Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[merlinw.org]
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 13.925 Ft
BUFFALO 2048Mb DDR3 1333Mhz CL9: 10.038 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.170 Ft
SAMSUNG 160GB 7200rpm 8MB SATA2: 9.500 Ft
MSI R4670-MD512 PCIE: 16.850 Ft
MERCURY M-Tech M23: 4.787 Ft
FSP ATX-350PNF: 5.988 Ft
Saor Alba
Ha 920-ast veszel informálódj hogy D0-s legyen.
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
csak mert én tanácstalan vagyok :S
"kb november elejére tervezzük a gépujtást!!!"
Akkor célszerû okt. vége vagy nov. elején visszatérni rá... <#vigyor1>#vigyor1> Mivel úgy is változnak az árak.
Saor Alba
Gépet újítanék a jelenlegi meghibásodása miatt. Ezt néztem ki:
ASUS P6T
INTEL Core i7-920 2.66Ghz 1366 BOX
GEIL Ultra 3072MB DDR3 1600Mhz CL7 TRIKIT
Mit szóltok hozzá?
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
vki segitsen összeállitani egy gépet! <#vigyor3>#vigyor3>kb november elejére tervezzük a gépujtást!!!
a videókártya majd az Ati 5850 vagy 5870 lesz (még nem jelentek meg)...
procit hozzá AMD Phenom II 965 -t gondoltam.
A többiben kéne segiteni:4 giga RAM milyen legyen meg a lapocska alájuk, meg most egy 550W-os táp van a mostani alatt,(gondolom aztis kell majd).
Meg egy Új monitort is bevállalunk sztem...
Samsung 22" P2270 én erre gondoltam.
Megköszönném ha vki tudna benne segiteni!
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
Saor Alba
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
Saor Alba
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
Remélem tudtok segíteni. sürgõs lenne THX
meg megbízható kari? mert nem tudok sok mindent róla 😊
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
INTEL Celeron Dual Core E3200 2.40GHz 775 BOX: 10.876 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR2 800Mhz KIT: 9.544 Ft
SAMSUNG 160GB 7200rpm 8MB SATA2: 9.375 Ft
SAPPHIRE HD4350 256MB GDDR2 PCIE: 7.918 Ft
Szerintem jobb lenne bele egy ilyen cucc, egyéb játékhoz is:
MSI R4670-MD512 PCIE: 16.938 Ft 😊
Saor Alba
Mondjuk az is megoldás, hogy vásárolsz egy egyszerûbb (IGP nélküli) lapot, plusz a 4350-et. Bár az IGP-s lapok a legegyszerûbbek, legolcsóbbak... <#vigyor>#vigyor>
Saor Alba
Vagy drogozna/drogot arulna
Bar inkabb a Guld Wars <#vigyor>#vigyor>
ゾルターン
Sapphire PCIe HD3450 256MB DDR2 HDMI 6.975 Ft
Sapphire PCIe HD4350 256MB DDR2 HDMI 7.345 Ft
Sapphire PCIe HD3450 512MB DDR2 HDMI 7.930 Ft
Sapphire PCIe HD4350 512MB DDR2 HDMI 8.205 Ft
egyszerûen jobb neki, ha wow-ozik szabadidejében, mert helyette az utcán lógna...
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
Egyszóval több WoW-os, kevesebb háború, nuku AIDS!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
egy masikat magamnak epitenek majd, a nappaliba, filmnezesre...
mivel en nem jatszom a gepen, nem tudom, mi kell a wow-nak 😊
ennek az integralt VGA-nak utananezek meg!
a masik gep majd masra kell, irtam is hogy azzal majd visszaterek 😊
Saor Alba
All hail the double x!
GIGABYTE GA-MA78GM-UD2H: 19.250 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 14.362 Ft
KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR2 800Mhz: 7.500 Ft
SAMSUNG 160GB 7200rpm 8MB SATA2: 9.375 Ft
or
GIGABYTE GA-G41M-ES2L: 12.684 Ft
INTEL Celeron Dual Core E3200 2.40GHz 775 BOX: 10.876 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR2 800Mhz KIT: 9.544 Ft
SAMSUNG 160GB 7200rpm 8MB SATA2: 9.375 Ft
#47507: Ja két gép, az egyik netezésre ÉS WOW-hoz. Lehet én értettem félre. Mindenesetre a HD 3200 IGP / X4500 IGP elég szvsz egy WOW-hoz (meg modernebbek is egy trágya X3100-nél).
WOW fórum: "Yes, I play WOW on the ATI HD 3200 set up with the AMD Phenom x4 Athlon x2 Processor and I don't have to settle for any lower or slower settings. I jam, no lag and play at the max res for my HD3200 card. Happy Playing Huggem"
<#alien>#alien> Esetleg kell venni mellé egy 3450-et és mehet a hybrid Crossfire. WOW-ot lehet tolni fullon.
Saor Alba
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Nananana.. Azért mert a pcgameshardware prezentált egy 1280-as felbontású mihaszna tesztet hónapokkal ezelõtt, abból még nem vonnék le messzemenõ következtetéseket... 😊 Kiváncsi lennék mi a szitu 19**-ban... 😊
Saor Alba
775-öst nem éri meg összerakni,nem fejlesztenek rá tovább.
I5 tovább elég lesz fejleszthetõ is de jövõ év végén befejezik rá a fejlesztést és addig is fõleg csak 2magosok jönnek rá (viszont ha az i7 870-nek leesikaz ára az jóság).
Nagy i7-esek drágák fõleg az alaplap miatt. Bár D0-s I7 920 már kapható 55-60 körül alaplap faszányos pedig 40 körül. 4 magot kihasználó proci igényes játékokban AMD lemarad,alkalmazásokban is itt ott. Viszont ha ilyennel nem játszol (pl arma 2) akkor nem éri meg.
AMD-nél az alaplapon spórolsz nagyot a legdurvább alaplap is alig 30 guriga. A 775-ösöknél már gyorsabb,és kisebb procigényû játékoknál egy szinten teljesít a nagykorájokkal.😊
Szóval AMD-t vegyél ne 775-öst azt nem fejleszted a jövõben sehova.
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n