1957
Star Wars: Republic Commando
  • szeki87
    #1917
    az én problémámrra nem tudtok megoldást egy linket amin van nocd crack és müködik mer egy csomot leszedtem d egyikel se mükszik kösz
  • tmartin
    #1916
    Szia!
    Kössz a segítséget már próbáltam de ahoz elkéne indítani a a gamespy-t és az meg nem jó mert regisztrációs kódot kér hogy működjön!
  • gabesszor
    #1915
    valaki segitene hogy miért van az ha felteszem tökéletesen és elindítom tök mindegy mit csinálok kilép mikor elindítom a küldetést betölti és kiirja hogy az alkalmazés hibát észlelt ezért leáll tudjátok stbstb mértvan ez?
  • gabesszor
    #1914
    szerintem tedd ujra és neke mtelepités közben kérdezi hogy feltegyem e a gamespy-t ott pipáld ki és elvileg jó
  • tmartin
    #1913
    Sziasztok!
    Nekem az a gondom, hogy megvan a Star Wars Republic Commando és van hozzá egy crackem. De ha meg crack nélkül akarok játszani akkor azt írja ki hogy rakja be az eredeti lemezt de nekem az nincs meg hanem másoltan van csak. És ha crackal akarok játszani akkor ezt adja ki:


    "Az alkalmazást nem sikerült elindítani mert GameSpyMgr.dll nem található" Ekkor letöltöm a netről a GameSpyMgr.dll fáljt berakom abba a helybe ahol a játék is van

    Ha ez meg van akkor újból elindítom! Akkor ugyan ezt a hibaüzenetet kapom csak a GameSpyMgr.dll helyett Core.dll írja ki.
    Ekkor letöltöm a netről a Core.dll fájlt. Ugyan azt csinálom vele amit az előbb.

    Majd újból elindítom a játékot. Akkor ugya ezt a hibaüzenetet kapom csak ne GameSpyMgr.dll vagy ore.dll hanem zlib.dll-el.
    Akkor letöltm a zlib.dll fájlt a netről. Ugyan azt csinálom mint az előzőkkel!

    Aztán megint elindítom. Megint kapok egy hibaüzenetet de ekkor nem azt hogy mi hiányzik hanem ezt: "Az eljárás belépési pontja(??0gzifstream@@QAE@PBDH@Z) nem található a Dll-ben (zlib.dll)
    Ezt írja ki! Na én meg nem találok a neten olyan zlib.dll fáljt amibe benn van ez a valami amit kiír!

    Valaki esetleg tud adni egy olyan cracket ami nem ad ki ilyeneket.
    Vagy egy olyan zlib.dll fáljt amiben benne van ez (??0gzifstream@@QAE@PBDH@Z).

    A segítséget előre kössz!




  • szeki87
    #1912
    találtam cd kulcsot de amikor feltelepitem felcrackelem elakarnám inditani de kéri cd t vagy valmi ilyesmit ir ki mit csináljak kösz elöre az érthetö választ
  • szeki87
    #1911
    hello valaki tudna adni egy játékhoz valo belépési kodot a mi telpitéskor kell kösz (ne banoljatok lécci)
  • Gerisan3
    #1910
    nincs tudomásom szerint pedig nekem is kéne.
  • Zunex
    #1909
    Köszi! visszanéztem a chat-et és megtudtam mér csinálni..igy nem néz ki oan jól a játék de legalább lehet vele játszani:) Amugy van olyan bövités hozzá amiben már lehet widescreen felbontást állitani sima helyett?
  • Zunex
    #1908
    Hello! lenne egy problémám..amikor rámegyek arra hogy new game (új játék nálam) betölti majdnem a pályát és hibaüzenettel kidob..valami ötlet?pls help
  • persil
    #1907
    Kicsit késve ugyan, de azért... :D
    Köszi szépen meg fogom próbálni, erre nem is gondoltam xD
  • gretzky99
    #1906
    PErsil! Ugyanezzel a gonddal találkoztzam, de megoldódott. Az a helyzet, hogy a legkönnyebb fokozaton gyakorlatilag halhatatlan vagy, n em sebződsz. Állítsd át a legelején közepesre, sebződsz, utána állítsd vissza és máris tudod magad tölteni.
  • persil
    #1905
    Oké, agyvérzést kaptam :/
    (igen, tört. nem, nem veszem meg)
    Régen már kijátszottam ergo működött minden, most viszont azt csinálja, hogy a játék leges legelején, amikor a bacta-nál kéne életemet tölteni, full hp-n vagyok, és ezt is írja ki, tehát nem is tölt rajtam semmit, csak ezt ugatja folyamat, hogy töltsem fel magam... Próbálok úgy állni, hogy a droidok (pár méterrel odébb) eltaláljanak, de nem sebződök. És amikor lelövök idegemben egy fickót, akkor csak eltűnik. Nem esik össze, nem hal meg, csak eltűnik.(options-ben nem lehet állítani, hogy hullák meddig maradjanak)

