556
Senki nem veszi észre, hogy átverik a nézőket???????
  • ProGabe #476
    voltak ilyenek? pl?
  • JAS 39
    #475
  • Taranov
    #474
    Az MTV-n nem találtok gyerekfilmeket hétvégén?
  • JAS 39
    #473
    ha úgy gondolják hogy a sorozat itt nem volt nézett minek vennének még évadokat?
  • mrzed001
    #472
    Most ugyebár a szombat/vasárnapi gyerekműsokokról volt szó.
    Lássuk, milyen elfogadható műsorok vannak (X) ami jó
    TV2:
    6:00-10:30 (ja, 6-tól, nehogymá szombaton aludjon a kölyök)
    - Állatkert a hátizsákban
    - Ász, a villám
    - Pif és Herkules
    - Marcellino
    - Kenguk
    - Spongya Bob kockanadrág
    - Casper
    - (X) Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki
    - (X) Született kémek
    10:10 JETIX
    - Walter Melon, szuperhős rendelésre

    RTL Klub:
    7:00-10:00 kevés, nagoyn kevés
    - Kaleido Star
    - (X) Hupikék törpikék
    - Vadmacska kommandó
    - Pokemon
    - (X) A tini nindzsa teknőcök új kalandjai
    - TeveClub
    - (X) A gumimacik
    - Micimackó legújabb kalandjai
    - Lilo és Stitch

    Ami a direkt gyerekeknek készült csatikat illeti, nos azok meg egyszerűen szörnyen gagyikat adnak, semmi ténylegesen gyereknekvalót nem

    A vicces az, hogy amiket a német RTL adott annakidelyén, azok már akkor sem újdonságok voltak (a pókember, pókember és barátai van már tán 30-35 éves?), de mivel értelmesek voltak és nem az a Pokemon/SpongyaBob IQ_mentes kategória, ezért bejövősek
    Szóval semmi pénzért iszonyat szombat/vasárnapi gyerekműsort össze lehetne dobni (ezeket a régieket épphogy nem ingyért vágják a csatik fejéhez), csak akarni kellene
  • zee82
    #471
    Vagy leadják az első évadot utánna már meg sem veszik, pedig sokan meg akarnák nézni!
  • akyyy
    #470
    azért ha megfigyeljuk, most is akadnak elég jó sorozatok a kereskedelmi csatornákon...
    amik amicsiban sikeresek...csak az a gond hogyott már lassan az 5-ik évadot tapossa a sorozat, ide meg még csak most kezdik el vetíteni az első évadokat... és ha lement egy évad, lehet várni éveket, mire a másodikat is elkezdik adni..
  • mrzed001
    #469
    Az német RTL tudod mivel futott fel annakidelyén?
    Ezek voltak kb a szombat reggeli műsorban:
    Pókember, Pókember és barátai, Hulk, Robocop, He-Man, Super Mario Bro., Silver Surfer, X-Men, Tini Nindzsa Teknőcök, .... és még ami nem is jut eszembe. Mondanom sem kell, hogy valahogy egyik sem az a IQ_Lite Pokemon meg egyéb agyatlan szar volt ... és mellesleg igencsak ügyeltek a leadás sorrendjére, szóval ODAFIGYELTEK a gyerekekre.
    Szóval ez volt 12-13:00-ig, aztán:
    Knight Rider, A-Team (Szupercsapat eszemfaszommegáll a fordítóktól), Battlestar Galactica (persze ez még a régi volt), SeaQuest, ...
    Na ez volt kb 16-17:00-ig, aztán valami ifjúsági film
    Aztán este 20:00-tól valami jó kis komédia/kaland/akciófilm: Indiana Jones, Ghostbusters, ...

