Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Saor Alba
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Közben megnéztem, sokkal gyorsabb ez is. Szerinted megérné egy ilyenre lecserélni enyém már nem garis viszont amit tudok venni azon még van gari pár hónap.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Csak mert úgy néz ki van valami gond az alaplapommal ( Asus M2N-E) és ha már új lapot veszek akkor valami olyat kéne ami esetleg késõbb is használható.
Jut eszembe, ha csak alaplapot vennék, és jelenleg 5600+ am2 es procim van, akkor az még bele menne egy olyan lapba amibe már a buldozer is jó lenne?
Vagy nem érdemes olyat venni?
PS3 Slim 250 PC
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
a másik érdekelne... 😄
PS3 Slim 250 PC
PS3 Slim 250 PC
ASROCK 870 Extreme3
ASROCK P67 Pro B3
PS3 Slim 250 PC
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222
Az OEM kiszerelés az,ahol csak magát a processzort kapod (még dobozt sem..)
Azt az AsRock lapot meg nem azért ajánljuk,mert van rajta integrált VGA (bár az is jól jöhet)hanem azért,mert egyszerûen jó.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
kösz
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
azért írok ide, mert amelyik topik foglalkozik ezzel a témával, nem válaszol...
szóval:
szeretnék venni egy mikrofont
én eddig ezt találtam a legjobbnak
link
van jobb?
vagyis ami hangosabb, tisztább és tartósabb?
pls help
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Azt szeretném kérdezni hogy processzort szeretnék venni a gépbe és milyet ajánlotok ? Most AMD-m van és nem rég vettem új alaplap-ot is ezért csak AMD-ét vehetek bele ha jól tudom mert csak azért nem veszek új alaplapot mert gondolom akkor még sok minden nem passzolna bele. Na olyat szeretnék hogy ne is legyen túl drága és elég jó legyen olyan 90 és 110€ körül legyen, AMD ki milyet ajánlana ? Melyik lenne a jó ? AMD Athlon X2 van most! Elõre is köszönöm. 😊
CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222
Egyáltalán mit kell ezeken nézni, mik a szempontok, h egyik v másik jó v rossz?
Köszi
Kept out by Petr Cech, delivered by Juan Mata, headed in by Didier Drogba, and the last touch from Didier for Chelsea Football Club and it\'s in the back of the net!!!
ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU
ASUS M5A78L-M LX: 12.813 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80GHz AM3 OEM: 10.938 Ft
ARCTIC COOLING Alpine 64 Pro Rev. 2: 2.313 Ft
KINGSTON 4096MB DDR3 1333MHz CL9 KIT KVR1333D3N9K2/4G: 6.838 Ft
SAMSUNG SH-S222AB/RSMS: 5.361 Ft
WD 500GB Caviar Blue 7200rpm 16MB SATA2 WD5000AAKS: 9.663 Ft
ASUS TA-N11: 5.537 Ft
FSP FSP350-60APN: 7.326 Ft
Saor Alba
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Talan, a 6950 mar eleg kozel van es ha vasarolsz egy ref. 2GB-s peldanyt, ratolsz egy 6970 BIOS-t, maris gyorsabb: link.
Saor Alba
- Táp Corsair 650W CMPSU-650HXEU SLI: 24.500,-
80+ Bronz hatásfokú kis csoda ! 😊
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
- CPU COOLER CORSAIR Air Series A70: 7990,-
- RAM DDR3 G.Skill 4 Gb/1600 KIT (F3-12800CL9D-4GBXL) 1.5V: 11.990,-
- Táp Corsair 750W CMPSU-750TXV2EU SLI: 23.500,-
- HDD Samsung 1Tb SATA2 32Mb HDD (HD103SJ): 11.990,-
- DVD-RW NEC 24x AD-7261S LightScribe (SATA,fekete): 4750,-
- VGA ASUS ATi HD 6950 2Gb EAH6950DCII/2DI4S/2GD5: 53.990,-
- Alaplap s1155 ASUS P8P67: 31.500,-
Billentyûzet nélkül 189700,-
Gianninál, FSP táp ugyan nincs, de olcsóbban kijössz szerintem ..
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Kérlek jellezzétek ha valami nem passzol.
Monitor, hangcucc, egér stb van.
Ami fontos, hogy már van házam (HAF-X).
----------------------------------------------
i5 2500K 45.675Ft
CM Hyper 212 Plus8.087Ft /sajnos ipon-nál nincs Scythe pedig Ninja 3-at vennék, vagy hasonlóan halk, erõs azonos áru hûtõt/
KINGSTON 8192MB DDR3 1333MHz CL9 KIT KVR1333D3N9K2/8G 12600Ft /ez jó RAM lesz intenzív játékhoz? 1.5V-on megy ?/
FSP Aurum Gold 600W21.238Ft
SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32MB SATA2 HD103SJ11.827 /csak spórolásból, HITACHI 7K3000 1.5 TB HDS723015BLA642-t akartam venni csak 15k-ról felment 17k-ra/
GIGABYTE GK-K68003.075Ft /igazából mellékes, akartam egy olcsó fekete billentyûzetet/
NEC AD-7261S-0B Fekete 4.876Ft
MSI N480GTX Twin Frozr II 1536MB GDDR5 PCIE 54.196Ft /tudom mik a hátrányai,de ilyen áron ilyen teljesítményt semmi más nem nyújt/
ASUS P8P67 REV 3.0 35.757Ft /UEFI,USB3.0(mûködõ),4SATA3 csati, amiért viszont ezt választottam a GIGABYTE GA-Z68A-D3-B3 helyett az az elõlapi panelhez kivezethetõ USB3/
Ez így 197331Ft.
Jelenleg a következõ összeállításra gondoltam:
Táp: FSP400-60APN
Alaplap: ASUS M4A78LT-M LE
Processzor: AMD Athlon II X2 240 2.80GHz AM3 OEM
Procihûtõ: COOLERMASTER Hyper TX3 RR-910-HTX3-GP
RAM: KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR3 1333Mhz
Merevlemez: WD 500GB Caviar Blue 7200rpm 16MB SATA3 WD5000AAKX
DVD-író: LG GH22NS50 Fekete OEM
Ház: COOLERMASTER RC-330-KKN1-GP Elite 330
A következõ feltételeknek kéne megfelelnie:
- win7, office, webböngészõ, pdf olvasó fusson stabilan - szóval semmi extra
- mindezt stabilan és megbízhatóan kell teljesítenie a következõ min5 évben
- irányár 60e, de ne legyen több 65e-nél.
Jelenleg egy 1,6Ghz-es Celeron van használatban 512 Rammal win XP operációs rendszerrel. Ez kerülne cserére.
Legjobban az Alaplap+CPU kombinációtól tartok, mert alapvetõen fogja meghatározni a rendszer teljesítményét és megbízhatóságát.
Szívesen olvasnám a véleményeket, tippeket ezzel kapcsolatban.
Elõre is köszönöm.
Szóval max. 30k-t mondott talán egy ilyen még beleférhet nála, ha nem akkor marad a 6770. link
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Tudom nem ide illik, de a megfelelõ topikban nem válaszolnak!
Szóval vettem nemrégiben egy Roccat Kone + rágcsálót, szép meg minden, de beállítani nem tudom😄 Szóval, ha van valaki olyan rendes lélek, hogyha ért valaki az egérhez, vagy vágja hogy kell macrozni, akkor szóljon😄!
Most amúgy azon szenvedek vele, hogy Call of Duty 2-ben szeretném az egyik oldalsó gombra tenni a kihajlást, de a játékban nem észleli az oldalsó gombokat:\ Elvileg macroval be lehet állítani, legalábbis szerintem, de én hülye vagyok hozzá.
Valaki help!
Na szarkazmust félretéve...õ idejön egy konkrét elképzeléssel,hogy mit akar,mennyi pénzért,akkor ne döntsünk már helyette. Pláne ne úgy,hogy az +10k-ba kerül. Filmnézésre,meg netezésre és régebbi játékok futtatására meg minek vegyen akár 'csak' egy 5830-at is,ami többet eszik majd 70W-al?
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
(Még jó,hogy 30k a határ és fõleg "netezésre, filmezésre, és 1-2 régebbi játék futtatására" lenne használva.)
6770 belefér a keretbe és még bõven jó is. Akkor minek vegyen 6870-et,meg 6850-et?
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h