1957
Star Wars: Republic Commando
  • Ryleh
    #1877
    hali..hamachi-n toljátok még ezt?
  • Kongy
    #1876
    Az én kedvencem is sev volt... kár,hogy pont ő halt meg...miért nem fixer helyette? A vége nagyon jó egyébként. Nekem tetszik. "Delta Squad! Lock and load!"
  • DJ Skyline
    #1875
    ennyi (katt a kis képre, bár mindenki ismeri már a jelenetet)

    szegény Sev :\

    Kongy, 3 évvel ezelőtt én is hallottam erről, hogy lesz folytatás, azóta semmi új hírt nem hallottam
  • Kongy
    #1874
    De. Én hallottam,hogy lesz folytatás,de senki sem lehet benne biztos. Személy szerin én nagyon szeretném ha lenne egy második rész!
  • DJ Skyline
    #1873
    nincs semmi hír egy esetleges folytatásról? annyira kíváncsi vagyok mi történt Sevvel. ma elkezdtem végigjátszani megint, már a Kashyyyk kezdő pályáján vagyok :\
  • teente
    #1872
    ez alatt mit értessz mit kell vele csinálni h mennyen?
  • gyuri12
    #1871
    érdekes:)
    talán keress a az opsönzben olyan beállítást,ha van,amivel be lehet állítani,hogy meddig maradjanak meg a hullák
  • KOVU
    #1870
    hi all
    segitene valaki? feltettem ujra a játékot és amikor lelövök valakit abban a pillanatban eltűnik. nem esnek össze semi sem történik velük csak simán eltünnek.
    amikor régebben fent volt akkor jó volt minden. tudja valaki hogy mi lehet a probléma??
    elöre is köszi ^^
  • repro
    #1869
    Melyik epizód, hanyadik pálya? most nem ugrik be.
    Ne rohanj előre, várd be mindig a többieket. Elágazásnál mindig arra felé állnak be, amerre menned kell.
  • Geralt
    #1868
    A Belly of the beast pályán mit kell csinálni? Odáig eljutottam hogy megszereztem a kódot, aztán felélesztettem az embereimet, és elkezdtem menekülni. Aztán az egyik ajtó nem nyílt ki, hátranéztem és láttam hogy az embereim eltűntek. Visszamentem, de sehol sem találtam őket.
  • repro
    #1867
    Örülünk, ha te is örülsz :)
  • Geralt
    #1866
    letöltöttem egy cracket megy a játék minden faxa
  • Geralt
    #1865
    Nem de most majd akarok letölteni egy no-cd cracket
  • Seth
    #1864
    Crackelted?
  • Geralt
    #1863
    Valaki megmondaná miért van az h bemountolom a cd1-t, elindítom a játékot, és kiírja h tegyem be a cd1-et?
  • Deagle
    #1862
    Hali!

    Újra elővettem a játékot és szeretnék neten játszani. Esetleg lenne valaki akinek van neredetei kódja ( merthogy nekem is volt, csak eleveszet a füzet és most nincs meg)és nem játszik neten, és oda tudná-e adni?
  • repro
    #1861
    6 darab hozzászólással lentebb.. okos
  • kenwickyy
    #1860
    valaki mondja meg hogy honnan lehet leszedni 1 cdkulcsot a star wars republic commandohoz
  • Ákos90
    #1859
    háát az sajnos meg oldhatatlan mivel a szerverek mind eredetiek és nézik a cd kulcsot
  • Slig
    #1858
    Ha megmondod hogy kell nem eredetivel neten játszani, ok.
  • Ákos90
    #1857
    HY aLL!! URS Multygame klán szeretne csinálni egy star wars: republic commando squad-ot! jelentkezni itt lehet
    msn: [email protected]
  • kokakola
    #1856
    Hello, van egy nagy problémám.Nah az van megvettem eredetibe a gamet és naon teccik. az a problémám h átvittem a szellemhajós küldetést és most jönne a kashyyykos rész de miután a tanácsadó elmonta h meg kell mentsünk egy vukit a betöltés közben kilép és valami hibajelentés küldése felirattaal leáll.mit kell tennem h ezt ne tegye?! pls HELP!!!
  • zserrbo
    #1855
    Köszi nálam is működik mostmár.
  • ZÓÓÓcsi
    #1854
    Serial kod: 5468-aa5c-35d9-5970-eu20
    Jó játékot!
  • feherkiraly
    #1853
    cső megtudnátok mondani nekem a serialt a Star Wars: Republic Commandohoz
    nagyon fontos lenne mert már nagyon szeretnék játszani vele
    kérek valakit hogy segítsen és írja le a serialt
    előre is köszi annak vagy azoknak akik segíteni fgonak nekem
  • toretto r34
    #1852
    Sziasztok meg tudnátok mondani hogy a konzolt hogy tudnám előhozni hogy beirjak kodot mert megnyomom ezt~ és semmi és mindig kinyirnak ott ahol a droidszámitogépböl kell letölteni az adatot a csilag hajóban
  • Borat
    #1851
    Működik!Köszönöm szépen a segítséget!
  • Slig
    #1850
    Megvan a megoldás. A bump map-et le kell szedni low-ra. Sajna gf8-as vga-kon ez van... de nem lesz sokkal rondább
  • Borat
    #1849
    Üdv mindenkinek!
    Lenne egy nagy problémám.Feltelepítem a Republic Commando-t és ahogy új játékot akaro kezdeni,a betöltési képernyő után kidob a játék a Windows-ba,azzal a hibaüzenettel,hogy a RepublicCommando.exe hibát észlelt,ezért leállt,a fájlok amikkel dolgozott,valószínűleg elvesztek.
    A videókártyám: NVIDIA GeForce 8600 GT