    Mondanom sem kell, hogy egész nap képes voltam a TV előtt ülni, mert volt mit nézni. Akkoriban kb 20 évvel ez előtt volt 8 csatim, most van kb 50 és szinte alig nézem (RTL is teljesen leépített és elgagyult)
  • zee82
    #468
    Arra nem gondolnak, hogy valakinek nincs pénze arra, hogy upc vagy digi Tv előfizetést vásároljon. Ezért mondom hogy Szombaton és Vasárnap legalább tizenegyig meséket nyomhatnának, és azt sem hiszem, hogy nincs annyi reklám, hogy ez fedezze ezt a költséget.
  • Csaba
    #467
    Neeeeeeem. Nem kell 18-as körrel. Amikor féltem tőle, akkor csak 3-4 éves lehettem, de viszont a Starsky és Hutch-tól abszolút nem féltem akkoriban. Szóval egy kisgyereknek sokkal rémisztőbb lehet egy mese, mint egy krimi. Ide akartam kilyukadni ezzel a sztorival. Érted már? :-)
  • pauly
    #466
    Én már nem nézek meg szinte egy filmet se ami az rtl-en megy,mert előre tudom hogy szanaszét lesz vagdosva :)Néha mondjuk 1-2 filmet elkezdek,de 5-10 perc után úgyis felidegesít,amint észreveszek egy kivágást is...
    Pl a kommandóba épp annál a résznél néztem bele pl amikor a sziklánál ledobja az egyiket.Na ott egy az egybe kivágták a sziklás részt,nem is csak annyit hogy ledobja,hanem azt is mikor még tartja a levegőben :)
  • akyyy
    #465
    ejj emlékszem mikor anno m1e-n volt szombt délelőtt a carton network cucc, néhány cn-ös rajzfilmem ami magyar is volt, dejó volt nézni:) meg tom és jerryt anoglul:D
  • JAS 39
    #464
    lol hófehérke 18-as kőrrel
  • JAS 39
    #463
    Azt hiszem az rtl lehúzhatná a rolót ha mondjuk 12-ig csak mesét adna.... nem mesecsatorna. Egyébként úgy tudom a júpíszí csomagjaiba van mese csatorna. Na ott a gyerek egésznap nézhetett mesét.
  • Csaba
    #462
    A Kommandót én kb. 9-10 évesen láttam moziban! Nagyon tetszett, és semmi bajom nem lett belőle (nem akartam utána fákat kivágni és a vállamra tenni, nem akartam ledobni senkit sem a szakadékba, senkinek sem akartam elrabolni a lányát, és nem akartam gránátokat dobálni senkinek sem a házába.) De még láttam pár korhatárosat moziban kisgyerekként (pl. Cobra, Vörös Zsaru, Terminator 2). Nagyon jól szórakoztam (egyáltalán nem féltem), és nem lett belőlem tömeggyilkos. Aki a filmektől ilyen lesz, az elmebeteg, és az magától is ilyen lesz, nem kell ehhez film, magyarán tök marhaság a kivágósdi, meg a karikázás. Csak a normális emberek szórakozását teszik tönkre.
    Sokkal jobban megijedtem 3-4 évesen a moziban a hófehérkétől (nem bírtam végignézni, mert féltem a banyától meg az erdei jelenetektől), mint a Starsky és Hutchtól (attól érdekes módon nem féltem, és szerettem, pedig gyilkolásztak benne, míg a Hófehérke egy mese...). Ezért is hülyeség a korhatározás, mert minden gyerek mástól fél.
    Az Ortt meg egy teljesen felesleges szervezet, amíg nem voltak (vagy legalábbis nem tudtunk a létezéséről), addig a filmek normálisan mentek a tévékben, mindenféle idióta karikák és vagdosás nélkül. (A Kommandó pl. megvan videón abból a korszakból, amikor még nem vagdosták a filmeket, ha akarom nézni, előveszem, és nem hagyatkozom erre a szánalmas mai színvonalra...)
    zee82: Teljesen igazad van, a nyáron a délelőtt csakis rajzfilmek nézésével ment el (nemcsak a magyaron, a Sky-on a DJ CAT SHOW ment egész délelőtt, tele jobbnál jobb rajzfilmekkel.), míg most mi van? Semmi.
    De örülök, hogy nem most vagyok gyerek...
  • Magoo
    #461
    van benne valami. Totál megértem
    Ami plusz röhej hogy a mai mesének mondható dolgokban már több az erőszak mint az esti akciófilmekben :D
  • zee82
    #460
    Egy dolgot nem értek, a lányom álltalában hétvégén 9-kor kell és már nincs egy mese sem a kererskedelmi csatornákon, ez miért van? Mesék után meg ezek a szar játékok mennek Pl: 06......... mindenki tudja szentem. A upc is azért mondtam le mert semmi nem megy manapság a tévében. Ez már szörnyü, az én koromban mikor gyerek voltam délig mentek a mesék, a normális mesék!!!
  • Magoo
    #459
    Csak ebben az a röhej, hogy ha a 10 éves gyerek ezt meg akarja nézni normálisan, felmegy netre, elkezd warezolni, és letölti a filmet vágatlanul szinkronnal. Mert ugye a 10 évesek már ezt teszik!
  • JAS 39
    #458
    Köszönd meg az ortt-nek és gyermek védő szellemiségének.
  • Count Adyn
    #457
    na megkerestem
    ez volt
    nekem amugy nagyon bejött a film, elérte a hatást amit akart:)
  • Count Adyn
    #456
    Asszem az hogy tul durva, véres jelenetek voltak benne.
    Amugy aza szellem házas sztori volt, ami kinyirt mindenkit,
    scary movie 2 be azt parodizálták:)
    Nem mondom durva idegi nyomás alatt tartott, de egy csepp vér nem látszott benne
    szal nc...

