Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

jazzy
#66981
Ja igen, 4 magosítani szeretném majd a processzort, ha jól olvastam elvileg mindkét lappal lehet. Meg elvileg az L3 cachet is fel lehet oldani benne, igaz nem tudom hogyan 😊
IMYke2.0.0.0
#66980
A 2 VGA - legyen az nVidia, vagy AMD/ATI - nem létkérdés. Sõt, tovább megyek: sokszor rosszabbul jársz, mintha azonnal egy csúcs VGA-t vennél.

Míg az SLI/CF felépíthetõ gyengébb VGA-k egyesítésébõl, és majdhogynem hozható egyetlen csúcs VGA teljesítménye, addig a negatív oldalon ott van a driver és támogatottság kérdése.
S ez igaz, mondom, mindkét gyártóra.

SLI/CF-el sokszor alig +10-20%-ot nyersz, még többször a játék meg is fekszik miatta.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#66979
Üdv

szeretnék pár napon belül venni egy számítógépet olyan 80-90e között többet nem költenék rá de leginkább HD-s filmek nézésére és jobban játékra kellene
És ha vki lenne szíves akkor innen írja ki KATT mert innen venném a gépet

köszönöm szépen a segítséget
jazzy
#66978
Sziasztok!

Ezt a processzort néztem ki magamnak: Athlon II X3

Ehhez melyik lapot ajánljátok? MSI vagy ASROCK?

Nem tudom mennyire fontos mostanában vagy az elkövetkezendõ pár évben, hogy 2 videókártyát tegyek a gépbe?

Köszi.
#66977
Ja egyébként nemrég egyik gyártó kiadott TV-t valami brutális 8000xakármi felbontással ... katonai meg orvosi megjelenítõknél meg réges régen alap az ilyen vagy nagyobb felbontás.

#66976
Felesleges ilyenen agyalni szerintem. Az UHD felbontás jó pár éve létezik, de az NHK-n kívül senki nem használja. Ilyen monitorok és tévék már rég kaphatóak (3820x2160), elõbbieket nyilván nem filmnézésre gyártják, utóbbiak meg a "parasztvakítás" jelenleg még. A videokártyákba épített HW rásegítések elvileg 2db azaz kettõ full HD videóval elbírnak még gyenge procival is. Ha idõszerû lesz úgy is kicserélik olyanra, ami bírja az UHD-t. 😊
Mire olyan tartalom lesz, már simán 32 magos procik lesznek 😉
Amúgy meg le is tesztelheted, mert videószerkesztõknél nincs felbontás korlát ... fogod a Killah samplet és kiteszed egymás mellé és fölé 2x2-ben, aztán hajrá.

Zsolti9014
#66975
teljesen rendben van az a samsung is, mindegyikkel ugyanúgy lehetnek problémák. haveromnak most cserélték harmadszor garanciában a western digitalt, de lassan készül a következõ. 😊
tehát az sem egy hibátlan márka.

Hajrá Magyarország!

kifli
#66974

"2. Az általunk összeszerelt gépeken a matrica csak belsõ ellenõrzésre szolgál, semmilyen hátránnyal nem jár a felszakítása/eltávolítása."

ezt jó tudni (mondjuk én inkább darabokba rendelem 😊), vagyis haszons, voltak itt páran akik nemtudták szétszedjék-e a gépet vagy ne 😊
#66973
Seagate,Western Digital

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#66972
mi lett volna jó választás az 500-as hdd-k közül?

#66971
Off

Szerintetek a következõ Felbontás? (Ami a full hd után jön, talán quad hd) ahozz szerintetek milyen gép kell majd?

Egy négymagoson eldöcög majd a film? 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

IMYke2.0.0.0
#66970
Követendõ példa!


