Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
pl. GIGABYTE GA-G31M-ES2L
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
- normális, de ócsó Intel chipsetes alaplap LGA775, DDR2, mATX
- valami virtualizációt támogató (!!!) ócsó, de combos Intel proca (e6400-e6600-e6500 esetleg quad-ban hasonlók)
- gyári hûtõ megfelel a procára nekem bõven (szeretem a gyári Intel hûtõket)
- 3csiga DDR2 RAM (vagy több)
- aránylag normális táp (nem kódgány)
- ha nincs az alaplapon VGA, esetleg érdekel egy hozzá alkalmatos, passzív hûtésû, nagyon ócsó videókari (melóra kell, szal.)
Mert lehet megvenném, ha tetszik és meg tudunk alkudni. Van egy adott házam (kis fos HP Compaq torony, asszem mATX megy csak bele) és abba KELL beleapplikálni, ha tetszik neki, ha nem...
Alapvetõen Virtual Server 2005-höz kell XP alatt.
CSAKIS Budapesti személyes átvétellel!!! Nem megyek vidékre és nem bízom postában! Csak olyan helyre megyek, ahol kényelmesen lehet parkolni, de azt is szeretem ha elhozzák a cuccost nekem, ahova kérem.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
2 gepre lenne szuksegem - egyik csak netezesre es WOW-ra. utobbihoz ha jol tudom ketmagos proc es sok RAM ajanlott.
a kovetkezo konfigot szultem:
Gigabyte s775 GA-EP31-DS3L
Intel s775 Celeron Dual Core E1400 2,0GHz BOX
Kingmax 1066MHz 2048MB
Sapphire PCIe HD4350 512MB DDR2 HDMI
Seagate SATA2 160GB 8MB Barracuda 7200.11
ez igy brutto 49500.
haz, tap, bill, eger, monitor van.
lehet fikazni, kerlek irjatok jobbat akar olcsobban is 😊
a masik geppel meg visszaterek kesobb 😊
koszi elore is a segitsegeteket
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Hidd tokeletesen eleg mind a ketto a VGA-hoz . REn hajtottam HD4850 CF-et E8400-el is . Az E8500 egy kis piszka utan problema nelkul 3.6GHz fut ami tobb mint eleg hajtani ezt a VGA-t. A Q9550 eseten 3.1GHz - 3.2GHz is tokeletesen eleg . En a Q9550-et vennem .
Nagy jo CL7-es memriakat lehet venni (1600MHz) es nem horror aron. Boven eleg.
ゾルターン
Szeretnék egy új gépet összerakni..egy a biztos, 4850x2 lesz a VGA.
Processzor- 2 között vacillálok: E8500 vs Q9550(pénzben semmi különbség,max 5-7e)
Alaplapokról nem nagyon tudok mit mondani,igazából MSI Neo3-FIRt néztem.Memória DDR2 teteje.
Olvasgattam sok mindent neten,de félek kicsit a processzorok nem fogják teljesen kihasználni a VGAt,viszont az új i7,i5 eszetlenül drága.Plusz még jön a másik kérdés,h az új 2000es DDR3at már megéri-e venni,gyorsabbak e ténylegesen,dupláját kérik érte.
Csak játékra kell.
Saor Alba
most dobozosan 23eft-ért best buy

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
sztem ahhoz a procihoz EZ az alaplap lenne jó. Solten is ezt szokta társítani az AM3as konfigokhoz ha jól tudom<#vigyor2>#vigyor2>
Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
Nem értem.Ha mindent megveszek mit Solten irt akkor +2500Huf a kiszéllitás? nem 1 darabra 2500? vagy hogy?
Viszont az xfx 4850 helyett vegyél jobb hûtõset, mert az xfx-é elég rossz.
SAPPHIRE HD4850 512MB GDDR3 HDMI BSP PCIE 1 db 26.656 Ft
Ez halk, és jól hût.
Hangkártyát nem akarok ajánlani, mert ahhoz olyan szinte nem értek.
GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W
AMD Phenom II 720 2.80Ghz AM3 BOX 1 db 28.470 Ft
KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR3 1600Mhz 1 db 12.260 Ft
SAPPHIRE HD4850 512MB GDDR3 HDMI BSP PCIE 1 db 26.656 Ft
WD 320GB 7200rpm 16MB SATA2 1 db 10.813 Ft
NEC AD-7241S fekete 1 db 5.563 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.575 Ft
GIGABYTE Superb 460W 1 db 8.330 Ft
120.523 Ft
GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W
MSI 770-C45 1 db 18.856 Ft
AMD Phenom II 720 2.80Ghz AM3 BOX Black Edition 1 db 27.560 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT 1 db 23.150 Ft
SAPPHIRE HD4870 1GB GDDR5 DUALDVI PCIE 1 db 40.421 Ft
WD 640GB 7200rpm 16MB SATA2 1 db 15.375 Ft
NEC AD-7241S fekete 1 db 5.563 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.575 Ft
GIGABYTE Superb 460W 1 db 8.330 Ft
148.830 Ft
GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W
és vmi jó hangkártyát (zeneszerkesztéshez) is tudnátok mondani? thx 😊
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
... az egyettlen kivétel a Codegen táp(os ház) benne, azt hõálló zsírral bekenni és ablakon kihajítani!
Ennél minden jobb, még egy olcsó 350W-os FSP táp is ... 10K alatt kapni 460W-os GigaByte tápot FSP béléssel, ha drágábbra nem fussa, de az alá NE menj. Két dologból sose tegyél gépbe gagyit: Alaplapból és tápból!
Haverommal ezt sikerült kitalálni,mi a véleményetek róla ill min változtatnátok. Köszi elõre is.
MSI P45 Neo3-FR 24.426Ft
INTEL Core2 Duo E7600 3.06GHz 775 31.135Ft
GEIL Black Dragon 4096Mb DDR2 1066Mhz CL6 KIT 18.863Ft
ZOTAC ZT-X26E3KA-FDR GTX260 SYNERGY 896MB PCIE 40.058Ft
SAMSUNG 640GB 7200rpm 16MB SATA2 14.376Ft
LG GH-22NS40 SATA Fekete 5.224Ft
CODEGEN 6099E-CA 450W 13.362Ft
147.442 Ft
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának
-proci: AMD Athlon 64 X2 7850 2.8GHz AM2
-alaplap: Asrock ALiveDual-eSATA2
-VGA: Sapphire Radeon HD4670 1GB 128bit DDR3 PCI-E
-RAM: OCZ Platinum 2GB DDR3 1600MHz OCZ3P16002GK
-táp: Chieftec GPS-450AA-101A
igazából nem vagyok gépbuzi,3 évente cserélem a konfigot,ezért ha vmi nem illik össze,vagy valami akkor nyugodtan oktassatok ki!!
ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
3M Nem karcoló dörzsi szivacs 1 db +1 nem karcoló szivacs ajándék (56 Ft/db): 282 Ft
3M Scoth-Brite szöszeltávolító henger: 707 Ft
3M Scoth-Brite ablaktörlõ kendõ, MSZ!!!: 357 Ft
CIF ablaktisztító, 0,75l: 750 Ft
VILEDA "Breazy" mikroszálas törlõkendõ, 40*45 cm, kék: 2.968 Ft
PHILIPS FC8204/01 porszívó: 21.113 Ft
VILEDA "US" kerekes, felmosó szett, 2x25l: 27.188 Ft
Mind az iponról <#eljen>#eljen> <#zavart1>#zavart1> Jó munkát!
Saor Alba
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille