1957
Star Wars: Republic Commando
  • raptor22
    #1837
    megvan a crack.
    viszont kilép amikor elindítanám az 1. pályát.
    az a pixel shader v micsoda az fontos hozzá? lehet h azért lép ki?
  • raptor22
    #1836
    5b96-86b4-8685-a6b5-eu20
    2b80-4f0e-2a1f-ff70-eu20
    87b1-7c84-1227-4e5c-eu20

    egy pár cd kulcs. Vki megtudná mondani hogy honnan tudom letölteni azt a no cd/dvd crack-et?mer kéri a cd-t.előre is köszi
  • norbi56
    #1835
    hello mindenk valaki tud nekem küldeni 1 cd key-t(CD-kulcsot)?
  • kékherceg
    #1834
    Sziasztok!

    Már többen kérdezték,de jó megoldást még senkinek sem írtak, ezért teszem fel újra. Betölti az első pályát a game és kilép. A kártyám egy 8600-as nvidia, szóval nem arról van szó,h gagyi. Rétettem no cd/dvd crack-et, de az sem használt. Tud valaki segíteni?
  • tommygiant
    #1833
    Csáh!
    Kicsit régi a kérdésed, de azért válaszolok:
    http://www.xfire.com
  • szeor
    #1832
    jó ez a játék
    kár hogy az ötperces pályán nem jutottam túl, mert g**imódra oldották meg..
    diretk külön metegettem, hogy lássam az időt, 3 perc alatt végigmentem, de amint az utolsó ajtón bemegyek, mindjárt csak egy percem marad.. az meg ugye kevés..
    ez tartott két napig, majd eltörött a fülesem, így letöröltem, mert ennyit ez a sz.. nem ér..
    kösz lucasarts.. egyélmény volt..
  • mark10
    #1831
    Én átt tok küldeni akárkinek KREKET msn-en!
    Az msn címem a következő:[email protected]
  • csincse
    #1830
    hy all! figyu nem eredeti a rc-m !-hol tok nézni feltört servert??-vagy pls adjatok már ip-t !!! előre is kösz!
  • sariol
    #1829
    ok, kösz
  • Deagle
    #1828
    direkt ezért találták ki azt a kódot hogy anélkül ne lehesen multiplayer-ezni. ezért szerintem illegális megoldás erre a problémára nincs. max addig probálkozol azzal a kódal amit épp használsz, amíg épp nem játszik vele senki.
  • sariol
    #1827
    és illegálisan nem lehet megoldani?
    mert azért 4-5 ezer csak azért mert most játszok vele egy hónapig az sok...
  • Deagle
    #1826
    Tudok rá valamit mondani: vedd meg! már mindenhol kb 4-5 ezerért megkapható, és nem lesz vele semmi probléméd
  • sariol
    #1825
    CSá all
    Nekem is ugyanolyan problémám van mint psancheznek tehát hogy kiírja hogy a kód már megeggyezik ha valaki tud rá valamit mondani az megköszönném.
  • Seth
    #1824
    1 hónap alatt talán már megtalálta...
  • skynlyne
    #1823
    hali

    tomifiú:a www.gamecopy.com-on le lehet tölteni
    ha nem találod ad meg az e-mailcímedet és elküldöm

