312
  • G@be
    #192
    itt a megoldás az SP2-es nemindulásra:
    http://forum.jowood.com/archive/index.php/t-33584.html
    a kérdéses fájlok innen tölthetők le
    http://rapidshare.de/files/1429101/NFH1FIX_AND_NFH2FIX.zip.html
  • Zici
    #191
    Hali! nem tud hozzá valaki egy cracket????
    Pls help me!
  • Thomeee
    #190
    Talán ez az?
    De nem biztos...
  • KeKKSZike
    #189
    Sp2vel nem megy a játék? Nincs valami "ellenszer"!?
  • LSSAHPAUL
    #188
    Bocsi hogy ide írok de nagyon bejött ez a játék , nem tud valaki valami hasonlót ?
  • Thomeee
    #187
    Ehh, én itt még új vagyok, assetom, hogy ki modi! :D
  • bazza
    #186
    beszélj modikkal h rakják a linket a topic logója alá...
  • Thomeee
    #185
    Rajta vagyok/voltam/leszek az ügyön. (http://nfh.atw.hu)
  • bazza
    #184
    jó, nekem mindegy, de sztem másoknak nagy örömet okoznál!
  • Thomeee
    #183
    Mega, nincs mit.

    Bazza: A fogalmazás kicsit nagyon érthetelen...fél évvel a megírás után már én se nagyon értettem, hogy mit akartam írni, de majd átfogalmazom.
  • mega
    #182
    Kösz,ez bejött.Most már 14 szobrom van
  • bazza
    #181
    Nincs kedved feltölteni vhova a végigjátszásod? :DD
  • Thomeee
    #180
    Nem a homok szoborhoz kell rakni a dinamitot, hanem a kő oroszlánfej-hez. (pálya fent, jobb oldalt). Rakd bele a dinamitot, és robbantsd le a szemüveggel. Ha a homokvár elég nagy, akkor a kőfejet bele tudod rakni. :)
  • Thomeee
    #179
    10. The Enlightenment : Vegyük fel a tengeri sünt, menjünk fel a jobb feljárón és vegyük fel a szobortól húst. Menjünk le. Ha szomszéd nincs a bal oldali részben, akkor menjünk oda. Vegyük fel a deszkát a vízből, és vegyük fel a napolajat. Menjünk föl (ha a szomszéd elment onnan és a szomszédnő alszik), és vegyük el a halfogóhálót. Menjünk vissza (le). Mikor Olga fürdik, vegyük el a melltartóját. Ezután menjünk nagyon balra. Ott a lámpánál van egy csomag (ott lóg), azt szedjük le a halfogóhálóval, miután leszedtük, ezután kaptunk egy csípőfogót. Engedjük le a csípőfogóval a medencét (ott van a szomszéd ágya mögött egy leeresztőcsap, azt kell megbirizgálni a csípőfogóval). Miután leeresztettük ott lesz a helyén egy polip. Mikor a szomszéd alszik, akkor rakjunk Olga melltartójába dinnyét (menjünk a dinnyékhez és kattintsunk a melltartóval a dinnyére). Menjünk a kezdőhelyre (az a boltszerűség), és rakjunk a kalapok közé tengeri sünt, majd az elefánthoz rakjuk oda a deszkát. Menjünk le. Ott vegyünk fel még egy tengerisünt. Menjünk át a bal oldali részbe (közben a szomszéd a kutyával foglalkozik), ott verjük le a lámpát (a fekvőszék fölött), és rakjuk bele a fekvőszékbe a tengerisünt. Menjünk fel (a szomszédnő közben aludjon, a szomszéd közben kalapot próbál, vagy elefántozik), és rakjuk rá az ugródeszkára a napolajat és rakjuk a kutya helyére a húst. Menjünk le (közben a szomszédnő felkel, a szomszéd meg jön visszarakni a kutyát). Menjünk a jobb oldali részhez (kalapok, bolt) és rakjuk bele a polipot a kalapok közé. Keressünk biztonságos helyet (fent a hordó) és várjuk meg a pálya végét.
  • Thomeee
    #178
    http://nfh.atw.hu
  • mega
    #177
    V-ki tudja hogy milyen sorrendben kell csinálni a trükköket a 10-es pályán,hogy szobrot is kapjak érte?Megcsináltam a 8 trükköt de mindig hiányzik egy fél egységnyi ,hogy "papucsot rágjon".Már csak ez hiányzik.Légyszíves segítsetek
  • mymano
    #176
    Sziasztok!

