Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Solten
#46801
Akkor radobsz egy 10-est, es veszel egy Superb tapot... 😉 vagy beered gyengebb VGA-val (tobbi komponenst nem eri meg/lehet butitani):

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 21.300 Ft
AMD Athlon II X2 240 AM3 BOX: 14.049 Ft
CORSAIR TwinX 2048Mb DDR3 1066Mhz CL7 KIT: 9.000 Ft
GIGABYTE GV-R467D3-512I HD4670 512MB PCIE: 16.638 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.387 Ft

Saor Alba

DarkSector
#46800
<#circling>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

setuh
#46799
koszi😉
es ha a tapot is bele kene gyomoszolni?😄

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Solten
#46798
monitor is? (ezek szerint... <#zavart1>)

Saor Alba

Solten
#46797
<#eljen>

Saor Alba

#46796
Ebbõl 2 kell sõt telefogom rakni GTX395-el és örülök majd magamnak, hogy nem pénzkidobás volt xD Hát egy ilyen szarból már egy fasza lap és proci kijön és akkor még keveset mondtam 😛

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#46795
evga 4 way SLI

450 USD lesz, cirka 86.000 Ft

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem iszom még egyet.

Solten
#46794
Hopp.. Szoval a felso ar a korrekt... (149.885 Ft) <#zavart1>

Saor Alba

Solten
#46793
Hi

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 21.300 Ft
AMD Athlon II X2 250 AM3 BOX: 17.675 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 13.038 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.188 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2: 12.725 Ft
MSI R4850-2D512-OC PCIE: 24.950 Ft
ASUS TA-B72: 6.800 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.387 Ft
SAMSUNG S2033SW: 38.822 Ft

149.885 Ft
151.061 Ft

Saor Alba

belisz
#46792
Te aztán kicentized a dolgot. <#hehe><#eljen>

MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240

Solten
#46791
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 21.300 Ft
AMD Athlon II X2 240 AM3 BOX: 14.049 Ft
CORSAIR TwinX 2048Mb DDR3 1066Mhz CL7 KIT: 9.000 Ft
MSI R4850-2D512-OC PCIE: 24.950 Ft

69.299 Ft

Saor Alba

Solten
#46790
jaja

Saor Alba

pxxl
#46789
különben is fos deszka. intel+nvidia sli pff <#banplz><#eplus2><#idiota>

All hail the double x!

pxxl
#46788
neked meg ITT a helyed. <#wave>

All hail the double x!

setuh
#46787
sertodik a szar...csak ha 1.5 ora alatt nem kaptam configot es ra irnak 30 off kommentet altalaba eszre se veszi a kutya se.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

pxxl
#46786
sértõdj már meg mert 1.5 óra elteltével nem kaptál még konfigot. <#idiota><#szomoru1>

All hail the double x!

#46785
Ipon.hu.
setuh
#46784
de jo h ennyire foglalkoznak az emberek a topic valodi ertelmevel...
solten ha benezel legyszi majd irjal.tobbiek meg offoljatok tovabb...

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Gubberx
#46783
Üdv! Ismerõsöm szeretne laptopot vásárolni mostanában, max úgy 180 ezerig menne el,ami fontos szempont nála hogy játékok terén is jól szuperáljon 😊
Tehát ha tudtok valamit ajánlani azt megköszönném .

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Sir Quno Jedi
#46782
Viszont 4 darab pont befér még a dupla magas karikból is, ha a házban van még alul egy kis hely. Meg vannak szimpla magas, alcsony hûtõs karik direkt a kis helyekre.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

pxxl
#46781
jah csak hogy raksz be 7 (meg minek pont 7) vga-t mikor dupla slotos kb minden vga

All hail the double x!

#46780
Nem, csak ilyen meseszerû mint a kráááájziszzz. Pl nanoruha stb... meg valóhû.
armageddon666
#46779
Van egyáltalán 4-way SLI? O.o
---
Sir Quon Jedi: nem fér be mindenhova a negyedméteres turbina :S

@

Sir Quno Jedi
#46778
Gondolom az az egyetlen program, amihez ez kellhet. 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#46777
Olyan a grafikája mint a krájzisznak 😄D
Sir Quno Jedi
#46776
Fõleg a picsányi kis ventifos a borda odalán... Szánalmas...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

DarkSector
#46775
lol
elméletileg 7 db pci 16x slot van!!!
ez durva...meg az ára is az lehet...😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

w77d
#46774
aztakurva ez milyen profin néz ki...

armageddon666
#46773

@

setuh
#46772
nah jo lehet akadekoskodni meg 100commenten keresztul de ossze is lehetne nekem dobni vmit...

