377
  • Sanko
    #257
    :(
  • [Jakuza]
    #256
    Azt nem kapsz.
    Csak azok kaptak akiknek ertesitesben kikuldtek a kulcsot.
    Esetleg probald elkerni Alice Sabbattol, ha mar o nem jatszik, bar lehet, hogy mivel o mar a Codemasters M-en felhasznalta a kodot igy nem tudod ott megegyszer a kapott szeriaszamot felhasznalni.
    Amugy utana a Codemaster M-es felhasznalonev es jelszoval lehet belepni a kliensbe csak azon az oldalon aktivalni kell a LOTRO Beta szoftvert.
  • Sanko
    #255
    honnan kapok beta keyt? már a létező összes helyre reggeltem többször is, Codemasters M, Codmasters Games online acc is van mind az USa mind az Eu lotrobetara is reggeltem de csak nem vágnak hozzám egy nyamvadt beta kulcsot sehol se...kliens lejott de nem tudok mivel belogolni

    köszi a segítséget

    [email protected]
  • [Jakuza]
    #254
    Nalam nem volt sok ido.
    Lehet keves memoriad van.
    Nalam 1GB RAMal turhetoen futott a jatek.
  • Alice Sabbat
    #253
    én eljátszogattam vele... csakegy idő után eguntam azokat a hihetleen sok és idegesítő töltögetéseket amiket folyton megtett szagatás gyanánt egy egy ujab részhez érve ..
  • [Jakuza]
    #252
    Errol az oldalrol ?
  • Monoton
    #251
    en mar nem tom leszedni a klienst :(
  • [Jakuza]
    #250
    Na mi van rajtam kivul senki sem jatszik vele, most hogy minden tovabbi nelkul belehet ra lepni ?
  • [Jakuza]
    #249
    Amugy meg mindig belehet lepni.
  • [Jakuza]
    #248
    Hat......
    Sikerult semmit se megvalositani az E3as regi bemutatobol, amivel meg akkor buszkelkedett a fejleszto.
    Lehuztak egy sima MMORPG szintjere.
    Ugye regen azt mondtak, hogy ugy fogsz fejlodni amilyen fegyvert fogsz a kezedben.
    Nos errol szo sincs, minden osztalynak meg vannak a sajat skilljeik fegyvereik stb.
    Hogy finoman fogalmazzak nem nagyon fogott meg a jatek, bar olyan sokat nem jatszottam vele, azt meg kell vallani.
    Csak a neve fogja eladni a jatekot, nem a minosege az a velemenyem.
  • Alice Sabbat
    #247
    s mien ?:O ...
  • [Jakuza]
    #246
    Vegul nekem is sikerult ma ejjel ugy 3kor belepnem.
  • flipi
    #245
    na most is beenged... a kezdo kepnel varni kell kicsit multkor 20 perc utan engedett tovabb... addig chateljetek. :)
  • flipi
    #244
    en jatszottam vele... nem rossz d&d engine fele stuffos... csak nehez fejlodni mert neha ilyen 5percig alig mozdul a karakterem annyira beszaggat... valami meg gubancos... :)
  • [Jakuza]
    #243
    Igen ugy tunik.
    Mert mar azt irja ki, hogy a login nevemet nem talalja.
    Tok jo, hogy 2 nap szenvedes utan eljutottam a Login kepernyo utani ablakig es nem tovabb. :D
  • Alice Sabbat
    #242
    ok szoval ... elvileg le van zárva.. jot jászottunk :D:D ....
  • Alice Sabbat
    #241
    szint úgy .. eddig xarakdotam.. joéjt mnidnekine ... ha honla nem lesz stabil gyilkolunk :D;) ...
  • flipi
    #240
    mondjuk most alszom egyet
  • flipi
    #239
    en toltam de majd irjatok be a neveteket hatha megtalalok valakit aztan gyorsba megnezhetnenk miez.
  • Alice Sabbat
    #238
    jut eszembe... neked a please wait-on túljutott már ? ...
  • Alice Sabbat
    #237
    menyi lett ? ...
  • Alice Sabbat
    #236
    rohaggy meg :D:D:P:P:P:D... Gratula... nemadom fel :D:D ...
  • [Jakuza]
    #235
  • [Jakuza]
    #234
    Waoh beleptem.
    Illetve a kezdokepernyore eljutottam. :D
  • [Jakuza]
    #233
    Varakozhatsz :)
    Meg mindig nem tudtam bejutni igaz kozben megneztem a meccset is. :D
  • Alice Sabbat
    #232
    Northmoon.. 1 szerver, offline.. most várokhogy onlnie legyen ...
  • Alice Sabbat
    #231
    most azvolt a baja hogy nicsn ien acc akkor volto lyan baja is hogy valami szám meg ienek, mnidíg baja van ...
  • Alice Sabbat
    #230
    én elvagyok ép loggolok in :D:D ... azért próbálgatom msot mert már majdnem elindítottam alőbb. csak reggel meg lesznek megint anyin hogy biztos hogy nem lesz elérhető ...
  • flipi
    #229
    neked mit ir?
  • Alice Sabbat
    #228
    indítottak 1 szervert és felvettek rá 300 000 játékost.. csodállkoznak ?:o ...
  • flipi
    #227
    de ez 0
  • flipi
    #226
    jah az jo volt csak sokaig patchelt nekem...
  • Alice Sabbat
    #225
    mert d&d nél simán lefutott mniden??? nemtudom mert azon nem voltam ..
  • flipi
    #224
    naugye halal gaz d&d nel nem volt ennyi gubanc.
  • Alice Sabbat
    #223
    nah log in complít ... szerver offline.. hirtelen online lett... nah az hogy el is induljon a játék az még luxus ^^
  • flipi
    #222
    na mi van egyebkent mert nekem meg 503as errort tol most.
  • Alice Sabbat
    #221
    nah mnidegy... szoval ... a log in adatok azok azok ugye amit a sucribe regisztárlásánál az acc adatai.. mert kész a suscribe emeg mnidne de a játéknél meg azt írja mintha nem is lenne ien :o ....
  • Alice Sabbat
    #220
    Csak nállam halt meg a codemaster szervere... szoval a "create a new subscription" része is offline(még mnidíg ott járok :D) ...
  • Monoton
    #219
    We're sorry - The Lord of the Rings Online:
    Shadows of Angmar beta test event is
    available only to our European subscribers.
  • Alice Sabbat
    #218
    fileplanetről nem árt letölteni a játékot ...