Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IMYke2.0.0.0
#67131
<#eljen>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

gurubefree
#67130
Nem rossz az csak draga ( nem igazan ertem miert ) sima TN panel semmi extra.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

gurubefree
#67129
Vettem egy masikat .... amit kihoztak masnap( termeszetesen mastol vettem )

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

redmonk
#67128
LoL, nem fogok olyat venni csak tetszik a thin design és a talpazat. Azért ennyire hülyének ne nézzetek.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

IMYke2.0.0.0
#67127
Akkor megjött épségben a csamcsungod?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

gurubefree
#67126
Ime >>> volt bello 3 . tokeletes Benq G2420HDBL

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

gurubefree
#67125
Nincs semmi gond az LG-vel .... Amit Red linkelt kicsi es kurva draga .
Azert mar egy ilyen gephez dukal a 24" lehet akar LG is megfelelo aron 😊

Az en 27" S27A350H kozel ennyibe kerult <#rolleyes>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

BarackHUN
#67124
Ha visszaolvasol LG monitort még sose ajánlottak itt senkinek, nyilván okkal 😛 (BenQ, Philips vagy Samsung)

I S A e o e m o w s m !

IMYke2.0.0.0
#67123
Jó, és akkor most nézz rá egy Samsungra 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Jakuza001
#67122
Vehetnel egy rendes monitort is. 😄

redmonk
#67121

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#67120
s1155 Intel Core i5-2500K 3.3GHz BOX: 43.990,-
s1155 Gigabyte GA-Z68X-UD3-B3: 34.500,-
DDR3 Kingston 4 Gb /1600 KIT HyperX: 10.500,-
GIGABYTE ATi HD 6950 2Gb (GV-R695D5-2GD-😎: 56.990,-
Gigabyte 550W SuperB GE-P450P-C2: 11.500,-
Thermaltake V3 Black Edition VL80001W2Z: 10.500,-
Összesen: 167.980 Ft

Giannitól!
Z68 chipset + szorzózármentes 4magos i5 sandybridge + 2gb HD6950

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#67119
Prociból 2500k-t

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

gurubefree
#67118
Vagy egyszeruen nincs a tapcsati radugva a vga-ra .... azt sem tudjuk mi van abban a gepben.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#67117
Én elsõre tápra tippelnék ... vagy valami oknál fogva esetleg random túlmelegszik valami? Bár olyankor a gép kikapcsol, akár VGA, akár CPU.
Második körben meg utánanéznék, hogy bárki is rakta össze, ne hagyott véletlenül fémtárgyat, antisztatikus fóliát vagy szivacsot az alaplap alatt, az tud ám X-aktás dolgokat csinálni, már amikor nem süti meg az egész gépet.

gurubefree
#67116
Milyen gep ? Ki rakta ossze ?

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Prince23
#67115
Miért szól a gépem úgy mint a légkondi? beindul a hûtés vagymi. és a képernyõ kikakpcsol....mindezt játék indításkor... tegnap délután is eljött, de akkor csak a képernyõ és a PC halt meg. ma reggeltõl estig nem volt semmi gond. szerintetek mi lehet a gond. a PC zsír új

Hecker007
#67114
ez szerintem is kicsit túlzás lenne 😄
szerintem akkor már inkább egy 3850 vagy egy 8600GT kéne bele

franc0
#67113
link
Mondjuk ez már lehet, hogy overkill.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#67112
HD3850 ?

PS3 Slim 250 PC

NandorHUN
#67111
Akkor helyesbítem; mennyit csökken egy év alatt?
MerlinW
#67110
Nincs értelme a kérdésednek😊

[merlinw.org]

Hecker007
#67109
Szerintetek egy S754-es foglalatu Athalon64 3000+ procihoz meg 2-3GB ramhoz milyen vga-t érdemes venni? Elsõsorban használt érdekelne, nem tudom milyet érdemes ehhez nézni, én egy x1600,x1800-ra vagy egy 7600,7800,7900-es kártyára gondoltam, a gép inkább netezésre, office, programozás, képszerkesztés és régebbi játékokhoz van ill. lenne használva. PCIe-s kártya megy bele, ezért akár újabb szériás is jöhet akár.
Jah és 1280*1024-es felbontáson van használva és egy 450W-os Chieftec Delta adja neki a tápot.😊

NandorHUN
#67108
Az alap, videokártya, CPU ára kb. mennyit csökken (hány %-ot) ? Kösz a válaszokat.
ghost2
#67107
Sziasztok!

Véleményetekre lennék kíváncsi az alábbi konfiggal kapcsolatban:

asus p8p67 rev 3.0 35216 Ft
core i5-2400 3.10Ghz 40781 Ft
gigabyte hd6950 1gb gddr5 57502 Ft
kingston 4096mb hyperX xmp ddr3 1600Mhz CL9 Kit 10700 Ft
corsair cx600 v2 15800 Ft
lcpower pro-920bl 14600 Ft

174.599 Ft

franc0
#67106
Ja igen. Azon viszont nem bukik.
A DDR2 használtpiaci ára megegyezik a DDR3 bolti árával.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

MerlinW
#67105
Memóriát is.

