312
  • Prince of Máté
    #232
    de PC-n csak nem hivatalos és nem indu lel és orosz
  • tweety
    #231
    thx. csak nem PC-n, és a "majomra" nem lehet se reggelni, se +hívót kapni, mert letiltották.
  • Prince of Máté
    #230
    VAGYIS pontosabban a majomparade.com-ról lehet tölteni lefele, de nem hivatalos játék:S
  • Prince of Máté
    #229
    MEGJELENT A POKOLI SZOMSZÉDOK 3!!!!!!!!!!!!
  • PassionFruit
    #228
    DC, torrent.
  • 999csaba
    #227
    hali hali hali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    valaki mondja meg hogy hol lehet letölteni a pokoli szomszédok 2

    előre köszönöm ha elküldöd a [email protected] címre
  • PassionFruit
    #226
    Telepítős. bin-cue fájlból kellett kibontani, és van benne setup. Ez már a 4. vagy 5. amit leszedtem, és végre játszani lehet vele. A többi is ilyen volt, települtek normálissan, de azokat hiába crack-eltem, meg patch-eltem, maga a játék nem indúlt el, mikor már feltelepült. A felbontással sincs gondom, 1024x768-ba indult rögtön. A JoWooD mappám amibe a bin és data fájl van 240-mb.
  • Zsolt01
    #225
    Persze-persze, értelek.
    Én is azért írtam ide, hogy segítsek ha valakit érdekel.

    Ha jolveszem ki neked rendes telepítős.
    - a telepítés után sem lehet képfelbontást állítani ?
    - Neked mekkora telepítve ? (hány Mega)
  • PassionFruit
    #224
    Értelek, és ty. Csak leírtam mennyit lehet szenvedni, amíg játszani is lehet vele, és ha visszaolvasól, nem csak én nekem volt ennyi gondom vele. Gondoltam leírom ami nálam bevált, hátha valakinek segítek vele, mert esetleg ő is 3x-4x is rossz verziót szedett le, és esetleg mielött törölné, +probálja amit írtam.
  • Zsolt01
    #223
    Kb. másfél éve biztos megvan. Tökéletesen müködő képesen kaptam. Nem teletítős.
    Én csak a magyarosítást tettem rá.
    Bárkinek adva egyből indul.
  • PassionFruit
    #222
    ez igaz, de látod nekem mennyi bajom volt, mire /VÉGRE/ játszani is lehet vele. Nekem sehogy se sikerült, elsőre működő képest találnom. Lehet a nfh2 sp2 patch volt a problem, ami az angol verziónál meg se nyekkent.
  • Zsolt01
    #221
    Ha valakit érdekelne:

    Magyarosított Neighbours From Hell 2. Nem telepítős, maga a játék, gond nélkül megy bárhol !!!

    Akit érdekel szoljon prvátba !
  • PassionFruit
    #220
    hi, én is rengeteget szenvedtem ezzel a játékal, leszedtem angol, és magyar változatot is, de hiába crack, patch, trükkök, semmi, csak nem indult. Most egy olyat szedtem le /iso-hun/ amit isobusterel kellett kibányásznom, /már jól kezdődött/ aztán nfh2 sp2 patch, majd ami #211 hsz-be írt mariann, bemásolni a két fájlt, majd crack, és két hét után sikerült elindítanom. Ennyi bajom csak a bloodlines-al volt, de ott csak a fél csuklom szakadt le, és utána működött. Viszont aki a nfh2-vel játszani akar, az inkább törekedjen a magyar verziót letölteni.
  • Zsolt01
    #219
    Ez ?Vagy ez !
  • Carrye
    #218
    Nem akarja engedni a letöltést,valami hibát ír ki,miután lementem
  • Zsolt01
    #217
    [URL=http://www.2torrents.com/search.php?search=Neighbours+From+Hell+2&type=plain]"szabadon" letölthető torrent ![/URL]

    Magyarosírás meg: Itt !
  • Carrye
    #216
    Hello!

    Valaki please mondja meg,honnét tudom leszedni a Pokoli szomszédok 2-t,vagy ha el tudná küldeni,cserébe én is küldenék valamit...
    Írjatok: [email protected]
    Kösszi
  • Zsolt01
    #215
    Sziastok.

