Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bakkerman
#70533
igen,csak úgy értettem a "most"-ot,hogy most tudnék szánni a gépre egy kis pénzt 😄

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

redmonk
#70532
bárki tud venni 4GB ramot 6k-ért

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

bakkerman
#70531
amd phenom II quad core 955 25k,plusz a jelenlegit(amd X2 255) beszámíttatom,megéri? meg tudnék most venni plusz 4 giga ramot a gépbe egy hatosért

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

bakkerman
#70530
buta vagy nagyon...én ennél jóval szarabb konfigot adtam be õsszel gépvásárláskor 20k-ért számtech üzletbe

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

redmonk
#70529
Szerintem az a helyzet velük, hogy a legjobbak. Úgy értem, hogy például más gyártótól nem igen fogsz kapni olyan teljesítményt 10k-ért mint mondjuk egy Scythe Mugen 2 Rev.B és majdnem a legdrágább terméket említettem mellesleg. Valamint a polírozása a talpaknak talán a legjobbnak lehet mondani. A ventik továbbra is halkak és nagy levegõmennyiséget megmozgatnak.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

BEAST
#70528
Ha már ház. Szerintetek AC Silentium vagy Thermaltake Commander?

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

KranaZoli
#70527
A Scythe termékekkel mi a helyzet?!

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

BEAST
#70526
Most én is a "te jó ég ez hogy fog beférni" fázisban tartok. Viszont kezdem úgy érezni, hogy eleinte marad a gyári hûtése és ha kényelmesen befér akkor jöhet az AC Freezer 13. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

KranaZoli
#70525
Be tudnád link-elni ezt a tesztet?
Légyszi! <#worship>

Megtaláltam. 😄

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

bullseye9
#70524
Külön-külön beárazva:

Alaplap: asus m2n4-sli ~ 6-7k
Proci: amd x2 6000+ ~ 7-10k, nagy a szórás, számít, hogy van-e hozzá hûtõ
Ram: 4*1 GB Kingston DDR2 800 mhz memó ~ 7-9k
VGA: geforce 8600 gt 256mb ddr3 ram ~ 5-7k, márkafüggõ a dolog.

#70523
Igazából a ramjaid nem valami olcsóak mivel ddr 2 esek. Bár az is igaz hogy most valami pofátlanul olcsóak a Ramok.. de sztem elsõsorban a dd3 asok.

Próbáld meg... majd kiderül.

PS3 Slim 250 PC

White QVAS
#70522
Akkor 20-25k ? Az úgy reális? Nem akarok se sokat, se keveset, használt árakkal nem nagyon vagyok tisztában.

#70521
talán lenne az 20 is...

PS3 Slim 250 PC

redmonk
#70520
Csak egy példa.



Még szép, hogy jól teljesít a CM ha 2700rpm-n forog.

És egy idézet ph! tesztbõl:

"Bár nevében a csúcsmodellek közé tartozik a Freezer Xtreme, ami az Arctic Cooling legerõsebb processzorhûtõje, ma teljesítményben alulmaradt az erõs mezõnyben. Ezért elsõsorban viszonylag lassan járó ventilátora okolható. Nekünk viszont éppen emiatt tetszett. Bõven elegendõ a hûtési teljesítménye, amihez nagyon kellemes, alacsony zajszint párosul. Kövér piros pontot érdemel még a viszonylag alacsony ár és a minden ma szóba jöhetõ foglalatot támogató rögzítõrendszer. Kár, hogy a ventilátort nehéz lesz cserélni."

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#70519
Nekem a lényeg, hogy tuti legyen. Stabil és ne kényes RAM.

Most hamar-gyorsan rákerestem kúglin erre a Corsair 8GB-osra. Árgép talált 3db-ot cca. 20ezer pénzért. 😄

RedMonk

Nekem is fontosabb a halkabb mûködés, mint az a plusz pár fok.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

V43 1105
#70518
max 5-10k

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

White QVAS
#70517
Sziasztok!

Korábban már kaptam választ ebben a topikban, gondoltam most is ide jövök segítségért. Ezt a pár alkatrészt együtt kb. mennyiért lehetne eladni?