    Ötletetek van? Gamecopy-n 3 crack-et néztem meg, de egyik sem változtat.(írta valaki, hogy gamecopy-n vírus, trójai stb van. Évek óta onnan szedem le a crack-et ha kell és soha semmilyen ártó szemét nem került onnan a gépemre.)
  • Gerisan3
    #1904
    Ezt most találtam egy fórumon: Az már nem republic commando lesz, hanem Imperial commando és a 66-os parancsról meg a birodalom maradék klónjairól szól, ugyanazokkal a szereplőkkel
  • Gerisan3
    #1903
    Én sajna nem pedig jó lenne.Egy fórumban olvastam róla de csak annyit hogy lesz de az sem mai írás volt.
  • zunu
    #1902
    Hello! valaki tud valamit a 2. részről?
  • gilgames94
    #1901
    helló!Segítsetek! Nem indul el a game vmiért nem indult el a múltkor és újratelepítettem:Felrak-crack:D:\GameData\SSE SWRepublicCommando.exe másol-c:\Program Files\LucasArts\StarWarRepublicCommando\GameData\System\
    felülír-ikon startgame-utána StarWarRepublicCommando elsötétedik a képernyő és pár másodperc után kilép.Nem tom miért nem indul el!Valaki segítsen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kongy
    #1900
    Vistád van? Mert ha az,akkor én nem csodálkoznék ezen. Állítsd át jobb klikkel kattolva a kompatibilitást. rakd át XP-re,és menni fog.
  • Llew
    #1899
    Az #1850-es hozzászólásban a megoldás: "bump map-et le kell szedni low-ra"
    A grafikai beállításoknál felülről kb az ötödik. A többi mind lehet a maxon, de ha ezt e kell venni különben kidob az asztalra.
  • Gerisan3
    #1898
    Nekem néha sikerült bejutnom hálózati játéknál de hamar kidobott mondván hogy nem jó a kód
  • tommygiant
    #1897
    Szerintem sehogy. Tört szerverekről nem tudok. Csak érvényes cd kulccsal tudsz neten játszani.
  • Sanya94
    #1896
    Hogyan tudok neten játszani másolt játékkal?
  • Cat 02 #1895
    Az mitől van h new game-re kattolok és kifagy a game ? Semmi hibaüzi, se semmi. Töltés végén egyszrűen eltűnik az az ablak.
  • Llew
    #1894
    guglira gondoltál már?
  • pakko
    #1893
    Sziasztok nemtud valaki kódot adni a játékhoz léci.
  • Gerisan3
    #1892
    Még mindíg nem megy.reméltem az új driverek segítenek de sajnos nem
  • Llew
    #1891
    Rájöttél a megoldásra? Mert nekem is ez a gondom. A régi gépemen ment, de most ugyan úgy telepítem, ugyan azt csinálom és mégis kilép új játéknál. Kerestem új cracket, de azokkal se megy.
  • Gerisan3
    #1890
    milyen kiterjesztésű?
  • Arsenalll
    #1889
    bocs kicsit gyorsan irtam de azért érthető szerintem
  • Arsenalll
    #1888
    sziszatok nem van egy gondom letöltötem egy warez oldalrol a játékot tömöritetem de egyszerüen engedi beileszteni a deamon toolsba de mér nem?? pls help!
  • Gerisan3
    #1887
    Visszább olvasgattam és levettem a Blur Map-ot LOW-ra így ment egy darabig de aztán csíkos lett a képernyő és semmi.Resetelnem kellett.Crysis meg hasonlók szépen mennek csak ezzel van gond.
  • Gerisan3
    #1886
    Hali!Imádom a játékot de beújítottam egy ilyen gépet:E8400,3Giga ram és 9600gt 512mb ddr3 és new game-nél a játék kilép.mi lehet a problema?
  • Kongy
    #1885
    Jólvan. Régi játék,nem lehet rá haragudni. Sev-et egyébként valami ellenség legyakta. Eltűnt a gyomrában valamelyik bogárnak. XD
  • DJ Skyline
    #1884
    végig vittem negyedszer is, nem lehet ezt a játékot megunni a végén felfigyeltem egy érdekességre, ugye lelőjük a hajót, majd jönnek a haverok, de Sev ugye eltűnik. vagy nem? :D


    mindenki kétségbe van esve, nem mehetünk vissza érte, közben meg áttudnánk integetni neki, ott kommandózik az ágyúnál. bár nem nagyon lehet látni a képen, de akinek van mentése a vége felé, az nézze meg. a mi ágyúnktól balra lévő ágyúban van ő.
  • akyyy
    #1883
    jobb későn mint soha:D
  • bakvarnyu
    #1882
    sztem azóta már tízszer túljutott rajta
  • Kongy
    #1881
    Elég furcsa,de le kell guggolnod,és úgy kell hatástalanítonod. Tehát,nem csak szaladsz mint az állat,hanem guggolsz,és hatástalanítasz. Normális esetben a guggolás a CTRL,vagy a C gomb.
  • akyyy
    #1880
    Star_Wars_Republic_Commando_Proper-VENGEANCE

    ez nincs meg valakinek?
    kéne egy fájl, mert hibásan jött le, és shol másutt nem lelem:((((((((((((((
  • mike0013
    #1879
    sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy a multiplayer megy-e hamachin és lehet-e benne co-opozni vagy ha nem akkor lehet-e "bot"-okat betenni?
    Válaszokat köszi előre is!
  • Richardix
    #1878
    csá nekem az lenne a bjom h jól megy minden,s emmi gond csak elakadtam a ghost ship 2. pályáján (Delta Down) eljutok h lelövöm a shotgunost, felveszem a fegyót de útban van 1 akna és nem tok továbbjutni...
    mindigkinyír az akna.. ahtástalanítani enmtom, se semi.. help pls :(