2153
  • Duddits
    #1713
    Az a demó!


    És ha valami sínautós játékra vágsz, még szép, hogy az NSF a jobb. Ez már majdnem szimulátor!
  • Rider 92
    #1712
    a Need For Speed sokkal jobb mint ez a legalábbis a demobol ez jön ki
  • Stöndykoma
    #1711
    csa mindenki, faja a játék, csak nekem most az kőne hogy hova tesz a save game-t. Vagy én vagyok hülye vagy eldugja de sehogy nem talizom.


    előre is köce
  • Elmör
    #1710
    THX!
  • Duddits
    #1709
    A Test Drive megoldásra szedd le a FIX-et.
  • ger
    #1708
    ja még valami
    nem tudja valaki hogy miért nincs zene a játék közben
    kiléptem a játékból másnap meg be és akkor már nem volt zene
    pedig a hangerönél minden renben
    elöre is kösz
  • ger
    #1707
    hellotok
    Chrome lécci mond meg hol lehet át állitani a váltót manuálisra nagyon meg köszönném
  • Shortstop
    #1706
    Töredelemsen bevallom hogy nem játszottam végig a játékot és kóddal van meg majdnem mindenem, de a karrier módban a kocsira csak azt a 3-4 -et amit ad azt lehet rátlni vagy van más is, mert ez elég gyengus.... ???
    előre is köszi a választ
  • Elmör
    #1705
    Köszönöm srácok az észrevételeket!
    Akkor elnéztem a mondatot alaposan, mert én úgy értelmeztem, hogy csak akkor van a sprintben manuális, na mindegy én automatán szoktam nyomni, manuálban valahogy nem megy, pedig igaziból meg utálom az automatát (egyszer vezettem azt) és a váltót imádom. Ja igen a Test Drive-nál nekem is kilépett, de nem foglalkoztam vele, mert attól még lehetett játszani.

    Erősebb hűtőt nem veszek, mert fölösleges, egyrészt azért mert akkor már vagy 8 órája ment a gép és piszok meleg volt egész nap, szóval csak ilyen extrém körülmények miatt fölösleges, de persze azért köszi Fv82!
  • Duddits
    #1704
    Ne szórakozz már! Miért ne lenne manuális váltó benne? Én is azzal mentem, szóval...
  • fv82
    #1703
    Elmör, ha a PC speaker szirénázik, akkor a CPU túlmemelegszik. Vegyél egy hutot, ami ezt a meleget is bírja. Sokan írták, hogy test drivenál kilép a program. Találtam egy cracket, ami eddig jónak bizonyult. DC-rol le lehet szedni, erre a TTH-ra keressetek rá: 5L7RVCJBEEDFUDGI7J2ZPWNIUVAMDFURZ5GFCQA
  • CHROME
    #1702
    Elmör,
    Nem tudom miért mondod ezt, én végig manuálisban játszom.
    A gyorsulási módot tekintve meg csak annyit ír ki a játék hogy akkor CSAK manuális mód van, nincs automata.

    CHROME
  • arty
    #1701
    OFF

    hm, miért is? mert duplán van biztositva a torrentes adatátvitel? kevés dolog működik jobban ...
  • zolo
    #1700
    RPM tuning:ezt vedd meg forgalmazás,no name autók,los angeles létezik letölthető demó az sg-n is fenn van,nem jáccottam még vele
  • ger
    #1699
    hellotok
    nem tud valakai hasonló játékot mint a juiced
    olyanra gondolok pld hogy lehesen tuningolni meg stb
    az need for speed-en kivül minden érdekel
    elöre is kösz
  • Munch
    #1698
    Mértnem működik multiplayerben a nitro gomb????
  • Elmör
    #1697
    Tegnap éppen este a játékkal nyomultam, amikor hirtelen elkezdett szirénázni a gépem, nem a hangszóróból jött, hanem a gépből, ki is kapcsoltam gyorsan. Aztán akitől vettem a gépet, barátom, mondta, hogy az alaplap panaszkodott, hogy melege van és ilyenkor érdemes leállítani a gépet. Hát kicsit megijedtem... Persze ez a nagy páratartalom meg hőség nem tesz jót semminek.
  • Elmör
    #1696
    Én úgy tudom, hogy csak a karrier módban van ilyen opció.
  • Shortstop
    #1695
    Srácok nincs a játékban olyan opció mikor a kocsit te alakítod át és nem a gép azzal hogy megnyomod az F2-t??? mert ilyet a carrier mode-on kivül nem nagyon találtam..
    Valaki segítsen please!

