Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

V43 1105
#67181
Sparkle.. hát nem szivesen vennék olyat... 😄 Valóban azt tudom mondani amit Laca mondott, ASUS, EVGA, XFX... esetleg még asszem a Gigánál van a Twin Fozr verziója 570-nek...

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Prince23
#67180
Amúgy meg nemrég fixáltam le a Gigabyteos vga-t. sparkle, eddig csalódás, két hétig bírta

Prince23
#67179
Sparkle a VGA gyártója

Her Laca
#67178
Akkor vidd vissza garba a kártyát. Ne küszködj vele.
Melyik gyártótól van az 570?
Olvasom pl ,hogy a giga az egyre silányabb minõséget csinál,
570 bõl érdemes az ASUS-t ,vagy az EVGA-t venni. A gyártók nem tartják be a ref re vonatkozó elõírásokat ,mert drága lenne ,így nincs rajta nyereség. Pontosabban most olvastam a PH-n Abutól.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

V43 1105
#67177
Úgy értettem nem hiszem hogy kevés lenne neki......

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Prince23
#67176
A VGA a gond, már többen mondták is. (nem itt fórumon)

V43 1105
#67175
Ha GS600 akkor az 80 plusos, 576 watt a 12voltos ágon... hát nem hiszem hogy azzal lenne baj..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Prince23
#67174
GS

V43 1105
#67173
Pontosan melyik modell? GS, BS?

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Prince23
#67172
Corsair

Her Laca
#67171
No de mi a márkája?

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#67170
A bolti ár egy dolog, de általában a drágább részek, alaplap, VGA, proci azok használt értéke 6 havonta felezõdik. Az is hozzá tartozik, hogy ez a gyakorlatban a 2008-ban tetõzõ válság miatt mostanában nem így volt, hiszen senki sem igyekezett úgy és annyit fejleszteni, mint elõtte Jól be is dõlt a boltok fele. Meg vannak ilyen furcsaságok, hogy régi dolgok ára néha felfelé megy. Pl. amikor kijöttek a C2D 7-8-xxx procik, akkor a 6xxx felment a csillagokba, hiszen akinek régi lapja volt, kenhette a hajára az új procikat. Vagy alaplapot vagy erõs procit kellett sok pénzért vennie. Ugyan ezt eljátszotta az intel a C2D/C2Q vs i5/i7 relációban is. Most meg ugye az s1155 procik lesznek lassan olcsóbbak, az s1156-al szemben.

Prince23
#67169
600 wattos a tápom. pont jó hozzá. elviekben....

NandorHUN
#67168
Értem, tudom hogy ez sok mindentõl függ, de azért rákérdeztem. THX.
IMYke2.0.0.0
#67167
Saját példányod eladási ára (ha közben megjelenik egy újabb <és megszokott> revízió, vagy erõsebb példány) = ~30-35%-ot.

Boltban= ~20-25%

Megfigyeléseim szerint.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

NandorHUN
#67166
Egy CPU vagy videokártya ára kb mennyit csökken egy év alatt?
Her Laca
#67165
Milyen tápod van? Sanszos ,hogy a táp kevés neki.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

MerlinW
#67164
WD 2TB/64MB/7200 SATA2 - 5év gar.
Seagate 2TB/64MB/7200 SATA2 - 3év gar.
WD 2TB/64MB/7200 SATA3 - 5év gar. <- logikusan csak ha SATA3-as az alaplapod, egyébként a fenti jobb választás.

[merlinw.org]

V43 1105
#67163
Nézz át minden apró kis vezetéket, csatlakozót, utána a hardwereket..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

benőmenő
#67162
Hello,
2 TB-os winchesterek közül melyiket érdemes?
Mert a mostani 320GB-os WD már eléggé szûkös mostanában.
Prince23
#67161
Haver rakta össze a gépet, én csak az alkatrészeket csekkoltam le neki. egyébként 4 magos géprõl van szó, 4 gb ram, gtx 570.

Furmarkot lefutattam és állandóan kikapcsol alatta a képernyõ. a PC megy. ezért a reset segít rajta.

ezek szerint VGA hiba van. túlmelegszik vagymifene

FLeT
#67160
köszi

°°&#183;.:|8800GTX OC |C2D E6600 |4GB 800 |:.&#183;°° °°&#183;.:| XBOX 360 |:.&#183;°° by FLeT&#174;

MerlinW
#67159
FLeT
#67158
Rendben, köszönöm a segítséget. 😊

°°&#183;.:|8800GTX OC |C2D E6600 |4GB 800 |:.&#183;°° °°&#183;.:| XBOX 360 |:.&#183;°° by FLeT&#174;

IMYke2.0.0.0
#67157
150 az még a racionális kategória. Az fölé menni már önátverés.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#67156
Hidd el - bármilyen drága laptopot veszel, 2 év múlva legszívesebben újabbat vennél - ördögi kör.

Ráadásul, a masszív használatot a laptopok nem szeretik.

Vegyél 120-130-ért egy 'olcsó de nem ráz' példányt, és a fennmaradót költsd a PC-dre!
Így, nem az újabb, esetleg erõsebb laptopon nyúzod majd az új játékokat , hanem maradsz a PC/konzol mellett, és a laptop sokkal-sokkal tovább szolgál majd téged az elõadásokoni jegyzeteléseken.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

FLeT
#67155
igazából 150-ért nézegettem õket, az is elég lesz, csak gondoltam tájékozódom az árkategóriában.

