Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0
a videokariknál az olvastam nem vmi jó a hütésuk
ez ugye nem azt jelkenti hogy ha sokáig megy ujraindul?
Saor Alba
460 ATX tápe. midi ATX ház
Gigabyte GA G31M-S2L
Intel Core2Duo E6400 2,13GHZ
Intel hûtés
1,5 GB DDR2 RAM
ATI Radeon HD 3450 512 MB VGA
160 GB HDD
LG Multi DL DVD író
Realtek HD 7.1 audio hangkártya
USB2.0 6x
Realtek 8168 10/100 hálók.
Fekete-ezüst házban.
Mennyit ér ez a gép???
Egy gép ajánlatot szeretnék kérni tõletek 50-60ezer ft között. Fõleg netezésre, msn-ezésre stb.. alap dolgokra kell.
Elõre is köszönöm.
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
Én csak egyet szoktam. <#nemtudom>#nemtudom>
LGA-1556
LGA-1366
melyikbõl jön több proci majd a jövöben???
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
460 ATX tápe. midi ATX ház
Gigabyte GA G31M-S2L
Intel Core2Duo E6400 2,13GHZ
Intel hûtés
1,5 GB DDR2 RAM
ATI Radeon HD 3450 512 MB VGA
160 GB HDD
LG Multi DL DVD író
Realtek HD 7.1 audio hangkártya
USB2.0 6x
Realtek 8168 10/100 hálók.
Fekete-ezüst házban.
Mennyit ér szerintetek a gép.??
Szóval mûködik minden gomb, csak összenyomódott a kábel.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Ez még így is combosabb lesz, mint az itthoni gépem, ha kicserélem köztük a vidkarit pl.! 😄
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Hazai alaplapom egy õskövület ASUS P5B, anno egy vagyon volt, de én most is meg vagyok vele elégedve. Minek ez a felhajtás az alaplapok terén?!?!?!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Saor Alba
Saor Alba
azért fsp tápjai nem low end cuccok, egy jó közép kategória 😊
am a jobb tápjaik sem olyan kurvadrágák pl ewerest, ennyiért moduláris tápot szerintem nemnagyon kapsz, és nem egy gagyi táp 😊
Nem maradt más hátra felkerekedni és megvenni személyesen ami kellhet. Én nem várok 2-3napokat webshopokra, meg nem veszek semmi sem rendelésre (nincs 3 hetem). Raktáron nem sok bótnak van online valóban készleten, pláne nem ellenõrizhetõ, de azé megoldottam gyorsba.
Ezt sikerült mostanra bezsákolni (nem leszólni, abból kellett gazdálkodnom amijük ahol volt):
- Intel 6500 2.93Ghz 20.9k (mert van benne vt és az kell nekem melóra, meg 45nm-es már, bár kicsit kevés a cache)
- Chieftec 450W ATX2 15.4k (ezt kicsit drágán adták, de nem akartam rosszabbat)
- Gigabyte GA-EP31-DS3L 14.4k (nem ezt akartam eredetileg, de sajna a két RAM slot-os mATX-ekbe nem megy, csak két modul és nem volt 1066-osból 2x2GB-s kitjük, én meg nem rendelek, így drágábban vettem ATX-es fost, de ez legalább ezekhez az 45nm-es procákhoz van, mint az új e6500)
- 2db. Kingston HyperX 1066MHz 2GB KIT 21.8k (összesen 4 csiga, csak így tudtuk gyorsba ott megoldani, de legalább fémhûtõs cucc, jól fest)
- Asus EAH4350 Silent 512MB HDMI/DVI 8.9k (ez full passzív és azért kellett, mert az alaplapon nincs VGA, nem úgy, mint amit eredetileg kinéztem)
Házam, HDD-m miegymás bõven akad...
Na ez így mindjárt 15-20k-val több volt mint amit terveztem, de cserébe van külön HDMI-s videókari, azt fel tudom használni máshol, jobb a tápegység, az is jó lesz máshova is és jobb az alaplap, meg a RAM (bár sajna nem mATX-es, szal. csalnom kell kicsit)!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
MSI 770-C45: 18.587 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 13.925 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT: 12.513 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.170 Ft
SAMSUNG 160GB 7200rpm 8MB SATA2: 9.500 Ft
MSI R4670-MD512 PCIE: 16.850 Ft
MERCURY M-Tech M23: 4.787 Ft
FSP ATX-350PNF: 5.988 Ft vagy gigabyte 460
nem biztos hogy össze jog jönni csak már örülne a barátom egy új gépnek.
nekem egy cooler master 430 watt tápm van az jó ?
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
MSI 770-C45: 18.587 Ft
"az a táp 350 watt ?"
Igen, nem PNF, hanem CRG, az FSP halálra egyszerûsített tápegysége, de elég jó áron van, így nem rossz vétel. Ha telik rá: Gigabyte 460W Super (8-9k)
"meghajtana egy 4770-et vagy 3870-et is ?"
Igen
"a 3870 vagy a 4730 az erõsebb ?"
4730
"deer vagy milyen táp jó márka ?"
Deer. Codegen, LC-Power, HKC meg hasonló sz@rokat felejtsd el. Olcsó és jó: FSP low end cuccai, Gigabyte Superb 460 (mert FSP beles), Chieftec tápjai, stb.
Saor Alba
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
"Thus with a memory clock frequency of 100 MHz, DDR3 SDRAM gives a maximum transfer rate of 6400 MB/s."
Pl.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
egy kis izelito mostani HDD-mrol..szegenyke 2007 februar ota sok gepben megfordult nalam kinozva volt boseggel...ennyire futja mar csak<#szomoru1>#szomoru1>
<#worship>#worship>
Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM
Saor Alba
koszi szepen azthiszem jovohettol Samsung HDD-m lesz😊
Csak meg1 kerdes.van annyira megbizhato mint a WD?...mert sosem volt Samsungom...volt Seagate ami 1 kalap sz@r megbizhatosagra(szerintem)Maxxtor-egesz jo,,Hitachi-utaltam mindet zajos,meleg<#vigyor2>#vigyor2>WD-halk,megbizhato
Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM
Samsung F3:
WD CB:
Saor Alba
Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM
Tehát így nézne ki:
MSI GF615M-P33 13.101 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 13.925 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT: 12.513 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.170 Ft
SAMSUNG 160GB 7200rpm 8MB SATA2: 9.500 Ft
MSI R4670-MD512 PCIE: 16.850 Ft
MERCURY M-Tech M23: 4.787 Ft
FSP ATX-350PNF: 5.988 Ft
Saor Alba
500GB-os HDD-k kozul szerintetek melyiket erdemes megvenni?
Ez milyen? mennyi tanyer van benne?
Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W