    Előre is köszi
  • ger
    #1694
    itt van egy kis segitség pénz hiány meg satöbbi ellen
    gameburnword
  • zolo
    #1693
    Vegyél 3000gt-t vagy skilyne-t
  • Elmör
    #1692
    Egyszerűen kész, micsoda pechsorozatom van, a CR-X-el kezdtem és egészen jól haladtam a játékban, aztán kihívott egy arc pink meccsre, és elvesztettem a verdát, hát vettem egy Eclipset (fogadásokkal sok pénzt lehet összehozni) de az nem tetszett és nem is tudtam úgy vinni ahogy szerettem volna, hát azt is elvesztette, mire egy anonímus adott 40000 dolcsit, hát kész, azt hittem, hogy új játékot kell kezdenem, erre meg kaptam lóvét, na most megnézem, hogy mit vegyek, talán Golfot...
  • Elmör
    #1691
    Ger!
    A váltót manuálisra nem lehet állítani, csak a sprint-ben tudsz manuálisan váltani (szerintem egy kicsit elbaszták) és ezt ki is írja amíg tölt, asszem azt írja, hogy: Manual gears only in sprint mode vagy valami hasonló, de ha mégis lehetne, akkor azt a beállításoknál keresd.
  • zolo
    #1690
    Az érdekes mert nekem egyáltalán nem szól más zene,verseny alatt se.Hoodlum verzió van lehet kiszedték belőle?ftp-ről vcan töltve
  • geri15
    #1689
    sztem se :S [CONFUSED]
  • Duddits
    #1688
    Szerintem egyáltalán nem a torrentel van a baj.
  • geri15
    #1687
    az egy dolog hogy nem "biztos", de egy crc-hiba mentes image fájlnak nem kéne ilyet csinálnia, nem?
  • Istencsászár
    #1686
    ilyen probléma nemvolt sztem vagyis én nemláttam, torrentről leszedett cuccokra pedig nemkötnék életbiztositást sztem szedd le máshonnan is valami megbizhatóbb helyről..
  • geri15
    #1685
    Hali arcok, lenne egy fontos kérdésem :) Leszedtem ma torrentspy-ról a Juiced-et, 3 cd-s HOODLUM-os verzió, tökfasza meg minden, csak van 1 kis gond... első cd betölt Daemon 3.47-el, autorun valamiért nem jön be, rámegyek setup.exe-re, elkezdi a telepítést, aztán amikor a telepítő ablakot betöltené (végigért ugye a csík) akkor kilép, és utána nem is csinál semmit :S

    másnak is csinált már hasonlót?
  • CHROME
    #1684
    Van persze, nem is rosszak...legalábbis nekem bejövősek.
    GF4 ti-vel azért megy jól mert nem kezeli a dx9-es shadereket.
    Egyébként ha épp nem akar tölteni a gép akkor nekem is jól megy :)
    Persze fel kellene már rakni a kormányt végre, csak még nincs hova :(
  • zolo
    #1683
    A játékban a menüzenén kívül van másik zene?Az aláírásomban levő gépen maxon fut mindenféle akadozás nélkül
  • CHROME
    #1682
    ger,
    Nekem is szokott akadozni, gyanitom hogy a wincsim elég fragmentált, és ezért műveli.
    Egyébként amikor a játék közben a zenéket tölti, nekem akkor is eléggé szaggat, ki is kapcsoltam.
    A felkiáltójel azt jelenti hogy a pilóta elkezdett parázni.
    Ilyenkor általában elég hamar valamilyen hibát szoktak véteni, kipördülnek, stb.Ha pl sokáig a nyomában autózol valakinek, akkor egy idő után az illető a skilljétől függően persze, de elkezdhet idegeskedni.
    Váltó szerintem az option/game-ban van.

