2153
  • Tufa
    #1633
    Kb 30szor ellet már mondva.. EREDETIVEL IS KILÉP
  • neB
    #1632
    azé lép ki mert nem eredeti a játék...:) nekem is kilép
  • Hunter of Deer
    #1631
    Én úgy Tudom hogy nincs!!
    Nekem a workshopban amikor rámegyek hogy test drive mindíg kilép!!
    Nálatok is??
  • zolo
    #1630
    Ez jobb játék mint az nfsu2?Van szabadon bejárható terület?
  • Tufa
    #1629
    még nincs(bár nem is hiszem hogy lesz)
  • sirdond
    #1628
    na szal lehetne olyat megcsinálni hogy kicserélem a játékban lévő autókat? van már ilyen mod vagy vmi??
  • musha
    #1627
    az utóbbi napokban nem tettem, de elsősorban neten szerettem nyomni.
  • neB
    #1626
    hmm igen... lehetséges és te szoktad neten nyomni?
  • musha
    #1625
    az nem túl jó megoldás, mert verseny ELŐTT ment, úgyhogy ha pink slip-re mész vagy fogadsz valakivel, akkor hiába lépsz ki, buktad.
    #1582
  • Istencsászár
    #1624
    jah szoktatok :P
  • neB
    #1623
    Ti szoktatok neten játszani???Főleg te tufa mert ha már kinyomtad akkor marad a net...:)
  • Istencsászár
    #1622
    az a baj nfsu elrontott téged:D:D::D
  • neB
    #1621
    és még annyi hogy mi a lényege a perlescant meg a mettelic colournak
  • neB
    #1620
    ja és én egy falcont választotttam most azzal nyomom
  • neB
    #1619
    na az úgy nem igen fer:) különben tudok egy jó módot ha vesztesz hogy ne érvénytelenítsd:) alt+f4
  • Tufa
    #1618
    a kocsid a tétje a versenynek. Ha nyersz, megnyered az ő kocsiját. Ha veszítesz, bukod a kocsid..
  • neB
    #1617
    lenne még egy kérdésem mi az a pink slip race????
  • neB
    #1616
    nekem a fele prototype a kocsimnak és mégis kiírja a P úgyhogy valamennyire igen
  • Carlos
    #1615
    Jó persze!
    De itt most arról van szó, hogy vele hasonló sebességgel meglököm a hátulját az AI-nak, őneki ki kellene prödülni (Ahogy azt a SA-ban tanitja az autósuli), ehelyett megy egyenesen én meg lepattanok róla.
    Kocka fizika kerekeken!!!
  • sirdond
    #1614
    igen olyanokra gondoltam. amit letöltök és akkor vhogy kicserélhetek, vagy pluszban berakhatok. amúgy mit jelent egy (P) a kocsi neve után? azt hogy csak prototipus cuccok vannak benne?
  • Tufa
    #1613
    :DDDDDDDD Menj már neki 100-150nel egy másik autónak, kiváncsi lennék úton maradsz-e...
  • Carlos
    #1612
    Mekkora kaki játék.
    Nyomom ugyan, de idegesít, ha nekimegyek az ellenfélnek véletlen, tuti kipördülök. Ha ki akarom pörgetni, megpördülök.
    Fizika 0.
    Azért nyomom...
  • musha
    #1611
    bármilyen fura, de a 3000gt jött be nekem eddig a legjobban (már feltúrva persze), ráadásul nagyon olcsó is. a viper is jó, csak ha szeretnéd emberien irányítani, akkor ne pakolj bele minden magas szintű tuningot, inkább a stabilitást elősegítő cuccokat (felfüggesztés, fék, gumik, + nitro)
  • Duddits
    #1610
    Subaru WRX. Vagyis az újabbik Subaru! A 4x4-es. Eszméletlen! 500 lóerős nekem, és mindent nyerek vele!
  • neB
    #1609
    nem nem úgy hanem most van 131 ezrem és kábé max. 80000-ért autó pluzs spoiler meg minden más
  • Tufa
    #1608
    80ezerért minden a játékban lévő autót megkapsz...
  • neB
    #1607
    valaki megtudná mondani melyik a leggjobban kezelhető autó és lehetőleg 80000-es árban mert nekm a kezelhetőség a lényeg és a 206 Gti kezelhető de már nem mindig nyerek vele sprinteket meg circuitokat:(
  • Tufa
    #1606
    igen, én már elértem minden autónál a prototypus kategóriát
  • neB
    #1605
    volt más autóm is csak pénzügyi gondok miatt el kellet adnom ja és mégcsak úgy 4 napja játszok vele igazi fanatikussá tett és szerintem jobb a underground -nál mert sokkal nehezebb győzni...

    Talán egy bug de nem biztos:nekem minden 2. indításra az autók megbolondulnak és egymásnak mennek és folyamatosan Wiped Out feliratokat látok és így jelentősen megkönnyíti a versenyzést
  • neB
    #1604
    mért már tesztelted?
  • Tufa
    #1603
    mégazért egy pici meló van vele :) Max 264 lóerő érhető el vele, 169Mph a végsebesség
  • Istencsászár
    #1602
  • neB
    #1601
    húúú na végre na hogy tetszik?? full minden a fele prototype és szinte minden versenyt nyerek vele 237 lóerő 152 mph (ha így kell írni) nagyon kúúl
  • neB
    #1600
    [IMG][/IMG]
  • neB
    #1599
    [IMG][/IMG]
  • neB
    #1598
    http://kepfeltoltes.hu/view/050630/206_GTI__2.jpg[/IMG]
  • neB
    #1597
    és ezzel hogy lehet játékon belül is?
  • Carlos
    #1596
    Hypersnap
  • neB
    #1595
    jó van má megvan csak hogy ti mivel csináljátok a képeket (milyen prigival??
  • neB
    #1594
    Elmondaná valaki hogy én az autó csodámról hogy tölthetnék fel képet??