Alaplap: asus m2n4-sli
Proci: amd x2 6000+
Ram: 4*1 GB Kingston DDR2 800 mhz memó
VGA: geforce 8600 gt 256mb ddr3 ram

A választ elõre is köszi 😊

redmonk
#70516
Tudom, hogy a Hyper212+ teljesítménye tesztek alapján jobb mint a Freezer Xtreme-é, de én utóbbit választanám, mondjuk nálam számít a zajszint és én hajlandó lennék cserébe 1-2 fokot áldozni.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#70515
Én továbbra is azt mondom, hogy : RAM

Videón ez a lap van :



ASUS P7P55D-E PRO

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

KranaZoli
#70514
Monk Ok-Ok. No problem. Attól mert tudjátok mi a tuti nem kell tudnotok melyik hûtõ pl. milyen hosszú, stb... Csak kiegészítésnek szántam. <#worship>

V43 1105 Dehogy van ilyen RAM-om. 😊 Olyan RAM-om van, ami a szignómban van. Ilyen lesz (ilyet akarok majd a i5-ösbe!) Csak sok terméknél a kép illusztráció - semmi több.

De ilyet szeretnék:

KINGSTON 8192MB HyperX XMP DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3K2/8GX

Ipon-on az a kép van hozzá mellékelve, amit link-eltem lentebb.

Hecker007 Dánkesõn. Én is így láttam, ezért nem értettem, hogy miért pakolja odébb a videó elején. Hát most mit is mondjak... Meglepõdnék ha ez a venti nem tartaná az általad írd hõmérsékleten a CPU-t. 😉

Viszont ami nemrég jutott eszembe. Ez a Noctua hûtõ ugyebár 14cm-es ventivel van ellátva. DE! Nem, hogy nem lóg túl a lapon, hanem kisebb annál.

- Ez felveti Bennem az a kérdést, hogy ennyire máshol helyezkedik el az i5-ös lapokon a proci, mint az LGA-775-ös lapokon?!

(szerintem enyémen tuti nem férne el)

- Utána megnéztem még1x ezt a videót. Ez milyen lap?! Mert nem Asus P8P67 Rev 3.0-ás az biztos.

Ilyen a P8P67 Rev. 3-as:



Ami a videón van ott viszont a PCI-E csatlakozóknak fehér és sötétkék színe van és a chipset borítás is más.

Mind1. Az biztos, hogy ez elsõ körben nem lesz a Maga cca. 20ezer ft-os árával.

A lenti 3 közül melyik lenne a legjobb választás:

- COOLERMASTER Hyper 212 Plus;
- ARCTIC COOLING Freezer Xtreme Rev 2;
- ARCTIC COOLING Freezer Pro 13

Ezek vannak abban a kategóriában amit max. kiadnék egy hûtõre (fõleg elsõ blikk-re) és mindegyik 120mm-es ventivel szerelt. <#nemtudom>

<#worship>

Én a középsõre hajlok.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Hecker007
#70513
ez simán bemegy alá, az enyémek is hasonlóan néznek ki, tényleg drága kicsit, de a proci terhelés alatt is szoba hõmérsékletû és a ventiknek semmi hangja nincs, igaz a HAF932 szellõzik is rendesen, de nekem a cm690-es házban is ugyanilyen jól teljesített ez a hûtõ

V43 1105
#70512
Kicsit kavarodva vagyok ilyen ramot akarsz/van ?

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#70511
Értem én miért dobtad be. Meg nem sértésnek szántam egy hozzászólásomat sem. Csak gondoltam mivel már itt mindenki annyi termék kódot meg mindent összeírt olvasott neked, akkor gondoltam érted továbbra is, hogy segítünk és utánajárunk a kérdésednek. OSZT ENNYI 😄

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#70510


Ha a kép nem csak illusztráció!

Viszont, ennek azért már jó masszív az árazása.
(mármint ennek a Noctua-nak)

+ ezzel a hûtõvel már az alaplapban sem lehet majd gyönyörködni. Ez eltakarja 2/3-át a maradékot meg a 3slot-os VGA. <#idiota>

Nem hittem volna, hogy ennyi hûtõ van(lesz). <#ticking>

Monk

Azért dobtam be a képeket, hogy legyen viszonyítási alap a CM HT3-hoz, hogy annak mekkorák a méretei. 1ébként pedig Neked meg mindenkinek:

Dánkesõn! <#worship>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Hecker007
#70509
ram befér alá simán ha normális profilú nem pedig ilyen magas bordás cucc, annyi hogy kicsit fentebb kell tenni rajta a ventit, nekem is így van betéve alá

KranaZoli
#70508

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

KranaZoli
#70507
Hohohóóóóó! Nyugi-nyugi-nyugi!

1.) #70499

FÁKKK! Én idáig soha nem húztam gumikesztyût, amikor a gépben matattam. <#hehe> Már teljesen másra készültem, azt hittem ez vmi fétis videó lesz. <#alien>

- de ez mégis mekkora egy motyó már?!;

- miért is pakolja odébb a RAM-okat az elsõ és harmadik bank-okból (ezt nem vágom, mintha ott sem lettek volna útban - viszont ha igen, akkor érdekes mert fel akarom majd tölteni 2db 8GB-os KIT-el 😊

- a második venti az elég érdekes helyre került függõlegesen.

