377
  • Monoton
    #217
    nahh regeltem de hol kell csatlakozni vagy letölteni vmit?
  • flipi
    #216
    semmi, allandoan login server error ablakot nyomat...
  • [Jakuza]
    #215
    Na igen mar login server error van a kliensen belul is. :P

    Ejjel inkabb en meg Ravens-Colts NFL merkozest nezek.
  • Alice Sabbat
    #214
    nos. rendben van még mindíg a regisztrációra jelenktkezek be ... meghagyok 1 nemzettel és lelépek moziba.. jo szorakozást nekem meg sok sikert a bejelentkezéshez nekem !!!

    Jakuza sok sikert ... remélem éjel mikro viszajövök már mniden rendben lesz hali ...
  • Alice Sabbat
    #213
    én meg még logiolok be a regiszrációra :DDD
  • Alice Sabbat
    #212
    nah bejelntkezek még ma???:'''((( ....
  • [Jakuza]
    #211
    Tok gaz meg mindig semmi eredmeny nelkul probalkozom, de most mar a "logging in" utan se nagyon jutok tovabb. :(
  • [Jakuza]
    #210
    En ugy tudtam tovabblepni ott, hogy fent a zaszlokon, jobb klikk uj lapban megnyitast csinaltam a masik lokal oldalakon, tehat kinyitottam a nemet,ausztral,francia oldalt is, es nagy nehezen a nemeten betudtam irni a kodot es az ellenorzokodot.
  • Alice Sabbat
    #209
    mondjuk én még mnidíg a Subscription re várok ... csak azt nem értem hogy neked hogyha töb szervert indítottak akkor valószínűleg a legkissebb
    lag al rendelkezőre irányít bár még így is normálisan pár ezres korlátolt szervereknek is rohatnagy a megterhelése... s szerintem hogyha vasárnap bezérják addig normálisan nem biztos hogy kaárki tud játszani vele ...

    de csodák vannak ...
  • [Jakuza]
    #208
    Ezekszerint neked sem sikerul belepni. :)
    Mar a "logging in" periodus, a szerver megtalalasa is gyotrelmes percekig tart. Aztan nagynehezen megtaalja az egy arva szervert.
    De ha beprobalok lepni ra, csak odaig tudok eljutni, hogy "Connecting to Nortmoor...", de aztan persze nem csatlakozik, mar probaltam mindent, tuzfalat kikapcsolni stb, de nem hiszem, hogy ez lenne a problema.
  • Alice Sabbat
    #207
    hát hogyha a testre felvetek töb mnit 200 000 playert akkor gondolom nemértana több szervert indítani ... enyhén szólva több szervert :o ....
  • [Jakuza]
    #206
    Na most vegre sikerult megcsinalni az accountot, de a kliens nem nagyon akar connectalni. :D
    Nagy nehezen megtalalta az egy arva szervert, amit NorthMoor-nak hivnak de nem igazan sikerul bejutnom.
  • [Jakuza]
    #205
    Nalunk 12 ora volt a 11 GMT.
    Nem tudok jatszani, mert egyszeruen nem megy a jatek beregisztralasa. :)
  • Alice Sabbat
    #204
    hm ... kb másfél órája várok egy betűs kép megjelenésére :D:D :'''((
  • Alice Sabbat
    #203
    TE meg már játszol?
  • Alice Sabbat
    #202
    "Please note that you will NOT be able to activate the following key until Saturday the 13th of January, at 11am GMT."

    Mnodjuk nállam már elmúlt 11

    mellesleg most 11 40 van vagy 12 40 ?:DDD
  • Alice Sabbat
    #201
    " Create Subscription" te már megcsináltad, mert nekem az irja ki foylton hogy még nem nyílt meg az accreg.. :(...
  • [Jakuza]
    #200
    Tele van a hocipom, nem tudok belepni a Codemaster oldalara. :(
    Gondolom le van teljesen terhelve, mert a sok teszter most regisztral.
  • Alice Sabbat
    #199
    jelentkezni kellett a bétára és valami alapján kiválaszottak embereket és azok bétézhatnak .. enyi :o ...
  • [Jakuza]
    #198
    Jo kerdes.
    Nem tudom, illetve csak annyit tudok errol mondani, hogy mar vagy fel eve jelentkeztem a betatesztre, eddig semmi eredmennyel.
  • Marcus_
    #197
    Ki és mi alapján betázhat hétvégén?
  • [Jakuza]
    #196
    Igen letudtam tolteni.
    Sot telepiteni is tudtam, csak belepni nem tudok, mert a Codemaster oldalon nem lehet meg egyenlore accountot csinalni a kapott szeriaszammal, az csak 13.-tol lesz lehetseges.
  • Alice Sabbat
    #195
    Jakuza! TE le tudtad tölteni a klienst-?...
  • Alice Sabbat
    #194
    énis amúgy :D szombat 12 től vasárnapig csak :(...
  • [Jakuza]
    #193
    Lehetne mar vasarnap. :)
  • semo1
    #192
    gz
  • [Jakuza]
    #191
    Hoppa. :)
    Nocsak milyen Emailt kaptam.

    "Your invitation to the LOTRO Beta Stress Test this Saturday"
  • Alice Sabbat
    #190
    hm ... nekem van csak olyan selytésem hogy januárra ígérték a művet?
  • w00t
    #189
    új múvi
  • cain
    #188
    szerintem az első térkép a játék térképe, középföldével mint kontinensel,a másodikon pedig az induláskor választható fajok induló helyszinei, országai vannak besatirozva.
  • trident
    #187
    De. Csak egyrészt a megjelenés még odébb, kell több infó, másrészt személy szerint nem szeretek ordenáré helyesírási hibákban hemzsegő szövegeket olvasni.:D
  • phalanx
    #186
    engem is érdekel
  • Alice Sabbat
    #185
    mellesleg az egész SG-n rajtam kívül senkit nem érdekel ez a játék ??? ...
  • Alice Sabbat
    #184


    Tom Bombadil háza :

















  • Alice Sabbat
    #183
    *** és falyairól ...
  • Alice Sabbat
    #182
    pl mordor egyik része sincs beszinezve és gomdolom azért a játékban benne lessz ... ki se adhatnák nélküle :DDD ... meg amúgy is elképzelhetőnek tartom hogy ha sikeres lesz a játék(márpedig igan is az lessz enyhén szólva) akkor hamarosan megérkezik az akiegészítő amikor sokat tapasztalt lore mastereink megkaphatják a mágusok kasztjának egy alsóbb rendfokozatát és itt remélem nem esnekk abba hibbába mnit ahogy tette azt a SW galaxies.. szoval a mage kaszt igen is többhómapos tapasztalat eredménye lehet csak ... hogy meg legyen az a helyezés miszerint valai regeteg munkéval téleg válhat középfölde kezdő isteneivé.... továbbá igen igen már még a játék ki sem jött de már a gonosz frakció kasztjairól állmodozok :D:D:D..
  • Alice Sabbat
    #181
    szetintem be lehet majd járni egész középföldét csak a térképen az adott falyok által felügyelt területek vannak feltüntetve :O ...
  • Reyes
    #180
    Ajjaj, ez lesz a térkép ha jól látom:)

    Az első képen pedig sztem a kezdő helyszínek vannak feltüntetve, a 2.-on pedig a bejárható területek...Mondjuk ha ez igaz, akkor pöttyet elkeserítő, hogy nem lehet rendesen bejárni Középföldét.
  • Alice Sabbat
    #179

  • Reyes
    #178
    Jó lenne, ha lenne:)