    #211
    Találtam egy másik lehetőséget a Neighbours From Hell 2 indításra xp sp2 -nél !

    Neighbours From Hell (1) indul rendesen. Ugyebár Dokumentumok könyvtárba ez is csinál JoWooD könyvtárat abba meg egy NeighboursFromHell könyvtárat. Ebben lévő két elemet átmásoltam a Neighbours From Hell 2 álltal létrehozott üres Dokumentumok/JoWooD/Nfh2_uk könyvtárba és így is indul !!!
    Tehát a Neighbours From Hell (1) elemeivel indítható a Neighbours From Hell 2 !
    Legalábbis nálam jó.

    Nem tudom, hogy hogy van nektek. De nekem nem a telepítő van meg, csak maga a játék. Az zavar, hogy képfelbontást nem lehet állítani !
    Akinek a telepítő van meg, a telepítés után akkor sem lehet képfelbontást állítani ???
  • mariann84
    #214
    Köszi ;)
  • Alloy
    #213
    Hmmmm. Ez Nagy segítség volt köszönöm. Valóban így indul. Hosszas szenvedéstől kíméltél meg... Szeretem az okos lányokat:D Még 1 szer köszi MARIANN84
  • Senkkik
    #212
    már neharagudj de ehhez akinek végigjátszásra van szüksége.....
  • mariann84
    #211
    Hi all
    rájöttem hogy kell megcsinálni. Ha jobban megfigyeltétek az NFH mindig kreált egy JOWOOD mappát a dokumentum-okba.. akinek xp sp2-se van, annak csak az üres mappa van ott és ez a baj.. onnan hiányzik egy userdata.ngh (512kb) és egy gameoptions.xml (1030). Mivel ez nincs ott, feltettem az NFH2 demoját ami nem akad még össze az SP2-vel.. a Documents&Settings/rendszergazda/dokumentumok/Jowood/ demo mappából a fent említett két fájlt másoljátok ki. Utána le lehet törölni a demot és felrakni a játékot, visszamásoljátok a teljes játék Joowood mappájába , utána crack és nem is kell neki az xp sp2 patch.
    u.i.:www.magyaritasok.hu -n fent van a teljes magyarosítása a játéknak :) mindenkinek sok szerencsét!
  • manutdzoli
    #210
    Nekem még crack-el sem működik.Ugyanaz mint crack nélkül.Mi a baj??
  • Cyrus666
    #209
    Hy! És ha arra sem hoz ki semmit?
    Adjon már meg vki egy címet ahonnan le lehet szedni!
    Köszy
  • Emperors
    #208
    Ha Crackelem akkor az AR filenak mekkorának kell lennie?
  • c115
    #207
    Nem vok benne biztos de lhet itt :www.maygaritasok.hu ott letöltés.De ha nem hoz ki arra semmit hogy pokoli szomszédok 2 akkor ird be Neigbordh from hell 2
  • c115
    #206
    Nem tom(remélem lesz)
  • karnalabbe
    #205
    Valaki esetleg tud más helyet a huntechen kívül, ahonnan le lehetne szedni a Pokoli Szomszédok 2 magyarosítását?Sokkal könnyebb lenne, ha nem kéne azon törnöm a fejemet, hogy mit irnak angolul...pláne hogy én angolul csak feliratos filmekből tanultam.

    Előre is köszi
  • hitman55
    #204
    Nem tudja valaki hogy lesz e 3. rész.
  • c115
    #203
    Valaki NO CD CRACK et?
  • david508
    #202
    nekem is meg van de nam megy!!!!!!
  • david508
    #201
    de
  • david508
    #200
    de nem nekem kell hanem a haverom nak kell do letőlteni
  • Visitor
    #199
    van boltban nem túl drága...
  • david508
    #198
    a pokoli szomszédok 2 teljesét??????????
  • david508
    #197
    ki tud ja honnan lehet le tőlteni
  • c115
    #196
    NFH 2 HÖZ VAN NO CD CRACK???
  • Visitor
    #195
    Topikáp :)
    Jéé Thomeee hát téged ismerlek ám :O
  • ricky
    #194
    én remélem h lesz?
  • Prince of Máté
    #193
    csá!

    nem lesz neighbours from hell 3???