2153
  • Istencsászár
    #1673
    Nemakarok bánatani senkit de Carlos nfsu fan jóhogy fikázza temeg mialapon mondod rá hogy szar? ha nem is láttad ... érdekes a felfogásod..
  • Duddits
    #1672
    Igen!



    A kocsik azért gyönyörűek, mert NEM PIXELESEK!
  • Szolnokboy
    #1671
    törnek az autók ? a demoban törtek....
  • 12346
    #1670
    messze nem ugrok utána, csak az ő szavára lehet adni ilyen téren, mert neki sem mind1, milyen retkes autós cuccal játszik.
    a graf meg a pályák lehet szép... autók nem tom mitől pöpecek. kicsit unalmas már ez a kamu tuningolás.
  • Istencsászár
    #1669
    ez a te véleményed... ami persze szabad jogod hogy kimond de azér nemkéne azt hogy egy ember betéved ide azt megse meri nézni mer lehordjátok ugy a gémet mer nemteccik valamiér...
  • Kaslerka #1668
    Azért írták rá, hogy gyengus, mert tényleg az... sajnos...
  • Istencsászár
    #1667
    hmm. aztmondja ugorj a kutba ugrasz? grafikája gyönyörű kocsik pöpecek tunning király pályák faxák fizika jobb mint az nfsu de nenézdmeg mer egy tag aztirta rá hogy szar ratyi szánalmas....
  • 12346
    #1666
    most olvastam vissza én is (ajánlom neked is), és kb ugyanolyan igénytelen szemét, mint az.
    carlos kocaka fizikás hsz-aiból, meg egyebekből most már tutter, hogy meg nem nézem, pedig érdekelt volna. de hát ha ilyen szar...
  • csoxy6
    #1665
    Ez egy fos !!!
  • Elmör
    #1664
    Erre mi a megoldás??
  • Istencsászár
    #1663
    nemtudtam már mi hiányzott ide grat madár, olvass talán vissza és megleled a választ
  • aandm
    #1662
    csáó van olyan jó játék mint az NFSU?
  • Mikiller
    #1661
    Online-ra keresek magyar játékosokat, akikkel jókat nyomulhatnánk, megy a tört verzióval is, csak egy 1xű accountot kell kreállni az elején , ha még nem lenne GameSpy-os.
    Régebbi GameSpy-os is jó, én is azzal megyek MokaMiki néven.
    Let's Race!
  • dzsiii
    #1660
    közbe megvan! azér köcce
  • Duddits
    #1659
    Csinálsz elöszőr is egy GameSpy accountot. Aztán tovább már nem tudom. Próbálkozz dikk! Nem igaz...
  • dzsiii
    #1658
    hali! hülye kérdés de neten hogy tudok jáccani a game-el?
  • Chewy81
    #1657
    + összehozod. ez kimaradt.
  • Chewy81
    #1656
    Ja, és ha ezt még a lentebb leírt mentési tippekkel akkor tuti nem lesz nehéz a pénzt összeszedni.
  • Chewy81
    #1655
    Sztem a legkönnyebb pénzkresési mód a nulláról, csít nélkül az az, ha fogadsz a versenyekre. Ajánlatos a sprintekre fogadni , ott könnyebb kitalálni ki nyer. Csak vesd össze a lóerőket és kész. Bár ez magasabb kategóriákban nem mindig jön be, én már buktam be a teljes "vagyonomat" mert egy Mustang a kb. 700 lóerejével nem gyorsulta le a kb 70 lóerővel gyengébb japán csodát.
    de amúgy 1 óra alatt üssze lehet szedni 7-800.000$, és aztán már élvezetes a játék.
  • kissl
    #1654
    van egy végigjáccásom azt hova kell másolni??????
  • Elmör
    #1653
    Nekem is ez volt, de sajna nem tudtam meg azóta sem.
  • dzsiii
    #1652
    sziasztok! az a gondom mint vmelyikötöknek volt, a juiced.exe hibát észlel ezért leáll....hogy oldodott meg?? légyszi segitsetek!! elöre is köszi
  • neB
    #1651
    Egyszerúűen aki fikázza ne jáccon vele ez ilyen egyszeű
  • Duddits
    #1650
    És? 1 körön belül utplérem... Mondjuk jó lenne ha kilehetne lökni...
  • Carlos
    #1649
    Ugye.
    Énis ezt mondtam, meg is kaptam a magamét érte.
    Merthogy ez 'reális', mert 230-al jóhogy megpördülsz.
    Reális a lóf*sz. Ha én megpördülök, akkor énis ki tudjam már lökni az AI-t, de nem, az megy a kis spline-ján és leszarja mi van körülötte!
  • gesa
    #1648
    A rohadt anyját annak, aki ezt az AI-t kitalálta! A gép nem versenyez, csak egyszerűen letúr az útról. Ütközésnél mindenki megy tovább, csak az én autóm pördül ki. 230-nál úgy mennek el melettem 1000-el, hogy csak nézek. Tetves játék!
  • loser
    #1647
    Üdv.

    Srácok a billintyű kiosztáson hogy lehet változtatni ?
    Próbáltam mindent de vmiért nem akar sikerülni.
    Nem értem miért kellett ilyen nyomorultúl megcsinálni ezt a részt

  • odex
    #1646
    nagyon fasza lett de én helyedbe nem a peugeotot csináltam meg volna így :D
  • gaberto
    #1645
    Köszönöm refo.
  • neB
    #1644
    Más is javul vagy csak a tesztvezetést??
  • BlueMaster
    #1643
    Tényleg jó!

    Köszi az infót Duddits!
  • refo
    #1642
    Nemcsak elvileg! Kipróbáltam, nekem megjavúlt! A 2#-est szedtem! Köszi az infót Duddits!
  • refo
    #1641
    A dokumentumoknál találod az Application Data-ban...THQ könyvtár!
  • gaberto
    #1640
    Lenne 1 kérdésem skacok.
    A game hová menti a save gamékat??
    Nem találom sehol se.
    Jo lenne ha megtalálnám mert ujra kell raknom a rendszert és nem szeretném elvesziteni az állást.
    Előre is köszi a segitséget.
  • Tufa
    #1639
    kipróbáltam és egy sima körpálya az egész :(
  • Duddits
    #1638
    Nem tudom. Én még nem próbáltam.
  • neB
    #1637
    Ha kiakarod próbálni a verseníy előttt a kocsid akkor igemn :)
  • Tufa
    #1636
    megéri? úgyértem jódolog a tesztvezetés?
  • Duddits
    #1635
    Igen?

    Szedjétek le a http://www.gameburnworld.com-ról a FIX-et, elvileg azzal megjavúl.
  • neB
    #1634
    ja bocsika hihihihi