Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sir Quno Jedi
#47503
2 gepre lenne szuksegem - egyik csak netezesre es WOW-ra

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Solten
#47502
netezésre és WOW-ra...

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#47501
Nohát, ha netezésre kell, akkor elég az alaplapi videókari, nem?! 31-esbõl van alaplapi videókaris is és máris megspóroltad a kari árát + ócsóbb is a lap.

pl. GIGABYTE GA-G31M-ES2L

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#47500
Tényleg gyárekök, nincs valakinek eladó ócsó cucca (proca+hûtõ+lap egyben), nem baj ha használt):

- normális, de ócsó Intel chipsetes alaplap LGA775, DDR2, mATX
- valami virtualizációt támogató (!!!) ócsó, de combos Intel proca (e6400-e6600-e6500 esetleg quad-ban hasonlók)
- gyári hûtõ megfelel a procára nekem bõven (szeretem a gyári Intel hûtõket)
- 3csiga DDR2 RAM (vagy több)
- aránylag normális táp (nem kódgány)
- ha nincs az alaplapon VGA, esetleg érdekel egy hozzá alkalmatos, passzív hûtésû, nagyon ócsó videókari (melóra kell, szal.)

Mert lehet megvenném, ha tetszik és meg tudunk alkudni. Van egy adott házam (kis fos HP Compaq torony, asszem mATX megy csak bele) és abba KELL beleapplikálni, ha tetszik neki, ha nem...

Alapvetõen Virtual Server 2005-höz kell XP alatt.

CSAKIS Budapesti személyes átvétellel!!! Nem megyek vidékre és nem bízom postában! Csak olyan helyre megyek, ahol kényelmesen lehet parkolni, de azt is szeretem ha elhozzák a cuccost nekem, ahova kérem.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#47499
sziasztok

2 gepre lenne szuksegem - egyik csak netezesre es WOW-ra. utobbihoz ha jol tudom ketmagos proc es sok RAM ajanlott.

a kovetkezo konfigot szultem:
Gigabyte s775 GA-EP31-DS3L
Intel s775 Celeron Dual Core E1400 2,0GHz BOX
Kingmax 1066MHz 2048MB
Sapphire PCIe HD4350 512MB DDR2 HDMI
Seagate SATA2 160GB 8MB Barracuda 7200.11

ez igy brutto 49500.
haz, tap, bill, eger, monitor van.

lehet fikazni, kerlek irjatok jobbat akar olcsobban is 😊

a masik geppel meg visszaterek kesobb 😊

koszi elore is a segitsegeteket

Solten
#47498
Hm, szépen el vannak rendezgetve a kábelek... <#alien>

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#47497
Kijöttek egy ideje az új E6500-as procák, nagyon fáin kis csoda, alig 20k-ért!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

gurubefree
#47496
" processzorok nem fogják teljesen kihasználni a VGAt "

Hidd tokeletesen eleg mind a ketto a VGA-hoz . REn hajtottam HD4850 CF-et E8400-el is . Az E8500 egy kis piszka utan problema nelkul 3.6GHz fut ami tobb mint eleg hajtani ezt a VGA-t. A Q9550 eseten 3.1GHz - 3.2GHz is tokeletesen eleg . En a Q9550-et vennem .
Nagy jo CL7-es memriakat lehet venni (1600MHz) es nem horror aron. Boven eleg.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#47495
Neked AMD proci kell... az intel felsõbb kategóriái elég húzósak (ár), azt a teljesítményt érd el fele annyi pénzbõl.. AMD rulz.
hungary27
#47494
oks akk értem😊 kössz
#47493
Sziasztok!
Szeretnék egy új gépet összerakni..egy a biztos, 4850x2 lesz a VGA.
Processzor- 2 között vacillálok: E8500 vs Q9550(pénzben semmi különbség,max 5-7e)
Alaplapokról nem nagyon tudok mit mondani,igazából MSI Neo3-FIRt néztem.Memória DDR2 teteje.
Olvasgattam sok mindent neten,de félek kicsit a processzorok nem fogják teljesen kihasználni a VGAt,viszont az új i7,i5 eszetlenül drága.Plusz még jön a másik kérdés,h az új 2000es DDR3at már megéri-e venni,gyorsabbak e ténylegesen,dupláját kérik érte.
Csak játékra kell.
MaSzKa
#47492

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#47491
<#alien> <#eljen>

Saor Alba

Solten
#47490
link, CREATIVE Sound Blaster X-Fi Titanium: 22.687 Ft

Saor Alba

#47489
GTX260<#wow3>
MaSzKa
#47488
lement az ára az AMD AthlonII X4 620-nak
most dobozosan 23eft-ért best buy

