Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#46701
ramom van 4gb geil ultra cl5
9800gx2 msi oc kari
táp pedig qtech 650watt
------------------------
és van 65ezrem...írj már egy intel configot 4 magosat😊ha lehet ami jó meg az amd és kösznöm hogy foglakozol velem😄

Solten
#46700
Konkretan mi kell es mennyi penzed van ra? Lap, CPU, RAM??

Saor Alba

#46699
gx2már megvolt..rég csak 5600x2es proc volt a gépbe és írtátok itt páran hogy nem használja ki

Solten
#46698
Te most miket beszelsz itt ossze-vissza? <#fejvakaras> Es mi a helyzet az alairasodban levo konfiggal/lappal?
Megvetted mar a GX2-ot? Ha igen, nagy hiba volt... <#zavart1>

Saor Alba

#46697
jah és erre veszek persze egy vmi hûtõt!mert gondolom a gyárik azok szarok de meik a jobb??

#46696

MSI P35 NEO2-FR
vagy ha veszek egy ilyet és ehez egy 4 magos procit meik a jobb??? a vidi karimhoz??,

#46695
de ez kihajtja az én vidi karimat attól hogy amd??és atira van miujságolva???hm???

MerlinW
#46694

[merlinw.org]

#46693
OKS
na tehát😊 amd alaplapot ajánlanátok nekem 9800gx2es karim van és 9950es procit rakok bele és ddr2es rammal kelene vagy vegyek intelt ez a konfig kihajtaná a karimat???vki segítsen lap segítség😊

MerlinW
#46692
Majd ha leírod kis betûkkel is talán írunk egyet...

[merlinw.org]

#46691
JAH IGEN ÉS MÉG AZ HOGY AZ AMD INKÁBB ATI PÁRTI TEHÁT EZZEL 9650ES X4 ES PROCIT GONDOLLTAM TEHÁT KIHAJTJA EZ A PROCI AZ ÉN VIDI KARIMAT???VKI MERT MOST NEM NAON MIND1 NEKEM HOGY 62EZER VAGY 75EZER

#46690
HALLI MONDJON VKI VMI JÓ ALAPLAPOT 9800GX2 ES KARIHOZ DEE AM2ES DDR2 ES RAMOST KÖSZI HALL

rooney8
#46689
Igen, 1.7Ghz-s... Oké köszi

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

#46688
Nem sokat. Kártya 3-4 ezer, proci 2 ezer (ha jól találtam meg, 1.7Ghz-es).

rooney8
#46687
Hy!

Mennyit ér egy Radeon 9550 és egy Celeron SL69Z? 😄

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

Hecker007
#46686
asszem nagyobbak valamivel, de nézd meg a pontos méreteket a gyártó oldalán, www.thermaltake.com

#46685
no oks😊de a két thermaltake nagyobb?😊mint az engine?😊mert azok jobban tetszenek😊köszi hall

#46684
Kösz
Lehet h ez lesz, de egy olyan jó kis LCD monitor, amin van AV csatlasakozó, tudtok?

every damn day

#46683
hello. az a helyzet hogy nem tudom milyen drivert kell telepitenem a gépemre, mivel leszedtem a gépem oldalát és a videokártyára az volt irva hogy radeon mobility 9600 , de vezérlöpultba néztem , meg az everest is azt irta hogy vmiati mobility fire gl t2/t2e van:S meg asztali pc be mobility kártya^^lécci irjáok meg hogy akkor milyen driver kellene^^
#46682
ok semmi elírás..
#46681
Update

AMD Phenom II X4 Qcore 810 AM2 BOX
vagy
AMD Phenom II 710 AM3 BOX

4magos miért AM2es?:S
Hecker007
#46680
a cm690 az sokkal nagyobb mint az aero, nekem a cm690 elõtt egy aero cool extremengine 3T-volt ami nekem is kicsinek bizonyult a cm hyper 212-höz meg a 4870 hez, ezért cseréltem le erre a cm 690-re ebben elfér mindenem, raktam még bele 4 ventit a gyári 3 mellé, és a legnagyobb melegben is 5-6 fokkal hûvösebb minden mint a másik házban... 😊

rvn
#46679
A tuning nem olyen veszélyes ha ésszel csinálod. AM miért fontos az erõsebb proci? Késöbb fogsz tudni 60-70 ezret költeni procira? A Asrock apba nem tom milyen a legjobb, de a gigába a mostani egyik legjobb ami belemegy az 70 fölött van. Amd-be sajn nem vok otthon.