[merlinw.org]

franc0
#67104
Egy fillért se költs erre már.
Hirdesd meg szépen a lapot és a procit, 10 rugót biztosan kapsz érte. 40-bõl pedig kijön egy H61 lap és egy i3 2100 proci.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#67103
Sziasztok!

Melyik jobb intel i3 vagy a amd phenom ii x4 955
#67102
Elolvastad amit írtam? 😊

Szerk: Elnézést, most látom, hogy még mindig 45ezer körül kínálják... :S

Szerintem 30ezret ne költs már lga775-re... még egy Q9550 ért volna ennyit, de a többi már nem...

Gyûjts még, és i5k, vagy majd az új AMD...

www.smart-bus.hu

elitehun
#67101
Akkor úgy kérdezem hogy milyen procit ajánlotok LGA-775-ös foglalatba?
Olyan 30.000 Ft-ra gondoltam
#67100
Újonnan nagy butaság megvenni már... keress használt Q9550-t...

www.smart-bus.hu

elitehun
#67099
De még lehet kapni, és most nincs pénzem hogy vegyek új alaplapot is....
IMYke2.0.0.0
#67098

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

elitehun
#67097
És akkor mondanál valamit amit ezek helyett vegyek? A lényeg hogy lga-775-ös foglalata legyen
Jakuza001
#67096
Mar egyiket se.

elitehun
#67095
Hello!
A két proci közül melyiket vegyem meg?
Core2 Quad Q8300 2.50GHz
vagy
Core2 Duo E7600 3.06GHz
gurubefree
#67093
2db F3 500GB Samsung >>> Raid 0

tobb mint 2 eve gond nelkul.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

IMYke2.0.0.0
#67092
3 Samsung és 1 Seagate boldog tulajdonosa vagyok.

Samsung:
- 320 GB, 7200 RPM - (2 partíció - egy 50 GB a Windows 7-nek, a többi játékoknak)
- 1000 GB - tárolás
- 2000 GB - tárolás
Seagate:
- 80 GB-os külsõ rackben

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Solten
#67091
Teny hogy a Samsungok a kategoria leghallkabbjai altalaban. Teljesen mindegy milyet veszel (Seagate, WD, Samsung), mindegyikbol sz@rt mar be kulonbozo usereknel, erre nem lehet alapozni.

Saor Alba

#67090
Hülyeség,WD vinyók is nagyon jó cuccok.
Samsung-ot most tuti nem vennék,amennyi panasz volt rájuk (mármint az F1-F3 szériára).
Nálam most egy 1TB-os 5400-as WD pörög,ezt használom rendszernek is,meg erre is töltök le..(nem sokáig).
Szóval én vagy WD-t vennék megint,vagy Seagate-et. Esetleg Hitachit,az is jó.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

morcosqtya
#67089
Szerintem ez a "márka-lincselés" már lejárt lemez.. (kivéve néhány valóban hulladék márkától, ami bizonyította, hogy értelmeset nem tud lerakni az asztalra.. de a WD nem ilyen)
Mivel nem egyféle modellt gyárt egyik sem így érdemesebb az egyes modelleket külön vizsgálni és megítélni.

Egyébként pár éve baromi nagy presztizse volt a WD-nek.. volt aki mást csuklóból elutasított és nem rakott volna a gépbe.
De volt ez Seagate-el is...

Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.

Soldiers
#67088
Még egy kérdésem lenne HDD-vel kapcsolatban hogy egyik haverom azt mondja hogy a Western Digital winyó szar, sokat fogyasztanak,hangosak inkább vegyek Samsungot ez mennyire igaz??

Nem akartam én soha osztagot vezetni. 8 napja látom az embereimet, a testvéreimet, ahogy ölnek és megölik őket. 8 napja kívánom bárcsak véget érne. XBOX Live: Toiast26 HUN

morcosqtya
#67087
Viszont általában az SSD-rõl (HDD-rõl) olvas többet a rendszer és a memóriába ír, inkább mint fordítva. Ebbõl a szempontból viszont a Plextor 370/110 lenne a jobb nem?
Bár az meg 7 ezerrel drágább ami viszonylag sok..

Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.

morcosqtya
#67086
<#eljen>

Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.

IMYke2.0.0.0
#67085

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#67084
Igen, a Sandforce vezérlõ valóban gyors. Ilyen van például az A-Data SSD-jében is.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#67083
Da. <#vigyor1><#vigyor1><#pias><#pias>
IMYke2.0.0.0
#67082
Szívesen - remélem, a Prohardver teszt segítette a cache-kérdés megválaszolásában is.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.