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#66969
Ilyenben szívesen tévedek 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#66968

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#66967
Persze,gond nélkül menni fog.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Her Laca
#66966
Jelzem ez már nem annyira igaz ,hisz most olvastam ABU egyik hozzászólásában,hogy több játékot szponzorál az AMD mint az NV.
Csak nem írt hülyeséget😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66965
Köszönöm szépen gyors válaszod ^_^
Kompatibilis az alaplappal, ugye? Azzal nem lesz gond?

Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!

#66964
Az nem rossz ár érte. Megveheted nyugodtan. Egy minõségi tápot mellé és kész!

LINK

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Her Laca
#66963
Természetesen a GTX😊) Én is elfogult vagyok:XD

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66962
25.000 körül :

Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!

#66961
Üdv!
Kérdés,hogy mennyiért tudnád beszerezni azt a GTX460-at.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#66960
Sziasztok guruk!😊
Azon gondolkozok, hogy szeretnék venni egy MSI Nv 460 GTX 1gb-ot a régebbi számítógépembe, használtan kb. 1 hónapos. Szeretném a segítségeteket/véleményeteket kérni ezzel kapcsolatban.
Adott egy Asus m2v-mx SE alaplap; AMD athlon 64 X2 6000+ 3Ghz processzor, a tápegységem 500 wattos (de tönkrement :S)és egy Palit 9600GT 512mb-os videókártya. Windows XP-t használok.
Tovább bõvíteni nem nagyon szeretnék.
Elõre is nagyons zépen köszönöm ^^

Az alkohol olyan, mint a kézilabda (legalábbis egyes részei); mindegy hogy mi az, csak üssön We ain\'t human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience!

IMYke2.0.0.0
#66959
Elfogult vagyok: én HD6970-est vennék.

Ha tárgyilagosa a földön járunk, akkor nem szabad elfelejteni a számításokkor, hogy bizony jelenkor játékipara erõsen az nVidia fennhatósága/befolyása/szponzorolása alatt áll - ebbõl kifolyólag, és értelemszerûen az nVidia kártyákkal kevesebb szívásra lehet számítani.
A driverek miatt, elsõsorban.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

gurubefree
#66958
ofc HD6970 ....

ゾルターン

NandorHUN
#66957
okok, kösz és szerintetek melyik a jobb:
HD6970 vagy GTX570 ?
IMYke2.0.0.0
#66956
2-3 évig, és még talán tovább is.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MR ME
#66955
nekem van 2 f3as samu, egyik 2 és fél éves, másikat használtan vettem, mind2 100%os...

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

NandorHUN
#66954
Szerintetek ha egy ilyen gépet veszek:
http://www.pc-outlet.hu/images/Imperium_Core_i7_HD_PC_nvidia.jpg
csak a videokártya helyett egy Raedon HD6970-et veszek akkor az ok?
Egy 2-3 évig akkor ez egy jó konfiguráció lesz?
redmonk
#66953
Én mindig Western Digitalt használok soha nem volt semmi gondom vele.
Most van egy 250 és egy 640GB-os. Több mint 1 éve nyúzom soha egyszer sem volt vele gondom.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

kifli
#66952
de könyörgöm, azért hogy fél év után már gondjai legyenek egy f3-nak, ilyet nem basztam (néha megfagy a gép, ha megnyitok egy mappát azon a meghajtón, majd hallok egy felpörgést, kattanást, és megy tovább), ez volt 1 hete, most kb 16-18 órája adatopt mentek a raw fájlrendszerembõl...

Az 500-asnak is voltak gondjai, azt formázni sem tudtam (remélem ezt tudom, mert nincs kedvem várni rá egy hónapot), és azt ki is cserélték, de már nem 100%...

