Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sadvagabond
#70633
Gigabyte 9400GT 512Mb DDR2 (PCI-E) -N94T-512H

Intel Dual Core E2200 CPU (2,2 GHz 1Mb 800MHz) (s775) BOX
Eladnám a gépemet, szerintetek ezért mennyit lehetne kérni?

Kingmax 2Gb 800MHz DDR2

LG GH22NS30 DVD RW SATA Fekete

Mercury M-Tech 09-2228 420/2pinBl

MSI G31M3-L V2 alaplap

120G winchesterrel, plusz ajándék 320-as winchester
2009-es gép. Pár gyors válasz elég, nem kell nagyon belemenni.
Elõre is köszi!

V43 1105
#70632
Mondtuk, hogy ne azt vedd 😛P

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

KranaZoli
#70631
Jahhh-jahhh, de agyalni mindig kell. <#hehe>

Viszont keggyetlen mód gyors ez a Core i5-ös konfig. Nem hittem volna. <#wow2> A Q9550 után is folyamatosan leesik az állam.

Figyuka Laca! Mivel Neked is ilyen AC Xtreme Freezer hûtõd van: Jól értem, hogy a CPU-ra az a 2db kis picike csavar szorítja rá tulajdonképp az egész hûtõ borda felületet?! Ez Nekem, hogy is mondjam... Olyan nem túl masszív megoldás. No, meg azért AC adhatott még volna hozzá alkatrészeket. Most nem azért, de aki véletlen vmelyiket összeszerelés közben elqrja az cseszheti az egész hûtõt. Legalább azokból a mûanyag pöckökbõl adhattak volna még. Na mind1, szerintem egy ideig bõszen elleszek a hûtõvel is és Magával a géppel is.

Dánkesõn! <#worship>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Her Laca
#70630
Éljen😊)<#taps>
Most már csak használd azt a retek hardvert 😊 és ne agyalj a dolgokon többet😊)

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

#70629
CPU-Z is kiírja.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#70628
unganged dual channel ddr3 1333mhz
Ezt írja everest. Most akkor dual vagy sem?

PS3 Slim 250 PC

V43 1105
#70627
Van az alaplaphoz kézikönyv, ott fel van tüntetve.....

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#70626
Van valamilyen program amivel emg tudom nézni hogy a 2 2 gigás ramom Dualba dolgozik e? Mert nem tudom hogy jó helyre raktam e a 4 slotból.

Köszönöm.

PS3 Slim 250 PC

redmonk
#70625
Mondjuk hozzáteszem, fogalmam sincs mikor használtam utoljára az optikai meghajtót. Szinte kezdi elveszíteni értelmét nálam.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

bullseye9
#70624
Személyes tapasztalatom nincs a NEC-el, ha jól emlékszem, fórumban olvastam valahol, hogy hangosabb (nyilván ez szubjektív).

redmonk
#70623
Nálunk eddig minden konfigban NEC volt egyik sem volt hangos.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#70622
Hangos a NEC? 😮
Lehet,hogy típusfüggõ,de ami szomszédnál van 2db azok marha halkak. Majd megtudakolom tõle,hogy mi a pontos típusa. Annyit tudok,hogy 5ezer párszáz forintért vette darabját.
Samsungot meg csupán azért írtam,mert külföldi oldalakon is dicsérték.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

bullseye9
#70621
Én most jártam végig kis kálváriámat ebben a témában, NEC jó írásminõségû, de hangos, Samsung SH-S223L nem volt feketében sehol, ezért vettem az Asus-t.

Annyi a bibije, hogy crossflash-elni kell Lite-On-ra, tehát alapszintû informatikai ismeret nem árt hozzá.

Bár így utólag nem egy õrült nagy dolog, kb. BIOS-flash szintû...

