Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

passatgt
#47453
iPon Boltok:
Hardver Bolt
Szoftver Bolt
Háztartási Bolt
Könyvesbolt

allock
#47452
porszívó meg minden van szóval 😊
ez már semmiség

#hhwnd

kifli
#47451
kis off
ki a fasz vesz ILYET iponon? ehez télleg kockának kell lenni, vagy a gép mellé berendeled anyunak? XD
gurubefree
#47450
ASUS M4A78 AM ez HD3200 van ...... mig a masik NV8200-el. Amugy ugyan az .

ゾルターン

#47449
Melyik alaplapot valasszam:
ASUS M4A78 AM vagy ASUS M4N78 AM ??
hungary27
#47448
Oks akkor majd meglátom h lesz-e 😄
allock
#47447
februárba vettem a gépet, sajna pont pénteki napon így váni kellett keddig
Sz-Sz-B megye

#hhwnd

#47446
Megbízható, mindenki onnan rendel... amúgy sem tudsz bukni, mert akkor fizetsz, amikor kihozzák... és ingyé' van a garizás.
passatgt
#47445
Házhozszállítás:

2.1 Mennyibe kerül?
- Jelenleg bruttó 2500Ft súlytól és távolságtól függetlenül, amely magában foglalja a GaranciaFutár szolgáltatásunkat. Csak könyv rendelés esetén a szállitás költsége rendelési összegenként változó, bruttó 4999Ft-ig 813Ft, 6999Ft-ig 448Ft, 9999Ft-ig 250Ft, efelett ingyenes. Amennyiben könyveken kívül mást is tartalmaz a kosár, úgy az eredeti, kedvezményes szállítási költség, a 2500Ft érvényes.

2.2 Mikorra esedékes a szállítás?
- Tisztelt ügyfeleink, házhozszállítás esetén a futárszolgálat a rendelést követõ harmadnap tudja a rendelt árut kiszállítani 9 és 17 óra között. A szállítás elõtt telefonon értesítenek minden vásárlót.

hungary27
#47444
mikor rendelted?és menyit vettél és hol laksz?😄
allock
#47443
én
igen
munkanapokon igen
2500Ft azt hiszem, bár lehet súlytól függ

#hhwnd

hungary27
#47442
Ki rendelt már www.ipon.hu-ról?
Megbízható?
Gyors a házhoz szállítás?
Sokba kerül a ház házhoz szállítás?

Rayden14
#47441
http://www.vatera.hu/amd_dualcore_asztali_szamitogep_pc_153074147.html

Rayden14
#47440
Sziasztok.
mi a véleményetek errõl a számítógéprõl?

#47439
ebbõl soha az életbe nem lesz videó kártya eladás addigra ati kidobja az új 6xxxx-s sorozatot is

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

Solten
#47438
hehhe ... khm.

Saor Alba

#47437

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

Solten
#47436
Alaplapra integrált többcsatornás Realtek, nem kell külön hangkártya ha csak nem vagy vmi nagy zeneszerkesztõ... <#zavart1> Hangfal viszont nem árt ha nincs a birtokodban.

Saor Alba

Solten
#47435
ok

Saor Alba

#47434
Már ráférne... de mind1, eddig nem volt gondom.
hungary27
#47433
jól nézki, de ha ezeket rendelem akk kell még vmi? hangkártya stb
#47432
Az xfx-nek rossz hûtése van.

GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W

#47431
Intel drága muri és ha nem játszol nagyon proci igényes játékokkal (Arma 2,stb) akkor felesleges,Amd-t sokan fikázzák holott agyon jóárasított erõgépet lehet belõle varázsolni.😊
Ha viszont Arma 2 és hasonló nagyterû procizabátor játékkal óhajtasz játszani (nem a Shift nem az,ma néztem egy Athlon64 x2 6000-en 1gb rammal 8800gt-vel fullban minden maxolva elmegy 1280*1024-en),és van rá pénzed akkor koráj,proci igény játékokban amik a 4 magot kihasznáják verõgép. Csak kevés az ilyen játék még.😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

WuFraZselic
#47430
jaa jóóó 😄
nekem aztán tök8 hogy mit mondanak róla, csak kiváncsi voltam mennyi lenne Intellel... és ha néha fõsuli zenélés és foci mellett lesz idõm játszani vmi újdonsággal, akkor menjen a cucc 😄 szóval az lesz amit összedobtál #47405-ben, az árban is korrekt 😊