A többihez:

Én nagyon szépen köszönöm a sok-sok help-et(!!!) de a szignómban lévõ is hiba nélkül muzsikál. Teljesen más lenne a helyzet, ha döglõdne a vasam. De szerencsére semmi problémám vele.

Õõõõõõ nem tudtam, hogy ez idõre megy. <#fejvakaras>

Relax! <#pias>

<#nevetes2>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Her Laca
#70506
Mi a franc van ma ? Mindenhol ölik egymást a népek,nemde front van?😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#70505
ismerõsöm valahogy így volt egy Corsair A70-nel. Szépen kivette dobozából azt mondja, bazz azt hittem sokkal nagyobb a borda (tudni kell, hogy valami régi kisebb fajta midi háza van) aztán mikor felrakta rá a 2db fant egybõl szinte megduplázódott, erre õ...bazz lehet bebuktam. De aztán sikeresen befért a helyére 😄

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Hecker007
#70504
<#hehe>
ha nem nézel utána csak rögtön fel akarod rakni akkor nézegetni kell egy kicsit hogy hogy lenne jó felrakni 😄 az életben kegyetlen nagynak fog tûnni 😄

redmonk
#70503
whatever dudes 😊

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

1. Azt sem tudjátok mik a körülmények/körülményeim
2. Meg tudnám venni akár most is a kiszemelt konfigot, csak annál van fontosabb dolog is amire kell, a kimenetelre.
3. Majd ha nektek megy az, hogy 1 hét alatt összehoztok, mindent de tényleg mindent adott témával kapcsolatban akkor majd adok az ilyen féle megnyílvánulásra
4. Egy szóval nem írtam le, hogy gazdag leszek nem is akarok az lenni egyszerûen szeretem elõre eltervezni és kitûzni célnak a dolgokat
5. Szapulja a rossebb egyszerûen csak azt nem értem, hogy miért nem tud várni egy picit a válaszra. pl. most belinkelte milyen hûtõket nézett ki és tudtuk mi a gondja amire meg is adtam a választ. De nem várná ám meg hanem még kis millió képet bepakol. Mondjuk nekem nem gond nem az én topikom csak mondom. Semmi bajom nincs a sráccal.
6. Zárásként meg igen, béke van. Csak fél infókból ne szûrjetek le következtetéseket.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#70502
<#eljen>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#70501
Na,mert a te eseted az aztán sokkal jobb. Zolinak már megvan rá a pénze,jogos hogy rendesen megfontolja azt,hogy mit vegyen. Nincs ezzel semmi gond. Ellenben veled. Már fél éve összeraktad a géped,közben még 3 hónap mire neked lesz is arra pénzed. Még nem dolgozol,pénzed nulla,24X leírtad,hogy te milyen gazdag leszel Angliában,de a gép az már össze van rakva. Gratulálok.

Mellesleg meg kurvára unalmas már,hogy állandóan szapulod Zolit amiatt,mert õ "matyizgat",meg mert neked már "kicsit unalmas a csávó". (<--Ezt te írtad!)
Ha meg unalmas,akkor asszem vannak más topikok is az SG-n,meg nem is muszáj bejelentkezned.

Peace!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

KranaZoli
#70500
Te nem beszélj. <#bee1>

Majd kimész Angliába, ott majd még pénzt kell keresni; meg kell venni; stb... <#alien>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

V43 1105
#70499




<#hehe>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#70498
Azért ez már több mint matyizgatás és több mint kellõ idõ, szvsz

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Her Laca
#70497
Noctua NH-D14 .
Vegyél egy ilyet😊 Ez a tuti.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

KranaZoli
#70496
Közben kimatekoztam Én is, hogy ezekhez 22mm plusz kell oldalt; CM Hyper 212+ -al 15mm.

Matyizgatok és pöcsölök. <#zavart2>

A félgép többi része már mag van, hogy mi lesz de most ez az AC Freezer 13 Pro is nagyon tetszik. Még el kell döntenem melyik hûtõ legyen... Jó munkához idõ kell... <#vigyor5>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Her Laca
#70495
Zoli!
mi a retkes bánatod van már megint.
Ezek a hûtõk ,aprólékok az igazán komoly darabokhoz képest. Bõven elfér minden mellettük, ne agyalj már ezen😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#70494
CMHTX3-nál a 90mm amit most kell nézni. Az újaknál a 134mm. Mivel elvileg szimmetrikusak ezért a plussz 44mm felezõdik. Tehát 2.2cm kell hogy legyen neked ott. MEGVAN!

