Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Valaki össze tudna rakni egy alaplap+proci párost úgy, hogy 40 ezerbõl kiférjen? Intel-AMD mindegy, amelyik szerintetek most nyerõ páros.
ha játszani is akar 1év múlva
AMD Athlon2 X4 620 Box AM3 1év 23000Ft
Samsung SH-S223L 2év 5500Ft
Samsung SpinPoint F3 500GB (HD502HJ) Sata2 3év 12500Ft
Gigabyte GZ-X1 Fekete ház + Gigabyte Superb 460W tápegység 1év 16500Ft
OCZ 3P1600EB4GK Platinum 2x2GB 1600MHz CL7-6-6-24 1.9v 99év 18500Ft
PowerColor Radeon HD4850 PCS+ 512MB PCIe 2év 25500Ft
Biostar TA785-A3 6.x ATX vagy TA785G3 6.x mATX (785G/SB710) 2év 22000Ft
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
legújabb és jó ár teljesímény és tuning kat. ban van
AMD Athlon2 X4 620 Box AM3 23000Ft
Samsung SH-S223L 5500Ft
Biostar TA790GX A3+ AM3 27000Ft
Samsung SpinPoint F3 500GB (HD502HJ) Sata2 12500Ft
Gigabyte GZ-X1 Fekete ház + Gigabyte Superb 460W tápegység 16500Ft
G.Skill 2x2Gb DDR3 2000Mhz F3-16000CL9D-4GBRH - Ripjaws 25000Ft vagy
G.Skill 2x2Gb DDR3 1600Mhz F3-12800CL9D-4GBNQ CL9-9-9-24 1.8v 19000Ft
Gigabyte HD4850 1GB Multi-core 29500Ft (újabb javított verzió)
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
MSI 770-C45 1 db 18.562 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX 1 db 13.850 Ft
KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR3 1600Mhz 1 db 12.113 Ft
MSI R4850-2D512-OC PCIE 1 db 26.787 Ft
WD 320GB 7200rpm 16MB SATA2 1 db 10.737 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.575 Ft
GIGABYTE Superb 460W 1 db 9.167 Ft
100.791 Ft
ipon.hu
GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W
azt a koorva
a 3adát ha éri
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
Haver gépet szeretne újítani és egy 100-ast szánna rá, ami kellene az:
proci, vga, memória, alaplap, vinyó. ja és prociból amd-s vonal érdekli csak 😊 Tunátok ebben az árkategóriában ajánlani valamit?
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
AMD Ph II X4 810 Quadcore, 2,6GHz, 4MB, AM3 £161
Gainward 512MB, GF GTS250, 2DVI, HDMI, Sli £112
?
Thermaltake es Coolermaster tapok vannak a boltban, azok kozul?
https://www.youtube.com/shorts/zECTF2H8Jp8
de sztem egy amd-s konfig olcsóbb lenne.
All hail the double x!
Coolermaster eXtreme Power, 500W PSU ATX £61
Midi-tower USB2, 400W PSU (gondolom tapcserere gondolt) £25
ASUS P5QL skt775, DDR2 1066, Int P43.. £87
Intel P E4700, Dual Core, 2,6GHz, 2MB.. £108
OCZ 4GB DDR2 800, PC6400, 2x2GB £46
Seagate SATA300, 500GB, 7200rpm, 32MB £56
NEC Optiarc, AD-7170S-0B, DVD RW, SATA £26
Micros Vista Prem Ed. 64bit OEM £106
Computer system build, standard: £50 😉
Szerintetek? Mit csereljek, mit hagyjak?
Cél: egy csendes, kozeperos, stabil gép, zeneszerkesztésre, firewire hangkarival, kesobb esetleg dupla monitorral..
https://www.youtube.com/shorts/zECTF2H8Jp8
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
lol
a Compaq az kuRvnagy márka volt régen
a HP vásárolta fel a nagy konkurenciát a HP a Dell után a 2. legnagyobb forgamu gyártó a a piacon
legalábbis pár éve az volt
Foxconn gyártottam a geforce GTS egy szériájának nagy részét is Asus MSi ilyen gyártóknak
már 15éve szinte minden alapon megtalálható a foxconn pl egy soros port kivezetésként
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
aki nem akart ilyet venni az persze nem tudott
akarni kell ennyi
tavaly vettünk Biostar P45HP T-Powert a ph.n
http://www.argep.hu/main.asp?suche=Biostar&x=0&y=0
elhatározás kérdése
aki akar az vesz
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Viszont a foxconn az nem nagy márka nem?!?!? (abból ítélve hogy céges compaq-okon is foxconn hûtõ van meg ilyenek)
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
mert lusta vagyok 😄
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Tényleg, ha nem asus, nem msi, nem gigabyte, akkor mit veszel??! [/me kíváncsi]
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Az ember nem tudja mindig azt venni, amit elõre kinézett magának, hanem kénytelen azt venni, ami éppen van! Kollegám is mondta, hogy ez meg az 2-3 hét alatt megjön és sokkal jobb, mondom neki, oké, de nekem ebben a két hétben kell pont egy sûrgõs melóra vaze!!!! 😄 Éééted?!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
All hail the double x!
és érteni is kell hozzá
az hogy 800-at ír ki nem biztos hogy annyin is megy
amúgy Gigabyte szerintem is csak egy közepes gyártó
nekem most fingott ki a ps2 port rajta
a HD4850 Multicore-ral is is vannak gondok
én kerülöm ezt a céget inkább csakúgy mint az Asus Msi kombót
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Szal. az nem az én hibám, hogy a gyártó egy suttyó szemétláda!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Nem jatekra, hanem otthoni zenelesre, horrorosszeg elkoltese nelkul.
64bit, 4mag, Firewire port, 4GB Ram, 2db HD monitor csatlakozasi lehetoseg..
Milyen alkatreszeket ajanlotok?
Koszonom.
https://www.youtube.com/shorts/zECTF2H8Jp8
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
ゾルターン
ゾルターン
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
10k-s alaplap és a 30k-s alaplap között soxor tényleg csak a név a különbség, meg a sok sallang amit nem használsz semmire.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Es megvettem az elso Inteles gepem . De az uj amit mos rakok ossze AMD-s lesz .Vissza a gyokerekhez <#smile>#smile>
ゾルターン
Amúgyis a gyártó egy maréknyi fossal teszteli a lapját (jó esetben 1066-osból 2-3mal) és közli nagykegyesen, hogy aaaannnyi, de aaaaannnyi ramféle van a piacon, hogy õk azzal nem tudják mind tesztelni! (ezt is ma olvastam a GByte honlapján) Persze! Gõz Géza az elsõ kiskerbótosonlájntesztlaborba kb. 23 félével ki tudja próbálni fél óra alatt, de a gyártó maga az képtelen rá a sokmilliárdos forgalmuk mellett... Ehhhh... Tajwani fos. Bekaphassák!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Régi szép idõk... (most be van baszva épp a kocsim csomagtartójába az a gép) 😄
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
ゾルターン
18.2 körül alakul, ami nagyon jó, tekintve hogy egy régi E6400 az 26.3 körül lakik (többet is leteszteltem gyorsan). Szal. laza 30%-kal gyorsabban ficereg ez a kis 45nm-es csoda! OJVÉ! 21k-ért ajándék!!!!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
AMD Phenom X3 720
CoolerMaster V8
G Skill 2 x 2GB 1600MHz
Enermax Infiniti 650W
WD VelociRaptor 150GB
A VGA-nal teljesen tanacstalan vagyok ..... HD4850X2 vagy HD5850
Samsung SM2433BW
ゾルターン
Szal. kénytelen vagyok az 1066-os ramjaimat 800-on használni, vagy felét használni 1066-on jó instabilan. KÖSSSZI Gigabyte!!
A legnagyobb vicc, hogy néztem másik lapot ott ahol vettem, mondom kicserélem rá a lapot. Jah, az egy ASUS, vagy 10k-val többe kerül, erre olvasóm a fórumját és írják, hogy tök jó alaplap, meg minden, csak az 1066-os ramokkal instabil, így vissza kell venni 800-ra és tökéletes!!!!!! Hahahahhaaaa... (anno én is kb. ezzel szívtam a P5B-mmel, meg a 800 tuningramokkal a 667-es idõkben) Cseberbõl csak vödörbe estem vóna, ha nem olvasok utána!
Mind1, a gép szépen muzsikál 800-on is és késõbb jól jöhet még az 1066RAM máshova...
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
es tudtok mondani asztali pchez egy jo wifi adaptert?
--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0