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#47487
Komplett gépet szeretnél 75k-ból? Mert ha igen, akkor ennyi pénz nem lesz elég. Esetleg egy erõs integrált vga-val szerelt alaplappal megveheted, és majd késõbb bele a vga-t

GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W

Bence94
#47486
ok! táp milyen legyen ? videokártya ?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

#47485
Hello
sztem ahhoz a procihoz EZ az alaplap lenne jó. Solten is ezt szokta társítani az AM3as konfigokhoz ha jól tudom<#vigyor2>

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

kifli
#47484
2500 az egész 😊
am 1800-ért összerakják tesztelik és úgy küldik el de az 1 munkanap pluszba.
Bence94
#47483
üdv! barátomnak szeretnék olyan 70-75k körül gépet összeállítani...egyet összeállítottam egyet de kéne rajta karcsúsítani.processzor egy amd athlon 2 x2 250, alaplapot tudna valaki ajánlani ? lehetõleg minél olcsóbb legyen.2 gb memória legyen.videókártya:ezeket néztem 4770,3850,3870 ati és geforce 8800 gt olyan 20 körül használtan is jó.táp szintén olcsó de jó.minden véleményt elfogadok.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

hungary27
#47482
Az iPon.hu webáruház kedvezményes szállítási költsége 2500Ft kiszállásonként (minden más esetben 12500Ft). A kiszállítási díj a rendelt áru mennyiségétõl, súlyától független, s magában foglalja GaranciaFutár szolgáltatásunkat is. Csak könyv rendelés esetén a szállitás költsége rendelési összegenként változó, bruttó 4999Ft-ig 780Ft, 6999Ft-ig 420Ft, 9999Ft-ig 240Ft, efelett ingyenes. Amennyiben könyveken kívül mást is tartalmaz a kosár, úgy az eredeti, kedvezményes szállítási költség, a 2500Ft érvényes.

Nem értem.Ha mindent megveszek mit Solten irt akkor +2500Huf a kiszéllitás? nem 1 darabra 2500? vagy hogy?
#47481
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.575 Ft
Viszont az xfx 4850 helyett vegyél jobb hûtõset, mert az xfx-é elég rossz.
SAPPHIRE HD4850 512MB GDDR3 HDMI BSP PCIE 1 db 26.656 Ft
Ez halk, és jól hût.

Hangkártyát nem akarok ajánlani, mert ahhoz olyan szinte nem értek.

GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W

#47480
MSI 770-C45 1 db 18.856 Ft
AMD Phenom II 720 2.80Ghz AM3 BOX 1 db 28.470 Ft
KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR3 1600Mhz 1 db 12.260 Ft
SAPPHIRE HD4850 512MB GDDR3 HDMI BSP PCIE 1 db 26.656 Ft
WD 320GB 7200rpm 16MB SATA2 1 db 10.813 Ft
NEC AD-7241S fekete 1 db 5.563 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.575 Ft
GIGABYTE Superb 460W 1 db 8.330 Ft
120.523 Ft

GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W

#47479
Szia!
MSI 770-C45 1 db 18.856 Ft
AMD Phenom II 720 2.80Ghz AM3 BOX Black Edition 1 db 27.560 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT 1 db 23.150 Ft
SAPPHIRE HD4870 1GB GDDR5 DUALDVI PCIE 1 db 40.421 Ft
WD 640GB 7200rpm 16MB SATA2 1 db 15.375 Ft
NEC AD-7241S fekete 1 db 5.563 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.575 Ft
GIGABYTE Superb 460W 1 db 8.330 Ft
148.830 Ft

GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W

WuFraZselic
#47478
valaki a #47405 konfighoz ajánlana egy házat? nem kell semmi extra, ne fõzzön kávét, nem kell hogy karácsonyfaként is funkcionáljon 5 színben, csak fekete legyen 😄

és vmi jó hangkártyát (zeneszerkesztéshez) is tudnátok mondani? thx 😊

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

#47477
A GZ-M1 az MicroATX ház, tehát csak ilyen vagy kisebb (DTX, ITX) lapokat tehetsz bele, és a HDD keret szerelhetõsége elég nehézkes (nekem is ilyen van). Ha véletlenül választottál bele, akkor GZ-MX szériákat nézz, mert kb. ugyan annyiba kerülnek, de azok normál ATX laphoz vannak, és azért jobban szerelhetõek. Mindkét fajta ház szokott lenni néha akcióban táppal együtt, olyankor sokkal olcsóbbra jönnek ki, mint külön-külön.

