Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kifli
#46751
karton bodykit astrához? <#idiota>
w77d
#46750
20kp, nem kell másik proci 😊

w77d
#46749
azé írtam hogy OEM, mert nincs meg a doboza 😊 hûtõt tudok hozzá adni....

Solten
#46748
nem, "OEM"... <#zavart1>

Saor Alba

kifli
#46747
múltkor még 25 volt 😄

egy e8400 hûtõvel? 😄
w77d
#46746
valakit nem érdekel egy OEM e8500-as proci 20 ezer ft-ért??

vénfarok
#46745
pwned

Solten
#46744
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 21.300 Ft
AMD Athlon II X2 250 AM3 BOX: 17.675 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 13.038 Ft

Saor Alba

Solten
#46743
Hi. Logitech haza tajan nezelodj.

Saor Alba

#46742
Sziasztok! Tudnátok nekem valami jó fülest ajánlani amin van miki is fõleg játékra kéne csak nem tudom melyik gyártó csinál jó füleseket. Köszi szépen!

#46741
Jécci nekem ís válaszoljatok

every damn day

#46740
Szevasztok!

Haver szeretne új gépet venni. 150.000 ft-ja van, monitorral együtt kellene. Összedobnátok egyet?

Elõre is köszi
biomage
#46739
Te meg mirõl beszélsz? -.-
Most egy LG 17 Colos CRT monitorom van -.-

Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8

Jeff Gordon
#46738
Radeon HD4850 512MB DDR3 Lite 27.400 Ft
Intel Dual Core 2 Duo E5300 2.66 Ghz 16.350 Ft
Gigabyte Superb 460 W 10.500 Ft
Kingmax DDR2 2GB (ez olyan 8 körül van)

és alaplap még nincs hozzá

The only speedometer is in your head.

armageddon666
#46737
38k-ért nem kapsz nagyobb monitort...

@

Solten
#46736
Ird le, milyen alkatreszeket neztel ki es mennyiert.

Saor Alba

biomage
#46735
Yo

Valaki átnézhetne ebbe a topikba
Nincs kedvem 2x megírni 😊 a kérdést

Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8

kifli
#46734
ilyen árkateegóriában szerintem amd-t vagyél
belisz
#46733
Akkor jó,kösz szépen! (az árból alkudtam,16k-ért akarta adni a CSAJ,de megbeszéltem vele 😉 😄)

MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240

Jeff Gordon
#46732
Utánanéztem a dolgoknak,és végülis minden alkatrész helyett újat,egyedül az alaplappal vagyok gondban.Végül is,egy Intel procira esett a választásom (E5300 2,66Ghz),ehhez tudsz egy alaplapot ajánlani?
Sajnos sejtésem sincs melyik lenne jó,igazság szerint olyan 20 körül keresnék,amihez jó ez a fentebbi proci.
Köszi.

The only speedometer is in your head.

Tigristank
#46731
Nekem is olyan van már vagy 2,5 éve, és semmi gond nincs vele.

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

belisz
#46730
Többnyire itt SG-n olvastam,hogy csak túlárazott cuccok. Mondjuk 12k-ért annyira nem volt drága,de eddig tetszik. 😊

MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240

armageddon666
#46729
Chieftek jó, nemtom hol olvastad hogy szar :\
Codegánynál meg a legtöbb jobb 😊

@

belisz
#46728
Sziasztok! 2 hete elfüstölt a tápegységem (Codegen),és ma hoztam haza egy 450W-os Chieftec-et. Sok helyen olvastam,hogy nem olyan jók ezek,de eddig meggyõzõ,sokkal halkabb,van rajta az a kis kapcsoló (értelmét nem látom,de tetszik 😄). Tehát megérte megvennem,vagy sokkal elõrébb nem tartok?

MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240

Tigristank
#46727
<#idiota>

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Solten
#46726
Lol tenyleg... <#idiota> rohamosan fejlodik az informatika, de azert nem ennyire... <#zavart1> (megtevesztettem magamat avval hogy a memoriajat eloszor DDR-nek olvastam... <#kuss>)

Saor Alba

pxxl
#46725
TX az már kicsit régebbi mint 4 év <#idiota>

All hail the double x!

Solten
#46724
Arrol beszel hogy majdnem komplett gepcsere szoba johet, 4 eves, talan TX-es haza van, az ujabb ATX-es lapokon meg egy db IDE csatlakozo van (mondjuk ez nem gond ha max. ketto IDE eszkoze van), de hat SATA2-nel jarunk... A memorianak meg tudni kene az orajelet, lehet max 667-es, azt meg hulyeseg boviteni.

Saor Alba

pxxl
#46723
jah mondjuk igen <#hehe> hülyén volt megfogalmazva. ez nem modernizálás, ez már új gép vétel <#idiota>

All hail the double x!

Tigristank
#46722
Öööö, már nem azért, de a gépébõl mindent lecserélne, aminek a teljesítményhez köze van, szóval nem tudom, mirõl beszélsz. 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Solten
#46721
Hi!