    ENNYI
  • psanchez
    #1822
    Sziasztok,

    Multiplayerben szeretnék játszani, de mindig ledob a szerverről, mert már vki játszik azal a kóddal amivel én. Persze én is egy tört játékkal nyomulok:(. van vmi megoldá, hogy kikerüljem ezt?
    Köszi
    L
  • tomifiu
    #1821
    CSá valaki tudna küldeni cracket?
    Köszi
  • adios
    #1820
    Tudnátok adni egy cracket plz?Mert a cd-n nincs rajta és nem találok olyan verziót ami működik is.THX!
  • Alwares
    #1819
    Hát jó lenne 2. rész, Unreal3 engine-el... Egyébként most szedtem le megint asszem kijátszom újból :)
  • fsgh
    #1818
    nem tudjátok hogy lesz-e második része?:)
  • peti94
    #1817
    hülye
    az a küldetés hogy vedd fel a snipert
    utánna kell kirobbantani
  • peti94
    #1816
    szar a videókártyád
  • roblee
    #1815
    5.1-ben én is kipróbálnám. Majd ha lesz rá keret, akkor beruházok.
    Már most érzem, hogy a hétvégén újra teszem és hanyagolom a Splinter Cell:DA-t.
  • InfectedMann
    #1814
    Amúgy tényleg nem lehet senkinek egy szava se erre a gémre :)
    Grafika, Zene, Hangok (főleg 5.1 -ben), MI is elfogadható... tehát tényleg nagyon ott van.
    És tényleg nem az a fejvesztve rohangálok típusú FPS :)
  • InfectedMann
    #1813
    Ez a Kashyyyk eléggé megizzasztott :)
    Kár, hogy ilyen rövid volt ez a gém :(
    Szívesen röpködtem volna akár a levegőben mint a 3. rész elején vagy hasonlók.
    Remélem tényleg lesz folytatása vagy valami :)
    Nekem nagyon tetszett.
  • roblee
    #1812
    Hogy élveztem ezt a game-t. Lehet megint nekiesem. Én mondanék semmi rosszat a grafikájára. Nekem nagyon tetszett az is. Remélem lesz folytatása, bár egyelőre ezzel kapcsolatban nincsenek hírek.
  • InfectedMann
    #1811
    Most olvasom, hogy 3 rész van össze vissz? A Kashyyykkal vége is az egésznek? Hát ez nem tartott sokáig. Ha tegnap nem DVDzek végig is vittem volna az egészet
    Aszittem sokkal hoszabb ez a játék
  • InfectedMann
    #1810
    Elkezdtem ma játszani.
    Hát kurvára bejön :)
    3 órán keresztül megállás nélkül.
    Most tartok a "Szellemhajó" küldetésnél. Most találtam meg 3 társamat.
    Eddig nagyon tetszik és annyira nem is lehet észrevenni full grafon 1280*1024 -ben, hogy nem mai játék.
    Asszem 2005 -ös játék ugye?
  • Pitttyu
    #1809
    hali. nem tod vki hogy hol találok crackot a swrc-hoz? elindul meg elkezdi betölteni az első pályát aztán lefagy a gép! miért? mert nem crackeltem v mi?
  • REALITAS
    #1808
    Ja használom a fegyver cheatet. Akkor ujrakezdem anélkül, nem gondoltam hogy ez miat elakadok.
  • Seth
    #1807
    ki van írva hogy meg kell szerezned a távcső kiegészítőt a fegyódhoz, de ha az már megvan, talán cheatet használtál? lehet azért nem gördül tovább a script,mert fel kéne venned, de te már "megszerezted"
  • REALITAS
    #1806
    Infiltrate The Droid Factory. A végigjátszás azt írja robbantasuk ki az ajtót, de nem lehet. Mit csináljak?
  • Dynamic
    #1805
    Végigjátszás
  • RUDKO
    #1804
    Sziasztok. én most kezdtem el és ott tartok mikor kötélen leereszkedünk és tele van repülős szörnyel.van egy ami nagy sugarakat lő és tök hamar megöl mindenkit. két helyen is robbantani kéne de nincs rá idő mert addig kinyirnak. (a gyárba vezető utat kéne megkeresni) hogy kell ezen a részen tuljutni. már egy napja probálkozok
  • Prof William
    #1803
    Na lejött... Eddig tetszik. Különösen jó hogy a születésünktől kezdi a sztorit...
  • kőkövi
    #1802
    helo segitsen már valaki legyenszives hogy a NFScarbon crak -os játékot hogyan kell elinditani?
  • peti94
    #1801
    tötsd le amit mondtam #1799
  • peti94
    #1800
    nem mert 2 cd s
  • peti94
    #1799
    www.gameland.89.hu 100-160 ft nem sok 3 napra
    itt letöltheded
  • peti94
    #1798
    kell egy jó krekk game meg internet