Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
9800gx2 msi oc kari
táp pedig qtech 650watt
------------------------
és van 65ezrem...írj már egy intel configot 4 magosat😊ha lehet ami jó meg az amd és kösznöm hogy foglakozol velem😄
Megvetted mar a GX2-ot? Ha igen, nagy hiba volt... <#zavart1>#zavart1>
Saor Alba
MSI P35 NEO2-FR
vagy ha veszek egy ilyet és ehez egy 4 magos procit meik a jobb??? a vidi karimhoz??,
[merlinw.org]
na tehát😊 amd alaplapot ajánlanátok nekem 9800gx2es karim van és 9950es procit rakok bele és ddr2es rammal kelene vagy vegyek intelt ez a konfig kihajtaná a karimat???vki segítsen lap segítség😊
Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.
Mennyit ér egy Radeon 9550 és egy Celeron SL69Z? 😄
Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.
Lehet h ez lesz, de egy olyan jó kis LCD monitor, amin van AV csatlasakozó, tudtok?
every damn day
AMD Phenom II X4 Qcore 810 AM2 BOX
vagy
AMD Phenom II 710 AM3 BOX
4magos miért AM2es?:S
Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic
Processzor AMD Phenom II 720 AM3 BOX Black Edition 1 db 30.160 Ft
Memória KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR3 1333Mhz 2 db 19.725 Ft
Videókártya SAPPHIRE HD4850 1GB GDDR3 HDMI PCIE 1 db 30.269 Ft
Merevlemez HITACHI 500GB 7200rpm 16MB SATA2 1 db 12.250 Ft
Optikai egység NEC AD-7241S fekete 1 db 5.363 Ft
Ház GIGABYTE GZ-X3 Fekete 1 db 9.735 Ft
Táp GIGABYTE Superb 460W 1 db 9.500 Ft
Összeszerelés 1.875 Ft
Összesen: 139.857 Ft ( 111.885 Ft + áfa ) + monitor
proci: AMD Phenom II 810 AM3 BOX
memória: CORSAIR TwinX 4096Mb DDR3 1600Mhz DHX CL9 KIT
VGA: SAPPHIRE HD4850 1GB GDDR3 HDMI PCIE
ház: GIGABYTE GZ-X5 Fekete
táp: FSP Everest 400W
dvd: PIONEER DVR-216D OEM
Összesen: ~140.000Ft Ebben nincs monitor, se bill, egér, hangfal, stb.
VAGY
AMD Phenom II 550 AM3 BOX Black Edition
<#confused>#confused>
Keresek egy gép-szettet, ne gagyi kínai, nagy memória, jó proc., mûködõképes hûtõ, monitoron AV csatlakozó, ha lehet, jó hûtõ, videó/hangkártya meg viszonylag jó legyen. Modern, és max 180e körül. Írjatok!
every damn day
És felvilágosítana vki a procifoglalatokkal kapcsolatban?
És a 2 lap közül melyikbe tehetõ maximálisan erõsebb proci?(fontos:Az asrock lap am2 sockettel bõvíthetõ)
Sajna hiába a cpu kompatibilitási lsita, ha nem tudom abból, melyikre tehetõ erõsebb proci?
Még egy,meg még egy 😊
9800gx2
thermaltake douorb
meg azért jó hõvezetés is legyen meg a szokásos😊
ár:16.ezer forint.