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#70493

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

KranaZoli
#70492
Jólvanna-jólvanna!
Nem is kötekednék Veletek!

Hogyan szólíthatlak ezek után?! <#vigyor3>

Káromkodva azért nem szeretném még akkor sem, ha az a "mérce". <#alien>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Her Laca
#70491
Az kérlek olyan ,hogy a srácok velem egyetemben naponta több tonna súlyt emelgetnek a tûzõ napsütésben és nincs vicces kedvük😊 Fõleg ahol éppen most dolgozunk,a Gyurcsány villa melletti házat csináljuk és elõ írták,hogy hordanunk kell a sárga mellényt ami 100% mûanyag ,és ha süti a nap megpusztulsz benne. Egész nap csak káromkodik mindenki,és ha csak az egy tizede beválna annak amit kívánnak annak aki ezt kitalálta ,egyrészt nem érné meg a békés öregkort,másrészt egész hátralevõ életében sárga fényvisszaverõs mellényben kéne bandukolnia a sivatagban.
Szóval ott elsütnél egy ilyet ,abban biztos vagyok ,hogy nem örvendenél közszeretetnek😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

KranaZoli
#70490
Ha jól értem és úgy akarnám elhelyezni bármelyik lenti hûtõt, hogy a venti a pc ház hátsó ventije felé fújja a levegõt, akkor 134cm-el kell számolnom.

Azért nem annyira egyszerû ezt megmondani. Most egy CM HyperTX3-as van a Q9550-esen. Nagyjából látszik mekkora hely van a hûtõ a tápegység között.



Dimension 90 x 51 x 139 mm

Ha jól gondoltam, akkor ide kellene elférnie a lenti hûtõk vmelyikének a Maguk 134cm-ével.

Nem vagyok bizonyos benne, hogy elfér-e. (ránézésre nem tudom eldönteni; majd le kell mérnem)

De ez attól is függ, hogy az ASUS P8P67-es lapon ugyanott van-é a CPU; mint a mostani lapomnál.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

redmonk
#70489
Itt máshogy, kell nézni a méreteket mivel a cpu hûtõ merõleges az alaplapra. Tehát az elsõ 159mm-re lóg ki a borda meg 134*96 téglalap keresztmetszetû.
A 2. csak 155mm-re lóg ki de a borda 113*134mm-es téglalap keresztmetszetû
(Amúgy meg szerintem csak te agyalod túl a dolgot. Ránézésre is meglehet simán mondani, hogy befér vagy sem)

Dolgoztam már itt-ott mondjuk fõleg külföldön de ezt a szót így még tuti nem hallottam. Mondjuk lehet kapna az illetõ és sallert 😄

Amúgy nem mondtam, hogy azt a lapot veszem csak agyalok azon is. De szerintem maradok a P67 Sabertoothnál vagy egy Asrock Z68 Extreme4 Gen3 lesz. Majd meglátom.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#70488
Nagyon nem értek vmit:



134L x 96W x 159H mm



113 L x 134 W x 155 H mm

Vmelyik érték itt nagyon nem kerek. Hogyan lehet 2db 120mm-es CPU hûtõ 113mm; vagy 134mm hosszú?! <#fejvakaras>

1általán, mi a francért nem tudnak egy olyan ábrát kitenni, mint a CM csinált. <#szomoru2>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

KranaZoli
#70487
Ejjjjj, milyen egy melóhely az olyan. <#hehe>

Volt amikor mi szép nagy anyacsavarokkal dobálództunk. <#zavart1>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Her Laca
#70486
Én pl dolgozom,de elképzelem ,hogy a melóhelyen így szólnál valakihez😊
Utána biztos leszoknál róla😊 Egy kõfaragó kalapács igen elgondolkoztató,ha feléd repül:XD

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

KranaZoli
#70485
Épp ezért furcsa, hogy veszel egy nagy házat; bele egy kicsi lapot. Én csak ezt nem értem benne?! Nincs ilyen felszereltségû ATX-esben, vagy mi?! (nem tudom megfõl-é, vagy sem - de az biztos, hogy az ATX szellõsebb lap)

Fijjugok kb. Fiúk <#vigyor5>

(ui.: Te sem dolgozol mi?! Vagy milyen melóhely az, ahol nem hallottad még ez a szót. 😉

<#worship>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

#70484
Fijjugok-Fiúk

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep