6021
Ki lesz a legjobb?
  • fifi
    #1855
    jól mondod!
  • musha
    #1854
    Bugi őstehetség? ezt szerintem hagyjuk...(őstehetség az aki megelőző gyakorlás nélkül is komoly dolgokat produkál, Bugi meg 30 felett, több éves zenei múlttal a háta mögött érkezett (és erősen hamiskásan indult). őstehetség a Caramel volt (pedig nem szeretem a stílusát) meg Bartók Eszti)

    kivételesen egyetértek a többséggel, szerintem is egyértelműen a szőke gitáros srác volt a legmeggyőzőbb (sőt, kimondottan nagyon jó volt).
  • Waterhorse
    #1853
    A szőke gyerek volt legjobb a gitárral ebben a körben

    aztán jöttek az idióták. A tavaji selejtező legalja, sztem nem is akartak ezek újra menni csak megvolt a számuk és behivták őket, "gyere már el kapsz egy 10-est azt örülünk." Most már a határon túlról is jöhetnek, tehát bővült a kör, és nem az hogy megadnák akkor minnél több embernek a lehetőséget, még az esélytelen tavajiakat szerepeltetik.

    Tartották a tinivonalat is, szinte kötelező módon kell onnann is egy továbbjutó. Aszongya az egyik: "nagyon bírom a cipődet Soma" - hát ezen majdnem besírtam
  • Szabina
    #1852
    tényleg megdöbbentően sokan vannak akik azt hiszik hogy tudnak énekelni, és dicsőségnek tartják hogy nem tudnak hangszeren játszani, és még soha nem jártak énektanárnál. (Persze vannak őstehetségek, de ők továbbjutnak).

  • Bucser
    #1851
    Figyelj mindig összetévesztik a Valóvilág válogatással:D Ez is valóságshow és azt hiszik, hogy elég ha exhibicionisták:) mellesleg sokan vannak akik ényleg azt hiszik, hogy szép hangjuk van:) Holott azt sem tudják mit énekelnek:D
  • fifi
    #1850
    de azt nem értem még, hogy aki tényleg egyértelműen kutyaütő, de el van tájolva magával kapcsolatban, annak a családtagjai/barátai nem mondják, hogy: Béluska ne menjél be b+, mert nagyot fogsz égni, és az egész falu rajtad fog röhögni 10évig...
    nem értem-nem értem
    előttük 2komplett széria lement, lehetett látni a "sztárok" elé tett követelményeket.
  • Super Mario
    #1849
    Egyszerüen borzasztó, hogy hány ember hiszi azt magáról, hogy tud énekelni.
  • fifi
    #1848
    én most a továbbjutottakra értem...
  • GAthersw
    #1847
    Emlékezz csak vissza az előzőkre, először ott is a legnagyobb idiótákat mutatták mindig... ;)
  • tep
    #1846
    jahh , végigröhögtük az egészet
  • Szabina
    #1845
    Ajajj, elfelejtettem, hogy ma van a Megasztár és csak a végét láttam. milyen volt? Voltak jó hangok?
  • JGTC
    #1844
    agygörcs mi?
  • JGTC
    #1843
    egyértelmű
  • Sil3nt
    #1842
    szerintem is ő volt a legjobb....bár szerintem ő már profi zenész
  • desigo
    #1841
    nekem is tetszett az előadása
  • fifi
    #1840
    sztem most az egész felhozatal nagyon-nagyon zsenge...
    de lehet persze, hogy én látom rosszul!
  • fifi
    #1839
    nem értem hogy ez az igénytelen tehén Soma mit hangoztatja egyfolytában, hogy férfiak így, meg úgy? Otthon nem kapja meg a jussát? Eddig is útáltam, de ezzel a mosténaztánmindenkinekaszemébemondom stílussal végleg elásta magát. Mindemellett, nem akarom lebecsülni, mert nálam tuti szebben énekel, de volt szerencsétlenségem a "Teljes ebéd" v. mi a görcs című albumába belehallgatni, és azt kell mondjam, sok ember/akiket ő nagy pofával fikáz/ talán képzetlenül is többet tud nála...
    Ez nem zsűribe való ember!
  • STREEX
    #1838
    Szerintetek ki volt a legjobb a maiak közül?Szerintem az a szőke gitáros srác.
  • Davidus
    #1837
    ez nem a 1820-ra akart menni:P

    arra ez

    Az a gond hogy mindenféle stílusban meg kell mutatni magukat. Torres Dani nagyon nagy király az ilyen latin nótákban a többi meg mellékes:P
  • Davidus
    #1836
    az a csávó tetszett a legjobban aki holló színház stílusban nyomta:) beállna ilyen belga szintű bandához énekesnek és sztár lenne:D
  • JGTC
    #1835
    lol :D
  • tep
    #1834
    Soma megkapta :DDDDD
  • desigo
    #1833
    barázdában találták....
  • Aspyrin
    #1832
    sztem nem anya szülte
  • JGTC
    #1831
    Sugerabugera ááááááááááááááááááááááá :)))
  • desigo
    #1830
    szegény családja
    ezt kell hallgatniuk otthon
  • Aspyrin
    #1829
    hát ez kész volt teljesen, elmegyógyintézetis valószínűleg
  • Christiansen
    #1828
    Ééélvezetii CÍÍÍK!!!
    Az új favorit nálam
  • STREEX
    #1827
    Uramisten, halljátok ezt a félpucér hapsit?
  • desigo
    #1826
    hegesztő rulez!!!!!!!!!!!
  • Christiansen
    #1825
    VISSZATÉÉÉRT!!!!!!!
  • Aspyrin
    #1824
    atyaég ez a csávó
  • tep
    #1823
    jah...Torresnek a Tito&Tarantula száma tetszett naon
  • tep
    #1822
    mármint a szőke gitárost
  • tep
    #1821
    de legalább jó volt hallgatni , amit a többiekről nem lehet elmondani
  • Christiansen
    #1820
    Értem, de szerintem ez jobb mint a Bugi (nekem a Bugi fahangja nagyon nem tetszett), pedig mindketten csiszolatlanok. Pl. nekem a Torres eleinte tetszett(Desperado), pedig nem egy nagy durranás, azonban a Greenday után már utáltam...
  • Davidus
    #1819
    A szőke gitáros csávó nekem annyira nem jött be mint a zsűrinek. Látszott hogy X éve nyomja meg tehetséges is de nem őstehetség mint mondjuk Bugi volt.
  • Christiansen
    #1818
    Mármint visszapörgetem sokszor és lefülelem.ű
    Tavaly a "Minden kornak megvan AAAA..." volt a kedvemcem...
    (egyszemélyes metál-zenekar)
  • desigo
    #1817
    honnan?
  • Christiansen
    #1816
    Ja, eddig a gitáros volt a legjobb, a capella még gondok voltak
    de a gityó meghozta az önbizalmát:))
    A rozsomákon borultam, le fogom szedni!!