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

belisz
#46771
<#hehe>

MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240

Sir Quno Jedi
#46770
Tudod, a kulcs megvan, már csak autót kell hozzá találni!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

belisz
#46769
"csak" Ez tetszik! 😄

MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240

setuh
#46768
hat minden ami fontos😛mondjuk a tapot kihagytam<#nyes>

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

pxxl
#46767
szval gykorlatilag minden <#hehe>

All hail the double x!

setuh
#46766
jah bocsi es csak proci ram vidkari alaplap es esetleg hard ha belefer.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

setuh
#46765
60-70k ft-bol kene egy amd-ati gep,elore is koszi.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

setuh
#46764
hali

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

belisz
#46763
Ezt hol nézted? Engem az a Coolermaster ház érdekelne annyiért....(biztos jobb mint a mostani codegen...nem??!! 😄)

MSI P6NGM-L|Intel Core2 Duo E8400 @3,6GHz|4GB DDR2 800MHz Kingston|MSI RX3850|Samsung 160GB Sata2|Windows Vista Ultimate SP1 64bit HUN | Chieftec 450W|Canon MP240

#46762
Amd jobban megéri, hamarosan jönnek új cuccok (kb két hét) és valszeg lesz árcsökkenés. Alaplap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 1 db 21.657 Ft
Processzor: AMD Phenom II 720 AM3 BOX Black Edition 1 db 30.160 Ft
Memória: CSX 4096Mb DDR3 1333Mhz CEC FAN KIT 1 db 23.188 Ft
Videókártya: MSI R4850-2D1G-OC PCIE 1 db 29.825 Ft
Merevlemez: WD 500GB 7200rpm 16MB SATA2 1 db 12.625 Ft
Optikai egység: NEC AD-7203A Fekete 1 db 5.375 Ft
Ház: COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.575 Ft
Táp: GIGABYTE Superb 460W 1 db 9.500 Ft

Összesen: 141.904 Ft ( 113.523 Ft + áfa ). + monitor miegymás.
#46761
4 magosat vegyél - esetleg 3 magosat. Most még nemigen használják ki a progik a 3-4 magot (van játék ami már most használ 4-et) de ez nyilván nemsokára a múlté lesz.
I.C.ram
#46760
Koszi. Azt mondtak nekem, hogy jatekra jobb a 2 magos proci, mert a jatekok kevesebb magot hasznalnak, es igy jobb ha kevesebb, de porgosebb mag van. E8400 vagy E8500-ra gondoltam.

Az alaplapot mi alapjan valasztottad ki? Mit erdemes nezni? Gondoltam, hogy esetleg WIFI-s alaplapot kene, mert idegesit a sok kabel. Mennyivel dragabb egy wifi alaplap mint a sima?

Ja es kell minden: haz, tap, bill, eger, stb. Semmim sincs jelenleg, mivel eddig laptopom volt, amit eladtam.
rvn
#46759
Alaplap GIGABYTE GA-EP45-DS3R 31.062 Ft
Processzor INTEL Core2 Quad Q9550 2.83GHz 49.517 Ft
Memória GEIL Black Dragon 4096Mb DDR2 1066Mhz KIT 19.199 Ft
Videókártya SAPPHIRE HD4890 1GB GDDR5 VAPOR-X PCIE 54.522 F
Táp FSP BlueStorm II. 500W 18.075 Ft

Ha nem kellenek felsorolt dolgok akkor itt van 171 000 Ft. Ezzel már minden mai game elmegy fullon neked.

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic

rvn
#46758
Komplett gép kell vagy csak lap+proci+ram+vga vagy plus esetleg táp mellé? Vagy kell ház, winchester, optikai meghajtó, bill, egér, monitor is?

Érdemesebb már uj pc kb Quadot venni, Vga ból ati 48xx seria.

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic

I.C.ram
#46757
Sziasztok!

Szeretnek venni egy gepet, de tanacstalan vagyok.

Ugy kb 180 ezerbol szeretnem kihozni.

Quad vagy sima 2 magos intel proci? Mennyire eri meg quadot venni? Minden szempontbol jobb mint a 2 magos?

VGAbol milyet erdemes?

Foleg jatekra kell a gep.
kifli
#46756
ott 28k körül vesztegetik
w77d
#46755
még nem

kifli
#46754
am feltetted hardverapróra?
kifli
#46753
erre az van írva hogy paradicsom :/
w77d
#46752
eredeti Irmscher spoilert beszámítok XD