Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MerlinW
#47553
Múltkor volt az 500-as és 640-es Samu lemezek sebességérõl szó, oszt most csináltam máshova egy tesztet:

[merlinw.org]

Solten
#47552
GIGABYTE GA-MA78LM-S2: 15.013 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 13.925 Ft
BUFFALO 2048Mb DDR3 1333Mhz CL9: 10.038 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.170 Ft
SAMSUNG 160GB 7200rpm 8MB SATA2: 9.500 Ft
MSI R4670-MD512 PCIE: 16.850 Ft
MERCURY M-Tech M23: 4.787 Ft
FSP ATX-350PNF: 5.988 Ft

Saor Alba

#47551
Ha intelt akarsz,videótvágsz (vagy hasonló progik),nagy prociigényû (Anno 1404,Arma2,stbsbsb) játékokkal játszol,esetleg felvágni óhajtasz drágakonfiggal vedd. Ha ezek közül egy sem akkor AMD!
Ha 920-ast veszel informálódj hogy D0-s legyen.

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

kifli
#47550
jó nemkel találtunk 18-é 4670-et 512-es és ddr3-as, me itt mind ddr2, és nemnagyon tudtam havernak mit ajánlani innen 😊
kifli
#47549
szerintetek INNEN melyik a legjobb kari 15e körül? végfelhasználóira kell kattintani
csak mert én tanácstalan vagyok :S
Solten
#47548
Hi.

"kb november elejére tervezzük a gépujtást!!!"

Akkor célszerû okt. vége vagy nov. elején visszatérni rá... <#vigyor1> Mivel úgy is változnak az árak.

Saor Alba

#47547
Hello!

Gépet újítanék a jelenlegi meghibásodása miatt. Ezt néztem ki:
ASUS P6T
INTEL Core i7-920 2.66Ghz 1366 BOX
GEIL Ultra 3072MB DDR3 1600Mhz CL7 TRIKIT

Mit szóltok hozzá?

#47546

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

#47545
szerintem monitorban van jobb is a többi jónak tûnik 😉

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

Törölt felhasználó
#47544
sziasztok!
vki segitsen összeállitani egy gépet! <#vigyor3>kb november elejére tervezzük a gépujtást!!!
a videókártya majd az Ati 5850 vagy 5870 lesz (még nem jelentek meg)...
procit hozzá AMD Phenom II 965 -t gondoltam.
A többiben kéne segiteni:4 giga RAM milyen legyen meg a lapocska alájuk, meg most egy 550W-os táp van a mostani alatt,(gondolom aztis kell majd).
Meg egy Új monitort is bevállalunk sztem...
Samsung 22" P2270 én erre gondoltam.
Megköszönném ha vki tudna benne segiteni!
Bence94
#47543
valaki segítsen egy összeállításban 😊 most néztem még egy vga-t.melyik a legerõsebb kártya ? valaki egy sorrendet feltudna nekem állítani ? illm elyiket érdemes megvenni ? ati hd 3850,3870,4770,4770,geforce 8800 gt.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

proway
#47542
oké 😊

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

Solten
#47541
<#wink>

Saor Alba

elitehun
#47540
Köszi szépen<#worship>
Solten
#47539
Várj még ezzel, jövõ hónapban jelenik meg az 58** széria, az árakat is lenyomja talán.

Saor Alba

proway
#47538
#47528-ra lécci 😊

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

Solten
#47537

Saor Alba

elitehun
#47536
Vagy felõlem pont ugyanilyen alaplap is lehet. ÉS ha nem túl nagy kérés lehessen beszerezni vagy az ipon-on vagy az aquacomputernél
Bence94
#47535
nem tudom legyen 80 .szerintem egy athlon 2 x2 250-es vagy kisebb legyen ? 250 3 ghz 245 2,90 és így tovább...alaplap: 20 alatt ha lehet.ram:2 gb 800 mhz ? táp ? winchester (500 gb )? vga melyik ? ati 4770,3850,3870,8800 gt ezekbõl már csak használtan lehet de nem baj 20 körül kihozható valamelyik ?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

elitehun
#47534
Proci az nem kell csak alaplap. és minél olcsóbban 😉
Solten
#47533
Tehát lap kell plusz proci? 😊 Mennyiért?