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

Solten
#47429
Azért ne hamarkodd el... <#alien>

Saor Alba

#47428
L3? Dobhatom ki az athlon-om? <#hehe>
Solten
#47427
"csak sok AMD fikázást olvastam mostanában"

Sok a tudatlan láma... 😊

Saor Alba

WuFraZselic
#47426
nem vagyok annyira jártas ezekben, csak sok AMD fikázást olvastam mostanában, ezért gondoltam Intelre 😊 de kétlem hogy annyira zavarna a zeneszerkesztésben hogy milyen proci dolgozik a házban 😊 kösz ismételten 😄

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

Solten
#47425
A kórájöt drága, ott van mondjuk az E6500, de nincs benne L3 cache, valamint már az Intel is kigyógyult a Front Side Bus-ból, és kukázta. Nem ez a jövõ, hanem már a múlt. LGA 775 új vételként szvsz hülyeség.

Saor Alba

#47424
Minek? Nem, nem tudná kihozni ezt a teljesítményt ennyibõl valószinûleg.
Solten
#47423
Nem, mert nincs értelmes DDR3-as Intel-lap ennyiért. Ilyen tudású proci meg pláne. DDR2-vel jó lesz? 😊

Saor Alba

Solten
#47422
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 20.801 Ft
AMD Phenom II 545 3.00Ghz AM3 BOX: 21.099 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 23.151 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.170 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA: 14.038 Ft
XFX HD4850 512MB DDR3 PCIE: 25.493 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 8.330 Ft
THERMALTAKE WingRS 200 VJ70001N2Z: 10.901 Ft

128.983 Ft

iponponthu a futárt meg rég feltalálták, fel se kell kelned a kanapéról... <#vigyor>

Saor Alba

#47421
Házhoz viszik és kinyújtott kacsóval adják át néked xD

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

WuFraZselic
#47420
amugy (nagyjából) ezt a konfigot tudnád Intel procival "ajánlani"? 😄

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

hungary27
#47419
akkor kérnék szépen itt öszerakni 1 et(jót)
és itt rendelni lehet vagy van valahol áruháza?😄
hungary27
#47418
már néztem és most is megnézem
#47417
A vga-ra figyelj, rossz a hûtése.

GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W

#47416
vévévépontiponponthu
hungary27
#47415
xD ez van közel de majd nézem a másik ilyaneket it ajkánxD
Solten
#47414
akkor vásárolj értelmesebb helyekrõl... <#vigyor1>

Saor Alba

hungary27
#47413
vki?plz kéne már 1 jobb gép MW2 re😄
#47412
Gépigényrõl tudsz valamit?
#47411
Akkor megnyugodtam 😊 thx

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

kifli
#47410
pc-seknek nem lesz visszabutítva, annyi lesz hogy konzolon roszabb beállítások és kisebb felbontású textúrák lesznek, pc-n viszont dx11-et támogatja (nem úgy min az cryengin 2 a dx10-et), és szebb lesz mint a cryengine 2, eredetileg cryengine 2.5 lett volna a motor, ami a cryengine 2 feljavítva, de ugyanaz mégis, cryengine 3-ba kicsit jobban belenyúltak, meglátod nem lesz majd hiányosság a grafikában
Solten
#47409
Volt már olcsóbb. #47407: nm #47406: i know 😉

Saor Alba

#47408
Enyire jólárasítják a DDR3-at?

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

WuFraZselic
#47407
köszi a gyors választ! ez igen korrekt konfignak tûnik

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

#47406
Jó masina! <#eljen>
Solten
#47405
Csá.

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 20.801 Ft
AMD Phenom II 550 3.10Ghz AM3 BOX: 23.349 Ft
COOLERMASTER Hyper 212 Plus: 7.451 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 23.151 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.170 Ft
SAMSUNG 1000GB F1 7200rpm 32MB SATA2: 18.649 Ft
XFX HD4850 512MB DDR3 PCIE: 25.493 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 8.330 Ft

132.394 Ft


Saor Alba

#47404
Én is, de nekem jöhet mellé a családi ház is 😊
Játék nem lényeg, Shiftet bírja! <#idiota><#zavart1>

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD