Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

WuFraZselic
#47403
csõ!
árban egy középkategóriás (120e, max 140e - persze ház nélkül 😄D) gépet szeretnék, lehetõleg egy jobb procival és hûtéssel. milyen konfigot ajánlanátok? játék nem annyira lényeges, újabbak közül pl. NFS:SHIFT amit bírjon (nem akarok GTA IVezni max grafon, ha értitek 😊 )
elõre is kösz!

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

hungary27
#47402
ezt nekem?mert ott nem enyibe kerul:s
armageddon666
#47401
CryEngine3 az egy visszabutított szar lesz hogy a régi konzolok is tudják vinni 😊

@

kifli
#47400
hát az nv-re optimalizálásnak végr, dirt 2-t már at programozók segítségével csinálják, úgy mint aogy a vérenvidiás crytek crysis 2-jét is. A crysisnál hihetetlenmód az nv-t tolták elõre mostmeg...
The Protector
#47399
Azt a kurva élet.VAn benne kakaó.ÉS hogyan menne a kari ha nem csak nvidiára lennének jobban optimalizálva a játékok.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

#47398
én a geil superb miatt írtam.
kifli
#47397
én értem...
most csak leírta hogy férne bele a keretbe, nekem is szokott ilyen lenni, leírok valamit elküldöm kicsit átgondolom és eszembe jut valami jobb megoldás 😊
Blekk Síp
#47396
Többszörös személyiséggel rendelkezel-e? D😄:

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

#47395
?
kifli
#47394
asrock lap egy kalap...
enermax tápmeg fölös jó a giga 460
#47393
Tápot everestre (400) vagy geil superb460-ra és procit 945-re visszaveszed akkoe beleférsz a keretbe a másodiknál is. (Viszont ha húzni is akarod akkor jobb az "eredeti").
#47392
ASROCK M3A770DE 1 db 17.494 Ft
AMD Phenom II 720 AM3 BOX Black Edition 1 db 28.470 Ft
GEIL Ultra 4096Mb DDR3 2133Mhz CL9 KIT 1 db 24.788 Ft
SAPPHIRE HD4850 512MB GDDR3 HDMI BSP PCIE 1 db 26.812 Ft
WD 320GB 7200rpm 16MB SATA2 1 db 10.925 Ft
NEC AD-7241S fekete 1 db 5.563 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.575 Ft
GIGABYTE Superb 460W 1 db 9.387 Ft
133.013 Ft Ez kicsit több 145 + 5K ODD ha az is kell: alaplap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 21.813 Ft
proci: AMD Phenom II 955 AM3 BOX Black Edition 45.370 Ft
memória: GEIL Ultra 4096Mb DDR3 2133Mhz CL9 KIT 24.788 Ft
HDD: HITACHI 1000GB 7200rpm 16MB SATA2 18.000 Ft
ház: GIGABYTE GZ-X5 Fekete 10.264 Ft
táp: ENERMAX MODU82+ 425W 25.463 Ft
hungary27
#47391
vki rakna össze nekem 1 gépet itt:www.bestbyte.hu
elöre is kössz akik már raktak nekem máshol
120-130k köröl kérnék😄
Sir Quno Jedi
#47390
Ez viszont jó vétel, bár lehetne már kapni (én személy szerint NEM bízom a samu HDD-kbe, hiába ajnározzák, viszont a Hitachiban igen, most is az a rendszerdriveom és gecigyors, az összes többi HDD-m meg Seagate, még a megbízható szériákból).

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#47389
Hát ez nem túl meggyõzõ, mivelhogy valszeg. jórészt kamu, másrészt ha csak AA-ra és fullhd-re veszi az ember a karit, akkor jó max.

Asszem maradok a 8800GTS-emnél, mivel még nem kellett semmiben sem csalódnom vele.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Solten
#47388
Jaja, errõl jókat olvastam, veri nájsz.

Saor Alba

zoliapu
#47387
Nezegetek mit fejleszek, az igaz, hogy a progik nagyrésze nincsen felkészítve a 3 vagy többmagos processzorokra. Vagyis úgy mûködik mintha 1-2 mag lenne csak?

Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy

#47386
Ha nálunk is 15,4k ft lesz akkor oké! Hitachi 1tb 7k1000.c
Solten
#47385
Én megvárom a szakoldalak tesztjeit, az ilyen "factory made benchmark"-oknak nem sok értelme van... 😊

Saor Alba

Solten
#47384
"de ugye egy HD4670 1GB-ramot nem tudja kihasználni"

Így van (a 128 bites memóriavezérlõje miatt). Érdemes meg elgondolkodnia a 4730-akon (4830 DDR5-el), pl: link

Saor Alba

duracellmumus
#47383
ha ennek legalább a fele igaz, akkor drágán fogják mérni😊

gyerünk NV igazán kiadhatnád azt az nyú szériát! nem akarok 200E-t adni az X2-ért<#eplus2>

Apunak mindig igaza van! Most is.

Risu Führer
#47382
szevasztok
sztetek egy ilyen monitor jó játékra , filmnézésre?
SAMSUNG 2063UW

The Town never be the same...today it looks like Disneyland.

allock
#47380
így van

#hhwnd

MerlinW
#47379
Ha játék akkor 4850-70-90. 2GB-osat ne vetess vele, mert pénzkidobás. 512MB vagy 1GB elég.