Saor Alba

elitehun
#47532
Ha minden igaz most egy gigabyte LGA-775-ös alaplapom volt. Annál kéne valamivel jobb.
#47531
Hát a proci nem mindegy milyen. 😄DDDD
elitehun
#47530
Helló! Kéne egy alaplap amibe jó egy PCI-e-es videókari. a ram az ddr2-es és a prociról fogalmam sincs :S
Remélem tudtok segíteni. sürgõs lenne THX
#47529
köszönöm a fejtágítást és a segítséget <#eljen>

proway
#47528
Hali. megérné mondjuk karácsony felé venni egy 1GB-s 4890 Toxic-ot?
meg megbízható kari? mert nem tudok sok mindent róla 😊

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

#47527
<#eljen><#worship>
Solten
#47526
GIGABYTE GA-G41M-ES2L: 12.684 Ft
INTEL Celeron Dual Core E3200 2.40GHz 775 BOX: 10.876 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR2 800Mhz KIT: 9.544 Ft
SAMSUNG 160GB 7200rpm 8MB SATA2: 9.375 Ft
SAPPHIRE HD4350 256MB GDDR2 PCIE: 7.918 Ft

Szerintem jobb lenne bele egy ilyen cucc, egyéb játékhoz is:

MSI R4670-MD512 PCIE: 16.938 Ft 😊

Saor Alba

Solten
#47525
De jobb, csak nem tud az IGP-s lapokkal Hybrid CrossFire-t: link

Mondjuk az is megoldás, hogy vásárolsz egy egyszerûbb (IGP nélküli) lapot, plusz a 4350-et. Bár az IGP-s lapok a legegyszerûbbek, legolcsóbbak... <#vigyor>

Saor Alba

gurubefree
#47524
<#eljen>

Vagy drogozna/drogot arulna

Bar inkabb a Guld Wars <#vigyor>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#47523
Nem-e jobb a 4350-es? RV710-es mégiscsak újabb, 40 helyett 80 SP, és csak 3-400 Ft a különbség (ua memória mellett)...

Sapphire PCIe HD3450 256MB DDR2 HDMI 6.975 Ft
Sapphire PCIe HD4350 256MB DDR2 HDMI 7.345 Ft

Sapphire PCIe HD3450 512MB DDR2 HDMI 7.930 Ft
Sapphire PCIe HD4350 512MB DDR2 HDMI 8.205 Ft

#47522
sajnos tényleg ez a helyzet.

egyszerûen jobb neki, ha wow-ozik szabadidejében, mert helyette az utcán lógna...

#47521
+1

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#47520
Ez szép volt. <#worship>
#47519
Nem szeressük a vovot. <#schmoll2>
Sir Quno Jedi
#47518
A WoW-os amúgyis a legmegbízhatóbb életforma. Este berakod a sarokba és reggel is ott fogod találni. Kevés vizet használnak és fûtést is alig. Elvannak fastood-on, nem kell rájuk fõzni, mosni is alig. Nem kell õket félteni, hiszen nem vesznek részt társasági, vagy társadalmi összejöveteleken, nem járnak tüntetni és nincs (nem is lehet) véleményük a ríõllájf politikáról/vallásokról sem.

Egyszóval több WoW-os, kevesebb háború, nuku AIDS!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#47517
jobb ez igy neki, hidd el 😊

Sir Quno Jedi
#47516
Ezt nemtom, de kurvára felesleges bele a vízhûtés szvsz...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

kifli
#47515
😄 ez mi akar lenni? durca 😊
#47514
Térítsd meg még nem késõ!
#47513
koszi a konfigokat. jol ertetted, egy gep kell netezesre es WOW-ra is (amugy ocsemnek).
egy masikat magamnak epitenek majd, a nappaliba, filmnezesre...

mivel en nem jatszom a gepen, nem tudom, mi kell a wow-nak 😊

ennek az integralt VGA-nak utananezek meg!