#70620
Én optikaiból inkább NEC-et vagy Samsungot vennék. <#wave>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#70619
És ezt miért kellett ide beírni? Teljesen rossz topikban vagy.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#70618

Szevasztok !!!

kamionról pottyant IPAD 2 64GB wifi 3G white masinát kínáltak 500euróért. Az ár nem rossz, csak a kérdésem az volna hogy nincs-e ennek bármiféle veszélye, mondjuk letiltás ha pottyant a gép.

köszönöm.

Tottenham, XBOX360, PS3, kisfiam Trisztán :)

bullseye9
#70617
AMD vonalon a Giga lap helyett én ezt venném:

ASUS M5A78L LE

Ebbe belemegy elvileg a Bull is majd, árban ~ 16,5k.

DVD íróba meg szvsz. Asus SATA-24B3ST Fekete OEM ~ 5k.

broman191
#70616
Jó rendszer ez, nem kevés tuningpotenciállal és ilyen DVI kábelre lesz szükséged ha minden igaz! 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Bueno nacho
#70615
Sziasztok!

Új gép vásárlása elõtt állok, ezzel kapcsolatban szeretném tanácsotokat kérni. A gép elsõdlegesen játékra kellene, monitorral együtt max. 170k-m lenne rá. Iponon összeállítottam egy konfigurációt, várom a javaslataitokat, véleményeiteket.

Alaplap: GIGABYTE GA-870A-UD3
Processzor: AMD Phenom II X4 965 3.40GHz AM3 BOX Black Edition
Memória: KINGSTON 4096MB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9AD3K2/4G
Videókártya: GIGABYTE GV-R685OC-1GD HD6850 1GB GDDR5 PCIE
Merevlemez: SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32MB SATA2 HD103SJ
Optikai egység: LG GH22NS50 Fekete OEM
Ház: COOLERMASTER RC-430-KWN1-GP Elite 430
Táp: FSP Hexa 500W
Monitor: BENQ G2222HDL

Még egy kérdés: az általam kinézett monitorhoz állítólag nem jár DVI kábel. Nagyon megköszönném, ha valaki segítene, milyet kellene venni hozzá (lehetõleg az Ipon kínálatából, innen tervezem a vásárlást).

Elõre is köszönöm a segítséget!

A világon 10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, aki nem, és aki tudja, hogy ez a vicc valójában ternáris.

V43 1105
#70614
Épp ez az hogy nem gémer, egyik ismerõsnek lenne,akivel kapcsolatban laptopos topikban is kérdeztem, csak nem tudtam merre induljak el mégis.. 😛

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

franc0
#70613
6670-bõl az 512MB-os DDR5 verziót venném. Oh wait, de hisz pont ezt tettem pár hónapja 😊
Vinyóból HD103SJ, Logitech wireless desktop MK250 (bill+egér). AMD esetén elgondolkoznék a Llanon, ahhoz pont fasza a 6670. Illetve szerintem egy ilyen "brutálgémer" konfighoz ha gondolod vehetsz mATX lapot és házat.
Ekkor házból mondjuk Giga GZ-M3, tápból meg jó lesz egy FSP APN, akár a 350-es is.

@BEAST
Abszolút.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

BEAST
#70612
Körülnéztem máshol is és ezt a tápot ajánlották az i5 2500k + GTX560 Ti konfighoz. Szerintetek?

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

redmonk
#70611
Intelre szavazok, ha inkább Seagate-t választasz. 😄

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#70610
No urak, kicsit válogattam két configot pakoltam össze, kíváncsi lennék szerintetek milyenek...

Személyi számítógép - INTEL

Típus Ár
Alaplap GIGABYTE GA-PH67A-D3-B3 22 812 Ft
Processzor INTEL Core i3-2100 3.10GHz 1155 BOX 26 612 Ft
Videókártya GIGABYTE GV-R667OC-1GI HD6670 1GB GDDR3 PCIE 19 838 Ft
Memória KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT 5 724 Ft
Ház COOLERMASTER RC-370-KKN1-GP Elite 370 9 238 Ft
Tápegység CORSAIR Builder Series CX430W v2 11 250 Ft
DVD-ROM NEC AD-7261S-0B Fekete 4 876 Ft
Billentyûzet LOGITECH Deluxe 250 USB Magyar Fekete 2 301 Ft
Egér LOGITECH RX250 Optical Mouse USB+PS/2 Fekete 2 112 Ft
Merevlemez SAMSUNG 1000GB F2 EcoGreen 5400rpm 32MB SATA2 HD103SI 11 563 Ft

Összesen: 116 326 Ft




Személyi számítógép - AMD

Típus Ár
Alaplap GIGABYTE GA-MA770T-UD3 16000
Processzor AMD Athlon II X2 270 3.40GHz AM3 BOX 16475
Videókártya GIGABYTE GV-R667OC-1GI HD6670 1GB GDDR3 PCIE 19 838 Ft
Memória KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT 5 724 Ft
Ház COOLERMASTER RC-370-KKN1-GP Elite 370 9 238 Ft
Tápegység CORSAIR Builder Series CX430W v2 11 250 Ft
DVD-ROM NEC AD-7261S-0B Fekete 4 876 Ft
Billentyûzet LOGITECH Deluxe 250 USB Magyar Fekete 2 301 Ft
Egér LOGITECH RX250 Optical Mouse USB+PS/2 Fekete 2 112 Ft
Merevlemez SAMSUNG 1000GB F2 EcoGreen 5400rpm 32MB SATA2 HD103SI 11 563 Ft

Összesen: 99377

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#70609
Milyen cucc lesz, összességében? és mirõl váltasz?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#70608
No meg én <#vigyor> Hétfõn megjön a monitor, aztán jövõhét utáni héten irány pest a gépecskémért <#vigyor>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#70607
Na már csak én vagyok soron 😉

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#70606
És mit nyertél azzal, hogy letiltottad?! Büdös életben nem fogom megérteni, minek kell letiltani... <#rolleyes>

Más:

Megvan a cuccos! <#vigyor2>

Du-n össze is hánytam a gépet. <#alien>

alaplap: ASUS P8P67
cpu: Intel Core i5 2500K
hûtõ: Arctic Cooling Freezer Xtreme Rev 2
memória: KINGSTON 8192MB HyperX XMP DDR3 1600MHz

No, rögtön egy hardveres kérdés, a hûtõrõl. Valóban "1xerû" volt a beszerelése. DE! Ha mindent jól csináltam, akkor az egész hûtõt a 2db csavar szorítja rá a CPU-ra?! (érdekes - de biztos jó ez így is)

Van a keret, amire mondjuk kíváncsi leszek, hogy majd hogyan lehet kiszerelni, mert nem lesz egyszerû kiszedni majd a pöcköket - szerintem.

No, szóval van egy keret, ami pattintósan ül a lapra. Aztán az alumínium bordák középen a venti. A ventit ki kellett szedni és 2db csavarral rászorítani a foglalatra, CPU-ra. (ez Nekem nem túl meggyõzõ, de biztos jó ez így is) Szerintetek jól csináltam és valóban ennyi az egész?!
(csak kicsit furcsa)

Win7 SP1 telepítés után meglepõdtem, hogy a Seven nem ismerte fel a LAN-t (pedig Realtek chipset-es) úgy kellett manuálisan telepíteni. De ez ment a legnehezebben. LOL! Nem tudom miért, de a usite.hu-n lévõ lan driver nem akart felmenni (Windows7-es, pedig ugyanaz a verzió, mint a CD-m lévõ) Mind1, mûködik majd köv. OS reinstall-kor újra megsasolom.

Feldobtam az Intel Chipset driver-t, Realtek Audio Chipset driver-t mást nem.

BIOS-t flash-eltem a legfrissebb BIOS-ra ASUS honlapjáról.

