőben(direkt nem írtam nevet)

    a megasztárnak ez a része nevttetve szórakoztat, többi már a jó énekléssel teszi ugyanezt

  • musha
    #1886
    talán azért, hogy tudjuk kik fognak szerepelni a műsorban...mert az, hogy a végén ledarálják azt a 10 (?) embert akik továbbmennek az nem sok.
  • winnie
    #1885
    Az az érdekes hogy szinte csak bénákat mutattak.Jókat alig

    ez a lényege ennek a műsorformátumnak. az első pár adás a bénákra, a többi a jókra.
  • Waterhorse
    #1884
    De most minek mutassák azokat akiket úgyis megismerünk még az elődöntőkben.

    El Mariachi kinek tetszett, sztem ott volt a gyerek, de csak latin dalokban, megvan Banderas új magyarhangja, amúgy mintha láttam volna már ezt a csávót a Benne leszek a tévében műsorban.
  • musha
    #1883
    igen, csak ettől hatványozottan fog csökkeni az átlag iq szint. a cél az, hogy `lásd mekkora hülyék vannak, hozzájuk képest még te (átlag tévénéző) is okos, jófej, tehetséges ember vagy`. az előző Megasztárokban is voltak ezek a szerencsétlenek, mókás is volt, de ott még mutatták mellette rendesen a jókat is. ezáltal a mostani selejtező nyíltan felvállalt kabaré lett, majd a döntők lesznek komolyak (remélhetőleg).
  • JGTC
    #1882
    Szerintem meg ez a rész arra van, hogy megnevettessék az embereket. Ok persze tényleg most kevés jót mutatnak közben de hát mindíg az van ami a népnek kell, meg ami a nézettséghez kell......
  • musha
    #1881
    ez az...ezt figyeltem én is. oké, mókás röhögni/sírni a hülyéken egy darabig, de ez túlzás. a továbbjutottakból egyedül azt a Highway to Hell-es csajt mutatták (aki mellesleg nem volt rossz), a maradék cirka 30 béna volt. ennyire dívik a hülyeségkultusz, győzikesó meg bajkeverők után most ez is ráment a gyökérség favorizálására...remélem a döntők lesznek azért olyan színvonalon mint az előzők...
  • JGTC
    #1880
    na és a gvensztefani?? "innohavabedgörl....
  • STREEX
    #1879
    Az az érdekes hogy szinte csak bénákat mutattak.Jókat alig
  • katze
    #1878
    Csak néhány :)
  • desigo
    #1877
    lekéstem ááááááá
    volt megint sok idióta?
  • Amse
    #1876
    ratyicsávók rulz!:D
    lááááttam arcomat..........amit porrá tört egy pillanaaaat
  • JGTC
    #1875
    láááááttamm arodaaaaaatt....
    az büntetett, és hogy állt ott a mikrofonnál hát az kész volt
  • STREEX
    #1874
    Mármint legrosszabb
  • STREEX
    #1873
    Eddig sztem ez a 17 éves gimis volt a legjobb.Meg smost ez az mp3-as
  • katze
    #1872
    Lassatemikántáreeeee
  • katze
    #1871
    Jahhhjjjaahhhjj... ezeknek az embereknek nincs önkritikájuk? :o
    Vagy mindenki hazudik nekik, h ügyes vagy, menjél csak Megasparba?
  • STREEX
    #1870
    Kezdődik!
  • STREEX
    #1869
    Mindjárt kezdődik!
  • JGTC
    #1868
    én is csak ezt a részét szoktam nézni a többi... ugyanmár :DD
  • fifi
    #1867
    hú most láttam a jövő heti bemutatóját, hát lesznek érdekes figurák megint...
    alapvetően engem a műsor már régen nem érdekel, de ezen a pár majmon jól szoktam szórakozni!
  • tep
    #1866
    hali
    ezen röhögtem a legtöbbet : #1806 .......meg a zsűri ledöbbent arcán
  • LittleL
    #1865
    ezek voltak a leggázabbak :

    Sugera-bugera
    ....Áááá ezt nem tudom megcsinálni... aztán kirohant
    az az ember amelyiknél a Soma megkérdezte hogy ki javasolta hogy induljon itt.
    Rozsomák -os is elég ütős volt
    amelyik a Pierrot -ot énekelte .
    Crystal vagy Celine Dion -nal készült emberke.

  • LittleL
    #1864
    Hi Tep

  • JGTC
    #1863
    a rozsomák dal is azért húzós volt

    boldog névnapot ha már napja van, és én idetévedtem
  • jointeer
    #1862
    aryak^^
  • Szabina
    #1861
    Köszönöm szépen
  • tep
    #1860
    boldog névnapot a szép házigazdának
  • R0n1n
    #1859
    Nem tudja valaki, hogy a szoke, gitaros srac melyik szamot enekelte?
  • Super Mario
    #1858
    Szerintem pedig az az afrofonásos csaj volt a legjobb. Megérdemelten jutott tovább.
  • Super Mario
    #1857
    Jönnek még a tehetségesebbek! Mindig az első részben megy a lejáratás.
  • Super Mario
    #1856
    Hát, ez az! Egyébként én is jelentkeztem, de a szüleim nem tanácsolták, és igazuk van. Tényleg olyan hangom van, hogy ki lehet nevetni, nem élvezhető.