Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

redmonk
#66931
Egy ilyet vagy egy ilyet könnyen rálehet kötni PC-re? Esetleg kell hozzá valamilyen átalakító?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

MerlinW
#66930
Google: "JVC TH-BA3 uk" 😊

[merlinw.org]

redmonk
#66929
Jóna tûnik. Hol lehet beszerezni (fõleg angliai oldal lenne jó)? Tesztet tudsz róla?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

gurubefree
#66928
JVC TH-BA3

ゾルターン

redmonk
#66927
Valaki nem tud 2.1 vagy 5.1 vezetéknélküli rendszer létezésérõl?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

gurubefree
#66926
En ilyet hasznalok .... mit is mondhatok. A cucc 27kg (ebbe meg vab anyag ) a ket side panel hangszigetelt a ref hutos kartyam idle ( HD6950@70 ) 35C-38C .


ゾルターン

redmonk
#66925
Antec egyértelmûen tökély. Nekem a belsõ kissé puritán illetve a külsõ kicsit absztrakt. Számomra persze.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

gurubefree
#66924
egy 200mm-es.

ゾルターン

V43 1105
#66923
Mi az Isten az az oldalán ? 😊)

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

gurubefree
#66922
Akkor ime .... evek ota Antec hazakat hasznalok.

Ezt mindenkinek tudom ajanlani ( LifeTime haziko )


Belul :

ゾルターン

V43 1105
#66921
Én barom állat!

Itt a javított link, ne haragudj ! 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#66920
Valami nem jó a linken.

Más: Tudom mik fognak elhangzani, de vállalom. Szóval én ezért a házért vagyok teljesen oda. Tudni kell, hogy imádom a fekete-fehér összeállítást ezért hajlandó lennék a Giga lapját, hogy a vörös ne üssön bele. Ezért az egy házért hajlandó lennék még spórolni és megvenni.
iPon - Corsair Graphite 600T White Edition
Guru3D ReView - Corsair Graphite 600T White Edition
HEXUS ReView - Corsair Graphite 600T White Edition

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#66919
Nekem fenn van az asztalon, hagyj kapjon levegõt <#vigyor>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

BarackHUN
#66918
Nem mondtam, hogy idióta az akinél a szín is szempont pl egy alaplapnál.
Az én gépem az iróasztal alul kialakított részébe van, ahol még akkor se látnám, ha plexis lenne az oldala, de ha nem így lenne akkor se nagyon zavarna a szín, az hogy mit tud annál inkább. De kinek a pap, kinek a paplan. Viszont a gépház már nekem se mindegy, az valóban legyen szép 😊

I S A e o e m o w s m !

V43 1105
#66917
Nézd meg ezt a videót, 02:50tõl ott van az a Cooler Master ház, az elején titánkodás van, de vess rá egy pillantást 😉

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#66916
Nekem ez nem bejövõs. LOL, le sem merem írni nekem mi tetszik és mernék annyit adni érte. Mondjuk kint Angliában azért nem 100ezerbõl kell összespórolni tehát ilyen szemszögbõl azért más.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

franc0
#66915
Ha ennyiért vennék házat, nálam a Fractal Design Define R3 jöhetne csak szóba, semmi más.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

redmonk
#66914
LOL, tényleg. Mindegy. Múltkor volt fent ugyanennyiért kék ventikkel ilyen matrica meg minden nélkül. Vagy mást kéne választani, csak ami tetszik kétszer ennyibe kerül.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#66913
A StormSniper oldalán az AMD Fusion Intel i5-el finom lesz <#idiota>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#66912
Nekem speciel nem plexis lesz. De fõleg nem a jobb oldalamon lesz a gép, hogy lássam is, ennek ellenére szeretném ha normálisan nézne ki. Nem valami összetákolt cucc lenne. Elvégre azért is van ennyi márka, típus stb.

Most valahogy kicsit meg is rendültem, hogy ne mATX és Asus rendszer legyen. De sok minden tetszik a ROG lapban. Fõleg a hangkártya meg ez a GameFirst LAN dolog is érdekes, mondjuk nem tudom mennyire mûködik. Plussz egyéb nyalánkságok.

Azért gondolkozom egy ilyenen: Gigabyte Z68X-UD4-B3
Az ár nagyjából ugyanaz, de mint mondtam a belsõ/külsõ összhang is számít nekem. Csak akkor borulna az NZXT Vulcan ház is egy CoolerMaster StormSniper házra.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

franc0
#66911
Affene, képek lemaradtak.
egy
kettõ

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#66910
Aki plexis házat vesz, annak szempont.
Mondjuk ha ilyen belsõs gépem lenne, én se biztos hogy elrejteném:

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

redmonk
#66909
Megtudlak érteni, akkor mások szemében már van 2 idióta. Én vállalom az elnevezést, és csak ezért nem mondok le az "elveimrõl" vagy, hogy is mondjam.