[merlinw.org]

allock
#47378
tudom hogy annál nincs jobb
de ugye egy HD4670 1GB-ramot nem tudja kihasználni nem?
bátyámnak van vmi gigabyte 9600gso kártyája (386M😎, azt akarná cserélni, de szerintem ne cserélje le akkor 4670-re hanem egy 4830 512MB-osra ami nekem van pl vagy jobbra, mert nem sok változást fog tapasztalni, mert most észrevette hogy milyen olcsón lehet már kapni gigásat, mondtam erre hogy az olyan is..

#hhwnd

The Protector
#47377
köszönöm

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

kifli
#47376
az
The Protector
#47375
köszi.Az a proci 4 magos?

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Solten
#47374
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 20.801 Ft
AMD Phenom II 945 AM3 BOX: 38.871 Ft

Saor Alba

Solten
#47373
Hi. BIOS-ban beállítod hogy a cd-rõl boot-oljon elsõként.

Saor Alba

pxxl
#47372
ne az 1 giga legyen a cél.

am 4870 toxic szvsz. bár nemtom mennyit szánnál rá. de ha belefér, 4890 toxic. egy ideig nem lesz probléma 😊

All hail the double x!

allock
#47371
1gigás videókártyából melyiket érdemes venni közép kategóriában? szerintem a 4850 a minimum ez alá nem érdemes menni, hiába van pl 4670 1gigásba, szarabb jóval nem? 😄

#hhwnd

The Protector
#47370
Van egy rahedli pénzem de minél olcsóbb legyen.😊
Mert inkább ruhát akarok venni meg egy autót.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

#47369
hi. Vettem egy uj laptopot, Acer 5536.Elvileg linux van rajta és az a gond miutan elinditom nem jön be semmi cska valami fekete képernyö ami vmalami boot rol rogat emg valami local hostrol, meg van konzol is ahova lehet irni és nem tudom hogy kell belépni az op. rencerbe ...probáltam rátenni xp-t de nem bootolja be az xp cd t lécci segitsetek^^
benőmenő
#47368
THX a válszokat!
#47365: valószínûleg újrarakom a windowst mert más ötletem nekem sincs
#47367
Köszi! Valami ilyesmire gondoltam.<#eljen>

Solten
#47366
Hi. No és mennyit szánnál rá?

Saor Alba

#47365
Csak tipp: az oprendszer hibája is lehet.
The Protector
#47364
HAli.VAn most egy kis pénzem....Kéne azalant levõ gépbe egy új alaplap meg proci.Lehetõleg olcsó legyen de ahoz képest jó.Amd párti vagyok és 4 Magosat akarok.
Az alaplaphoz meg hülye vagyok szal azokat nem ismerem.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Solten
#47363
Szeva.

MSI 770-C45: 18.856 Ft
AMD Athlon II X2 245 AM3 BOX: 15.462 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1600Mhz CL8 KIT: 14.000 Ft
POWERCOLOR HD4730 512MB PCS DDR5 PCIE: 21.730 Ft

Saor Alba

Solten
#47362
Hi. #47339

Saor Alba

#47361
Sziasztok. Egy jó alapgép kéne. Alaplap, proci, videókártya, memória. Semmi más. Kiegyensúlyozott gép legyen, ne elavult alapra épüljön és ez a 4 elem együtt ne kerüljön többe 70 000Ft-nál. AMD-Intel nem számít de a vidkari valszeg 4870-es lesz. Elõre is köszi.

trident
#47360
Englide. 1900-2000 ft. az iponban.
Tesztet találsz az elsõ pár találatban a gugliban (és a hivatalos oldalon).

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

LeventeV
#47359
mondjatok egy jo TV kartyat 20-25 ezerert.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

#47358
Hali!

Adottak a következõ alkatrészek:
Amd Phenom II 955 BE
Sapphire Radeon HD 4870 Vapor-x 1GB
WD 750 GB 7200 RPM vinyó
FSP everest 500W táp

Mindez egy cooler master elite rc 335 házban. Nos, mivel a házban csak hátul van ventillátor, szeretnék berakni még egyet elõre. A kérdés az, hogy ti mit ajánlotok? 12 cm-es kéne ugye, a teljesítmény mellett pedig fontos szempont a minél halkabb mûködés. A keret...hát nem tudom, én max 2-3 ezerre gondoltam, ennyiért már láttam egész jónak kinézõ darabokat, de ha mindenképp túl kell szaladni, akkor az sem nagy gond annyira. De mindenestre jó lenne ezen belül maradni.

Köszi.
benőmenő
#47357
Nos a windows és a játékok igazából egy vadi új 320GB-os WD winyón vannak és pont tegnap ellenõriztem le a tune-up 2008 winchester ellenörzõjével.elvileg VgA driverbõl a 9.8 van fent
kifli
#47356
hmm, nemlehet hogy valami rohadtrégi vinyódvan? hdsentinellel nézd meg milyen hibát talál esetleg, drivert mikor frisítettél? most jött ki nemrég a ccc 9.9
benőmenő
#47355
persze mivel a vinyón kívül minden cserélve lett<#vigyor2>
kifli
#47354
najó majd resident evil 5 után leszedem XD