GIGABYTE GA-MA785GMT-UD2H: 22.100 Ft
AMD Athlon II X2 250 AM3 BOX: 18.113 Ft
ARCTIC COOLING Freezer 64 LP: 4.499 Ft
CORSAIR TwinX 2048Mb DDR3 1066Mhz CL7 KIT: 9.000 Ft
LG GGC-H20LRB (Blu-Ray DVD-combo): 24.387 Ft
SAMSUNG 1000GB F2 5400rpm 32MB SATA2: 19.963 Ft
GIGABYTE GZ-M1: 7.467 Ft
FSP ATX-350PNF: 8.012 Ft

113.541 Ft

Saor Alba

pxxl
#46720
4 éves gépet felesleges modernizálni, mivel nem is lehet. ha már van 80-85ezred rá, akkor még egy 20-30 és bõven oylan géped lesz zsír újonnan, ami elmegy még 4 évet. ilyen konfigok meg voltak nemrég, olvass vissza <#wave><#wink><#vigyor2>

All hail the double x!

Jeff Gordon
#46719
Sziasztok!

Van egy négy éves gépem,de szeretném modernizálni néhány alkatrészét,konkrétan a tápot,a CPU-t,az alaplapot és a VGA-t. (Az 1GB DDR2 memóriámhoz szeretnék,még kétszer ennyit)
Olyan 80-85 ezer Ft-ot szánnék rá,tudtok segíteni?

Köszönöm szépen!

The only speedometer is in your head.

#46718
Av-s monitort tudtok ajánlani? És ilyen AV/USB átalakítót?

every damn day

kifli
#46717
Ha mégis játszanál vele akkor egy sima 1tb-s samsung f1 vinyó, ami 7200rmp-s.
wireless meg milyen? wireless-G ?
Am ha hozzáraksz egy 5.1-et, akkor ajánlott beszerezni egy hangkártyát, is mert minõségre sokkal jobb mint az alaplapi
Csacsi
#46716
Jah igen, kell winyó is. Akkor legyen 1080p. A lényeg, hogy akadásmentesen fusson 😊

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

Sir Quno Jedi
#46715
1080i-t gyorsan felejtsd el (sõt az "i" végûeket átalában). Vagy 1080p, vagy maradj a 720p-nél. 720-t, meg egy átlagos mai gép simán lejátszik ócsóé.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#46714
Meg kibbbbbbaszottt nagy winyó, nem?
Csacsi
#46713
És olyan videókártya, ami tudja az 1366*768-at 😊

Nincs több kérdésem 😊

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

Csacsi
#46712
Ja és kéne bele egy Wifis hálókártya is.

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

Csacsi
#46711
Sziasztok. Kéne nekem egy Fasza is gép. A lényeg. Gyors proci, jó videókártya. Nem igazán játékra kell. Inkább filmnézésre lenne a nappalliba az LCD Tv mellé. 720p-s filmek. 1080i-is filmek. Köszi elõre is. Jah, olyan 120 körül kéne. Billentyûzet, egér nem fontos. Illetve a ház sem fontos, hogy dizájn legyen, mert nem fog látszani. Illetve természetesen monitor sem kell. A lényeg, hogy a filemeket lejátsza akadásmentesen. Persze nem árt bele egy fasza kétrétegû DVD-író.

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

MerlinW
#46710
Áháá... De jó fejek😊 Bezzeg ha én 775-öst dugnék egy 478-as lapba..😊

[merlinw.org]

Solten
#46709
Of korz... 😊 Visszafele kompatibilis (tekintsd meg a kerdeses lap CPU supportjat...).

Saor Alba

MerlinW
#46708
AM2-es lapba belemegy az AM3-as Phenom?😊
/me buta Inteles😊

[merlinw.org]

Solten
#46707
uhum

MerlinW (#46705): DDR2-es ramjai vannak a sracnak (#46701).

(AM3-as lap ugye csak DDR3-at tamogat...)

Saor Alba

MerlinW
#46706
Semmi köze a VGA-nak az alaplaphoz (legalábbis olyan értelemben ahogy te gondolod). 9800gx2 pedig ma már minden "kihajtja". Az ma már csak egy középkategóriás VGA.

[merlinw.org]

MerlinW
#46705
ööö MA790X-UD3P az AM2 foglalatú.
Itten az AM3-as

[merlinw.org]

#46704
de akkor ezzel nem lesz gond hogy ati mujság inkább ez a chipset??vagyis hogy az amd ??ki fogja használni a karmit? ugye?

Solten
#46703
Intelt nem, mert az elso ertelmes 4 magosuk 50 felett kezdodik... 😉

GIGABYTE GA-MA790X-UD3P: 24.450
AMD Phenom II 720 AM3 BOX Black Edition: 30.170 Ft (ez mondjuk 3 magos)
COOLERMASTER Hyper 212 Plus: 7.451 Ft

vagy

GIGABYTE GA-MA770-UD3: 17.204 Ft
AMD Phenom II 955 AM3 BOX Black Edition: 45.370 Ft

Saor Alba

#46702
bocsi alaplap+proc
és talán még egy hûtõ de az még ráérhet..😊