Sajnos ma már nem lesz sok idõm élvezni a jószágot, ui. hulla fáradt vagyok egész nap, asszem relatív korán bealszom ma. 😊

BIOS-ban a Számomra nem szükséges fícsöröket tiltottam:

- Marvell Chipset (ha jól néztem van a lapon 2db SATA vezérlõ, ami Marvell Chipset-es, a többi Intel-es. Én ez utóbbiakra dugtam a SATA eszközeim, így szerintem Nekem a Marvell nem ell)

- Bluetooth szintén nem fog kelleni egyelõre, az is disable;

- USB3 szintén disable (egyelõre) nincs USB3-as eszközöm;

XMP profil-t kiválasztottam a RAM-okhoz, ami ugyebár automatikusan kitöltötte a DRAM Voltage és idõzítés értékeket is.

Asszem ennyi. Minden korrekt módon mûködik. A Q9550-es viszonyítva is piszok gyors ez a cuccos. Állam leesik folyamatosan. Asszem ezzel elleszek elég sokáig.

Viszont amit nem értek:

BIOS-ban minden mást alapon hagytam, de így is van, hogy 3700Mhz-en megy a CPU. Ez miért van?! Alapból láttam engedélyezve van ez a fícsör, Engem különösebben nem zavar, csak nem egészen értem, hogy alapból miért van engedélyezve.

Dánkesõn mindenkinek a sok-sok helpet!
Vundersõn! <#worship>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

redmonk
#70605
Ebben az árkategóriában inkább az Radeon kártyát vegyél, jobban jársz. Egyel lejjebb linkeltem egy srácnak szerintem az éppen ideális lenne neked is.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

redmonk
#70604
Sapphire HD6770 1GB GDDR5

Ez a legjobb amit kaphatsz annyiért. Teljesen rendben van normálisan lehet vele játszani.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Her Laca
#70603


XD<#taps><#pias>

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Roger6
#70602
Húha, ez is számít? AMD X2 Athlon 6000 Black Edition, 2 GB RAM (fogalmam sincs milyen, majd otthon megnézem), ALiveXFire-eSATA2 alaplap, 1 terrás vinyó. Nem mai csirke a gép sajnos.

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

#70601
Jó ajánlatnak tûnik, de a Dirt3 nemigazán érdekel, meg szívem szerint inkább nvidia-t vennék 😊

V43 1105
#70600

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#70599
Milyen környezetbe rakod be ?

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#70598
Hali,
most ilyen lapom van, 9500GT videókártya, E5200 proci..

finoman szólva eljárt már az idõ felette, most egyelõre szeretnék egy új videókártyát venni bele, aztán majd idõvel normális procit is 😊

ezt a kártyát néztem, van valakinek esetleg tapasztalata vele, a 2x2,5-ös procimmal vajon mire lesz képes ? 😊

Roger6
#70597
Ja, ATI-ról van szó, azt elfejetettem, PCIe.

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

Roger6
#70596
Sziasztok! Éppen videokártya fejlesztés elõtt állok, és afelõl érdeklõdnék, hogy 20-25 ezer Ft-s összegben milyen kártyát ajánlotok? Én az 5670-essel szemezgettem, de egyébként nem néztem alaposabban utána. Ha esetleg tudtok jobb választást, akkor hajrá, nem vagyok szûk látókörû! <#nyes>

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

#70595
lefagy, kell a vindóznak..... urban legend... az utóbbi 8 évben mindig azzal kezdtem a windóz telepítés befejeztével, hogy több másik beállítás mellett tiltottam a lapozófájlt. gyengébbek kedvéért 0 volt a mérete.

SOHA nem volt gond egyetlen programmal se emiatt, se fagyás, se ámítás. most 4 giga ramom van, de az elõzõ két gépemben 1,5 ill. 756 mb volt, de ott se volt lapozófájl. na jó, a titan quest nem indult anélkül, úgyhogy ott engedélyezni kellett mikor azzal játszottam...

