Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
árban egy középkategóriás (120e, max 140e - persze ház nélkül 😄D) gépet szeretnék, lehetõleg egy jobb procival és hûtéssel. milyen konfigot ajánlanátok? játék nem annyira lényeges, újabbak közül pl. NFS:SHIFT amit bírjon (nem akarok GTA IVezni max grafon, ha értitek 😊 )
elõre is kösz!
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?
most csak leírta hogy férne bele a keretbe, nekem is szokott ilyen lenni, leírok valamit elküldöm kicsit átgondolom és eszembe jut valami jobb megoldás 😊
Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM
AMD Phenom II 720 AM3 BOX Black Edition 1 db 28.470 Ft
GEIL Ultra 4096Mb DDR3 2133Mhz CL9 KIT 1 db 24.788 Ft
SAPPHIRE HD4850 512MB GDDR3 HDMI BSP PCIE 1 db 26.812 Ft
WD 320GB 7200rpm 16MB SATA2 1 db 10.925 Ft
NEC AD-7241S fekete 1 db 5.563 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.575 Ft
GIGABYTE Superb 460W 1 db 9.387 Ft
133.013 Ft Ez kicsit több 145 + 5K ODD ha az is kell: alaplap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 21.813 Ft
proci: AMD Phenom II 955 AM3 BOX Black Edition 45.370 Ft
memória: GEIL Ultra 4096Mb DDR3 2133Mhz CL9 KIT 24.788 Ft
HDD: HITACHI 1000GB 7200rpm 16MB SATA2 18.000 Ft
ház: GIGABYTE GZ-X5 Fekete 10.264 Ft
táp: ENERMAX MODU82+ 425W 25.463 Ft
elöre is kössz akik már raktak nekem máshol
120-130k köröl kérnék😄
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Asszem maradok a 8800GTS-emnél, mivel még nem kellett semmiben sem csalódnom vele.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy
Saor Alba
Így van (a 128 bites memóriavezérlõje miatt). Érdemes meg elgondolkodnia a 4730-akon (4830 DDR5-el), pl: link
Saor Alba
gyerünk NV igazán kiadhatnád azt az nyú szériát! nem akarok 200E-t adni az X2-ért<#eplus2>#eplus2>
Apunak mindig igaza van! Most is.
sztetek egy ilyen monitor jó játékra , filmnézésre?
SAMSUNG 2063UW
The Town never be the same...today it looks like Disneyland.
[merlinw.org]
de ugye egy HD4670 1GB-ramot nem tudja kihasználni nem?
bátyámnak van vmi gigabyte 9600gso kártyája (386M😎, azt akarná cserélni, de szerintem ne cserélje le akkor 4670-re hanem egy 4830 512MB-osra ami nekem van pl vagy jobbra, mert nem sok változást fog tapasztalni, mert most észrevette hogy milyen olcsón lehet már kapni gigásat, mondtam erre hogy az olyan is..
#hhwnd
Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?
Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?
am 4870 toxic szvsz. bár nemtom mennyit szánnál rá. de ha belefér, 4890 toxic. egy ideig nem lesz probléma 😊
All hail the double x!
#hhwnd
Mert inkább ruhát akarok venni meg egy autót.
Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?
Az alaplaphoz meg hülye vagyok szal azokat nem ismerem.
Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?
MSI 770-C45: 18.856 Ft
AMD Athlon II X2 245 AM3 BOX: 15.462 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1600Mhz CL8 KIT: 14.000 Ft
POWERCOLOR HD4730 512MB PCS DDR5 PCIE: 21.730 Ft
Saor Alba
Adottak a következõ alkatrészek:
Amd Phenom II 955 BE
Sapphire Radeon HD 4870 Vapor-x 1GB
WD 750 GB 7200 RPM vinyó
FSP everest 500W táp
Mindez egy cooler master elite rc 335 házban. Nos, mivel a házban csak hátul van ventillátor, szeretnék berakni még egyet elõre. A kérdés az, hogy ti mit ajánlotok? 12 cm-es kéne ugye, a teljesítmény mellett pedig fontos szempont a minél halkabb mûködés. A keret...hát nem tudom, én max 2-3 ezerre gondoltam, ennyiért már láttam egész jónak kinézõ darabokat, de ha mindenképp túl kell szaladni, akkor az sem nagy gond annyira. De mindenestre jó lenne ezen belül maradni.
Köszi.