    CHROME
  • ger
    #1681
    hellotok
    Azt szeretném meg kérdezni hogy hol lehet át állitani a váltot manuálisra?
    Szerintem nagyon klafa játék nekem nagyon tetszik
    Ja meg nem tudja valaki hogy miért akadozik néha a játék pld esőben amikor sokkal nagyobb a gépem mint a játék gépigénye
    768/200mhz memoria
    ati 9600 se videokarcsi
    2,2ghz proci intel p4
    ha valaki tudja a gondomnak a meg oldását lécci segitsen
    elöre is kösz
    +sokszor láttam már vereseny közben az autok föllöt egy felkiáltó jelet,az mit jelent?
  • Duddits
    #1680
    Kormánnyal más a helyzet.
  • CHROME
    #1679
    Sziasztok!

    Par napja tolom a játékot, és őszintén megmondva nagyon bejövős.
    Látom hogy itt divat az NFSU(1-2) vs Juiced összehasonlítás,kivételesen nem ebbe a témába akarok csatlakozni.Csak annyit írnék hogy nekem mindkettő nagyon tetszik, de másért.

    Naszóval a kérdésem az lenne hogy FFB kormánnyal játszik valaki?
    Gombokkal enyhén szólva is lassan elérem a lehetőségek határát, hiszen 400Lóerő körül már rohadt nehéz úton tartani a hátsókerekes kocsit, ami teljesen oké.Szóval kormánnyal azért más lesz a helyzet?
    Mert még helyhiány miatt nem raktam fel, de már nagyon érik :)

    Más.Poén dolog ez a crew ötlet, elsőre nem igazán értettem hogy minek ez ide, aztán amikor megnyerte nekem azt a versenyt a csajszi amit én 5x vesztettem el, akkor már nagyon is tudtam értékelni.

    1-2-3-4 kategóriákban milyen kocsikkal toljátok?
    Én még csak a 4-esig mentem fel mert már a skyline is elég vezethetetlen tud néha lenni, az 1-2-3-ba nem is merek belegondolni :)
  • Elmör
    #1678
    Valószínűleg a videókártyával volt a gond, mert az újjal elindult a játék.

    Egy kis értékelés eddig: a történet tetszik, a verdák szépek, a törés is látványos, bár tropára még nem sikerült tennem kocsit, viszont az állandó javítás kicsit idegesítő, főleg, hogyha nem nyer az ember a versenyben. Sok az angol szöveg, szóval csak annak ajánlom aki azért kicsit konyít hozzá. Ami nagyon rossz, az a fordulás élethűsége vagy mondhatnám irányításnak is, mert egyszerűen kicsit túlságosan is érzékeny a verda. És a sebesség valahogy nem stimmel, kicsit túl hamar érik el a verdák a végsebességet és ha már 200-al megyek akkor olyan mintha 400-al mennék, szóval van még mit fejlődnie, de jó a játék, egy picit jobb csak az Underground szerintem.
  • Elmör
    #1677
    Kössz!
    Most vettem új videókártyát, majd megpróbálom azzal is.
  • Mikiller
    #1676
    túl van húzva a memóriád, vagy a vga-d, sztem
  • Elmör
    #1675
    Miért nem indul el nekem a játék?
    Letöltöttem minden jó, de valami hiba van. Kiírja, hogy a juiced.exe nem jó, pedig már crackelve is volt, na valaki gamer??
  • Mikiller
    #1674
    Ahelyett, hogy itt vitáztok, gyertek inkább Online karriert játszani.
    Már a 39. vagyok a toplistán.
    Tök jó a game, csak nem kell eszetlenül nyomni a gázt, mert kicsúszás lesz belőle, inkább "érezni" kell a kanyarokban mekkora a megengedett sebesség amit még elvír a kocsi.
    Egész más feeling, mint az NFSU, egyáltalán nem szabad full gázzal "lepattanni" a falról, mert elfolyik a nitro.
    Csináljatok a felső kategóriákban (499-1042) Viper-eket, azzal szívatok mindenkit. Kivéve Show Off, mert azt nem tudok jól, mert vannak akik 500K-5M-ig nyomatják fel a pontot, nekem meg jó ha összejön 250K , mentem olyannal aki 100M csinált, de az tuti cheat volt, mert kezdéskor már arról indult