Hexen
#47476
Köszi szépen kicseréltem ezekre:
GIGABYTE Superb 460W
GIGABYTE GZ-M1 Fekete

#47475
Én speciel MSI lapokkal nem vagyok kibékülve, de így leírva ez egy jó konfig ...
... az egyettlen kivétel a Codegen táp(os ház) benne, azt hõálló zsírral bekenni és ablakon kihajítani!
Ennél minden jobb, még egy olcsó 350W-os FSP táp is ... 10K alatt kapni 460W-os GigaByte tápot FSP béléssel, ha drágábbra nem fussa, de az alá NE menj. Két dologból sose tegyél gépbe gagyit: Alaplapból és tápból!

#47474
Szerintem, ha mindenáron AsRock, akkor már valami jóféle AM3 lapot tõlük. Aztán ha már AM3 lap, akkor a proci helyett vagy egy Athlon II X4 vagy ha az drága, akkor kb. árában Athlon II X3. 😉

Hexen
#47473
Sziasztok, új gépet szeretnék összerakni kb 140~150 ezerbõl.
Haverommal ezt sikerült kitalálni,mi a véleményetek róla ill min változtatnátok. Köszi elõre is.
MSI P45 Neo3-FR 24.426Ft
INTEL Core2 Duo E7600 3.06GHz 775 31.135Ft
GEIL Black Dragon 4096Mb DDR2 1066Mhz CL6 KIT 18.863Ft
ZOTAC ZT-X26E3KA-FDR GTX260 SYNERGY 896MB PCIE 40.058Ft
SAMSUNG 640GB 7200rpm 16MB SATA2 14.376Ft
LG GH-22NS40 SATA Fekete 5.224Ft
CODEGEN 6099E-CA 450W 13.362Ft
147.442 Ft

#47472
Most mé'? Te nem súrolod Domestosszal a vasat? 😄

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#47471
ÉÉÉétem'.
hungary27
#47470
Nem csak tudom h ö is Ajkai
#47469
Csetelünk? <#hehe>
#47468
hát,olyan 110-120-at,igazából fõbb cuccokra költenék olyan 16-20k-t

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

Bandi 18
#47467
Hello 😄

hungary27
#47466
Csá Bandee
Bandi 18
#47465
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 😄. Ha már egy kezdetben csak infóval foglalkozó bolt ilyeneket kezd árulni akkor szépen lassan hitelét veszti a vásárlói körében<#szomoru1>

Solten
#47464
Hi. Hát ez így tré. A lap meg DDR2-t támogat. .. Mennyit szánnál rá?

Saor Alba

#47463
Hali,elkezdtem tervezgetni a következõ gépemet,amit 2 részletben raknék majd össze,karácsonykor,illetve nyáron.összetevõk amiket kinéztem:
-proci: AMD Athlon 64 X2 7850 2.8GHz AM2
-alaplap: Asrock ALiveDual-eSATA2
-VGA: Sapphire Radeon HD4670 1GB 128bit DDR3 PCI-E
-RAM: OCZ Platinum 2GB DDR3 1600MHz OCZ3P16002GK
-táp: Chieftec GPS-450AA-101A

igazából nem vagyok gépbuzi,3 évente cserélem a konfigot,ezért ha vmi nem illik össze,vagy valami akkor nyugodtan oktassatok ki!!

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

#47462
<#nevetes1>

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Solten
#47461
DOMESTOS Általános fertõtlenítõszer Pine Fresh - fenyõ: 588 Ft
3M Nem karcoló dörzsi szivacs 1 db +1 nem karcoló szivacs ajándék (56 Ft/db): 282 Ft
3M Scoth-Brite szöszeltávolító henger: 707 Ft
3M Scoth-Brite ablaktörlõ kendõ, MSZ!!!: 357 Ft
CIF ablaktisztító, 0,75l: 750 Ft
VILEDA "Breazy" mikroszálas törlõkendõ, 40*45 cm, kék: 2.968 Ft
PHILIPS FC8204/01 porszívó: 21.113 Ft
VILEDA "US" kerekes, felmosó szett, 2x25l: 27.188 Ft

Mind az iponról <#eljen> <#zavart1> Jó munkát!

Saor Alba

Solten
#47460
ja

Saor Alba

#47459
Solti! Dobjál mán' össze nekem pls egy konfigot, mert retkes a lakás és azt se tudom, hogy hol kezdjek neki a takarításnak. <#zavart1><#idiota><#nevetes1>

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

hungary27
#47458
és ezek akkor biztos illenek egymáshoz?😄
#47457
Köszi a linket,ha rendelnék vmit és 588 ft kéne kb ahoz hogy ingyen házhoz hozzák akkor hozzácsapok egy ilyet az asszonynak😄DDD

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#47456
Toxic. Verik.😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

proway
#47455
Hali. 4890-bõl melyik a jobb? Vapor-X hûtés vagy a Toxic? és ezek verik a gtx275-öt?

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

kifli
#47454
jóó, csak mikor megláttam magon hogy ez van kirakva 😄