266
Keresem azt a jatekot ...
  • Voldi
    #266
    kösz, de eve online
  • Merces
    #265
    freelancer?
    http://www.youtube.com/watch?v=PUcMsPt68Ws
  • Voldi
    #264
    Azt a játékot keresem, ami egy űrszimulátor, online játszható, és aranyrögöt lehet bányászni benne azt hiszem aszteroidákból. Melyik játék lehet ez? Nem tudom a nevét, pedig fontos lenne. Ennyit tudok róla.
  • Csokis
    #263
    Cold Fear
  • Bokafix2
    #262
    Üdv


    Valaki tudna mondani az Alan Wake-hoz hasonló tps horror-thriller játékot...? Silent Hill-ek megvannak így azok kilőve.
  • REALista
    #261
    örök hála!:)
  • Seth
    #260
    Bionic Commando Rearmed?
  • REALista
    #259
    Üdv!Keresek egy kb 1 éve megjelent 2D-s de szép grafikával rendelkező lövöldözős játékot.Annyira emlékszek még hogy ilyen ostor szerű kapaszkodó fegyvert lehetett használni benne és hogy a pályák végén voltak főellenségek.
  • Gaborkik #258
    Hali
    Keresek egy játékot:
    PointnClick típusú már 7-8 éve biztos van hogy megjelent
    Ha jól emlékszem egy amnéziás srácról szól aki egy kikötőben találja magát a díszlet és a játék kora is egy 17. századi kikötőt idéz...
    Sőt ha mindne igaz még magyarul is beszélt a játék.
    Ha valaki tudja a címét legyen szíves segíteni :)
    Köszi
  • zyppy
    #257
    karácsonyra találja már ki valaki
  • zyppy
    #256
    *kép
  • zyppy
    #255
    jaés a célkeresztje elég jellegzetes. az a középső izé ugrált ki kétoldalra ha sorozatot lőttél kép
  • zyppy
    #254
    cs én valami kommandós játékot keresek, már régen játszottam vele, van benne mp5 meg ump meg stb. asszem terroristákat vagy bűnözőket kellett benne elkapni de volt benne több játékmód is. a grafikája kb. ilyesmi volt: kép
  • Minstrel
    #253
    Ilyesmi játék van pc-re? Link

    Emlékszem régen játszottam hasonlóval, az egérrel kellett mozgatni a talajt, de nem jut eszembe a neve.
  • Világpolgár
    #252
    Bust-A-Move?
  • Viviszkusz
    #251
    Sziasztok!
    Ahogy elnézem biztos tudtok nekem segíteni :) Régen volt egy játékunk, amit anyum imádott, de valahova elkavarodott... És most kitalálta, hogy szedjem le neki, de ne tudja a címét se.. XD Az eggsucker-hez hasonló játékról van szó, ugyanolyan bogyókat (tojásokat) kell lövöldözni csak egy sokkal aranyosabb sárkánnyal. -.-'
    Na ha valaki talál vmit szóljon, mert én már feladtam :D
    Köszi! Pusz!
  • Code92
    #250
    az is megvolt, tényleg nem egy túl jó game.
  • hunbasser
    #249
    régen angoltanárom mondta a Just Causet,azt mondta gta szerű,habár eléggé leírták a kritikusok,ahogy olvastam.
  • Code92
    #248
    ha tud v.ki valami érdekes szórakoztató gamet írhatja nyugodtan.
  • Code92
    #247
    sajna már mind2-t végigtoltam.
  • Qwerty4
    #246
    Driver 3 bár tudtommal bugos.
    Vagy ha GTA félét szeretnél más korban, akkor nekedvaló lesz a western Gun.
  • Code92
    #245
    keresek egy nem túl lineárs (tehát szabadabb) játékmenetű játékot, akár egy szabad várossal rendelkező autós game-t (ne nfs, azokat kiakasztottam már ug1 óta mindet) akár egy gta féle gangser játék vagy bármi ami igényes, (tehát nem 5 éves grafikai motoron fut, és nem botlok percenként bugokba) és le tud kötni pár órára, napra. előre is köszi ha valaki tudna mondani pár ilyen gamet.
  • asd16
    #244
    :D most mivel játszol?
  • gyuri12
    #243
    A Silkroad az egy unalmas lepkefing,5 percig volt a gépemen.
  • Énvagyokazapád
    #242
    sokaknak tetszik, nekem nem, nagyon lassú fejlődés.
  • asd16
    #241
    WoW,L2 ismerem Skillroad az milyen? ha ismered?
  • gyuri12
    #240
    Játékmenet egybe írandó.
    Amúgy WoW,Guild Wars,Lineage.
  • asd16
    #239
    WoW hoz hasonló grafika és játék menet
  • dronkZero
    #238
    MAME emulátor?
    Pénzbedobós játékgép emulátor, kocsmában játszós nosztalgia-fíling. Double Dragon, Mortal Kombat, Street Fighter, Final Fight, Metal Slug...
    Persze csak ha bírod a retro grafikát. Ezek ugye még kézzel rajzoltak, esetleg mortal-féle, fényképről digizettek...
  • gyuri12
    #237
    Na ezt még egyszer,addig oké,hogy MMO kéne,de tovább mi?
  • asd16
    #236
    HEllo midneki nekem egy jó kis MMORPG kéne havki tud pls írja le kössz !csa
  • jemo69
    #235
    Keresek egy játékot, amit lehetne ketten, osztott képernyőn tolni gamepad-dal... Bármilyen stílus jöhetne
  • gyuri12
    #234
    Nem csak a kritikák,de szerintem is szar...
  • Qwerty4
    #233
    Two Worlds.Bár kritikák alapján szar.
  • gyuri12
    #232
    Keresek egy RPG-t(de ne legyen azért NWN szintű),középkori/kicsit fantasy világban,a lényeg,hogy azért a Morrowind-nál szebb legyen!
    Gépigény lényegtelen!
    (Gothic 1-2-3,Oblivion nem kell)
  • hunbasser
    #231
    nekem olyan multiplayeres texas hold'em poker kéne,ami ablakban fut,tehát elég kisméretű,freeware játékra gondoltam.

    köszönöm
  • tonyr #230
    ja és kb 2-3 éves
  • tonyr #229
    hali
    én azt a játékot keresném, ill a neve is elég lenne:
    olyan mint a micro machines, csak ez 3d-s már és a menü hátterében is a játék demozott...
    elöre is kösz
  • zyppy
    #228
    POD Gold
  • Bacsa Szabolcs
    #227
    sziasztok
    énis keresek egy játékot a játék neve "POD" ez nagyon jo autos játék
    és akinek megvan vagy tudja honét lehet letölteni az szoljon légyszi.


    a segitséget is eröre köszönöm