    Tudna nekem segíteni vki a Nfh 2 ben?
    Elakadtam egy pályán és nem tudom mit kell csinálni.
    Egy tengerparti pálya és egy szemüveggel meg kell gyújtani egy dinamitot, de a homok szoborhoz nem rakja letenni...Mi a bay?

    A Pálya neve:Ping-Pong Fucius

    Előre is köszönöm a segítséget....
  • kojotomi
    #175
    Nem tudjátok,ogy lesz-e NFH3?
  • bazza
    #174
    sp2
  • Imremagdi
    #173
    bazzeg nekem az angol verzió se indul el, az ismerösömnek pedig a magyar simán elindult ! mi a rák lehet a baja ? az összes crack-et kiprobáltam winxp sp2, 4.12 ati driver
  • Imremagdi
    #172
    up
  • Imremagdi
    #171
    erülök, csak hogy 13:30 meg kellene hogy legyen, és még 5 óra mire az lejön, ki fognak engem nyirni, max kirom azt reménykedek hogy nála elindul....
  • Roll
    #170
    Örülj, hogy annyival is jön. A menü magyar, meg amiket kiírkál.
    Szerintem jó a magyarítása.
  • Imremagdi
    #169
    az a baj hogy megigértem a barátnömnek hogy este megkapja, most dc++ jön az angol verzió, ha erre ráteszem a magyaritást mennyire lesz magyra ? vagy esetleg ha kicserélem a magyar data könyvtárával ? de dc++ is 30 Kbyte/sec jön csak :((((((
  • Roll
    #168
    Nekem angol van, de van hozzá magyítás és működik is. Ha akarod megosztom veled.
  • Imremagdi
    #167
    ugyan ez a baj nekem is . nem indul el !!! help
  • Imremagdi
    #166
    ugyan ez a baj nekem is . nem indul el !!! help
  • Imremagdi
    #165
    ugyan ez a baj nekem is . nem indul el !!! help
  • rémkölyök
    #164
    Figyi baj van nem megy a game a crack ben van és nem megy
  • Zizi4
    #163
    A DC-ről
  • Patesz
    #162
    honnét töltötted le???
  • Zizi4
    #161
    Letöltöttem a játék magyar változatát, feltelepítettem, az indítópanel bejön,rákattintok a játék indítása gombra, pár másodpercig a homokóra aztán semmi. Van valami ötletetek?
  • bazza
    #160
    jah, simán...
  • Slayerboy
    #159
    Nektek fut ez a szar XP-n???
  • Patesz
    #158
    TUdna valaki mondani egy ingyen letöltőhelyet??? Ha lehet http:// -s legyen!
    A lentebb lévő címnem jó!
  • Patesz
    #157
    DE egy másik havernak mikor odaadta annál meg elment!
    DE azé kösz!
  • bazza
    #156
    mer...ha nincs a gépedre feltéve, akkor nem fog elindulni.
    Esetleg kérd el a haverodtól a registrybejegyzéseket, az hátha segít
  • Patesz
    #155
    Megkaptam valakitől a gamet, de a CD-n már a feltelepített fájlok vannak, naugye ha ezt felmásolnám a gépre el kéne indulni de nem INDUL!!!
    Mér????
    Valaki segítsen!!!
  • MARS3696
    #154
    Nekem is hibás a dev-nfh2.r28 file. Ha valaki tud, segítsen! Kösz!
  • liogreen
    #153
    Help,

    11. pálya: összeszedve, a bogyok, lentről az érme, a képtartó, szalámi, első szintről a bogyok, a palack, és a tűzoltó palack is megvan.Megcsinálva: mentőmellény+palcak, oxigénpalack+tűzoltópalack csere, szalámiért reszelő, bogyók+tál+wc csere, kampó+szines madzagok, érme+telefon, reszelő+mentőcsónak , de ez csak 7érem, i a nyolcadik?

    köszi előre is