Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Míg az SLI/CF felépíthetõ gyengébb VGA-k egyesítésébõl, és majdhogynem hozható egyetlen csúcs VGA teljesítménye, addig a negatív oldalon ott van a driver és támogatottság kérdése.
S ez igaz, mondom, mindkét gyártóra.
SLI/CF-el sokszor alig +10-20%-ot nyersz, még többször a játék meg is fekszik miatta.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
szeretnék pár napon belül venni egy számítógépet olyan 80-90e között többet nem költenék rá de leginkább HD-s filmek nézésére és jobban játékra kellene
És ha vki lenne szíves akkor innen írja ki KATT mert innen venném a gépet
köszönöm szépen a segítséget
Ezt a processzort néztem ki magamnak: Athlon II X3
Ehhez melyik lapot ajánljátok? MSI vagy ASROCK?
Nem tudom mennyire fontos mostanában vagy az elkövetkezendõ pár évben, hogy 2 videókártyát tegyek a gépbe?
Köszi.
Mire olyan tartalom lesz, már simán 32 magos procik lesznek 😉
Amúgy meg le is tesztelheted, mert videószerkesztõknél nincs felbontás korlát ... fogod a Killah samplet és kiteszed egymás mellé és fölé 2x2-ben, aztán hajrá.
tehát az sem egy hibátlan márka.
Hajrá Magyarország!
"2. Az általunk összeszerelt gépeken a matrica csak belsõ ellenõrzésre szolgál, semmilyen hátránnyal nem jár a felszakítása/eltávolítása."
ezt jó tudni (mondjuk én inkább darabokba rendelem 😊), vagyis haszons, voltak itt páran akik nemtudták szétszedjék-e a gépet vagy ne 😊
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Szerintetek a következõ Felbontás? (Ami a full hd után jön, talán quad hd) ahozz szerintetek milyen gép kell majd?
Egy négymagoson eldöcög majd a film? 😄
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Csak nem írt hülyeséget😊
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Kompatibilis az alaplappal, ugye? Azzal nem lesz gond?
Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!
Kérdés,hogy mennyiért tudnád beszerezni azt a GTX460-at.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Azon gondolkozok, hogy szeretnék venni egy MSI Nv 460 GTX 1gb-ot a régebbi számítógépembe, használtan kb. 1 hónapos. Szeretném a segítségeteket/véleményeteket kérni ezzel kapcsolatban.
Adott egy Asus m2v-mx SE alaplap; AMD athlon 64 X2 6000+ 3Ghz processzor, a tápegységem 500 wattos (de tönkrement :S)és egy Palit 9600GT 512mb-os videókártya. Windows XP-t használok.
Tovább bõvíteni nem nagyon szeretnék.
Elõre is nagyons zépen köszönöm ^^
Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!
Ha tárgyilagosa a földön járunk, akkor nem szabad elfelejteni a számításokkor, hogy bizony jelenkor játékipara erõsen az nVidia fennhatósága/befolyása/szponzorolása
A driverek miatt, elsõsorban.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
http://www.pc-outlet.hu/images/Imperium_Core_i7_HD_PC_nvidia.jpg
csak a videokártya helyett egy Raedon HD6970-et veszek akkor az ok?
Egy 2-3 évig akkor ez egy jó konfiguráció lesz?
Most van egy 250 és egy 640GB-os. Több mint 1 éve nyúzom soha egyszer sem volt vele gondom.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Az 500-asnak is voltak gondjai, azt formázni sem tudtam (remélem ezt tudom, mert nincs kedvem várni rá egy hónapot), és azt ki is cserélték, de már nem 100%...
És az hogy a legtöbb üzemórával, az elõzõ gépembõl kimentett hdd még 100%-os, úgyhogy tönkrement, mikor a szembelévõ házba belekúrt a villám? Na az mókás, pedig az is samsung...
van egy 160-as, ami egy hálózati meghajtóba van (most betettem a gépbe hogy adatot mentsek erre is): 47 nap 23 óra 56 perc 97%
az ide-s 250-es: 449 nap 10 óra 100%
ami most tönkrement 1tb-s: 31nap 11 óra 96%
az 500-as meg ami cserélve lett: 222 nap 23 óra 97%
De erõsen gyanítom, más HDD-kkel is így jár, mindenki.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
smart adatok szerint, az összes új kategóriás samsung hdd-mnek van valami baja, egyedül a kurvarégi, ide-s jó, ami egyszer tönkrement egy viharba, és forrasztani kellett rá egy új kis cuccot hogy mûködjön 😄
A többi mint 96-97%-os... (kettõ f1 és egy f3)
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Ma megrendeltem az új gépet.köszi segítséget!
végül is ez az új gép:
ASUS M4A87TD/USB3
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition
KINGSTON 4096MB HyperX XMP DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3K2/4GX
GIGABYTE GV-R687OC-1GD HD6870 1GB GDDR5 PCIE
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ
FSP Hexa 500W
COOLERMASTER RC-430-KWN1-GP Elite 430
COOLERMASTER Hyper TX3 RR-910-HTX3-GP
GENIUS SlimStar 220
GIGABYTE GM-M6880
Múltkor néztem itt valakinek ,használtan 30 körül árulják ,pont ugyanazt tudja mint a 650,jelzem mikor mi vettük az is 90 körül volt.
Egy szép darabot megéri megvenni használtan szvsz.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
Mondjuk PC hez kicsit luxus ám😊 De egy jó hifivel tökéletes😊
Én a PC hez Roccat Kavet használok,egy Sonar hangkarival ,szerintem bõven jó ,bár nem is lehet összehasonlítani a Sennheiser-el.
De 5.1 es és szépen szól az is. És ugyi pc-n inkább játszom nem zenét hallgatok.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.
ゾルターン
Sennheiser HD 650
Ilyet kerek karacsonyra ......
ゾルターン
ゾルターン