Engem megnyugtat a tudat, hogy tudom és emlékszem, hogy a gépházban minden ott és úgy van ahogy én akarom és fõleg úgy néz ki ahogy az nekem tetszik. Például az Asus Maximus IV GENE-Z laphoz, Corsair Dominator memóriákat rendelek majd fekete-piros bordával. És PONT. Szerintem majd az SSD-re is csak azért veszek majd egy Scythe "hûtõblokkot" mert az fekete és nekem úgy fog tetszeni a házban.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#66908
Lehet idiótának nézel, de nálam is egy nagyon picit szempont... 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#66907
Nálam egy picit szempont. Ez van. Igaz nem nézegetem ezt sem, de én így lettem beállítva. Szeretem az összhatást elérni a lehetõ legtöbb tényezõben.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

BarackHUN
#66906
Nem tudom miért szempont ez bárkinek is, berakod egyszer és ha minden jól megy évekig nem látod, ilyen alapon kit érdekel, hogy kék vagy netán rózsaszín? Engem biztos nem 😊

I S A e o e m o w s m !

redmonk
#66905
Én igen 😉 csak megemlítettem, hátha valaki másnak szempont.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#66904
De te ASUS-t veszel, nem ?😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#66903
Most látom csak iponon, hogy végre a Gigabyte elhagyta azt az idióta kék színt a lapoknál. A Z68-as chipsettel rendelkezõ lapoknál láttam. Számomra ez egy jó hír.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#66902
Én nem is fogok venni az biztos.
Legközelebbi újításommal visszatérek az Intel és nVidia párosra. Amivel soha semmi gondom nem volt. Az ATi driverei fel tudnak idegelni, valamint szerintem Intel processzorával lazábban kihúzom a 2-3 évet. Úgy néz ki mindezt már Angliában tudom majd megtenni, remélem jó árak vannak ott kint. Nézegettem de felesleges átváltogatnom.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Her Laca
#66901
Feltéve ha nem lesz valami apró ámde lényeges változtatás a deszkákon a földmunkagép megérkezéséig. Még a procik sincsenek teljesen készen (gondolom) így én várnék ezen lapok megvételével. Az a pár hónap már mind1.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#66900
ha jól értem akkor itthon eddig ez best-buy amd részrõl nem?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

gurubefree
#66899
az ar .... joval £100 alatt 990-es lap. nagyon jo ar

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#66898
Jo arban van az ketsegtelen..

Saor Alba

gurubefree
#66897
ha ez igy lesz akkor £100 lesznek komolyabb lapok is

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

redmonk
#66896
mi a baj? :]
valaki magyarázza el mi ebben a pláne, pls...

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

gurubefree
#66895
omg .....

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#66893
Iponon én is láttam, de nem am3+ jelöléssel van... nem igazán vágom...

www.smart-bus.hu

gurubefree
#66892
Jurop meg nem talaltam ....

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#66891
Ebben a hatalmas forgalomban csak belefér 5 nem ide illõ hozzászólás nem? Féltékeny vagy? Hívjalak téged is mesternek? 😄

www.smart-bus.hu

Solten
#66890
Mar kaphato a 9-es lap? <#finom>

Saor Alba

Solten
#66889
Sracok, privatban beszeljetek meg randit, erre itt a kutya sem kivancsi... <#rolleyes>

Saor Alba

#66888
Köszönöm elõre is Mester! 😊)

A jó kívánságot is, meg a szörnyetegrõl a képeket is! 😉

www.smart-bus.hu

Her Laca
#66887
Ok😊 Holnap estére csinálok neked egy összefoglalót,ma sajna el kell mennem ,de holnap délután megcsinálom.
Amúgy jobbulást!
Majd küldök fényképet a Monster-ról.<#ravasz1><#csodalk>

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66886
Még van is, plusz két hete dögrováson vagyok... :S A pár órás alvások, meg a klímázás megtette hatását... 😞

Jut eszembe, ha van kedved pár mondatban foglald össze nekem privátban, hogy menet közben mit gépészkedsz a messzerben... a hûtõkkel még elvagyok, de a PP-el hadilábon állok, hogy mikor mit és miért... 😊 Leírtátok már a totyikjában, de nem találom... :S

www.smart-bus.hu

Her Laca
#66885
Mi van veled kollega? El voltál tûnve😊Meló volt?

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#66884
Kedves egészségére Uram! 😊

www.smart-bus.hu

#66883
Ééééértem, kösz szépen! <#worship><#pias>
#66882
Ha nem játszol repszimekkel, akkor full hd-ig elég az 1GB-s...

www.smart-bus.hu