    Valaki tud nekem segíteni?Ahogy látom,már mások is ezzel a gonddal kűzdenek.Ha valaki tudna nekem segíteni,azt nagyon megköszönném!
  • AlbyCobra
    #1848
    Hi all!
    Gondolom már sokszor felették ezt a kérdést,de Felraktam a játékot megcrackoltam és azt írja hogy rakja be az eredeti cd-t/dvd-t
    egyik ismerősöm mondta hogy töltsek le sr7.stopot de azzal sem működik. Tud valaki segíteni?
  • Slig
    #1847
    Na látom hogy mindenki akinek geforce 8-a van szenved ezzel a problémával hogy fagy a game amikor betöltené az első pályát. Nekem gf8500gt-m van. A kérdésem az lenne hogy nincs erre megoldás?
  • gyuri12
    #1846
    bazz.akkor kezdhetem előlről...
  • Seth
    #1845
    a konzolt kell basztatni asszem 1 teljes percig, szóval rohadtul kell sietni(az odajutáskor fuss mint a meszes) és lőni az ellent, mert kell még kb 10 másodperc amíg kimenekülsz. Rohadt idegesítő rész
  • gyuri12
    #1844
    a belly of the beast(asszem) pályán mit kell csinálni akkor,amikor egy nagy terembe érkezünk,mindenhonnan droidok jönnek,és a plafonon van 3 ágyú, középen egy konzol, odaküldtem egy katonát,bevédtem a környéket,jöttek az ellenek,és bumm.felrobbant az egész,és mindenki meghalt.mit kell ott csinálni?
  • zserrbo
    #1843
    Meg fura, az is, hogy a menüben krv-ra érzékeny az egér, alig lehet eltaláni valamit is. hiába veszem le 6-ról 1-re. Aztán betöltésnél normális lesz, remélem nem mondtam hülyeséget, asszem van kurzor betöltéskor. Nem nézem meg még1x. 2 egérre is néztem, az egyik USB másik PS2 :)
  • zserrbo
    #1842
    nálam nincs hibaüzenet sem
  • zserrbo
    #1841
    Valaki meg tudná mondani miért lép ki rögtön az új játé indításánál, azaz az első pályánál? betölti fullra aztán kilép vagyis ha közepesre veszem akkor kilép, ha fullra akkor meg úgy marad. Jó gépem van szóval ez nem lehet gond.
    Látom másnak se tudták megmondani miért :(
  • Deagle
    #1840
    telepítsd újra
  • adammmmmmm
    #1839
    Valaki meg tudná mondani hogy a játék mért dob ki?
    a fő menüben még semmi baj eindítom a játékot végig megy a the begining alati töltés és aztán kidob egy olyan hiba üzi vel hogy az exe hibát észlelt.
    Nem értem mert az előző gépemen működött és ráadásul a játék is eredeti.
    Valaki tudna valami megoldást?
  • norbi56
    #1838
    köszi