Her Laca
#70594
Olyan SSD-t kell venni (pontosítok. Én olyat vennék) amire 5 év gari van.
Asszem van olyan ,talán az Intel -é . És akkor had szóljon😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Galy
#70593
Fingom nincs, hogy meddig mûködik egy ssd, ahogy Neked se.
Új dolog ez, fõleg nálam, ezért nincs benne tapasztalatom.
KranaZoli
#70592
Oké, csökkented a lifetime-t. És szerinted meddig mûködik egy SSD?! Pár hónapig?! Mire probléma lesz vele, lecseréled a pöcsöm se tudja már milyen friss generációs SSD-re.

Tök mind1 mennyire gyors a HDD-t, akkor sem éri el az SSD sebességét. De ha Te örök idõkre ezt az SSD-t akarod használni, ...

Én kb. 2 napig filóztam melyik SSD legyen. Még egy kiforratlan technika. Megnézem milyen... Ha vundersõn és beválik, akkor késõbb lecserélem vmi újabb genrációs SSD-re. Használódjon, ezért van.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Galy
#70591
lassúnak azért nem mondanám a vinyóm, bár ssd-hez képest az.

"If the page file is enabled, it can potentially double the number of write requests to the
flash storage device, which may reduce the lifetime of the flash storage device in half."

Source: Microsoft Guidelines

Ezért nem ssd-n van.
Her Laca
#70590
Érzetre gyorsabb. Aztán a retek tudja.Nekem nincs SSD-m amúgy ,de nagyon pattognak a dolgok.Végül is pont le...om😊 7 pénzért még a hülyének is megéri,hát még nekem😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

KranaZoli
#70589
Na most ennél rosszabb nem is lehetne. Pagefile, amit állandóan használ a win átteszed egy lassú HDD-re. Miért is?!

Csak lassabb lesz a rendszered, ennyi.

Rajta kell hagyni az SSD-n! Nem kell bûvészkedni vele. Ne akarjunk már okosabbak lenni, mint a MS fejlesztõi. 😉

Laca:

Én simán el tudom képzelni, hogy gyorsabb lett. (de biztos, hogy nem placebo?! 😊

Nem tudom, hogyan kezeli a lapod a 2x2GB-os KIT-el DC-ben és hogyan, ha mellette van még egy 2x2-es szintén DC-ben. Elképzelhetõ, hogy dob a teljesítményen.

Ill. régi DOS-os és Windows-os idõszámításban, belém égették, hogy RAM-ból az a jó, ha minél több van. <#hehe>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Galy
#70588
8 van nekem is, és pagefile-t használok, bár nem az ssd-n, hanem vinyón.
Amikor kikapcsoltam, valóban voltak problémák, de ezt arra vezettem vissza, hogy a 8 is kevés, ha nem akarok lapozófájlt.
Her Laca
#70587
Én nem piszkálom. Jelzem ,nem értem miért ,de gyorsabb lett az amúgy sem lassú vasam. Elvileg nem kéne látszódnia különbségnek a 4 és a 8 giga ram között.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

KranaZoli
#70586
Lapozófájlt ne kapcsoljátok ki. Az urban legend. A Windows-nak szüksége van lapozófájlra. Így készítették a OS-t. Pár alkalmazás késõbb szintén problémás lehet lapozófájl hiánya miatt. SSD-nél sem jó kikapcsolni a lapozófájlt. Nem kell babusgatni az a qrva SSD-t sem. Elõtöltés kikapcsolása ami egyedül OK.

Laca, hagyd meg a Pagefile-t!

Nekem is 8GB-om lesz. Jóóóóóó az! Sõt Én szeretném majd feltornázni 16GB-ra. 😄 És akkor végre el lehet kezdeni komolyabban is foglalkozni olyan alkalmazásokkal, mint a virtuális gépek futtatása, stb... És még a fene tudja. Elfér, enni nem kér.<#vigyor5>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Her Laca
#70585
Ja csak azt nem tudom,mi a reteknek nekem 8 giga ram😊)
De majd csak lesz egyszer haszna😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Galy
#70584
akkor pagefile off? :-)