    ja az volt az aljas hogy volt egy ien zörgő-sziszegő nesz ,ami 6-8 masodpercenként ismétlődött ÁLLANDÓAN, na attól embertelenül falra lehet mászni+ami szorit beadtak közbe:)
  • winnie
    #455
    a készítőknek, hogy tévére vágták?
  • Magoo
    #454
    Azért ez is durva.
    Megy a Kommandó Schwarzival, este 22:10-kor kezdődött 18-as karikával. De már az első 2 percben látszott hogy agyon van vágva.
    QRVA ANYJUKAT! ennyi a tömör véleményem
  • Taranov
    #453
    Ha kiderülne, már rögtön nem lenne indokolatlan a büntetés :D
  • winnie
    #452
    mi volt az indoklás?
  • JAS 39
    #451
    Ezért mondtam hogy roppant nevetséges hogy még éjjel sem lehet megnézni egy normálus akció filmet.
  • drobee
    #450
    Az volt hogy a hapsi mindenkit lelőtt, a végén meg egy esküvőn halomra lövöldözte a jónépet a rendőrök meg csipkét csináltak belőle?
  • Count Adyn
    #449
    Üdv, igazából az a vicces hogy az egyik szünet, amit elolvastam miért van,
    a rózsa vére nevü thiller leadásáért volt amit ÉJFÉLKOR adtak le, ráadásul semmi gusztustalan nem volt benne, szimpla pstichológiaia idegölés volt. szaligy ORTT is bekaphatja kb:)
  • mrzed001
    #448
    Nem 20.000, csak 1-2 ezer ha jól emlékszem (amicsiba talán tizenegypár ezer).
    Röhögök is mindig a hasraszámaikon (vitáztam már pár jót eme témában winnie mesterrel :)) )
  • JAS 39
    #447
    A nézettséget v-mi műdzerrel métik ami az országba max 20ezer embernek van és abból az átlagból vetítenek ki.

    Azért van több mint egy év a büntetéskor mert mindegyik csatorna fellebez stb stb.... nem úgy megy hogy az ortt büntet és azt a csatorna mint egy jógyerel rögtön tudomásul veszi.
  • Magoo
    #446
    Nem vagyok túl otthon a témában, de amennyire tudom a nézettséget nem így nézik :)
  • akyyy
    #445
    de nem értem, miért egy egy éves müsorért kell büntetni?? meg ezzel semmit nem érnek szvsz... 24 órás büntetés kell neki...
    régebben olvastam , vagy rádioba halottam, hogy mikor iylen fekete képernyő van, akkor is elég sokan nézik az rtl-t.... néázik sztzem a nagy sz*rt, csak oda van kapcsolva a tvjük, közbe meg akoynhába főznek, vagy elmentek dolgoznistb...
    sőt, ha nekem a dvd lejátszóra van kötve a kábeltv, és azon keresztül nézem a műsorokat, csak azt elfejejtem kikapcsolni, csak a tv-t, és még elvileg az rtlen van, igy olyna minthanézném közbe nem is... és eztis nézettségnek számit:CCC
  • Lyan Kyj
    #444
    LOLOLOL:) Megint ORTT-s szünet:)
  • Taranov
    #443
    Fogalmam sincs, én a bemutatóban láttam. A feleségének vette gondolom.
    Néha van jó musor az RTL Klubon, ezeknek a reklámszüneteiben értesülök a Győzike fejleményeiről.
  • JAS 39
    #442
    Neked ez okoz kielégülést?
  • Magoo
    #441
    Na az RTL megint beszopta! :D
  • JAS 39
    #440
    lamborghinis részt nem láttam. Elmondanád hogyan lett neki?
  • Taranov
    #439
    Látod, ha neked már szivatás az adásszünet, akkor attól tartok, hogy gondjaid vannak.
  • Taranov
    #438
    Bennem irigység nincs, okom sem lenne rá szerencsére, függetlenül attól, hogy nem élek úgy, mint győzike, de nagyon nagy baj, hogy a Lamborghinije egyszeruen tömegekből vált ki irigységet az országban, egy-egy adás utáni nap pedig többen is beszélnek arról, hogy most elválnak-e gáspárék vagy sem.
    Egyszeruen ennek népbutító hatása van.
  • JAS 39
    #437
    Sokkal nagobb lett volna a hiszti ha a vb meccset csúsztatják a hírek miatt..... (mivel tul képp a meccs miatt lett megszakjítva az f1 mert az meg a híradó után kezdődött nem sokkal ... ha nem lett volna mecs végig megy az f1 is.