#47512
bocs SQJ, felreertettel, egy gep kell WOWra+netre

a masik gep majd masra kell, irtam is hogy azzal majd visszaterek 😊

Solten
#47511
Srác írta hogy kell a játékhoz 2 magos (gõzöm sincs, biztos), az X1650 meg egy "erõs" kártya, ne viccelj... <#zavart1> Talán a 3450-nél is izmosabb, sõt (fõleg hogy azok többnyire DDR2-esek).

Saor Alba

pxxl
#47510
wow-ot p4 3.0 ht, 1g ddr, x1650-el is fullon nyomtam <#idiota> minek oda 2 magos proci meg 3450 <#banplz>

All hail the double x!

Solten
#47509
SAPPHIRE HD3450 256MB: 7.536 Ft

Saor Alba

Solten
#47508
Hello

GIGABYTE GA-MA78GM-UD2H: 19.250 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 14.362 Ft
KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR2 800Mhz: 7.500 Ft
SAMSUNG 160GB 7200rpm 8MB SATA2: 9.375 Ft

or

GIGABYTE GA-G41M-ES2L: 12.684 Ft
INTEL Celeron Dual Core E3200 2.40GHz 775 BOX: 10.876 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR2 800Mhz KIT: 9.544 Ft
SAMSUNG 160GB 7200rpm 8MB SATA2: 9.375 Ft

#47507: Ja két gép, az egyik netezésre ÉS WOW-hoz. Lehet én értettem félre. Mindenesetre a HD 3200 IGP / X4500 IGP elég szvsz egy WOW-hoz (meg modernebbek is egy trágya X3100-nél).

WOW fórum: "Yes, I play WOW on the ATI HD 3200 set up with the AMD Phenom x4 Athlon x2 Processor and I don't have to settle for any lower or slower settings. I jam, no lag and play at the max res for my HD3200 card. Happy Playing Huggem"

<#alien> Esetleg kell venni mellé egy 3450-et és mehet a hybrid Crossfire. WOW-ot lehet tolni fullon.

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#47507
Háde kell neki egy netezõs gép, abba jóak az alaplapi fosch, meg egy WoW-os gép, abba kell azé valami fos vidkari. 😄 Két géprõl beszélt.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Solten
#47506
"4 magot kihasználó proci igényes játékokban AMD lemarad"

Nananana.. Azért mert a pcgameshardware prezentált egy 1280-as felbontású mihaszna tesztet hónapokkal ezelõtt, abból még nem vonnék le messzemenõ következtetéseket... 😊 Kiváncsi lennék mi a szitu 19**-ban... 😊

Saor Alba

Solten
#47505
Jaja. Épp ezért az übergagyi X3100 nem hinném hogy elég lenne a játékhoz 😊

Saor Alba

#47504
1156-osok (i5) semmivel sem drágább mintha egy 775-ös lapot vennél q9550-el...
775-öst nem éri meg összerakni,nem fejlesztenek rá tovább.
I5 tovább elég lesz fejleszthetõ is de jövõ év végén befejezik rá a fejlesztést és addig is fõleg csak 2magosok jönnek rá (viszont ha az i7 870-nek leesikaz ára az jóság).
Nagy i7-esek drágák fõleg az alaplap miatt. Bár D0-s I7 920 már kapható 55-60 körül alaplap faszányos pedig 40 körül. 4 magot kihasználó proci igényes játékokban AMD lemarad,alkalmazásokban is itt ott. Viszont ha ilyennel nem játszol (pl arma 2) akkor nem éri meg.
AMD-nél az alaplapon spórolsz nagyot a legdurvább alaplap is alig 30 guriga. A 775-ösöknél már gyorsabb,és kisebb procigényû játékoknál egy szinten teljesít a nagykorájokkal.😊
Szóval AMD-t vegyél ne 775-öst azt nem fejleszted a jövõben sehova.

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n