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic

#46678
ezke oks😊de nekem most aero cool enginge van jr a régi aminek az elején turbina van vagy mi a halál ezek nagyobbak ettõl?::😊😊ez lényeg😊mert ebbe már elég szûkösen férek😊

#46677
Alaplap GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 1 db 20.981 Ft
Processzor AMD Phenom II 720 AM3 BOX Black Edition 1 db 30.160 Ft
Memória KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR3 1333Mhz 2 db 19.725 Ft
Videókártya SAPPHIRE HD4850 1GB GDDR3 HDMI PCIE 1 db 30.269 Ft
Merevlemez HITACHI 500GB 7200rpm 16MB SATA2 1 db 12.250 Ft
Optikai egység NEC AD-7241S fekete 1 db 5.363 Ft
Ház GIGABYTE GZ-X3 Fekete 1 db 9.735 Ft
Táp GIGABYTE Superb 460W 1 db 9.500 Ft
Összeszerelés 1.875 Ft
Összesen: 139.857 Ft ( 111.885 Ft + áfa ) + monitor
#46676
Vinyó: Samsung F2 1tb.
#46675
alaplap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3P
proci: AMD Phenom II 810 AM3 BOX
memória: CORSAIR TwinX 4096Mb DDR3 1600Mhz DHX CL9 KIT
VGA: SAPPHIRE HD4850 1GB GDDR3 HDMI PCIE
ház: GIGABYTE GZ-X5 Fekete
táp: FSP Everest 400W
dvd: PIONEER DVR-216D OEM
Összesen: ~140.000Ft Ebben nincs monitor, se bill, egér, hangfal, stb.
#46674
AMD Phneom X4 HD9650 2,3GHz AM2 BOX

VAGY

AMD Phenom II 550 AM3 BOX Black Edition

<#confused>
#46673
Hello
Keresek egy gép-szettet, ne gagyi kínai, nagy memória, jó proc., mûködõképes hûtõ, monitoron AV csatlakozó, ha lehet, jó hûtõ, videó/hangkártya meg viszonylag jó legyen. Modern, és max 180e körül. Írjatok!

every damn day

#46672
Na jó, addig ok, de a húzás tudtommal veszélyes, gyilkolja a hardverek élettartamát is, szóval nemtom, megéri-e.
És felvilágosítana vki a procifoglalatokkal kapcsolatban?
És a 2 lap közül melyikbe tehetõ maximálisan erõsebb proci?(fontos:Az asrock lap am2 sockettel bõvíthetõ)
Sajna hiába a cpu kompatibilitási lsita, ha nem tudom abból, melyikre tehetõ erõsebb proci?

Hecker007
#46671
EZ egy 17500 viszont baromi nagy, és összesen 7 14cm ventit lehet belerakni, gyárilag 3 van benne.
Még egy,meg még egy 😊

#46670
halli vki tudna javasolni vmi 15ezer forintos házat amiben el férnek a következõk
9800gx2
thermaltake douorb
meg azért jó hõvezetés is legyen meg a szokásos😊
ár:16.ezer forint.

#46669
A tegnapi nap folyamán néhány érdekes információ jelent meg az AMD legfrissebb videokártyáival, a DirectX 11-es támogatással ellátott Radeon HD 5800-as sorozat tagjaival kapcsolatban. A termékek pontos specifikációi egyelõre még nem ismertek, ám egyéb információk, mint például a Radeon HD 5870-es modell agresszív árazásával kapcsolatos értesülések, most napvilágra kerültek.


A hírek szerint az AMD versenyképessé kívánja tenni legfrissebb csúcskártyáját, a Radeon HD 5870-es modellt, hogy az vonzó választás legyen a piacon, így a termék várhatóan 299 dollárba fog kerülni, ezzel pedig sokkal jobb választás lehet, mint az Nvidia GeForce GTX 285-ös modellje, amely nem a DirectX 11-es, hanem az elõzõ generációs megoldások közé tartozik (ráadásul elég valószínû, hogy lassabb is). A források kijelentései érdekesek, de az mindenképpen fontos, hogy a termék jó ár/teljesítmény arány esetén újrarajzolhatja a GPU piacot a maga 299 dolláros árával. A kedvezõ árat a fejlõdõ gyártástechnológiával magyarázzák: a kártyán található chip már nem 55 nm-es, hanem 40 nm-es csíkszélességgel fog készülni, elõállítása így olcsóbb lesz és ugyanakkora felületen több tranzisztort tartalmazhat a GPU, ami teljesítménynövekedéshez vezet. Ez a magyarázat egyelõre egy kicsit sántít, hiszen tudjuk, hogy komoly problémák vannak a 40nm-es gyártósorokkal, és a kihozatali arány borzasztó, de lehet, hogy a közeljövõben végre túllépnek a gondokat (hiszen már nem mai probléma).