A hírek szerint az AMD versenyképessé kívánja tenni legfrissebb csúcskártyáját, a Radeon HD 5870-es modellt, hogy az vonzó választás legyen a piacon, így a termék várhatóan 299 dollárba fog kerülni, ezzel pedig sokkal jobb választás lehet, mint az Nvidia GeForce GTX 285-ös modellje, amely nem a DirectX 11-es, hanem az elõzõ generációs megoldások közé tartozik (ráadásul elég valószínû, hogy lassabb is). A források kijelentései érdekesek, de az mindenképpen fontos, hogy a termék jó ár/teljesítmény arány esetén újrarajzolhatja a GPU piacot a maga 299 dolláros árával. A kedvezõ árat a fejlõdõ gyártástechnológiával magyarázzák: a kártyán található chip már nem 55 nm-es, hanem 40 nm-es csíkszélességgel fog készülni, elõállítása így olcsóbb lesz és ugyanakkora felületen több tranzisztort tartalmazhat a GPU, ami teljesítménynövekedéshez vezet. Ez a magyarázat egyelõre egy kicsit sántít, hiszen tudjuk, hogy komoly problémák vannak a 40nm-es gyártósorokkal, és a kihozatali arány borzasztó, de lehet, hogy a közeljövõben végre túllépnek a gondokat (hiszen már nem mai probléma).
A korábban kiszivárgott információk szerint a Cypress GPU 100%-kal több shadert tartalmaz majd, mint a jelenleg is forgalomban lévõ RV770-es megoldások, de az óvatosabb spekulációk szerint is minimum 50% lesz a különbség shader számban (800 vs. 1200 db). Így vagy úgy, a Cypress GPU szeptember 22-én mutatkozik be a nagyközönség elõtt, nagyjából két héttel az Evergreen család többi tagjának megjelenése után. Az Evergreen sorozat tagjai várhatóan október folyamán jelennek meg kereskedelmi forgalomban. A csúcskategóriás szegmenset megcélzó, Hemlock kódnévre keresztelt termékek, amelyeken már két darab grafikus processzor teljesít szolgálatot, várhatóan november folyamán debütálhatnak.
Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic
14-ért megéri ez a konfig?(használtan megbízható helyrõl)
Gigabyte GA-G31M-S2C
2Gb DDR2
Intel Celeron E1400
és erõsebb gép ennél?
AMD Athlon 3500+
ASRock 939SLi32-esata2
2gb ddr
Arra lennék kíváncsi, h megéri-e, valamint, h erõsebb procira bõvíthetõ-e az az alaplap késõbb, mint az én régi lapom?(pl az ASRock-os lapom AM2 foglalalttal bõvíthetõ->jobb proci tehetõ bele)
A 2 proci közül is melyik az erõsebb?
Kösz a választ. Lehetõleg minden kérdésre választ várnék ebben a hsz.-ben.
Az alaplap romlott el, szóval abból kötelezõ újat venni, de csak 25-öt költenék most max gépre. Nekem csak játékra kell, szóval a lényeg, h késõbb minél erõsebb procira lehessen bõvíteni, de most ne kelljen procit vennem újat.HELP!
20-30 az alaplap
10-20 a memória
Tehát minimum 60e.-re van szükséged, különben nincs új játék:/
A VGA is kevés már, arra is kellene még 30e pénz.
[merlinw.org]
MSI K8N Neo 4-F, AMD 3500+, 1,5g RAM, MSI 8600GTS 256mb
40ezer forint körül kellene nekem, alaplap, memória és proci, játékra. Inkább Intel de az AMD is jöhet.
Elõre is köszi!
MSI K8N Neo 4-F, AMD 3500+, 1,5g RAM, MSI 8600GTS 256mb
A két gép között vacilálok:
http://www.pcland.hu/shop+Toshiba-Satellite-L300-20L-PSLBHE-00400DHU_64801_150127
http://www.notebook.hu/notebook/acer/aspire/aspire_5530/aspire_5535-604g25mn
Melyiket ajánljátok?
Nemlenni nem jó, de nem jobb lenni sem.
Az olcsóbbaknál jobb a gyári intel is😊
Talán még ez, de erre garanciát nem vállalok😊
[merlinw.org]
Kingmax nem noname ram, és általában igen tuningbarát.
E4300 mehet 3Ghz-en, 9x333-on, 1.325v-on, a memória pedig 2,4-es szorzóval (ha nincs DRAM multiplier, akkor FSB Strap to North Bridge legyen 400Mhz).
[merlinw.org]
Egyébként a 800 mhz-es Kingmax ramokkal feltudnám húzni a procit 3ghz-re?