És az hogy a legtöbb üzemórával, az elõzõ gépembõl kimentett hdd még 100%-os, úgyhogy tönkrement, mikor a szembelévõ házba belekúrt a villám? Na az mókás, pedig az is samsung...

van egy 160-as, ami egy hálózati meghajtóba van (most betettem a gépbe hogy adatot mentsek erre is): 47 nap 23 óra 56 perc 97%
az ide-s 250-es: 449 nap 10 óra 100%
ami most tönkrement 1tb-s: 31nap 11 óra 96%
az 500-as meg ami cserélve lett: 222 nap 23 óra 97%
IMYke2.0.0.0
#66951
Nekem Samsungjaim vannak - SMART-ot nem nézek, mert lehet sírva fakadnék.
De erõsen gyanítom, más HDD-kkel is így jár, mindenki.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kifli
#66950
énmeg samsung hdd-t nem vettem volna 😄

smart adatok szerint, az összes új kategóriás samsung hdd-mnek van valami baja, egyedül a kurvarégi, ide-s jó, ami egyszer tönkrement egy viharba, és forrasztani kellett rá egy új kis cuccot hogy mûködjön 😄

A többi mint 96-97%-os... (kettõ f1 és egy f3)
redmonk
#66949

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

IMYke2.0.0.0
#66948
Adok én neki akkora fülest, hogy észhez tér. 😊))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#66947
Én a HDD-t abban a méretben cseréltem/kihagytam volna.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Her Laca
#66946
Az a TX3 hangos lesz ahhoz a procihoz.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66945
üdv!
Ma megrendeltem az új gépet.köszi segítséget!
végül is ez az új gép:

ASUS M4A87TD/USB3
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition
KINGSTON 4096MB HyperX XMP DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3K2/4GX
GIGABYTE GV-R687OC-1GD HD6870 1GB GDDR5 PCIE
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ
FSP Hexa 500W
COOLERMASTER RC-430-KWN1-GP Elite 430
COOLERMASTER Hyper TX3 RR-910-HTX3-GP
GENIUS SlimStar 220
GIGABYTE GM-M6880

Her Laca
#66944
Nekem a HD 580.

Múltkor néztem itt valakinek ,használtan 30 körül árulják ,pont ugyanazt tudja mint a 650,jelzem mikor mi vettük az is 90 körül volt.
Egy szép darabot megéri megvenni használtan szvsz.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

gurubefree
#66943
Nekem a HD215 van ha jol emlekszem a tipusara

ゾルターン

Her Laca
#66942
Ennek az elõdje van itthon. Félelmetesen szép hangja van.
Mondjuk PC hez kicsit luxus ám😊 De egy jó hifivel tökéletes😊
Én a PC hez Roccat Kavet használok,egy Sonar hangkarival ,szerintem bõven jó ,bár nem is lehet összehasonlítani a Sennheiser-el.
De 5.1 es és szépen szól az is. És ugyi pc-n inkább játszom nem zenét hallgatok.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#66941
Köszi szépen az infót.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

S2000
#66940
Így lett +1 videó, hát nem megérte?<#nezze>

kifli
#66939
amúgy így ebbõl olyan gondolatom lett, hogy tirexinek vajon miért van hangrendszere? Neki tényleg elég lett volna egy füles 😄
gurubefree
#66938
Teszek en a haverokra ... majd szajrol olvsanak 7.1-ben. Ez a fules feler barmivel :0

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

kifli
#66937
semmi gond, ezért vagyok itt ilyenkor is 😄
gurubefree
#66936
Ez teljesen kiment a fejembol 😊

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

kifli
#66935
azért drága mulatság 4-5 fülhallgatót venni, hogy halják haverok is a filmet ha átjönnek filmezni XD
gurubefree
#66934
Peldaul ....

Sennheiser HD 650


Ilyet kerek karacsonyra ......

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

gurubefree
#66933
Mondok neked valamit ..... az teny hogy nem az en penzem de ha ilyet akarsz a PC-hez az nagy hiba . Ennyiert olyan fulest kapsz kolega hogy szoke cicak suttognak benne a fuledbe 24/7.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

gurubefree
#66932
Gondolom ehez jar egy receiver is amin a system-nek megfelelo 2.1 v 5.1 v 7.1 bemenet van amit a megfelelo alaplapi v. egyeb 2.1 v 5.1 v 7.1 hankartyarol a megfelelo zsinorral csatlakoztatod.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;