A korábban kiszivárgott információk szerint a Cypress GPU 100%-kal több shadert tartalmaz majd, mint a jelenleg is forgalomban lévõ RV770-es megoldások, de az óvatosabb spekulációk szerint is minimum 50% lesz a különbség shader számban (800 vs. 1200 db). Így vagy úgy, a Cypress GPU szeptember 22-én mutatkozik be a nagyközönség elõtt, nagyjából két héttel az Evergreen család többi tagjának megjelenése után. Az Evergreen sorozat tagjai várhatóan október folyamán jelennek meg kereskedelmi forgalomban. A csúcskategóriás szegmenset megcélzó, Hemlock kódnévre keresztelt termékek, amelyeken már két darab grafikus processzor teljesít szolgálatot, várhatóan november folyamán debütálhatnak.
#46668
A válság miatt az új cuccokat nemigen rendelik majd a nagykerek, szvsz hiánycikkek lesznek. A kiskerek meg fogynak (aliencomputernek is fúzionálni kellett a bird-el). A samu f3 1tb-osnak ebben a hónapban kellene kijönnie, látta már valaki valahol?
rvn
#46667
Igen megér 14 et, a proci is erõsebb a réginél, de tul sokat ne várj tõle mert elég gyengécske. Mihamarabb cseréld le valami jobbra. A lap elég sok procit támogat az ujabbak közzül is szal tudod cserélni. De ha el tod passzolni a procit avgy 4 ért akkor lesz 15 ezred ha minden igaz ésa kkor már tudsz venni egy e5200 at mint ami nekem van. Kicsit huzol rajta és minden játékhoz elé 3ghz felett.

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic

#46666
Nos, pontos adatok: (a kari változatlan lenne: Sapphire Radeon HD4670 512 ddr3)
14-ért megéri ez a konfig?(használtan megbízható helyrõl)
Gigabyte GA-G31M-S2C
2Gb DDR2
Intel Celeron E1400

és erõsebb gép ennél?
AMD Athlon 3500+
ASRock 939SLi32-esata2
2gb ddr

Arra lennék kíváncsi, h megéri-e, valamint, h erõsebb procira bõvíthetõ-e az az alaplap késõbb, mint az én régi lapom?(pl az ASRock-os lapom AM2 foglalalttal bõvíthetõ->jobb proci tehetõ bele)
A 2 proci közül is melyik az erõsebb?
Kösz a választ. Lehetõleg minden kérdésre választ várnék ebben a hsz.-ben.

Az alaplap romlott el, szóval abból kötelezõ újat venni, de csak 25-öt költenék most max gépre. Nekem csak játékra kell, szóval a lényeg, h késõbb minél erõsebb procira lehessen bõvíteni, de most ne kelljen procit vennem újat.HELP!

MerlinW
#46665
30-40 a proci
20-30 az alaplap
10-20 a memória

Tehát minimum 60e.-re van szükséged, különben nincs új játék:/
A VGA is kevés már, arra is kellene még 30e pénz.

[merlinw.org]

#46664
Az nem fog menni :/
#46663
Újabb játékokra és 8600GTS a videókártya.

MSI K8N Neo 4-F, AMD 3500+, 1,5g RAM, MSI 8600GTS 256mb

passatgt
#46662
attól függ milyen játékra, meg kéne tudni milyen videókártya van

DeerHunter01
#46661
ennyibõl játékra nem fog kijönni

\"Erről van szó!\"

#46660
Üdv!

40ezer forint körül kellene nekem, alaplap, memória és proci, játékra. Inkább Intel de az AMD is jöhet.
Elõre is köszi!

MSI K8N Neo 4-F, AMD 3500+, 1,5g RAM, MSI 8600GTS 256mb

Solten
#46659
Nem, mert nem jobbak teljesitmenyben a gyarinal.

Saor Alba

Prince of Máté
#46658
Az szerintem drága lesz, ez vagy ez nem elég?:S

kamaszaki
#46657
Sziasztok!

A két gép között vacilálok:

http://www.pcland.hu/shop+Toshiba-Satellite-L300-20L-PSLBHE-00400DHU_64801_150127

http://www.notebook.hu/notebook/acer/aspire/aspire_5530/aspire_5535-604g25mn

Melyiket ajánljátok?

Nemlenni nem jó, de nem jobb lenni sem.

MerlinW
#46656

[merlinw.org]

Prince of Máté
#46655
Köszi a helpet, akkor már csak egy jobb hûtõ kéne a procira, milyet ajánlotok? :S A lényeg, hogy ne legyen túl drága, elvégre egy E4300-ra kéne, olyan 2-3e ft között.

MerlinW
#46654
De jobb.

Kingmax nem noname ram, és általában igen tuningbarát.

E4300 mehet 3Ghz-en, 9x333-on, 1.325v-on, a memória pedig 2,4-es szorzóval (ha nincs DRAM multiplier, akkor FSB Strap to North Bridge legyen 400Mhz).

[merlinw.org]

Prince of Máté
#46653
Nekem ez bejövõs, ti értetek hozzá, de akkor már ez nem jobb??
Egyébként a 800 mhz-es Kingmax ramokkal feltudnám húzni a procit 3ghz-re?

#46652
És érdemes "hamis" xp-vel eladni vagy inkább ne legyen rá telepítve semmi?