°°&#183;.:|8800GTX OC |C2D E6600 |4GB 800 |:.&#183;°° °°&#183;.:| XBOX 360 |:.&#183;°° by FLeT&#174;

FLeT
#67154
Valóban nem játékra kell, de nem szeretnék 2 év múlva újat venni 😊

°°&#183;.:|8800GTX OC |C2D E6600 |4GB 800 |:.&#183;°° °°&#183;.:| XBOX 360 |:.&#183;°° by FLeT&#174;

IMYke2.0.0.0
#67153
Korr.: Most látom az aláírásodat - ergo, játékgéped már van, meg ugye ott a konzol is.
Akkor a 200-at ne verd el laptopra!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#67152
Értem. Ha csak arra kell, akkor bizony nem kell neked 200.000 Ft-os masina (feltételezem, játékra használható asztali géped már van).

Vegyél egy olcsóbbat, és a felvett(?) Diákhitel másik részét költsd magadra 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

FLeT
#67151
jah, hogy így értetted. Egyetemre kell, szóval csak a laptop játszik.

°°&#183;.:|8800GTX OC |C2D E6600 |4GB 800 |:.&#183;°° °°&#183;.:| XBOX 360 |:.&#183;°° by FLeT&#174;

gurubefree
#67150
<#eljen>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

IMYke2.0.0.0
#67149
Nem tudhatom, hogy miért a laptopot favorizálod ...
De, ha van 200.000 Ft-od, és nem a zárójeles helyzet áll elõ, akkor egyértelmûen a pénz/idõállóbb asztali gép az ajánlott - egy laptopot nem nagyon lehet eladni iksz év múlva...

Emellett, az asztali gép bõvíthetõsége, más munkára való befogási lehetõsége egyértelmû elõny - még a gyors öregedési ciklus ellenére is.
Egy régi gépet még mindig be lehet fogni raktározási adatbázis kezelésre.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

FLeT
#67148
mit vegyek?

°°&#183;.:|8800GTX OC |C2D E6600 |4GB 800 |:.&#183;°° °°&#183;.:| XBOX 360 |:.&#183;°° by FLeT&#174;

IMYke2.0.0.0
#67147
Valóban rossz topik - de ha ennyi pénzed van, miért laptopot veszel?!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

gurubefree
#67146
A Benq G2420HDBL-t csak ajanlani tudom .... szuper jo. Olvasd el a review-kat az arkereson.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

V43 1105
#67145
Rossz topik 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

FLeT
#67144
sziasztok!
150k-200k árkategóriában milyen laptopot javasoltok?

°°&#183;.:|8800GTX OC |C2D E6600 |4GB 800 |:.&#183;°° °°&#183;.:| XBOX 360 |:.&#183;°° by FLeT&#174;

V43 1105
#67143
max 40 ropiért milyen FULL HD moncsit érdemes venni ?

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

IMYke2.0.0.0
#67142
Én is azt hittem, hogy nem számottevõ a dolog - lévén, hogy a régi 19"-es, 4:3-as LG LCD-mnek 12 ms volt a sebessége, és ugye ennél még a tuneres P2770HD is gyorsabb...

S akkor, még a fél éves olvasgatás, keresgetés közepette, elolvastam a teszteket róla.
Egy 27+ -os megjelenítõnél az 5 ms már látványos utánhúzással jár, a placebo effektus mellett persze: az ember "érzi", hogy valami nem stimmel.

A Prohardveres bemérések ezt pedig alá is támasztották, képekkel stb.
A tuneres verzió (P2770HD) egyszerûen nem való játékra.
A "sima" H-sban a vezérlõ másként van kalibrálva, és a 2ms is sokat nyom a latba.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#67141
Mostmár én is verem a fejemet a falba,hogy anno megvettem EZT 53ezer HUF-ért. Karácsony elõtt vettem. Na nem mintha lenne vele bármi bajom is,tökéletesen kiszolgál,csak mostmár azért 24"-os Samut vehetnék. Vagy 24-es ugyanilyet. Na mindegy..amíg meg nem döglik,addig ez fog szolgálni.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

IMYke2.0.0.0
#67140
Az FH-snak már 1 ms-es a gyári sebessége . Minden másban azonos a H-val.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

gurubefree
#67139
Az 5ms nem igazan hiszem barmilyen hatranyt is okozna ..... 5ms-nal siman 12ms ( vagy alatt ) van a black-white-black szoval nem hinnem hogy olyan lassu lenne hogy jatekra alkalmatlan ... bar az teny hogy a tuner teljesen felesleges.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

gurubefree
#67138
az FH-s miben kulonbozik a H-stol ?

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

IMYke2.0.0.0
#67137
A tunerest pont a "lassúsága" miatt vetettem el. A Prohardveres teszt ezt külön ki is emelte: nem játékra való az a verzió.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#67136
A TV tuneres verzió csak 5 ms-os, a TV tuner nélküli 2 ms-es.
A videón is látható a [nekünk jobb felsõ sarkában.

A TV tuneres verzió emellett még - értelemszerûen - több csatlakozóval rendelkezik.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

gurubefree
#67135
Amikor a 3 Benq-t vettem ez volt a masik versenyzo 😊 Nagyon szep es nem igazan hinnem hogy a HD ; H es a HF kozott lenne frissitesbe kulonbseg.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

V43 1105
#67134
Miben lassabb ? 😮

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

IMYke2.0.0.0
#67133
<#eljen><#worship>
Mint tudod, nekem meg ilyen van: Samsung P2770H (nem HD, ami a TV tuneres és lassabb modell)

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

gurubefree
#67132
S27A350

Nem a legjobb kep de a monitor az megteszi egynek .... ez lesz vagy 10 evig szerintem 😄

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;